Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 153 od 153

Tema: Krenula i ja! (stigao sin, stigla i kći!)

  1. #151

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    rasplakala si me.. ja se dnevno 100 puta zapitam; sa ćim sam je zaslužila...

  2. #152
    amaria 23 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    na kamenu
    Postovi
    268

    Početno

    Pa ja nisam pisala skoro punih godinu dana.Nevjerovatno... Dosla sam u biti jucer da pitam za vasa iskustva sa vrticem..

    U 9 mj. krenuo je u vrtic.Moj sin..Svi smo ga isli ispratiti. Asa onom torbom na ledjima ,vise nije bio moja beba,gledala sam ga kako ide prema skalama i vidila pravog decka.U vrtic je krenuo sa jako siromasnim vokabularom.Jako slabo su oboje pricali...
    Nasa celicna lady.Hm,sto da uopce napisem,to vam je paprena kombinacija mene i muza kad smo u najgoroj svadji.Kazem ona je preko wlana ,bezicno dobila nase gene...svi smo u familiji temperamentni.

    To je cura sa stavom.Ima veliki fetis na torbice.I ne libi se priprediti pravi tantrum pred Zarom zbog torbice.Uvik ima tantrumic u rukavu.Malenog potira u kut ko o sale.Tuku se,grizu se i onda kad krenu suze,onda se ljube,i vicu oprosti...

    Od kad je krenuo u vrtic,to je totalno drugo dijete.Sa vrticem smo prezadovoljni,to je zaista najbolji vrtic u gradu.On prica,slaze recenice ko od sale,mala sve pokupila...prica o svojim tetama 24 h.svojim prijateljima...Kad idemo u vrtic izljubi tete na dolasku i odlasku a onda i malena ljubi...Toliko se oslobodija.toliko se prilagodija.Nikad nismo imali niti suzu zbog odlaska u vrtic,dapace svako jutro me probudi i kaze Ajmo,gremo!Digi se mama!.

    Strasni su.Samo imam osjecaj da je ponekad teze sada nego prije.neznam...Nasa Margaret sve rjesava vriskom i placom...
    Al na kraju sve bude po njezinom...Sad smo u fazi slaganja puzli i crtanja..

    Prebrzo su odrasli.kao da nikad nisu bili maleni..gdje je to nestalo,kamo isparilo.Ponekad pocelim pronjuskati ono mekano tjeme,mirisno nakon kupanja...

    i to je otprilike ukratko o nama...

  3. #153
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Mišići mali
    A ovo sa odrastanjem je živa istina, moji su pubertetlije, tako brzo mi je to prošlo da je to strašno. Neki dan sam vidjela sliku sina, fotkanu prije godinu i pol, suze su mi došle na oči... tamo još ima djetinju facu, nasmješen od uha do uha...

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •