Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 169 od 169

Tema: Ginekolog - Split

  1. #151

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    dr. banović - netko je spomenio kako je on oličenje gospodina, a ja ću dodat da je oličenje gospodina doktora. predivan.

    Skroz suprotna iskustva su mi sa njim ,očajan i nenormalno površan,riječi iz njega triba čupat ka sa kliještima,NIKAD VIŠE,kod njega


  2. #152
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Sanći prvotno napisa
    I imam jos jedno pitanje je li neko zna je li dr. Šparac dežuran u bolnici u ST?
    Mislim da je, ali da je to neki privremeni aranžman, primarno mu je mjesto rada CITO, znači ne možeš računat na to kad ćeš ga točno tamo ulovit. Mislim da se sad KB Split tako privremeno "pokriva" nakon što im se dogodio odljev kadrova pred koju godinu i kadrovi počeli masovnije odlazit u privatnu praksu na način da sad nemaju dovoljno svojih.

  3. #153

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    24

    Početno

    Ina hvala!

  4. #154
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Ja uvijek idem privatno, pa nemam iskustav sa socijalnim-osim s Talajićkom. E sad, mene boli, pokušavam se naručiti-uvijek treba,m čekati bar dva tjedna (a boli) , najčešće tri.
    Je li to normalno? Mislim, znam da nije (kad imaš upalu), nego me zanima čeka li se u drugih socijalaca toliko? Ako ne, odmah dižem karton (valjda svi imaju podjednako pacijenata), nema smisla, kad uvijek moram privatno-na kraju me napadne i njena sestra zašto nisam došla (mislim, stvarno, jel se pravi luda, kako joj nije neugodno pitat to?)

  5. #155

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj luce2006 prvotno napisa
    dr. sparac bila kod njega na jednom pregledu, ostavio mi je famozan dojam. jako ljubazan i ugodan.

    dr. majic moj sadasnji soc. ginekolog. svida mi se i dobar mi je, mozes normalno popricat s njim. ali ona njegova sestra

    dr. talajic bjezite dalje od nje, vodila moju prvu trudnocu i neman nikakve lipe rici za rec o njoj ni o njenoj sestri

    dr. aracic mi je radila moj prvi carski s andreom. ostavila je na mene jako dobar dojam na porodu ali mi se na predavanjima uopce nije svidjela

    dr. roje radio drugi carski, sve najbolje o njemu.

    dr. branica je meni bila jako ugodna i draga.

    dr. vukovic samo cu rec
    Ma šta je bilo, meni baš izgleda da dobro žonglira sa svim papirima, nalazima, kartonima, mjerenjem tlaka, pozdravljanjem i odzdravljanjem uz pokoju ljubaznu riječ...

  6. #156

    Početno

    sto se tice privatnika, niko nije spomenuo dr. Busica, ja sam bila kod njega. prvi put mi je bio sluzben i hladan, a drugi put je pola sata pricao sa mnom, rekao je da imam jajnike nalik policisticnima i sve mi lipo objasnio.. s tim da sam bila kod svog dr u zd (privatno) puno puta i nikad mi nije spomenuo nikakav problem...

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Potpisujem kvzd - godinama sam radila kod dr. Bušića gin. preglede i pratila prošlu trudnoću u početku, dok se nisam preselila u DS. Iako na prvi pogled hladan, strpljivo je odgovarao na sva moja pitanja, pružao objašnjenja, uvijek je na kraju ostavio pozitivan dojam.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    SPLIT
    Postovi
    4

    Početno

    [quote="Sretna Mama"]Dr. Pejković je ok , i imam samo hvale za nju, dok je moja gin. bila na godisnjem dr. Zanchi ona ju je mjenjala i pokazala mi se izvrsnom, samo sto je malo "mesar" al inace jako je stručna
    išla sam kod nje par godina privatno,i nije mi se pokazala baš stručnom..imala sam spontani nakon čega je ona ustvrdila kako imam problema s hormonima te mi dala jednu konjsku terapiju 3 mukotrpna miseca..da ne govorim da nakon isteka terapije hormoni mi otišli u nebo visoki..tek naknadno saznam da ona uopće nije kompetentna izdavat takve terapije ta da je puno cura zeznula stanje s hormonima..ona kao osoba je bila kako-kad,nekad bi mi pričala od Adama i Eve,a nekad tako površno,kao da smo skupa medicinu završile pa ja znan o čemu ona priča..
    naručila sam se u Šparca,na preporuku prijateljica,pa ćemo sad vidit..

  9. #159

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2

    Početno

    ja sam prvu trudoću bila kod dr.Andelke Jurić privatno i nemam lipe rići za nju katastofa,a drugu i sada ovu treću trudnoću sam kod dr.Poljaka i
    mogu vam reći samo sve najbolje od profesionalnosti do ljubaznosti sve NAJNAJBOLJE...........

  10. #160

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1

    Početno doktor Robert Vulić

    ja vodim trudnoću kod dr Roberta Vulića i moram reći da je on jednostavno fenomenalna, predivna osoba. uvijek je raspoložen, stručan, detaljan i komunikativan. služben je, obraća se s poštovanjem i jako je profesionalan. sve detaljno objasni i kod njega nikad nisam izasla iz ordinacije a da sam imala nekih dvojbi. svakom bih ga preporučila.što je najbitnije nježan je, nije "mesar". usput, i sestra je skroz super

  11. #161

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Evo vam moj mali rezime pošto sam u zadnjih par godina svašta prošla ;

    DR : Talajić - Katastrofa ( išla sam kod nje utvrdit trudnoću nakon pozitivnog testa , a ona meni da tu nema ništa , da dođem idući tjedan , dođem ja opet , a ona pita dali sam krvarila , da ploda nema , da se vratim za tjedan dana da vidimo jeli plod živ ili mrtav ?! Prva trudnoća , ja u šoku a ona mrtva ladna , isto popodne otišla u Poljaka , trudnoća uredna , 6 i pol tjedana , dobila slikicu i išla napokon u miru kući

    DR : Šparac - Predivno mirno staloženo biće , da ti ruku , gleda te u oči , sve ti objasi , na sve upozori , sve pohvale !

    DR.Poljak : Pomalo hladan i malo u trećoj brzini , ali u mom slučaju uvijek u pravu , točan i korektan , sve pohvale i kamo sreće da sam ostala kod njega , ne bih 2 godine prolazila što sam prolazila da bi opet na kraju došla njemu koji mi je jedini dao pravu dijagnozu i uputio me na pravi put . Sve pohvale

    DR.Robert Vulić - U njega sam upisana , radi mi nalaze , preglede , ne znam što reći , on ti kao sve objasni , nacrta , ima laganu ruku , al u mom slučaju jako površan i nedorečen , dobar ako ti je sve u redu , i ako ipak potražiš još jedno mišljenje

    DR. Deni Karelović- Simpatična osoba na prvi pogled , ali sve ostalo , ajme .....

  12. #162
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    i ja sam bila kod dosta njih po splitu:
    -dr.Talajić - moja prva ginekologica, morala se kod nekog upisati i eto dopala kod nje. imala sam samo jedan pregled kod nje.... i nikad više...
    -Dr. Vulić mi je skroz ok. sve lipo objasni, kaze di sta kako. nemam za njega neke rici hvali ali niti bas neke lose
    -Dr. Banović kod njega sam bila za prvu trudnocu... samo me gledao na uz, na kraju rekao nije dobro, dao mi puste uputnice, da odem kod svog soc, ginekola uzeti, i sutra u bolnicu. ja ostala ... nista mi nije objasnio,a ja onako prepadnuta otisla doma.
    -Dr. Jukić mi je jako dobra doktor, bila sam na nekoliko pregleda kod njega privatno i radio mi je CR. meni se jako svidio, sve fino objasni, ima "njeznu" ruku, smiren....
    Dr. Meštrović - AJME I KUKU!!!!!
    i sad sam zadnje dvi godine u Dr.Obada i zadovoljna sam s njim..je jos mlad i sve to, al meni je bas nekako "sjeo"

  13. #163
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj sbuczkow prvotno napisa Vidi poruku
    taj vulic, je li to "the" vulic iz rodilista?
    zašto the? kakav je vulić iz rodiišta?
    Posljednje uređivanje od Pinky : 12.03.2011. at 18:24

  14. #164
    Little*star avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    34

    Početno

    U rodilištu znam da je Vulićka...prosječna je, ostali koje se sjećam iz rodilišta Vuković-očaj teški, mršić-nesamostalan i nesiguran.
    Bila sam kod Poljaka bio je odličan a inače sam kod dr. Najev na Brdima(preko socijalnog) dobra je i temeljita samo se čeka oko mjesec dana ako ti nije hitno ili nisi trudna

  15. #165
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj pegula prvotno napisa Vidi poruku
    DR : Šparac - Predivno mirno staloženo biće , da ti ruku , gleda te u oči , sve ti objasi , na sve upozori , sve pohvale !
    Od prve do zadnje x.

  16. #166
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa Vidi poruku

    dr. majic - moj dr, soc., sve najlipse, kad god mi je bilo sta tribalo bez problema mi je ucinija, dosla bi i kad nisan narucena, s njim iman vise ka prijateljski odnos, kad ga nazovem uvik zna o cemu se radi i sta mi triba, ma super je, al mu je med. sestra koma.
    moram se malo apdejtat, dobio je novu med sestru koja je dusa od zene

  17. #167

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    1

    Početno

    danas sam bila na pregledu u novom rodilistu...usla sam u 39 tjedan trudnoce i prva mi je... inace me vodi odlican i najbolji ginekolog sta se tice svega od profesionalnosti pa do ljubaznosti doktor Poljak u cyto klinici...ugl da ne duljim danas mi je neka voda pocela curiti a kako mi je drzavna ginekologica koja mi izdaje uputnice i recepte danas tek od tri pop bila dezurna pregledavao me doktor Vulic moram priznati da veceg MESARA i BEZOBRAZNISTVA nisam vidila u svom zivotu od doktora nikada. u svih 9mjeseci me poljak niti jedanput nije raskrvario dok je ocaj danas sa svojom mesarskom rukom to uspio i poceose derati da sam sama kriva jer nisam mirovala a napravni i isprepadao me tek kada sam usla,..... samo zelim reci da on zivi od mene a ne ja od njega tako da bi se trebao potruditi biti ljubazan i profesionalan jer ovo sta mi je danas napravio utjeralo mi je strah u kosti

  18. #168
    Kupusic avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    102

    Početno

    Ajde da malo podignemo ovu temu...
    Do sada sam bila upisana kod DR.Grzunova, ali kako dr. više ne radi razmišljam o promjeni. Tražim takozvanog socijalnog ginekologa u Splitu da je ok.
    Kakva imate iskustva sa Vrčić -Pervan u zadnje vrijeme?

  19. #169
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja sam bila u Busica, i on mi je bio super, a injegov kolega iz ordinacije, Markovina. Kad je Busic otisao u mirovinu, prebacila sam seu Grzunova. Sad sam u doktorice koja ga mijenja, Zanic, cini mi se ok.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •