Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Pitanjce u vezi velicine prostora za odrzavanje rasprodaje

  1. #1
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno Pitanjce u vezi velicine prostora za odrzavanje rasprodaje

    Zanima me par stvari u vezi organizacije rasprodaje - prvo, s obzirom da je prosli put bilo toliko stvari i velika guzva, zanima me postoji li mogucnost da se ubuduce rasprodaja organizira na nekom vecem prostoru (npr. u nekom paviljonu na velesajmu, sto bi recimo bilo i super jer je u blizini i igraonica u kojoj bi se klinci mogli poigrati dok starci shoppingiraju, a ima i puno vise mjesta za parking!). mislim, pretpostavljam da placate i iznajmljivanje tvornice pa me samo zanima postoji li takva mogucnost.
    osim toga, negdje sam vezano uz rasprodaje citala da se znaju pojaviti ljudi koji bi na rasprodaji sami htjeli prodavati svoje stvari. zanima me da li bi se u nekom vecem prostoru moglo i nesto takvo organizirati. da udruga u jednom dijelu iznajmi stolove (odredite neku cijenu po stolu, npr. 200 kn sto ide vama u proracun) a ljudi nek sami prodaju svoju robu (tocno odredite sto se smije, a sto ne). cini mi se da bi na taj nacin mogli "povecati' sajam, a smanjiti broj volontera, a u isto vrijeme nesto i zaraditi, jel to moguce s pravne strane, organizirati tako nesto? hvala na odgovoru!

  2. #2
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    To sam i ja pomislila kad smo bili prošli put, šokirala sam se količinom ljudi i stvari. Ja sam se krenula probijati kroz gomilu, a MM je stao s kolicima odmah na ulazu lijevo na one stepenice zajedno sa drugim kolicima i tek smo poslije skužili da se ta druga kolica prodaju. Kasnije mi je rekao da je jedva obranio kolica od zainteresiranih kupaca!! Zaključak je da ste definitivno prerasli tvornicu, teško ću uspjeti nagovoriti MM za sljedeću rasprodaju, a vidim već je i najavljena.

  3. #3
    lidac2004

    Početno

    zasto na ovo niko ne odgovara?
    i mene to zanima.

    prva rasprodaja je bila, ako se dobro sjecamm, dva dana, ako se vec ne moze naci veci prostor, zasto ne bi trajalo opet po dva dana?

    ovako je stvarno prevelika guzva u tih par sati koliko traje rasprodaja.

  4. #4
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    javit cu ivi, nije vidjela sigurno post.

    nikad rasprodaja nije trajala dva dana

  5. #5
    lidac2004

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    javit cu ivi, nije vidjela sigurno post.

    nikad rasprodaja nije trajala dva dana
    ma da?
    ocito sam nekaj fulala onda

  6. #6
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    joj, lidac... mi smo i nakon jednog dana mrtvi i spremni za penziju...
    nakon dva dana?! može masovna grobnica :/

  7. #7
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    poslala mi to jedna Rodica prije par dana, ali vjerujet mi nisam imala vremena odgovoriti
    rasprodaja nikada nije trajala dva dana!
    znamo da je guzva i da je veliko zanimanje ljudi, razmisljali smo i o promjeni prostora, ali to povlaci toliko drugih stvari
    kao prvo, polozaj tvornice je idealan, blizu tramvaja, u centru grada
    ima tu jos jako puno sitnica o koima smo razmisljali, ali smo za sada odlucili da rasprodaja ostane u Tvornici

    osim toga, jos bi veca komplikacija bila da ljudi sami prodaju robu jer bi tek onda doslo do velikih guzvi, a ni zakonski nismo u mogucnosti napraviti takav vid prodaje

    Sto se Velesajma tice, ideja nam je pala na pamet, ali vjerujte mi da bi se tamo vecina ljudi izgubila dok bi nas nasla, a i bez auta bi jako tesko robu nosili do velesajamskih hala. Osim toga ako ulazite s autom morate platiti i kartu za parking

    Nadam se da sam baerm malo udovoljila vasoj znatizelji i da necete odustati od dolaska na rasprodaju samo radi guzve

  8. #8
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Mene gužva ništa ne smeta . MM i malenu ostavljam uvijek doma, ne znam zašto dovesti dijete u Tvornicu? (osim ako se baš nikako drugačije ne može riješiti čuvanje).

  9. #9
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    da, puno je bolje doci bez djece, iako i za njih imamo organiziranu radionicu na pozornici

  10. #10
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj ivakika prvotno napisa
    da, puno je bolje doci bez djece, iako i za njih imamo organiziranu radionicu na pozornici
    da, ali uz roditeljski nadzor?

  11. #11
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    za djecu do 3, 4 godine obavezno uz prisustvo roditelja

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •