Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 156 od 156

Tema: Platneni ulošci - nastavak

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    490

    Početno

    ajme, postalo je ozbiljno, vec se paraju ulosci :lol
    a kakve je debljine taj flanel ako su samo dva sloja dovoljna? recimo, u usporedbi s flanelom od kamarisovih pelena?
    i (a jesam dosadna, sorry) kakvi su sad to elemental ulosci?

  2. #152
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj wildflower prvotno napisa
    ajme, postalo je ozbiljno, vec se paraju ulosci :lol
    a kakve je debljine taj flanel ako su samo dva sloja dovoljna? recimo, u usporedbi s flanelom od kamarisovih pelena?
    i (a jesam dosadna, sorry) kakvi su sad to elemental ulosci?


    Ma rasparala sam jedan koji mi se isprao. Ne naručujte od Renee uzorak cow spots, prvi put kad opereš ispere se kao da si ga već prije toga barem 20 puta oprala. Ostali su super, kao novi.

    Eto taj sam rasparala, ali samo malo, dovoljno da vidim koliko slojeva ima. Zašit ću opet, pa nije problem izendlati 3 cm.

    Elemental su ti oni skroz mali, za već pred kraj ili kao dnevni. Nemaju uzorak i čisto bijeli su.

    Flanel je stvarno fini, puno mekši i deblji od kamaris pelena. Ne zam jel kod nas ima tako finog i debelog pamuka.

  3. #153

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    126

    Početno

    Da li je netko uzimao na sniženju kod Renee? Vidim da su sad full moon sniženi na 6.99, pa me zanima da li je print ne kvalitetniji od onih s redovnom cijenom, s obzirom da kod ovih sniženih ne možeš birati.

  4. #154
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    kod snizenih je stvar samo u tome da ne mozes birat dezen tj da ces vjerojatno dobiti one koji su manje popularni (ja se bojim onih princ charles medju nogama pa ne uzimam to)

  5. #155

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    126

    Početno

    da nemaju i Camillu P.B.

  6. #156
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    splitam topike jer su predugi, nastavak na http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=20165

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •