Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 305

Tema: Postupak na poliklinici vili

  1. #101
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Marnie, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... pa to je odlično...to se zove dobro obavljen posao. I sad kad je već sve tak lijepo počelo, mora tak i završit...i to sa jednom trocifrenom ß za cca 2 tjedna. Obavezno nam sutra javi kakav je bio tulum !!
    I hvala Ti na dojmovima sa punkcije, jedva čekam da i ja dođem na red jer sam već nestrpljiva.

    Luna1, ma ja sam bila kod njih pod tom anestezijom u 12/09 i 05/2010 tak da mi se čini malo too much da sad idem opet. Zato bum stisnula zube i hrabro u akciju

    MBM74,ja ću ti reći što smo mi trebali: krvnu grupu, HIV, hepatitis i ostalo kaj ide pod taj nalaz, MTHFR, B12, hormoni( i MM i ja), papa, brisevi, štitnjača, antitijela i mi smo još na svoju ruku napravili kariograme + one biserne potvrde od pravnika i psihologa...nadam se da nisam nešto zaboravila...
    Ali mislim da se ne trebaš zamarat s pol toga, po meni je bitno da imaš one osnovne pretrage...papu, briseve i hormone.
    Eto, sretno, dobro nam došla i još brže otišla

  2. #102
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Interesantno da meni do sada niti jedan MPO dr nije trazio ni papu ni briseve.Briseve sam morala samo raditi pred laparoskopiju i to je bilo prije bilo kakvog postupka a papa test kao da je zabranjena rijec.

  3. #103
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Marnie draga, pa ovo je prekrasna vijest. Nadajmo se da ćeš potvrditi ono pravilo da se nešto lijepo desi kad se najmanje nadaš!
    Taca, ~~~~~~~~~~~~~~ za folikule!
    Bab, ~~~~~~~~~~~~~ za skorašnju uspješnu punkciju!

    Ja sam do sada sve punkcije imala bez anestezije. Neke su boljele malo više, neke malo manje, ali nijedna nije bila tako grozna da bih to pamtila kao traumatično iskustvo. Zato si razmišljam i u Mb ići beze anestezije (osim ako ne bih imala hrpu folikula, a to bi kod mene bilo čudo!), čini mi se da mi je oporavak od anestezije puno gori nego stisnuti zube tih par minuta tijekom punkcije.

  4. #104
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Miki, i ja sam čula priče o teškim oporavcima, tu posebno mi spadamo, i meni draže kratko stisnuti zube nego se dugo oporavljati.
    Taca, šta reći na Papa test? Po meni to spada u redovne kontrole, svakih godinu dana (neki kažu i do 3 godine), i to se ne smije zanemariti, a ne bih rekla da je to u domeni MPO-a, nego primarnih ginekologa. A neki mpo traži briseve jednom godišnje, a drugi ne.(pogotovo ako su uredni).
    Marnie, nek se tako lijepo iznenađujuće nastavi.

  5. #105
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Mare41, upravo to ja mislim i o papi i o brisevima i o hormonima.Nekako mi se podrazumijeva da se to redovno radi s tim da brisevi bas i nisu pod mus ako nisi sklon nekim bestijama.Ali stvarno me MPO-vci za papu i briseve nikada ne pitaju.

  6. #106
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    hej curke...
    evo da se javim...danas sam malo mirnija što se tiče mog enda...naraso je na 8 mm i s obzirom da je punkcija u četvrtak navečer i onda (nadam se) transfer u nedjelju ili ponedjeljak ima još ohoho vremena da se podebeli.

    Dobila sam zadatak za danas- 2 gonala, 1 menopur i 1 cetrotide. Sutra ujutro štoperica i ja spremna
    Samo da ne počnem curit na sve strane...ko kantica za zaljevanje cvijeća ...

    a što se ovih nalaza tiče, ja isto mislim da,bar mi cure koje odlazimo na MPO imamo sve pod kontrolom jer si ne bi dopustile da zbog neuredne pape ili briseva zeznemo postupak. Jedino kaj su primarni ginići malo škrti za te uputnice...pogotovo za hormone...kao, jednom u 2 godine je dosta...tako je meni moja rekla...možda nekome tko se ne kljuka sa gonalima, menopurima i sličnim...

    A što se anestezije tiče, meni je ova u Viliju san snova...tak si fino odspavam pol sata i poslje sam ko nova. Prvi put sam čak (onak omamljena) pitala jel bi ja mogla još malo odkunjat...umrli su od smijeha
    curke moje, pozdravljam Vas i šaljem puno ~~~~~~~~~~~~~~~~ za našu Marnie i za njene mrvice koje nadam se lijepo rastu.

  7. #107
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Marnie, prekrasne vijesti!!! Razveseli nas i popodne s nastavkom.

    Taca, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za debele okrugle folikule sutra!

  8. #108
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Bab, vidis da je sve ok.Jesi vec uzimala gonadotropine u ovom postupku ili samo to danas?Samo 1 cetrotide ces primiti?

  9. #109
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    bab, draga, ide sve super, tako će i dalje,
    Marnie, čekamo popodnevno javljanje, a tacino sutra ujutro (ja sam se tu malo pregurala, zapravo uopće tu ne spadam)

  10. #110
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ja mislim da svi tu spadamo Ovo je ujedno i fan club doktora R!

  11. #111
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Taca, piknula sam si do sada 6 gonala + ovo što još danas moram... Znači sve skupa će biti 8 gonala, 1 menopur i 1 cetrotide.
    Da, samo jedan cetrotide, tak je rekao...s tim do sada nisam imala iskustva, al sam čitala da cure potroše više ampula. On je reko da je ta jedna dosta, a čovjek zna šta radi pa mu ja vjerujem.

    Znate kaj me jedino malo strah...ja sam bila u stimuliranom u 4 mjesecu i potrošila 23 gonala. Ovo sada je trebao biti čisti prirodnjak ali se mic po mic izrodilo u polustimulirani. Kaj vi mislite, jel mi to sad malo previše hormona u tak kratkom vremenu?!?!

    Da vas još nešto pitam...taj cetrotide se daje ko i gonal, u trbuh, jel tak? Jel moram na nekaj paziti posebno ili ne?

    Marnie, navijamo i dalje, mogli bi i vuvuzele uključit...hehe to je sad aktualno

    Taca, i za tvoj UZV navijamo, nadam se da je gužva u 16-ercu i da će sutra biti lijepih vijesti...

    Mare41, samo ti nama tu ostani, nema veze jel spadaš tu po postupku ili ne, nama je lijepo da te imamo

    Miki76, luna1, Mare41, Taca70, Marnie, Tibi, AuroraBlu...ma svima šaljem jedan ogroman

  12. #112
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da svi tu spadamo Ovo je ujedno i fan club doktora R!
    Ovo mi se sviđa, zato i jesmo tu.
    Bab, ne bi dobila sad te hormone da dr misli da je previše, i to su jako male doze, Ljubljana čak daje pauzu od 3 mjeseca između full stimulacija, a ne 6 ko drugi, ništa to nije puno, samo ti bockaj, a taca će se javiti za cetrotide.

  13. #113
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Bab, ja sam u 3.mj bila u Mb i primila 48 Menopura a vec sada sibam sa po 4 ampule dnevno.Mislim da ti je ovaj jedan cetrotide cisto malo da ti zadrzi lh i da folikuli lijepo sazriju.
    Ovo sa fan club mi je bas fora.

  14. #114
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Taco, daj mi reci jel ima kakav "tips & trics" sa cetrotide? Tipa, kak se pika( dal je sve isto ko i ginal i menopur?) Možda je pitanje blesavo, ali ne znam niš o tom lijeku a iskreno nemam sad snage googlat i tražit

    Aj, bar ste me umirile za taj taj razmak između stimulacija...

    I meni se fan club baš sviđa...mogli bi se preimenovat pdf !?!

  15. #115
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Bab, Taca70 i Marnie sretno cure
    Želim vam svima trocifrene bete i slatke muke

  16. #116
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Čula sam se s dr. R i ništa još ne znam da li su se obje oplodile. Moram sutra ponovo poslijepodne nazvati. Dr. je rekao da je jedna js dobra, a druga nije baš nešto, pa pretpostavlja da će biti samo 1 embrijić. Sutra ću više saznati.
    Bab nemoj se brinuti da ćeš se prestimulirati. I ja sam imala u 4. mjesecu postupak sa 4 menopura dnevno, pa sam ih i sada opet uzela 6 komada i sve je bilo ok .
    taca ~~~~~~~~ za sutra u jutro .

  17. #117
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Joj, Marnie moja, kakvo je to igranje sa našim živcima, ha !?!?!
    Uvijek mi je tih 24 sata od punkcije do zvanja doktora trajalo ko viječnost, a pogotovo kad se to ovak još otegne. Ali kaj sad, moramo bit strpljivi...samo neka sutra to sve bude tip top i da vidiš bebolinca za koji mjesec

    A za prestimuliranje- sad kaj je tu je. Gotovo je...hehe, ali znam da naš doc vodi računa o svemu, pa i o razmacima između postupaka.

    Znači sutra nam je jedan veliki dan, čekamo tvoju(e) mrvicu(e) i Tacu sa UZV-a.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ u to ime !!

  18. #118
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Bab, ja jos nisam pocela s Cetrotide ali koliko sam vidjela u uputama sve isto kao sa Gonalima.
    Marnie,nadam se da ce se do sutra ova neizvjesnost isplatiti.Danas bi trebali znati jel se oplodila ali ako dr. ocekuje 1 embrij onda je to-to.

  19. #119
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Taca, hvala ti. Piknula sam se i sve je fakat isto ko i kod gonala...jedino je igla za pikanje malo duža, meni je baš onak grdo bilo za vidjet, ali isto niš ne boli...još sutra choragon i gotova sam sa pikanjem na par dana... a onda nadam se slijedi ponovo od transfera sa fragminom

    Taca, obavezno nam sutra javi šta kaže doktor...kad si tamo?

  20. #120
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Marnie, Bab,Taca, ajde cure dajte nam još malo adrenalina prije ljeta !!! ~~~~~~~~~~~ za vaše jajne stanice i embrije!
    Mare, ni ja nisam u postupku na Viliju, a švercam se ovdje.

    Meni danas došao nalaz štitnjače. THS i FT4 su ok, T3 i T4 nisam sad radila, ali su mi bili ok prije par mjeseci, ali:
    Anti TG 418,5 (ref.interval je do 115)
    Anti TPO 221,6 (ref.interval je do 34)

    Sutra idem Radončiću s time nakon posla, ali pretpostavljam da mi ne gine euthyrox.
    Kad sam dobila nalaz, čak sam bila sretna što se napokon službeno našao neki problem kod mene i vjerojatno razlog zašto mi se jajne stanice ne oplođuju.
    A kad mi se sve malo sleglo, onda me uhvatio strah da nije nešto ozbiljnije što se neće moći riješiti samo tableticom koja život znači, pa sam počela sumnjati da sam zbog toga izgubila bebu, a onda je počeo bijes na posao koji mi je često jako stresan i lude šefove zbog kojih živce gubim već godinama. Znala sam da će mi se višegodišnji takav stres odraziti na zdravlje prije ili kasnije...

  21. #121
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Miki, "fan klub" vjeruje da će doktor sutra nešto smisliti i da će se početi rješavati, taman do MB. Ne ide posao i život bez stresa, samo se treba učiti nositi s tim (blažena pamet najboljih godina).

  22. #122
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj Miki76 prvotno napisa Vidi poruku

    Meni danas došao nalaz štitnjače. THS i FT4 su ok, T3 i T4 nisam sad radila, ali su mi bili ok prije par mjeseci, ali:
    Anti TG 418,5 (ref.interval je do 115)
    Anti TPO 221,6 (ref.interval je do 34)
    Miki76, meni ti ovo liči na autoimunu bolest štitnjače -hipotireozu , a to ti je 80% posljedica stresa na poslu
    ja sam dobila svoju od stresa ...
    vrlo vjerojatno ćeš dobiti tabletice..
    Posljednje uređivanje od nina1 : 06.07.2010. at 21:38

  23. #123
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne ide posao i život bez stresa, samo se treba učiti nositi s tim (blažena pamet najboljih godina).
    Draga moja ženice u najboljim godinama, mudro si to rekla. Sve ja to znam u teoriji, ali mi u preksi baš ne ide. Što se tiče uspješnog nošenja sa stresom, imam odjećaj da ja neću dostići tu mudrost najboljih godina niti u 60-toj. Ali sad smo OT.

    Nina1, hvala na svim savjetima.
    Javim sutra što dr. kaže.

  24. #124
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mi smo danas naručeni kod dr R.!
    baš sam nestrpljiva!!

  25. #125
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj nina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Miki76, meni ti ovo liči na autoimunu bolest štitnjače -hipotireozu
    Malo OT, al zbog javnosti foruma ispravak lapsusa-uredni hormoni nisu hipo, a povišena protutijela ukazuju na autoimunu bolest štitnjače-Hashimoto tireoiditis, a TSH, fT3 i fT4 se obično rade u paketu, nina, ti imaš hipo?
    Bucka, sretno!

  26. #126
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Miki i sve vili-cure - sretno !

  27. #127
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Miki76, žao mi je da nalazi nisu baš najbolji, ali bude to sve naš doktor sredio, ja uopće ne sumnjam u to. Probaj se što manje živcirat, znam da to sad zvuči ko ona otrcana rečenica koju su nam rekli već brdo puta-opustite se, ali definitivno taj stres čuda napravi u organizmu, a da nismo toga ni svjesni

    Bucka, sretno na konzultacijama i javi nam šta ste dogovorili.

    Mare41, lijep ti je avatar, jel to počinju pripreme za put?

    Marnie, još malo ~~~~~~~~~~~~~~~~ za danas i da dobiješ najljepše vijesti od doktora.

    curke moje drage, želim Vam jedan lijepi dan

  28. #128
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    evo i mene... u fan klub...

    Nadam se da se njegova žene neće ljutiti...

    Znate li do kada rade postupke ovo ljeto?

  29. #129
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, došla nam je i Dodirko, baš lijepo draga

    Ma ja mislim da se neće ljutit, pa vjerojatno je ženica isto tak genijalna ko i on( čim su se našli) tak da mislim da nema brige!?

    joj, draga, naš dr odlazi na GO 17.07.( tak sam jučer čula onu tetu na pultu) al nisam ziher kad se vraća...nešto mi se čini da je ova rekla da tek iza 20.8. ima nekih termina, al nemoj me držat za riječ.
    Neću obećati, ali bum se potrudila da ga sutra na punkciji pitam za ovu informaciju, pa javim.
    Ti to za sebe pitašili općenito?

  30. #130
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Evo da se i ja ubacim, iako nisam u postupku, nego samo pratim vec drugu trudnocu kod dr. R. On ide na GO od 19.7. do 15.8.
    Mi smo naruceni na pregled i UZV 17.8.
    Sretno svima, vjerujem da cete uspjeti! Nama je M. dosao prirodno nakon dijagnosticke histeroskopije kod dr. R. Mislim da su tamo neke pozitivne vibre...
    Dodirko

  31. #131
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Miki76, meni je jedno od tih antitijela poviseno, morala bih potraziti nalaz ali dr. mi je rekao da je to jednostavno tako i da ce euthyrox usporiti njihov rast.Moj TSH se vrtio izmedu 3,5 i 4, mislim da je sada oko 2 ali mi je ipak pred postupak povisio sa 50mg na svaki drugi dan 75mg.Vidjet ces kad pocnes s euthyroxom da ces se osjecati bolje, poletnije, ja sam prvih mjesec dana bila na 100 obrtaja.
    Kod dr. sam popodne, srijeda je.
    Marnie, javi se.

  32. #132
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ajme kolko nas je!!!
    Netko me pitao jel imamo imena za srećice - pa ja ih zovem šmizle (kaj god to značilo-nadam se da nije neka prostota...)

    Inače, što se tiče anestezije prilikom punkcije - ja sam bila uspavana svaki put i bilo mi je suuuuuuuuuper - bez brige si i pameti. Nije mi bilo muka, nije mi se vrtilo, ma niš - sam se lijepo probudiš odmoran ko da si spavao 100 godina!
    A i doc anesteziolog je neki dragi čovjek - nježan, oprezan - igletinu u ruci nisam ni osjećala i tak.
    I neznam jel to samo moj slučaj, al nikad nisam krvarila poslije niti sam imala potrebe uzimati analgetike .

    Dodirko da s postupcima počinju tek u 9.mj. jer obično doca Patrika nema do tad (bar je tak bilo ova ljeta kaj se mi družimo) - naravno odrade ovo kaj je sad u tijeku.

    Pozz svima i sretno

  33. #133
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    enya22, ja sam kod njega obavila 2 histero pa ništa, al svakako pohvaljujem histero koje radi dr R, bilo dijagnostičke, bilo operativne (ako neko čita ovaj topic jer ga zanima histero-da zna)
    taca, još sam tu popodne i čekam vijesti, podrazumijeva se da navijam za sve cure ovdje.

  34. #134
    MBM74 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Hvala na lijepoj dobrodošlici i informaciji. Nadam se da ćemo se sve brzo riješiti naših problemčića.
    Pa, pa

  35. #135
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme kolko nas je!!!
    Netko me pitao jel imamo imena za srećice - pa ja ih zovem šmizle (kaj god to značilo-nadam se da nije neka prostota...)
    značenje za šmizle: "U beogradskom žargonu šmizle su djevojke koje se vole oblačiti, stavljati nakit na sebe, obilaziti trgovine i šepuriti se po gradu itd. "
    Eto već ih šepuriš okolo hehe . Mislim da sam u Avenue Mollu vidjela neki mali butik s nakitom koji se zove Dvije Šmizle

  36. #136
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    [QUOTE=mare41;1660296]Malo OT, al zbog javnosti foruma ispravak lapsusa-uredni hormoni nisu hipo, a povišena protutijela ukazuju na autoimunu bolest štitnjače-Hashimoto tireoiditis, a TSH, fT3 i fT4 se obično rade u paketu, nina, ti imaš hipo?
    QUOTE]

    imam hipo i hashimoto .... tsh mi je ok pod terapijom antitjela divljaju i dalje

  37. #137

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Cure prvo da zazelim srecu svima u postupcima sada i buducim postupcima, a onda cu se malo svercati sa pitanjima:

    ICi cu na 3d uzv u Vili u 20 tjednu. Preporucena mi je dr. Ujevic a po forumu citam da svi preporucuju dr. Kosa da je on najbolji dijagnosticar. kako nikada nisam bila u Vili-ju zanima me ima li tko iskustva s tom doktoricom ili doktorom.
    I ako znate cijenu tog 3d uzv-a mozda

    hvala

  38. #138
    Vali avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    795

    Početno

    Ja sam sad zvala Vili da se naručim kod dr. R. za idući pregled. Sestra me naručila za 10. 8. Rekla mi je da mu je to prvi radni dan nakon godisnjeg.

  39. #139
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Za mene super što ide na GO tako brzo... nešto mi se danas motalo po glavi a ne bi trebalo. Treba mi odmora.

    Ali još uvijek najviše povjerenja imam u Dr. R.

  40. #140
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Dodirko nek ti se samo mota - imaš godišnji za razradu plana i u rujnu - bingo!!! Taman ćete bit odmorni i opušteni....idealno za nove pobjede.

  41. #141
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Marnie i vibram ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  42. #142
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Tonili, uzela si mi riječi iz usta

    Dodirko, ti sad fino napuni baterije( a bome ih i imaš gdje puniti) i da vidiš...ima da se sve praši u 9. mjesecu

  43. #143
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    evo me s lijepim vijestima .
    sutra je transfer u 19 i 30 i možda će biti 2 embrija. Jedan je dobar, a drugi se nećka (kako dr. simpatično kaže ), pa će se vdijeti da li će do sutra opstati (za sada je još tu hehe).

  44. #144
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Ajme, Marnie...bravo za Patrika i tvoje embrijiće !!! jako sam sretna zbog Vas
    A možda se onda sutra i vidimo...ja imam punkciju u 19 sati, pa taman kad ja završim ideš ti po svoje srećice.

    e, ovo mi je baš uljepšalo dan, ozbiljno!

  45. #145
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Marnie bravo!!!
    Cure pa vi se sutra družite u Deželićevoj

  46. #146
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Citiraj Marnie prvotno napisa Vidi poruku
    evo me s lijepim vijestima .
    sutra je transfer u 19 i 30 i možda će biti 2 embrija. Jedan je dobar, a drugi se nećka (kako dr. simpatično kaže ), pa će se vdijeti da li će do sutra opstati (za sada je još tu hehe).
    Jupiiii za oba!!!

  47. #147
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj Bab prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, Marnie...bravo za Patrika i tvoje embrijiće !!! jako sam sretna zbog Vas
    A možda se onda sutra i vidimo...ja imam punkciju u 19 sati, pa taman kad ja završim ideš ti po svoje srećice.

    e, ovo mi je baš uljepšalo dan, ozbiljno!
    Baš mi je dr. spomenuo da ima jednu punkciju u 7, pa da dođem u 7 i pol. Onda se sigurno vidimo !

  48. #148
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Marnie i Bab, da sam sutra tu, došla bi vas tamo bodriti, držim fige objema!.

  49. #149
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    Marnie i Bab, da sam sutra tu, došla bi vas tamo bodriti, držim fige objema!.
    Možeš ti vibrati i sa puta. Vibram i ja za tvoj put

  50. #150
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Cure, sretno sutra.
    Ja dojurila s UZV, moji malci se probudili, ne znam tocno koliko ih je ali najveci je nekih 13mm.Sutra Cetrotide i 5 Menopura pa u petak opet UZV.

Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •