Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: da li je moguće ostati trudan dok se koristi mirena ?

  1. #1
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Post da li je moguće ostati trudan dok se koristi mirena ?

    naime, već 2 mjeseca imam mirenu...sve je ok, menstruacija dolazi na vrime i puno manje krvarim..čak me neboli kao prije

    ali evo zadnja 3 dana imam neke čudne mučnine...gr gr gr gr gr

    iako čitam po netu da je mirena jednaka sterilizaciji, što mi je i sama ginekologica rekla mene je opet strah

    zanimaju me vaša iskustva ...


  2. #2
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    napravi test, ako te strah.

    i ja sam imala slične dvojbe pa sam zapiškila negativan test. i guglanjem sam došla do iste spoznaje.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Vidi na uputama, mirena otpušta hormone. Moguće je da se tijelo prilagođava na situaciju, pa ti je popratna pojava mučnina. Ne bi rekla da je moguće zatrudniti uz mirenu. Ustvari, nemoguće je, ali, ali uvijek ono ali- da li je mirena postavljena kako treba biti? Da li je na svom mjestu? Ako nije, e tada.... (znaš i sama)...

  4. #4
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja sam čula za slučajeve trudnoća kod bakrene spirale, ali za mirenu nisam čula nijedan. E sada, uvijek postoji ono ali...
    A za Mirenu kažu da se može imati svakakve simptome od nje- I glavobolje i mučnine i svašta. A ne mora i ništa...
    Napravi test, ali vjerojatno nije ništa!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    3

    Početno

    Nisam htela da otvaram novu tem, ali bih zelela da znam vase iskustvo:

    Pre cetiri dana sam stavila hormonsku spiralu Mirenu. Zbunjuju me dve stvari:

    1. Mirena mi je stavljena prvog dana ciklusa, medjutim ni tog dana a ni sada nije bilo nikakvog krvarenja. Bas ni kapi. To me cudi. Znam da Mirena smanjuje krvarenja, ali nisam znala da moze da ih odmah prekine?

    2. Od kad mi je stavljena, imam jako retku, prekticno vodenu stolicu. Nemam druge simptome i stomacne probleme, niti imam grceve koji nekad prate dijareju, niti moram cesce da idem u WC, samo kad odem izlazi voda.

    Jeste li imale ovakva iskustva??

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •