Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: "zabranjena hrana"

  1. #1
    arilu avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    560

    Početno "zabranjena hrana"

    Moja djevojčica ima 4.5 mjeseci i još uvijek tolerira samo dijetnu prehranu. Od početka mi reagira na sve (osim mlijeka), bili smo samo na riži i lešadi, a otprilike tako je ostalo do sad. Jedina promjena u mom jelovniku je da sad mogu pojesti malo voća, kojega sam do nedavno mogla samo u kompotu.
    Ako jedem mahunarke ili kupusnjače, pa makar i u jako malim količinamaje vrišti i prdi cijelu noć.
    I starija curica je bila jako osjetljiva na to što jedem, ali s 3 mjeseca sve je prestalo.
    I sad, ne znam da li da uopće forsiram tu hranu koja joj ne paše ili da jednostavno dignem ruke i počekam par mjeseci pa opet probam.
    Inače je isključivo dojena.

  2. #2
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    možda da pričekaš još malo pa opet probaš.
    ja san s prvom curom nakon dolaska patronažne dobila popis šta jest i ne jest i toga san se držala...užas.sve se svelo na lešo ovo,lešo ono...
    sada s drugom bebom sam rekla da neće tako bit,čekala san da malo ojača,jedem više manje sve,mlijeko jedino ne pijem.
    primjetila sam da mu čokolada smeta,odmah mu nekakav osip izbaci.

  3. #3
    arilu avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    560

    Početno

    Ali malo mi je čudno da dijetetu od 4.5 mjeseca sve smeta. Za čokoladu ili npr. ljuto mogu razumjeti, ali obične mahunarke!!??

  4. #4
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    mislim da su mahunarke i za neke odrasle teške

  5. #5
    grom avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    602

    Početno

    Citiraj arilu prvotno napisa Vidi poruku
    Ali malo mi je čudno da dijetetu od 4.5 mjeseca sve smeta. Za čokoladu ili npr. ljuto mogu razumjeti, ali obične mahunarke!!??
    Moju T mučile su sve mahunarke, krumpir i svježi krastavci, neke od tih stvari danas normalno jede, neke je još uvijek smetaju (npr mahune i to ove mlade ). Na mlijeko je reagirala jako sve do nedugo (dojim je još uvijek)...

  6. #6
    arilu avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    560

    Početno

    A da li je imala kakve alergije ili samo probavne probleme?

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj grom prvotno napisa Vidi poruku
    Moju T mučile su sve mahunarke, krumpir i svježi krastavci, neke od tih stvari danas normalno jede, neke je još uvijek smetaju (npr mahune i to ove mlade ). Na mlijeko je reagirala jako sve do nedugo (dojim je još uvijek)...
    kaj si počela jesti ti mlijeko ili samo ona????

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •