Stranica 53 od 75 PrviPrvi ... 343515253545563 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,601 do 2,650 od 3737

Tema: Potpomognuta u SLOVENIJI

  1. #2601

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    nakon uspješnog ivf-a, kad ponovno u mpo vode...imamo smrzlića...

  2. #2602
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Ne razumijem ako je uspješan ivf znaći da si trudna pa nakon trudnoće ili kako?
    Ako nije uspjela trudnoća nakon 3 mjeseca je ok ići po smrzlića...tako su meni rekli
    Ja sam imala spontani u 6t trudnoće i rekli su da nakon 3 mjeseca mogu doći...(ja sam imala i kiretažu pa zbog toga, a ako je bez toga možeš i ranije)...naravno ako sam dobro razumjela tvoje pitanje...

  3. #2603

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    nakon poroda...

  4. #2604
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj VALERIJA prvotno napisa Vidi poruku
    nakon poroda...
    E to ne znam iz iskustva ali po pričama drugih i onome što sam ja čula mislim da je isto kao da planiraš još jednu prirodnu trudnoću...pusti malo da se tijel odmori i vrati na svoje...a onda brzo po smrzliće...)

  5. #2605
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    valerija, to ovisi kakav je bio porod - carski ili vaginalni? ovisi i o tome dojis li jos... za vrijeme dojenja se ne preporucuje ici na FET jer su sanse da bude uspjesan jako male... najbolje je da se konzultiras s ginekologom...

  6. #2606

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    80% blastica prezivljavaju odmrzavanje, uspjeh iz FETova je oko 10% (u MB)

  7. #2607
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    cure, koliko treba biti endometrij za transfer?

  8. #2608
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    bila sam danas na konzultacijam kod doktora Reša i jako mi se svidio njegov pristup. dobila sam injekcije Diphereline i Puregon. počinjem na drugi dan ciklusa. moja jedina briga je što 8. dan ciklusa moram ići na ultrazvuk a ja sam u to vrijeme sa dragim u Londonu (7 dana). mengu trebam trebam dobiti 15/10, pa mi je doktor dao Utrogestan 2x dnevno po 200mg. mene zanima dali itko zna koliko one odgađaju mengu. pit ću ih danas i sutra.... dali ima neko info otpilike koliko dana nakon prestanka uzimanja Utrogestana dolazi menga? hvala

  9. #2609
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Mislim da ti je to individualno, koliko sam skužila menga obično dođe nakon nekih 4-5 dana nakon utrića, ali mislim da nekim curama dođe i pod utrogestanima. Dva dana mi se čini dosta kratko da bi imalo neki utjecaj, ali možda se varam...

    Meni pred postupak uvijek kasni menga par dana, valjda od uzbuđenja, pa se nadam da će i tebi tako biti. Držim fige!

  10. #2610
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Još sam ti htjela napisati da probaj ih piti do 8 dana prije povratka iz Londona, onda ak dobiješ isti dan bit će ti taman, a ak dobiješ za tjedan dana opet ok

  11. #2611
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    krivo sam bila napisala.... .. moram piti utrogestan 2x2 dnevno do 16/10 ... onda bi vjerojatno dobila mengu 19/10 ...
    nisam se snašla odmah tamo... trebala sam sa doktorom vidjeti da si možda skorz do povratka iz Londona (24/10) odgodim mengu.. da se tamo ne zezam sa pikanjem injekcijama nego da uživam ...koliko bi uopće bilo mogće s obzirom da mi se sat vremena nakon uzimanja utrogestana vrtilo u glavi...
    baš mi se poklopilo to sve malo nezgodno... a žao mi je otkazati put kad već sve imamo rezervirano i plaćeno....

  12. #2612
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    cure držite fige...ujutro idem u Mb po svog smrzlića...iskreno se nadam da će biti toliko snažan da preživi odmrzavanje i da mi ga vrate na čuvanje....

  13. #2613
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    chiara,sretno !!!

  14. #2614

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    46

    Početno

    ne bih te htijella rastužiti, ali ja sam dobila točno na dan, a koristila sam ih 3 puta dnevno. Možda sam samo izuzetak!
    sretno
    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    bila sam danas na konzultacijam kod doktora Reša i jako mi se svidio njegov pristup. dobila sam injekcije Diphereline i Puregon. počinjem na drugi dan ciklusa. moja jedina briga je što 8. dan ciklusa moram ići na ultrazvuk a ja sam u to vrijeme sa dragim u Londonu (7 dana). mengu trebam trebam dobiti 15/10, pa mi je doktor dao Utrogestan 2x dnevno po 200mg. mene zanima dali itko zna koliko one odgađaju mengu. pit ću ih danas i sutra.... dali ima neko info otpilike koliko dana nakon prestanka uzimanja Utrogestana dolazi menga? hvala

  15. #2615
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    cure držite fige...ujutro idem u Mb po svog smrzlića...iskreno se nadam da će biti toliko snažan da preživi odmrzavanje i da mi ga vrate na čuvanje....
    sretno chiara...

  16. #2616
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Drage moje eskimć preživio..sad ga čuvam...beta 27.10...

  17. #2617
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    chiara,super a sad puno ~~~~~~~~~za veliku betu!!!

  18. #2618
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj tasha prvotno napisa Vidi poruku
    ne bih te htijella rastužiti, ali ja sam dobila točno na dan, a koristila sam ih 3 puta dnevno. Možda sam samo izuzetak!
    sretno
    jučer sam nešto sitno počela krvariti, naranđasto crvena krv, a danas ništa... tako da se nadam da ni neće a i ak ju dobijem.. nije kraj svijeta, čekat ću idući ciklus pa početi sa bockanjem.... samo što će to onda biti duuugiiii mjesec.....

  19. #2619
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    tasha, menga dođe obično treći dan od zadnjeg utrića, ne znam jesi tako poštimala.

  20. #2620

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    46

    Početno

    ja sam 2 tjedna koristila utrogestane, od 15 dana ciklusa po preporuci dr Reša, stigla je 29 dan ciklusa kao i obično. Nakon transfera, ponovno sam ih koristila i došla je dan ranije. Na mene zaista ne djeluju...

  21. #2621
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    tasha, ako ti menga stiže pod utrićima postoji i Primolut Nor za produženje ciklusa, uvijek se pije do pred 3 dana, onoliko koliko želiš produžit.

  22. #2622

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    46

    Početno

    meni srećom više nisu potrebni, sretno svima!

  23. #2623
    renna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    105

    Početno

    hello cure, jedno pitanje, ima li tko iskustva u mb da je low responder s AMH 5,4 , a da je uspio, s tim da sam imala 2 stimul, 2 prirodna i jedan s femarima u vinogradskoj i niti jedan transfer.....srtno svima...

  24. #2624
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Citiraj renna prvotno napisa Vidi poruku
    hello cure, jedno pitanje, ima li tko iskustva u mb da je low responder s AMH 5,4 , a da je uspio, s tim da sam imala 2 stimul, 2 prirodna i jedan s femarima u vinogradskoj i niti jedan transfer.....srtno svima...
    evo jedne... low responder, AMH 3,2. treći ICSI bio je uspješan - sada sam u 32 tt.
    renna,sretno!!!

  25. #2625
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    chiara nadam se da će tvoj mali eskimić ostati s tobom nerednih 8,5 mj.i prerasti u lijepu bebicu
    sretno!

  26. #2626
    renna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    105

    Početno

    Citiraj Marchie37 prvotno napisa Vidi poruku
    evo jedne... low responder, AMH 3,2. treći ICSI bio je uspješan - sada sam u 32 tt.
    renna,sretno!!!
    joj draga, tako mi je drago, uljepšala si mi veče sada ...napisi mi ako ti nije problem protokol koji si imala i kako, ako ti se bas neda, skrati što je moguće više....pusa, sretno....

  27. #2627
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    renna, imaš pp.

  28. #2628
    Dea2010 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    47

    Početno

    Bok svima! Sad sam malo u šoku i ne znam što da mislim. Nakon 2 prirodna i 2 stimulirana Ivf-a kod nas dragi i ja se odlučili za Sloveniju, dr Reš. Do sada smo imali transfere 2 ili 3 dan i nadali se 5-om ovaj put. Na punkciji dobiveno 16j.s., no ipak imali transfer 2 embrija 3 dan. Nisu nam rekli koliko stanični, no rečeno da izgledaju jako dobro. Bilo ih je još 8 za koje su isto rekli da izgledaju dobro - biolog rekao niti jedan loš. Maloprije nazovem da pitam koliko će ih biti za zamrzavanje, a oni kažu da niti jedan nije preživio do danas. Sad smo skroz utučeni - od 8 dobrih embrija 3 dan niti jedan nije dočekao 5 dan! Totalni šok! Nadam se da će jedan od ova dva koja su u meni imati više sreće, no realno gledajući...
    Da li netko zna zbog čega se to događa, zbog čega se ne razvijaju dalje? Postoje li neke pretrage koje bi trebali obaviti dodatno osim onih standardnih do sada. Inače kod mene za sada izgleda sve ok, a dragi ima AT ( i ne tako strašno loše). Po tome mi ne bismo trebali biti težak slučaj, al eto sad ispada da jesmo.

  29. #2629
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Dea mi smo u Mb imali slicnu situaciju. Od 19 js ih je 15 bilo zrelo, oplodilo se 8, a na kraju 5. dan samo 2 embrija. Nama su se oba primila no na kraju cekamo samo 1 srecicu. Mi smo se nadali kojem smrzlicu zbog velikog broja js, ali na kraju nista. Ja sam ok (osim viska kg), a MM ima oligoasthenozoospermiu, ja sam si to interpretirala tako da zbog loseg spermiograma oni ostali embriji nisu ocito bili dovoljno kvalitetni da se dalje razvijaju pa su opstali samo ovi dobitni. Nadam se da ce se i tebi sad prikaciti barem 1 podstanar za iducih 9 mjeseci

  30. #2630
    Dea2010 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    47

    Početno

    Hvala Bugaboo! Nadam se da ćemo biti vaše sreće. Pozdrav tebi i mrvi!

  31. #2631
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Dea, pogledaj nize topice o imunologiji i trombofiliji. kakvi su ti hormoni stitnjace (TSH, fT4), a mogla bi provjeriti i antitijela stitnjace...

    nadam se da ce ti ovaj postupak ipak biti dobitan pa sve skupa mozes zanemariti... sretno!!!

  32. #2632

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Cure koje ste bile u Mb,koliko prije postupka pošalju protokol ?

  33. #2633
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Protokol dobijes cca 2-3 mjeseca prije predviđenog transfera. Vjerojatno ces ga dobiti uskoro.

    Prvo te pitaju (cini mi se na mail) jesi li jos zainteresirana za postupak kod njih u navedenom terminu pa ti nakon tvoje potvrde poslalju protokol. Sva komunikacija ide preko maila, ako ti je nesto hitno zoves ih telefonom.

  34. #2634

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    bugagoo,hvala ti na info.Malo sam nestrpljiva!

  35. #2635
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    dea2010 moram ti reči da sam i ja bila kod reša 3puta,isto na kraju ostala ko po.....a!
    U ovaj 4.ivf odlučili iskoristit socijalno,i moram se pohvalit da je moji embrij došao do 5dana...i kako bi rekao moj mpo doktor "papir trpi svašta"!!!
    Posljednje uređivanje od butterfly101 : 25.10.2011. at 08:37

  36. #2636
    Cana73 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    81

    Početno

    nina977 mene je jutros sacekao mail od sestre Jasne iz Maribora u kojem stoji upit da li sam jos uvijek zainteresovana za postupak u januaru, i da im posaljem datum zadnje i ocekivane menstruacije.
    Ne brini nista i ti si vjerovatno dobila isti mail samo pregledaj postu.
    Pozdrav!

  37. #2637
    Dea2010 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    dea2010 moram ti reči da sam i ja bila kod reša 3puta,isto na kraju ostala ko po.....a!
    U ovaj 4.ivf odlučili iskoristit socijalno,i moram se pohvalit da je moji embrij došao do 5dana...i kako bi rekao moj mpo doktor "papir trpi svašta"!!!
    I ja sad mislim ići na socijalno i to vjerovatno u Vinogradsku jer rade PICSI. Krenut ću lagano sa par prirodnih ciklusa da mi se tijelo oporavi. A možda do sredine sljedeće godine i promjene zakon pa ne budemo morali bacati pare privatno nego nam omoguće normalno liječenje i preko socijalnog.
    Osim toga, malo sam proučila zašto embriji zastaju u razvoju nakon 3 dana i našla da većinom zbog dna fragmenatcije spermija. Ako još ima netko sa ovakvim problemom ne bilo loše napraviti nalaz - privatno košta 500kn. Ja sam iskreno razočarana liječnicima jer nam oni nisu preporučili ovo testiranje, nego smo sami morali postavljati sebi dijagnozu i pronalaziti pretragu koja bi mogla potvrditi ili pobiti naše sumnje.
    Butterfly, sretno!!! Nadam se da je ovaj tvoj 5-dnevni embić dobitni!
    Posljednje uređivanje od Dea2010 : 25.10.2011. at 11:28

  38. #2638
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    dea2010, kakav je vaš rezultat nalaza dna fragmentacije...naš je 25% što se smatra pod normalno, tako nam je protumačeno, iako se meni laički 1 od 4 čini podosta
    tužna, ja sam vidjela da je tvoja šogorica ostvarila trudnoću u MB, a ti nam se ovdje nisi pohvalila

  39. #2639
    Dea2010 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    47

    Početno

    Mi svoj nalaz još uvijek čekamo - trebao bi biti tijekom ovog tjedna. Što se postotaka tiče nešto sam čitala, većinom na američkim stranicama. Normalan nalaz je do 15%, od 15-30 nije jako loše - što bliže postotku 30 lošije, a preko 30 smatraju loše - preporuka isključivo ICSI, s tim da kad dođe do nekih 60% smatraju da niti ICSI nemaju šanse. Vidim po potpisu da ste vi imali sve ICSI. Ja sad bez obzira na rezultat nalaza mislim inzistirati na PICSI - možda bude više sreće.

  40. #2640

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj Cana73 prvotno napisa Vidi poruku
    nina977 mene je jutros sacekao mail od sestre Jasne iz Maribora u kojem stoji upit da li sam jos uvijek zainteresovana za postupak u januaru, i da im posaljem datum zadnje i ocekivane menstruacije.
    Ne brini nista i ti si vjerovatno dobila isti mail samo pregledaj postu.
    Pozdrav!
    Meni se još nisu javili,već mi je malo čudno.
    Slala sam ti poruke ali ne prolaze ,možda ti je pun inbox? Pozz

  41. #2641
    Cana73 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    81

    Početno

    nina977 ne znam sta je sa inboxom, trenutno je prazan, meni su poslali ukupno dva maila taj dan, prvi da li sam jos uvijek zainteresovana za postupak i drugi da ce mi do kraja tjedna poslati upute, valjda su mislili protokol, sacekaj jos malo a onda posalji jos jedan mail na ruke sestre ne znam da li smijem da pisem ime, ali pretpostavljam da znas o kojoj se sestri radi, pozzzz

  42. #2642
    Cana73 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj Cana73 prvotno napisa Vidi poruku
    nina977 ne znam sta je sa inboxom, trenutno je prazan, meni su poslali ukupno dva maila taj dan, prvi da li sam jos uvijek zainteresovana za postupak i drugi da ce mi do kraja tjedna poslati upute, valjda su mislili protokol, sacekaj jos malo a onda posalji jos jedan mail na ruke sestre ne znam da li smijem da pisem ime, ali pretpostavljam da znas o kojoj se sestri radi, pozzzz
    Kakva sam ja blesa, u ranijem postu sam napisala i ime sestre, haha.

  43. #2643
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    danas mi je bio prvi ultrazvuk nakon pikanja, doktor je zadovoljan razvojem i količinom folikula iako ih nije mogao izbrojati jer ih je puno.
    punkcija je u pon a transfer bi trebao biti u srijedu.
    da stvar bude "bolja" od jučer imam gnojnu anginu dobila sam od doktorice antibiotike i nadam se da će sve proći do srijede, a kako loše vijesti ne dolaze nikad same tako sam saznala da mi je tata teško bolestan i umjesto da budem mirna i liječim se i čekam transfer ja sva u mukama i suzama
    Posljednje uređivanje od Bluebella : 27.10.2011. at 23:20

  44. #2644
    Nana Mo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Mo
    Postovi
    31

    Početno

    Drage moje curke pridruzujem vam se .....prvi put idem u Maribor(sijecanj 2011), ja sam ok , a on oligoasterospermia,.......ovu godinu od kad sam na cekanju nisam ni pomislila na sve to sto me ceka al danas kad sam primila mail od tete Jasne slabo mi je bilo ......vasi tekstovi su smirujuci i velikog srca ......sa puno kratica koje mi nisu jasne

  45. #2645
    Nana Mo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Mo
    Postovi
    31

    Početno


  46. #2646

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Nana Mo,dobrodošla nam.Što god ti ne bude jasno,samo pitaj,rado ćemo ti pomoći.

  47. #2647

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Nana mo,zaboravih te pitat,jesu li ti poslali protokol?

  48. #2648
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj Nana Mo prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje curke pridruzujem vam se .....prvi put idem u Maribor(sijecanj 2011), ja sam ok , a on oligoasterospermia,.......ovu godinu od kad sam na cekanju nisam ni pomislila na sve to sto me ceka al danas kad sam primila mail od tete Jasne slabo mi je bilo ......vasi tekstovi su smirujuci i velikog srca ......sa puno kratica koje mi nisu jasne
    Nana mo dobrodošla.
    Tu sam što god ti trebalo. (nadam se da sam pogodila o kome je riječ).
    Pusica od mene i moje Jeliene.

  49. #2649
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj Dea2010 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sad mislim ići na socijalno i to vjerovatno u Vinogradsku jer rade PICSI. Krenut ću lagano sa par prirodnih ciklusa da mi se tijelo oporavi. A možda do sredine sljedeće godine i promjene zakon pa ne budemo morali bacati pare privatno nego nam omoguće normalno liječenje i preko socijalnog.
    Osim toga, malo sam proučila zašto embriji zastaju u razvoju nakon 3 dana i našla da većinom zbog dna fragmenatcije spermija. Ako još ima netko sa ovakvim problemom ne bilo loše napraviti nalaz - privatno košta 500kn. Ja sam iskreno razočarana liječnicima jer nam oni nisu preporučili ovo testiranje, nego smo sami morali postavljati sebi dijagnozu i pronalaziti pretragu koja bi mogla potvrditi ili pobiti naše sumnje.
    Butterfly, sretno!!! Nadam se da je ovaj tvoj 5-dnevni embić dobitni!

    evo javljam da moje čekanje prestaje sa 9dpt,došla moja menga....sad jedva čekam pon.da se naručim za konzultacije i krenem u novi postupak.
    želim svim sreće i naravno uspjeh....šaljem vam puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~samo hrabro,cure!!!!!

  50. #2650
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Butterfly101 jako mi je žao... al super je da si tako pozitivna i ideš dalje.
    gdje češ se dalje naručiti na konzultacije?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •