Stranica 2 od 75 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 3728

Tema: Nakon transfera

  1. #51
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    loryy ja sam imala 5dpt krvarenje onak bas kako treba da bude da bi se mislilo da je implatacija......ja sva sretna reko to je to...ma kakvi....11dpt dobila mengu..... sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  2. #52

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    Joj, malo si me smirila kaduna tnx,,, znam da je sve to individualno, brine me i ova temp. koja ne prolazi strah me da nije neka infekcija ili nešto takvo, prije sam dole bila suha skroz a sad imam sluzi (bljak) stomak i dalje razara. Išla bi kupiti test, ali sam obečala MM da neću jer sutra idem vaditi betu(možda nisam trebala a ljekarna samo 50 m od mene)

  3. #53
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    loryy koliko god te mi savjetovale i tješile i govorile da se ne sekiraš sve pada u vodu jer smo isto to prolazile i sekirale se i mučile sa simptomima i testovima i svime...i zato ti ja niš neću govoriti jer sam bila sto put gora od tebe, a svaki period nakon transfera mi je bio drugačiji i nikad trudnoća...a sve prošlo i temp, bolovi, grčevi, mučnina i bla bla...zato ti samo želim da dani što prije prođu i da sve završi super dobro! čekaj betu...brzo će doći sutrašnji dan!

  4. #54
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    loryy draga, potpisujem cure i vibram iz sve snage za veliku betu sutra!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Ja još uvijek ne znam kad da izvadim svoju, najrađe bi sad odmah, ali ne mogu zbog glupog Choragona. Zdrav razum mi govori da nisu ovi bolovi bez razloga, htjela bih što prije saznat na čemu sam, i što se događa. I dalje me drži optimizam i nadam se najboljem.

    Inaće, popila sam normabel, jutros mi je malo lakše, popodne ću nazvati dr.
    Posljednje uređivanje od Denny : 20.09.2010. at 11:51

  5. #55
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Denny, danas je tebi 12. dan nakon punkcije, ili? to je svakako prerano, ja ne bih testirala do 14. dana nakon punkcije, tad ili test ili betu )
    SRETNO!

  6. #56

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    Denny, ja sam ti uzimala 2x2 normabela na dan,,, da ne zamisli me sada luda do kraja

  7. #57
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Danas mi je 13 dan nakon punkcije... 8 nakon et. Znam da bi testić sutra pokazao trudnoću ako je ima, samo se bojim da ne pokaže Choragon.
    Strpit ću se još dan dva (ako uspijem).
    Posljednje uređivanje od Denny : 20.09.2010. at 13:01

  8. #58
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Denny, choragon 1.500 se nakon 3 dana još itekako vidi na testu. tek 5.dan je crtica potpuno izblijedila. to ti je moje iskustvo. nemoj žurit s testom nakon choragona.
    Denny, evo citiram ti ovo, ajme šta smo cupkali na tu crticu, a bila od Choragona

  9. #59
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Denny, 8. dan nakon et-a, bez obzira što je petodnevni, zvuči jako rano. Nek' bude min. 10 dana. Kako je s nadutosti? A da zvrcneš dr-a jer ipak je bilo 12 js.
    loryy i ja navijam za vađenje bete, ja testićima nakon mog trećeg postupka nisam mogla odoljeti, ali raznervirala sam se zbog njih maksimalno. Jer ako je beta npr. 10-ti dan nula, stvar je jasna pa se čovjek pomiri. A testovi, još sutra pa još sutra pa...

    Danas brojim 2. dan nakon et-a. Zbog dosta dugog postupka, a mojih kratkih ciklusa, danas 23. d.c. bi trebala dobiti M . Baš me danas tako i boljelo kao pred M. To bi bio rekord na forumu, da M dobijem par dana nakon et-a

    Kad napišem et, tak' se nekak' svemirski osjećam

  10. #60
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Test ću raditi prekosutra, 10 dpt, to je kao i 12 dpt kod trodnevnih, a u četvrtak vadim tetu betu bez obzira na rezultat testa. Trbuh me boli poprilično, kao da mi je netko unutra ugurao loptu, ali kad ležim podnošljivo je. Izgleda da su problemi počeli nakon choragona, iako me lagana nadutost pratila još od et-a. Dosta pijem i odmaram, ali jedva čekam rješiti dilemu.

  11. #61
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Hej, kud odoše moji simptomi? Zašto me jutros ne boli skoro ništa?
    Heeeej, vratiteee seeeee!!!! Ja ne kužim više ništa!...

    loryy jeli pao testić danas? Mislim na tebe i nadam se lijepim vijestima! ~~~~~~~~~~~~

    Danas će bit dug dan............................................... ...........

  12. #62

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Denny za sutra.....lorry sretno ++++........ja imam osjećaj već 2 dana da dolazi vještica..........

  13. #63
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    Hej, kud odoše moji simptomi? Zašto me jutros ne boli skoro ništa?
    Heeeej, vratiteee seeeee!!!! Ja ne kužim više ništa!...
    Denny carica si
    blago tebi kad sutra već možeš raditi test. Ja ću poluditi još nekoliko dana
    za sutra puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da bude plusić
    svim čekalicama da što prije prođe vrijeme i da dočekaju ono što najviše žele ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    želim vam svima lijepi dan danas

  14. #64

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    Pao test, a s nji i ja beta 1,2o 13 dpt. Skroz sam van sebe. Sretno i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve vas ostale.

  15. #65
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Lorvy, daj malo pojasni napisala si da je beta 1,20 ???

    Denny, drži se do sutra

  16. #66

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    ne kužim ni sama piše da su ref. vrijednosti z OTPR. 3 tjedna od zm od 5.8-71, asad ja nemam pojma jer od ET je prošlo 13 dana pa se možda (kako se tješim) jajašce implatiralo kasnije pa može biti manja stvarno ne znam, ali i daljen ne curim iimam tu užasnu temp. 37.4

  17. #67
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Lorvy, ako ti je vrijednost bete 1,20, onda je to, nažalost, negativno. A kakav ti je test bio, i kad si ga radila???

  18. #68

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    nisam radila test, čekala sam betu jer je to sigurno, pa da me ne bi test razočarao, razočarala me beta

  19. #69
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    i ja se moram prikloniti AuroriBlu i reći da je to negativna beta, koliko je dana prošlo od punkcije? Koji točno datum si imala punkciju?
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 21.09.2010. at 16:44

  20. #70

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    punkcija je bila 06.09. a ET 09.09,, ma znam curke da je stvar gotova , ustvari mozak shvača ali srce ne može,,,boli ko sam vrag

  21. #71
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Žao mi je lorvy što prije kreni u novu akciju, i to je to!!! Možda nekakav prirodnjak već ovaj mjesec...

  22. #72

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    nema ti kod nas prirodnjaka, MM ina grozne nalaze i bio je na oper. na šalati i uspjeli su smrznuti 6 ampula i još je ostala jedna ne kužim u zg su mi rekli da stavljam utriće sve dok ne procurim ako ne da ponovim betu

  23. #73
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    loryy tako mi je žao , a bila sam uvjerena da će biti veliki plus. Izgleda da ti utrići opasno dižu temperaturu (ako nije neka upala u pitanja, a vjerojatno nije). I meno je temp. povišena zbog utrića, dođe na 37, ali varira kroz dan (odnosno poslije podne i navečer).
    vita22 koliko brojiš?
    Tibi ti ćeš raditi test za par dana?
    Denny, jedva čekam sutra.
    Brojim 3 dana naken et-a. Danas nemam simptoma (mislim M). Srećom nema ni zaprljanog uloška kakav obično bude radi užurbanosti na poslu. Progesteron me podosta uspavljuje, ali ipak manje nego dan poslije transfera.

  24. #74
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Lorry
    Denny
    Tiki
    Svima....

  25. #75

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    loryy

    jako mi je žao... sjećam se kada sam prvi put prokrvarila 9 dan od ET plakala sam kao kišna godina cijeli dan... ali ne cmoljila već ridala... sutradan mi je već bilo lakše... već sam si napravila u glavi plan za sljedeći postupak....

    Danas će ti biti teško ali će već sutra proći....

  26. #76
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Lory beta 1,20 je nazalost negativan rezultat Meni svaki put na otpusnom pise beta 12 dana nakon transfera, a tebi je taman toliko proslo, da se koja mrvica primila beta bi ti vec morala biti preko 50.

    Do sada svaki put kad bih javila betu u MPO ambulantu sestra bi mi rekla da prestanem stavljati utrice i menga bi mi dosla u roku 2 dana. Ne znam hoces li pod utricima uspjeti dobiti mengu...

    Znam da si tuzna i da te nista ne moze utjesiti, ali sto te ne unisti na neki nacin te ipak ojaca
    Posljednje uređivanje od bugaboo : 21.09.2010. at 19:17

  27. #77

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Tiki a moja jedino mi u kbc Ri imamo betu 21 dan od ET.........prošli put sam dobila vješticu prije pa sam riješila agoniju a sada neznam ako ne dojde vidjet ću....loryy žao mi je ali sutra je novi dan ovaj je najgori kao da je smak svijeta a kad se probudiš sutra već ćeš bit za nove pobjede......mi smo sve jake zato smo tu gdje jesmo.........svima~~~~~~~~~~~~za šta vam treba

  28. #78
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Ah, da, Rijeka, maratonsko čekanje bete. Ne bih izdražala tako dugo.
    Kod mene je sve previše mirno. Nekih osjećaja obično imam par dana nakon et-a, kad treba biti implantacija, kao da bude neki pokušaj, neko malo zujenje ili nervoza u mat., a kad narednih dana bude potpuno zatišje čini mi se da je pokušaj propao i da više ničeg nema.
    No pratimo se i dalje, zato smo u klubu "NT"

  29. #79

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Daj daj malo optimizma jest da nakon 16 transfera dobro znaš šta se dešava...........Tiki a

  30. #80
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    loryy

  31. #81
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    loryy draga baš mi je žao

  32. #82
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Loryy, šta reć´?!

  33. #83
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Loryy žao mi je.... Znam kako se osjećaš

    Jel normalno osjećati se normalno? Hm, koje pitanje.. danas je 4dpt, žigaju jajnici, grudi bole, stomak velik, ali ja se osjećam tako normalno...... da to nije normalno... .... I da, smijala sam se danas kao luda i sad mi krivo, ali nisam mogla ništa zbrljati, jel? Tek mi je drugi transfer ( tek?!) pa mi malo pomozite ...

  34. #84
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    kriistiina, kažeš da se osjećaš normalno, a nabrojila si dosta "simptoma"...Ionako nam to ništa ne znači, ali lakše nam je kad pišemo o tome. Rano je za nešto osjetiti, a najviše osjećamo progesteron kojim se kljukamo. Sretno kriistiina! ~~~~
    Kod mene je skroz mirno. Ne osjećam baš ništa. Jedino je temperatura malčice povišena. I uložak mi je čist u odnosu na prekjučer, nikako ne volim obilježja spottinga kad čekam betu .
    Brojim 4-ti dan nakon et-a.
    Vita22

  35. #85
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    tiki_a mi ćemo zajedno čekati... Ja bih trabala betu vaditi 1.10., ali kako ja dobijem i pod utrćima vjerojatno ću znati prije jel se kuha što ili ne .... Hvala ti na odgovoru! Sretno!

  36. #86
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Brojim 5 dana od et-a. Više nemam simptoma M kao na početku
    Možda me ponekad štrecne u prsima, ali na taj dio tijela nisam baš nimalo osjetljiva (mislim prije M i sl.) pa zato skoro ništa ni od utrića no možda ipak malo češće nego inače - ma nije vrijedno spomena.
    Radim punom parom, nadam se da to neće biti presudno za minus. Ali poslije posla više puta legnem uz neku serijicu i sl., tada mjerim temperaturu koja me ponekad razveseli, a drugi puta opet ražalosti. Ja bi da uvijek bude 37 .
    Kako je čekalice, ima li simptoma??? Koliko brojite od et-a, dokle ste dogurale?

  37. #87
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    red je da i ja nešto napišem na ovoj temi, doći će mi beta na red, a ništa napisala nisam

    danas 7. dnt - zatišje
    jučer - bila sam uvjerena da dolazi M

    inače, funkcioniram najnormalnije, trudim se ne razmišljati previše što me (ne)čeka!

  38. #88

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    6. dnt:

    - nakon sto sam ugledala negativan test nestali mi svi prijasnji simptomi (ono "zatezanje", bol u jajnicima i ledjima), hm...
    - temperatura osim jutarnje standardne 37, dnevna na ledenih 36.6
    - od malo prije osjecam tipicnu predmenstruacijsku bol u donjem djelu trbuha...

  39. #89

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    8.dnt

    -jajnici *rade*manje nego jučer

    -apetit... hm.... to je lijepo rečeno... ovo moje je proždrljivost.... jela sam sve... od ljutog, kiselog, slatkog, slanog...i opet bi jela....stalno sam gladna...

    -danas vaga pokazala najveću težinu u mom životu....

    -test mi je u ladici..... čekam 11dnt.... kupila sam GRAVIGNOST mini ... izgleda jadno, ne znam koliko je pouzdan....

  40. #90

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Šta da vam kažem i ja kupila test, danas 10dt ujutro počelo neko smeđe brljavljenje jest da vještica kad dođe je potop...neznam šta da mislim.................
    Posljednje uređivanje od vita22 : 23.09.2010. at 20:52

  41. #91
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Meni je danas 6dpt...

    Od novijih simptoma grčevi... Grudi, jajnici, bradavice.... Sve bolucka... Zadnji put nisam dočekala betu već sam prokrvarila 14 dana od punkcije... Nikakvu bol nisam imala ni prije ni poslije te M....... Nadam se da ću ovaj put dočekati betu, pozitivnu...

    Svima punooo sreće!!!

  42. #92
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    vita hoćeš onda raditi uskoro testić? Puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za plusić

    Ja sam isto danas 10dpt. Još malo i konačno ću znati jesmo li uspjeli ili ne.
    Što se tiče simptoma, baš i nemam nekih. Jedino su me danas malo probadali jajnici i već mi je 2-3 dana stalno mučno u želucu, ali može biti i od nervoze i iščekivanja kad će ta beta

    svima vam šaljem puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za veeeelike bete

  43. #93

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    A mislim da ću sutra nemam više šta čekat.........tvoji bi simptomi mogli biti i trudnički sretno......Tibi.....

  44. #94
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Hej curke, šta se radi? Baš mi fali ova tema, nekako sam brzo "pobjegla" a tek mi je 11 dpt...

    Dalke, 11 dpt - beta najvjerojatnije preko 700 (kuc-kuc-kuc!) a ja nemam niti jedan jedini simptom trudnoće!
    - ne jedem skoro ništa već danima, niti sam gladna, samo pijem
    - potpuno su prestali bolovi u stomaku, (očito je bila blaga HS) i nakon toga se ispuhao
    - cice bole 2 / 5
    - spavam jako malo, skoro ništa, a budim se odmorna kao da sam spavala tri dana
    - nije mi muka, niti mi se vrti
    - ne gadi mi se kava, niti išta drugo,
    - nisam imala nikakve žilice-iscjetke-spotting, ništa što bi upućivalo na implantaciju
    - nisam nervozna, ne plačem, ne svađam se sa MM
    - imala sam UŽASNE menstrualne bolove sat-dva prije testa, ali su netragom nestali iste sekunde čim sam ugledala drugu crticu.
    - bazalna temperatura mi je 3 dpt bila 36,7 i od onda je više nisam mjerila jer mi je toplomjer (kojim sam mjerila temp. već pune 4 godine) slučajno upao u WC i netragom nestao, a mene je bilo strah kupiti novi da se ne razduži još 4 godine... To smo protumaćili kao znak da mi više neće trebati!

    Dakle, sudeći po ovim simptomima, nije ni čudo da mi je teško povjerovati da sam opće t...!

    Jedino što me pratilo od početka je ta nadutost u trbuhu i lagani grčići (uglavnom navečer. onako, kao da sam se prejela), i kasnije (nakon Choragona) još jača nadutost i bolovi. To me i natjeralo da napravim test.

    Sad više nema ni toga! Ode Choragon, ode HS, ode i nadutost...
    Jedino me beta drži u uvjerenju da sam trudna!

    Evo puuuuuno vibrica svima za pozitivne testiće i bete!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Posljednje uređivanje od Denny : 23.09.2010. at 23:41

  45. #95
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Vita držim ti ručnonožne za veliki plus!!!!!
    Tibi i tebi isto ručnonožne za plusčinu!!!!

    Aurora* tebe bi najrađe malo isprašila po turu pa kud već test
    Strpi se još malo, jesam ti rekla da ćeš mi bit trudnjača službeno od 01.10.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Dobro jutro drage moje tužna vijest test---------------,vještica stigla..........opet na početku....

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    166

    Početno

    dobro jutro svima....
    evo da se i ja javim kao čekalica bete... danas 3dnt...uf što vrijeme sporo prolazi...
    od simptoma ništa posebno,lagani grčići u stomaku i to povremeno...

    svima puno sreće i da nam bete budu što veće!!!!

  48. #98
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj vita22 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro jutro drage moje tužna vijest test---------------,vještica stigla..........opet na početku....
    draga vita baš mi je žao

  49. #99
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    7. dnt
    Navečer kao neka mala mučnina, ali ne bi se to tim imenom moglo nazvati, uglavnom takav isti osjećaj već tri dana. Stalno nagovaram temperaturu da ne bude preniska. Ovaj puta za razliku od ranijih čekanja, temp. češće povišena 37-37,2 u vrijeme kada već trebam uzeti novu dozu progesterona. A ranije je bilo obrnuto. Prije sat vremena 36,5 , jučer oko 21.30 temp. 37,2. Češće sam na wc-u, ali ne prečesto. Uglavnom, veselo, po običaju .
    vitta22

  50. #100

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Danas brojim 10 dnt
    Osjećam M i samo mi se plaće jer izgleda da i od ovog postupak ama baš ništa... samo 2 kg. više...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •