Stranica 3 od 75 PrviPrvi 123451353 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 3728

Tema: Nakon transfera

  1. #101
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Hahahaha DEnny, baš si me nasmijala sa tim toplomjerom, a zašto bi morala imati neke znakovite simptome? Imaš ti svoj nalaz na kojem crno na bijelo piše beta tolika i tolika, kad ju ponoviš vidjet ćeš da sve ide po planu i super. Uživaj !!! kisi kisi, puhni malo prema nama koju trudničku vibricu

  2. #102
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Mravak, lijepo ti u ponedjeljak na betu pa kud puklo da puklo. Ništa te napuhnutosti ne znaće mengu, pa normalno je da osječamo promjene i boluckanja i grčeve , kad se sve dešava na istom mjestu kao menga. I mene je tako bolilo pa je prestalo. Sad čekam ponedjeljak i betu. Ne uspoređuj se puno, malo progooglaj, ja sam kod simptoma t. našla glavobolju (imam), zujanje u ušima tj. promjene tlaka (imam) temperaturu imam , malko spottinga na ulošku (brijem da je implantacijsko), a svako malo imam i hot flash, tj toplinski udar, koda sam u menopauzi pujpuj. Hrpu simptoma nemam, a zašto bi sve i imala. pa nisam superman :D. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za ponedjeljak

  3. #103

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Ne mogu nikako u pon. po betu jer nemam uputnicu, a kada odem po uputnicu čekam po 3-4 sata ... tako da ću u utorak ... ali čini mi se da M stižeeee

    Zauzeta, hoćeš li raditi test? Ako da, koji imaš? Ja sam uzela GraviGnost mini.. čini mi se jadan jeftin 33kn, i ne znam koliko je pouzdan...

    Zauzeta za tebe i ostale čekalice punoooo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za veeeelike bete

  4. #104
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Cure samo da vam kažem da nisam imala nikakvih posebnih simptoma od et do bete, i beta je bila pozitivna. Jedino što sam imala su bili problemi sa zubnim mesom, upalilo se...na kraju ništa od T. Ali bude...

  5. #105
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Cure drage, evo u od mene malo trudničkih vibrica, prašine, ma čega god treba... Neka ih ovo jako jugo nosi svima vama, da mi sve prijavite plusiće i veeelike bete! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    jooj , vidi lijepih smajlića, haha...
    Simptomi? Kod mene ne postoji ta riječ!

  6. #106

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Jucer, 7. dnt:
    - dan obiljezen predmenstruacijskim bolovima. Da to jednom nisam vec prosla bila bih uvjerena da dolazi M.
    - test negativan
    - temperatura bazalna ocaravajucih 37.1, dnevna glupa i svakakva, ne bas obecavajuca

    Danas. 8. dnt:
    - BT i dalje 37.1. Bas me razveselila.
    - test . Ne znam, pocela mi se prividjati druga crtica, ali vrlo lako moguce i da sam je samo umislila, jer mm muz nije bas uvjerljiv kada kaze da i on "nesto" vidi...
    - podocnjaci . Ne pamtim da sam ikada imala podocnjake, a sada ih imama. Bit ce od pretjerenog buljenja u testove i trazenja nevidljivih crtica...
    - od ostalih simptoma, u nedostatku boljeg izraza, rekla bih da mi bridi gornji dio tjela, trup, pogotovo donji i gornji dio trbuha, te grudi.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam uzela GraviGnost mini.. čini mi se jadan jeftin 33kn, i ne znam koliko je pouzdan...
    Budi bez brige, GraviGnost mini je jednako pouzdan test kao i bilo koji skuplji, a ono sto ga cini jeftinim je samo to sto nije upakovan u lijepu ambalazu.

  8. #108
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Aurora* sigurno ti se ne priviđa ta druga crtica i kad sutra napraviš test (jer vidim da ti to svaki dan uredno radiš ) će se već vidjeti deblja crtica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    mravak da ipak na kraju bude veliki plus ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    zauzeta hehe i ja se tako osjećam kao ti, pa mi je vruće pa hladno, temperatura je oko 37.2, mučno mi je u želucu, jutros sam se probudila u 5:50, halo???. I zato mislim da smo mi trudne, i dok se ne dokaže suprotno živim u tom uvjerenju
    svim čekalicama bete ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  9. #109
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Citiraj Tibi prvotno napisa Vidi poruku
    [B]
    zauzeta hehe i ja se tako osjećam kao ti, pa mi je vruće pa hladno, temperatura je oko 37.2, mučno mi je u želucu, jutros sam se probudila u 5:50, halo???.
    Potpisujem!!! Sa malom dopunom. Jutros sam se probudila u pola tri, pa u pola četiri, e onda sam drmnula jedan normabelček.
    ZAUZETA, zar negdje piše da je "hot flash" jedan od simptoma? Jučer navečer mi se to dogodilo, bum odjednom na 37,2. Jest da sam 39+ (puj puj zabranjenoj riječi), ali prije mi se to nije događalo.
    Aurorček* kak' toooo doooooobro zvuuuuči.....

  10. #110
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer, 7. dnt:
    - dan obiljezen predmenstruacijskim bolovima. Da to jednom nisam vec prosla bila bih uvjerena da dolazi M.
    - test negativan
    - temperatura bazalna ocaravajucih 37.1, dnevna glupa i svakakva, ne bas obecavajuca

    Danas. 8. dnt:
    - BT i dalje 37.1. Bas me razveselila.
    - test . Ne znam, pocela mi se prividjati druga crtica, ali vrlo lako moguce i da sam je samo umislila, jer mm muz nije bas uvjerljiv kada kaze da i on "nesto" vidi...
    - podocnjaci . Ne pamtim da sam ikada imala podocnjake, a sada ih imama. Bit ce od pretjerenog buljenja u testove i trazenja nevidljivih crtica...
    - od ostalih simptoma, u nedostatku boljeg izraza, rekla bih da mi bridi gornji dio tjela, trup, pogotovo donji i gornji dio trbuha, te grudi.
    meni ovo sve skupa prekrasno zvuči i radujem se sutrašnjem testu

  11. #111

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Budi bez brige, GraviGnost mini je jednako pouzdan test kao i bilo koji skuplji, a ono sto ga cini jeftinim je samo to sto nije upakovan u lijepu ambalazu.
    Hvala na odgovoru !!

  12. #112
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Tibi - mučnina u želudcu i buđenje u 5:30 su bili moji glavni "simptomi". Evo još malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Aurora* opet citiram tvoj post sa odbrojavanja:
    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je sve ove dane prisutan osjecaj zatezanja narocito u podrucju iznad pupka. Tu i tamo osjetim slabu bol u podrucju jajnika ili jos cesce u ledjima, ali nista posebno izrazeno...
    Uz napomenu da se ženi sa x minusa iza sebe ne može "pričiniti" druga crtica. Ako je ona ugleda, onda je to zaista crta.
    Ma ti si naša nova trudnica, vibram do neba da me predosjećaj ne vara ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    A i tibi i ZAUZETA mi nekako mirišu na t.....
    Posljednje uređivanje od Denny : 25.09.2010. at 14:35

  13. #113
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Aurora, to je to! Dobro Denny kaže, toliko puta si vidjela samo jednu crtu da znaš dobro kako to izgleda nema šanse da ti se sad priviđa druga crta.
    Tiki, Tibi, Mravak go go go!!!

  14. #114
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Ocemo crticu!!!Crticu!!!Aurora crtica je crtica!!!!

  15. #115
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    9. dnt
    roza sluz na wc papiru
    mučnina nakon (finog) ručka
    grčeve nemam već dva dana, sike više nisu tvrde
    od panike mi udarila vrućina u glavu - priznajem
    test nisam kupila, jer sam se tako dogovorila sama sa sobom, a u ponedjeljak ću vaditi betu!

  16. #116
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Hej evo i mene do vas malo.....danas mi je 8 dan nakon transfera(17.09) vračene 3 mrvice i ja napravila test a ono - jeli ipak prerano???? Ajme ja ču poluditi ovih dana......dali smijem popiti normabel od 2mg jer više ni sama neznam di sam.... u utorak mi je beta ako ne dobijem vješticu prije..........

  17. #117
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Ivica K. ~~~~~~~~~~~~~~~
    Aurora~~~~~~~~~~~
    i svim ostalim čekalicama bete ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  18. #118
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    tiki-a ~~~~~~~~~~~~

  19. #119
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    corinaII 8. dan je skroz prerano! ~~~~~za skorašnji +

  20. #120

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    Corina 8. dan ti je stvarno prerano ,,, zavisi kad je došlo do impl. strpi se još malo,,, vjeruj znam kako ti je ja sam sve to prošli tjedan proživljavala,,, želim ti ipak da ti završi sretnije nego meni. Što se tiče normabela ja sam pila 1 ujutro in1 prije spavanja takon su mi i rekli u bolnici.

    ~~~~~~~~~~~~~za skorašnji +

  21. #121
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    lovryy, tiki-a hvala vam na ohrabrujućim riječima......uf ovo iščekivanje je stvarno kidanje živaca

  22. #122
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Ma cure vi meni sve imate trudničke simptome....... Čiji got post da čitam odmah i ja imam takve simptome, pa trčim na ogledalo pipkati grudi, da vidim di je koja žila iskočila.... Te famozne valunge imam i ja, ali sam mislila da si umišljam, malo sam u bretelama, a malo u debeloj frotirskoj piđami.... ... Strava, danas mi je 8dpt.....

    Svima vam šaljem punoooo vibrica da uskoro sve ugledamo veliku betu......

  23. #123
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Joj, cure moje, čitam vaše postove i umjesto vas grizem nokte koliko je napeto! I ja jedva čekam sa vama u ponedjeljak i utorak da vidim koja će od vas imati veću betu!
    Samo se vi opustite, simptome T ne morate tražiti, oni su našli vas!
    Što bih dala da sam sad u vašem društvu!!! Ali uskoro...
    Posljednje uređivanje od Snekica : 25.09.2010. at 22:02

  24. #124

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    110

    Početno

    Cure moje ja isto mislim da su to svima vama savršeni
    trudnički simptomi i da će sve bete biti troznamenkaste!

  25. #125
    maja8 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    429

    Početno

    Drage moje ja vam samo mogu reći, na svome iskustvu,da puno ne tražite te simptome jer sve su slični simptomi i kod mjesečnice i kod trudnoće, beta je najbolji pokazatelj,a isto tako nemojte prerano raditi testove,samo se bespotrebno sekirati...... Još se sada sjetim kada sam radila test 10 dan i debeli - 12dpt uradimo betu 50,7 zovem dr. kaže on meni "PA KUDA K VRAGU RADIŠ BETU TAKO RANO JESAM REKAO 14 DAN"

  26. #126
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Aurora* Ho-ćemo još ! Ho-ćemo još!!! jedan Happy end.

  27. #127
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Aurora* dolazim na feštu u Rijeku samo daj pozitivan test

  28. #128
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    8. dnt (4-dn.zam.)
    Jutrošnja temperatura 36,7
    Simptomi - ništa.
    Malo smeđeg na aplikatoru od crinone gela
    Aurora*
    Snekica ... još malo...

  29. #129
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Samo da malo zavibram za tiki_a~~~~~~~~~~~~~~~
    i malo trudničke prašine da bude plusić na testu

  30. #130
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Cure pa jel temperatura baš toliko bitna kad je stimulirani postupak? Negdje sam čitala da se temp ne treba ni mjerit kad si tako nakljukan hormonima...... Inače, i ja ju mjerim, samo navečer bude preko 37.............

    Pčelice pojela sam tvoj med za manje od tjedan dana, super je !!!!!!!!

  31. #131
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Ma pobacajte sve te toplomjere u wc!!! Samo vas brinu!
    Aurora* ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    tiki_a, tibi, ZAUZETA ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  32. #132

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    9. dnt
    - Sanjala sam nocas gomilu trudnickih testova, desetke njih! Svi razliciti, s rozim i s plavim testnim crticama, oni sto pokazuju pluseve i oni s dvije crtice, jednostavne testne trakice i testovi u lijepoj ambalazi, cak i neki skroz cudni i neobicni kakvi u stvarnosti ne postoje, a svi od reda pozitivni! Da bi se probudila u krutu realnos, i sva jos onako mamurna pod dojmom divnog sna, ali s losim preodsjecajem, napravila svoj danasnji test, koji je ostao vrlo jasno i nedvosmisleno negativan...
    - Iako je toplomjer jutros pokazo temperaturu 37, naprosto je osjecam kako pada...
    - A sjetila sam se jos jednog "simptoma" od proslih par dana, i iz prosle trudnoce, vruce grudi. Koje jutros vise nisu bile tako vruce i odmah sam znala...

    Zao mi je sto sam vas razocarala. Zavela sam vas s jucerasnjom prividjajucom se mi drugom crticom (koja je BTW i mene posteno zavela i koju BTW jos i danas bez prevelikog napora mogu vidjeti) i vi ste se vec poveselili. Najteze je nakon toga javiti lose vijesti. Eto, vec samo zato nije dobro raditi testove prije vremena!
    Posljednje uređivanje od Aurora* : 26.09.2010. at 11:30

  33. #133
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Aurora, isto se meni dogodilo. Ne treba raditi test prerano ako se dobije choragon nakon transfera. meni je 5.dan nakon choragona bila crtica baš kao tvoja - da nisi 100% siguran vidiš li je ili ne. 6 sati kasnije je nije više uopće bilo. Tu noć sam imala identične snove kao ti.
    Osjećaj je grozan, jer se ponadaš... ali sve prođe... jednom će biti + , tada ti današnji dan neće ni pasti na pamet.

  34. #134
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Aurora*

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    166

    Početno

    Aurora,držim još uvijek fige,izvadi betu ona je jedini pravi pokazatelj...
    ja se evo mučim sa simptomima,znam da oni nemoraju ništa značit ali je jače od mene,kad boli pitam se zašto boli a kad ne boli zašto ne
    danas mi je 4dnt i ne osječam ništa,jučer cijeli dan grčići u stomaku a jutros tek tu i tamo me nešto štrecne....
    Posljednje uređivanje od rose : 26.09.2010. at 12:06

  36. #136

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    110

    Početno

    Aurora

  37. #137
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Aurora*, ti si vjerojatno jučer vidjela evaporacijsku liniju. Tako se i meni jednom dogodilo, gledala sam tako dugo dok nisam uhvatila dobar kut i bila je neka linija. Kasnije sam još puno puta vidjela takvu liniju ako sam gledala pod jakim svjetlom. S tobom se još ne predajemo, još ima nade. A ovi naši simptomi su više za razbibrigu, jednom nas bace u još loše raspoloženje (npr. temp.), drugi puta nam daju nadu. I ja sam ponovo odlučila da neću ništa pratiti do vađenja krvi, ali doooosadno mi je bez trakica, toplomjera...
    kriistiina, utrići dižu temperaturu. Ali mi je ipak mjerimo jer se nadamo da će stalno biti povišena, a ne samo onda kad utrić najviše djeluje.

    Evo mojih novih simptoma :
    - temperatura maloprije i to 10 min. prije uzimanja utrića 37
    - zaboljela su me leđa , hoću reči križa (pa kad toliko ljenčarim, a vani vlaaaažno...)
    - radim LH trakice koje bi trebale biti pozitivne prije onih drugih jer detektiraju alfa lanac, ima druga linija, ali nije svaki dan sve tamnija, ujutro uvijek slabija, kasnije tamnija
    - sve je tako mirno u maternici, osjećam da baš ničeg nema - ovo je asimptom

  38. #138

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    10. dnt

    - BT 37.1
    - predmenstruacijski bolovi vec drugi dan, a M jos nema na vidiku
    - beta negativna

  39. #139
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    10. dnt

    - BT 37.1
    - predmenstruacijski bolovi vec drugi dan, a M jos nema na vidiku
    - beta negativna
    Aurora žao mi je...ali možda da ponoviš betu za par dana,ako m ne stigne. Jer meni je prva beta bila 67,5 ali 16dnt ! Rekao mi dr da je bila kasnija implantacija... pa je možda i kod tebe...

  40. #140

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    aurora

  41. #141
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Tiki držim fige za sutra !!!! Hoćemo lijepe vijesti...

  42. #142

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Tiki_a.. jedva čekam.... nemoj nas sutra dugo držati u muci ....

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  43. #143
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    danas opet imama neke crvene tragove na wc papiru... mislim da glupa vještica samo što nije stigla...........

  44. #144

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    corina_II

    jedno pitanje....
    Povišena tem. poslije ET ( mislim da cijelo vrijeme do bete) je od utrogestana a ne kao znak trudnoće? Baš sam danas i jučer izmjerila par puta tem. i bila je 37 ili 37.2 a test mi je negativan 11dnt.

  45. #145
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    9. dnt (4-dn.zam.)
    - temperatura sad već pretežno niža, 36,7
    - sve je skroz mirno, kao da ničeg nema
    - LH se ne pojačava
    - test na T negativan
    - na ulošku kao da je M u začetku, ali nisam mogla precizno vidjeti jer upao mi je u wc
    - betu neću raditi jer imam puuuno testova i jer odjednom nemam želje putovati u zg, plaćati vađenje krvi i gledati u nulu; još ću se drogirati utrićima 3 dana ako prije ne stigne M
    - nisam razočarana
    Aurora*
    mravak, temp. je zbog progesterona, odnosno utrića

  46. #146
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Dali mi je ramo ako sutra odem vaditi betu 11 dan mi je a dr. mi je napisao 12 dan....nemogu više izdržati........kako današnji dan odmiče to mi se čini da mi ona smeđa krv polako prelazi u crvenu i da samo što nije pa vještica i zvanično stigla

  47. #147
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    corinaII može beta 11-ti dan. Mora se već nešto vidjeti. Sretno!~~~~~

  48. #148
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    tiki_a joj draga hoćeš ponavljati još koji put testić?
    corina ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Aurora*

  49. #149
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Citiraj Tibi prvotno napisa Vidi poruku
    tiki_a joj draga hoćeš ponavljati još koji put testić?
    corina ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Aurora*
    x

  50. #150
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Drage moje danas mi je 11dnt, od jučer imam nešto smeđe, jakoo smeđe na papiru.. I dalje stavljam utriće... Ima li nade još ili je sve gotovo? Inače betu trebam vaditi 1.10...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •