Stranica 75 od 75 PrviPrvi ... 2565737475
Pokazuje rezultate 3,701 do 3,728 od 3728

Tema: Nakon transfera

  1. #3701
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    bugaboo čestitke na lijepoj beti!!!
    makice čestitke na 2 srceka. Evo i kod mene su dvije gestacijske vrecice.Sad su drugi strahovi kako se kaze...To je tako nama buducim mamama priprema za brigu svoje djecice.Pogotovo kad znamo kako smo ih dobili i onda samo strepimo.

    Cure želim vam od sveg srca da i vi docekate pozitivne bete da budete ubrzo sve lijepe i debele.

  2. #3702
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Čestitke svima na pozitivnoj beti. Eto meni je nažalost danas test pokazao negativan rezultat. Iako mi je rečeno da sutra idem vaditi betu nisam mogla izdržat i danas sam napravila kućni test. Nažalost ostvarilo se ono čega sam se bojala. Pozdrav svima i nadam se sretnijim novostima od moje!

  3. #3703
    Makica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    280

    Početno

    lilyofthevalley zao mi je!
    darmar, sretno u novom postupku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #3704
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Citiraj Makica prvotno napisa Vidi poruku
    lilyofthevalley zao mi je!
    darmar, sretno u novom postupku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    potpisujem!!!

  5. #3705
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    b.a.b.y kod mene ista situacija, doduše ni do testa nisam stigla jer me M preduhitrila.

  6. #3706
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    b.a.b.y nije gotovo dok beta to ne potvrdi Znamo ovdje sa foruma jedan slucaj negativnog testa i pozitivne bete.Znam da cekanje izludjuje i sa tim piskenjem po testu zapravo pokusavamo da skratimo neizvijesnost,ali mislim da nalaz krvi mora dati jedini i konacni rezultat.Znam da ti je tesko draga

  7. #3707

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj b.a.b.y prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitke svima na pozitivnoj beti. Eto meni je nažalost danas test pokazao negativan rezultat. Iako mi je rečeno da sutra idem vaditi betu nisam mogla izdržat i danas sam napravila kućni test. Nažalost ostvarilo se ono čega sam se bojala. Pozdrav svima i nadam se sretnijim novostima od moje!
    b.a.b.y ,mislim da si prerano radila test,ako sam izračunala dobro tebi je jučer bio 8dnt,dan transfera se ne broji,tako da mislim da još ima nade da bude sve Ok,držim ti fige!

  8. #3708
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    b.a.b.y. tebi je danas 9dnt i nema veze sto je vracena blastocita opet je prerano za bilo sta reci.I meni su vracane blastocite i svaki put sam morala cekati 12dnt da vadim betu.

  9. #3709
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    makica i angel_26 , šta reći, nego super i sretno do kraja tako željene turdnoće, želim da uživate u svakom trenutku iščekivanja dolaska vaših bebica na svijet, sretno!!!
    hvala na željama, uh, jako mi je važna vaša podrška,malo me trema spucala, kao da sam prvi put u postupku, a iza mene već vagon ih, al nadam se da će Bog dati da ovaj bude posljednji.
    lilyofthevalley zao mi je

  10. #3710

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    b.a.b.y drzim fige za veliku betu! Meni danas 1dnt i pocetak iscekivanja

  11. #3711
    Makica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    280

    Početno

    sumskovoce, drzimo figeeee!!!!!!!!!!! kada ti je beta?
    darmar, samo hrabro, daj boze da bude dobitni!!!!!!!!!!!!
    b.a.b.y., drzim fige za betu!

  12. #3712
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Hvala svima na podršci. Danas sam vadila betu i rekli su mi da dođem sutra po nalaz . No moje nade i nisu prevelike,imam neki osjećaj da ću dobit prokletu vješticu. Trbuh i leđa bole za poludit,grudi su mi se nekako ispuhale,temperatura mi je 36,5... U biti osjećam se baš kao i svaki mjesec pred mengu. Bojim se i ić na wc. Znam da su šanse vrlo male da uspije iz prve ali tako sam se nekako nadala. No držim fige svima vama da uspije!!!!!!!!!!!

  13. #3713
    Makica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    280

    Početno

    Citiraj b.a.b.y prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala svima na podršci. Danas sam vadila betu i rekli su mi da dođem sutra po nalaz . No moje nade i nisu prevelike,imam neki osjećaj da ću dobit prokletu vješticu. Trbuh i leđa bole za poludit,grudi su mi se nekako ispuhale,temperatura mi je 36,5... U biti osjećam se baš kao i svaki mjesec pred mengu. Bojim se i ić na wc. Znam da su šanse vrlo male da uspije iz prve ali tako sam se nekako nadala. No držim fige svima vama da uspije!!!!!!!!!!!
    ne kuzim zasto tek sutra po nalaz? nemoj pratit simptome, vjeruj, ne znace nista. i, da, znam par slucajeva da je upalilo od prve!!!!!!!!!!!!!!!!! ne gubi nadu, samo budi strpljiva!!!!!!!!!!!!!

  14. #3714
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Citiraj Makica prvotno napisa Vidi poruku
    ne kuzim zasto tek sutra po nalaz? nemoj pratit simptome, vjeruj, ne znace nista. i, da, znam par slucajeva da je upalilo od prve!!!!!!!!!!!!!!!!! ne gubi nadu, samo budi strpljiva!!!!!!!!!!!!!
    Meni je bilo cudno da je uopste beta danas,jer je 10dnt ako sam dobro izracunala,transfer je bio 18.04.

  15. #3715
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Ne znam zašto je nalaz bete gotov tek sutra, ovo mi je prvi puta da vadim da sam mislila da je to normalno,nisam u ambulanti niti pitala zašto tek sutra! Betu sam vadila danas 10 dnt jer mi tako piše u otpusnom pismu.Čak sam išla sad provjeriti dali tako stvarno piše,da se nisam zeznula hehe no piše vaditi betu 10 dnt. Da li sam trebala još čekati?

  16. #3716
    Makica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    280

    Početno

    pa, da . i to. svasta,. vidis da svega ima, svugdje drugacije. i onda jos moras cijeli jedan dan cekati i gristi se da saznas betu. uh, to me tako naljuti, kao da se nismo dovoljno nacekale u zivotu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  17. #3717
    Makica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    280

    Početno

    ne znam, na beti ce se vjerujem i danas pokazati ako si trudna, ali testu nemoj vjerovati stvarno dok ne vidis betu.

  18. #3718
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Kako je to čudno, meni pak svaki put na VV rekli betu vaditi 16dnt. Pa ti budi pametan

  19. #3719
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    16 dnt,uf, treba to dočekat. Meni je i ovaj 10 dan previše. Kako je to sve od klinike do klinike različito!Makica u pravu si,uopće ne znam kako ću izdržat današnji dan,mislim da nema spavanja. Mislim da ću bit od 6 ujutro pred ambulantom i čekat sestru ili nekoga da mi da nalaz.

  20. #3720
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    10dnt blastice je vec vrijeme ocekivane menstruacije i sasvim je normalno ocekivati da ce beta tada biti pozitivna i imati neku solidnu vrijednost jer se implantacija zavrsava oko 10 dana nakon punkcije/ovulacije.
    b.a.b.y., nadajmo se najboljem.

  21. #3721
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    b.a.b.y sretno sa betom...ja sam svoju betu vadila osmi dan...bila je minimalna ali je ipak bila pozitivna ...i tebi želim istu takvu!!!

    Ostale cure sretno sa postupcima!!!

  22. #3722
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    EVOOOOO i mene kod vas
    danas sam imala transfer 3 embrija , kazu dobra, imam sliku ali ne kuzim , valjda su 8 st. ....kako se to uopce gleda ,koliko krugova toliko stanica ha?...od 5js sve bile zrele, 3 oplođene i 2 zaleđene .....
    pozzzz i svima sretno

  23. #3723
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    crvenkapice, pa to je super rezultat

  24. #3724
    mistic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    162

    Početno

    Lijepi pozdrav svima! Oprostite što upadam ovako, ali lagano sam u panici!
    Vidim da se ovdje sve lijepo hrabrite i podržavate pa se nadam da ćete i meni moći dati koji savjet.
    Prvi put sam u postupku tj. punkcija je napravljena 19.4., a 24.4. sam bila na transferu i vraćen mi je jedan embrio.
    Ono što mene sada brine su dosta jaki bolovi, koji put kao da ću dobiti m. a češće je to neka jaka oštra bol kao da me boli ušće maternice i kao da imam neki balon pun vode u maternici i da se stalno valja, jedva mogu hodati....bila bih vam zahvalna kad bi mogle reči barem dali je netko to isto osjetio i jeli možda nirmalno ili se stvarno moram zabrinuti ili jednostavno da čekam m.

    I za kraj želim svima pozitivnu betu!

  25. #3725

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    crvenkapice super rezultat i dobrodosla u ovaj pdf! Vibram ti! B.a.b.y. I tebi gomila vibrica za betu!

  26. #3726

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    86

    Početno

    Drage friske trudnice, Vi pocetnice, kao i one koje broje do dva mjeseca, koliko ste puta bile na UZV od kad ste imale pozitivnu betu.
    Smije li se ici vise od dva puta na mjesec dana i koliko uzv skodi bebi?!

  27. #3727
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Citiraj mistic prvotno napisa Vidi poruku
    Lijepi pozdrav svima! Oprostite što upadam ovako, ali lagano sam u panici!
    Vidim da se ovdje sve lijepo hrabrite i podržavate pa se nadam da ćete i meni moći dati koji savjet.
    Prvi put sam u postupku tj. punkcija je napravljena 19.4., a 24.4. sam bila na transferu i vraćen mi je jedan embrio.
    Ono što mene sada brine su dosta jaki bolovi, koji put kao da ću dobiti m. a češće je to neka jaka oštra bol kao da me boli ušće maternice i kao da imam neki balon pun vode u maternici i da se stalno valja, jedva mogu hodati....bila bih vam zahvalna kad bi mogle reči barem dali je netko to isto osjetio i jeli možda nirmalno ili se stvarno moram zabrinuti ili jednostavno da čekam m.


    I za kraj želim svima pozitivnu betu!
    Hmmm... ne bi htjela širiti paniku, ipak kao što si rekla, i vidjela već na ovim stranicama, bolovi slični menstrualnim su normalni, kao i različiti drugi dvoznačni simptomi. Ipak, bolovi takvi da ne možeš hodati - nisam baš sigurna... Možda bi bilo ipak mudro nazvati svog doktora pa ga pitati? Kakva ti je bila reakcija na stimulaciju? Je li ti itko spominjao mogućnost hiperstimulacije? Ajde ti ipak miruj, pij puno tekućine i provjeri sa doktorom! Sa HS se navodno nije za zezati.
    Sretno!

  28. #3728
    Makica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    280

    Početno

    mistic, ja sam nakon transfera jedva hodala, ali meni je tako uvijek poslije transfera jer imam usko usce maternice i jedva mi je dr uspio vratiti mrvice. ako si imala problematican transfer, mozda zato!!!
    smj, pa pitala sam se gdje si! ja sam do sada imala 2 uzv, a danas brojim 7+5, a slijedeci, nakon sto mi je zadnji put vidjela srceka tek 20.05. ne znam, mislim da nije dobro precesto ici na uzv na pocetku. a zasto bi isla, sve ok? kada u pravilu trebas ici na slijedeci uzv?
    b.a.b.y. cekamo rezultate!!!!

Stranica 75 od 75 PrviPrvi ... 2565737475

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •