Stranica 54 od 54 PrviPrvi ... 444525354
Pokazuje rezultate 2,651 do 2,653 od 2653

Tema: MPO trudnoća nakon svega...kako se osjećamo...

  1. #2651
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ja sam danas obavila pregled kod ginićke, a s obzirom da sam zadnjih par dana i malo pod stresom nije ni čudo da mi je tlak danas za mjerenja skočio u nebesa i pijem od danas Aldomet. Sutra ću morati obaviti i neke hematološke krvne pretrage na Rebru, a vrlo skoro onda s tim na SD u trudničku (jako me strah hospitalizacije, ali nadam se da do toga ipak neće doći). Ima li tko visoki tlak od trudnica ovdje? Dobra je vijest što je bebica super, spol nisam hjela saznati iako mi je doc htjela reći, te slatke muke ostavljam ipak za sam porod

  2. #2652
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    A mene zadnjih dana pere glavobolja stoljeca, uzas jedan. A inace im nisam uopce sklona. Lezim u mraku udisem lavandu... nista ne pomaze, otkud sad to?

    Na uzv pocetkom tjedna sam imala tlak 130/80, sto je za mene urnebesno visoko, no dr se nije zabrinuo. A sada doma imam opet svoj normalni niski.

    I kupili smo veceras u tintilinicu komodicu za presvlacenje, preslatku, oko koje obilazim vec ne znam koliko. Ima 4 ladice, preslatke ruckice, ma bas sam happy. Inace to nam je prva veca stvar koju smo kupili.

  3. #2653
    Makica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    280

    Početno

    jutro svima!
    valamala, ako te jos glava zeza, pojedi krisku lubenice. zvuci glupo, ali mene je izvuklo nebrojeno puta i to od vrlo jakih glavobolja. stvarno djeluje, jos je par cura probalo i upalilo je. koliko god banalno bilo!
    vojvođanka, cestitam na deckicu!!!!!!!!!
    kerolajn, nema nista ljepse nego tako nesto procitati ranim jutrom! cestitam!

Stranica 54 od 54 PrviPrvi ... 444525354

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •