Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910
Pokazuje rezultate 451 do 468 od 468

Tema: Kamo na izlet?

  1. #451
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Ima netko prijedlog gdje na 4 dana s 3 djece? Moze i more ili priroda...razmisljam Bled/Bohinj navodno je malo dan,dva za obici pa je ovo super prilika.
    Voljeli bi biti smjesteni na jednom mjestu i okolo par lokacija/zanimljivosti/toplice/dvorac,zivotinje.. obići... klinci su 10,12 i 1.5god. Imamo i kolica teska je za nositi pa i to uzmite u obzir.

  2. #452

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Mašnice, svakako bih preporučila Bohinj i Bled, a po želji i Kranjsku Goru (imat ćete vremena ako idete 4 dana, nije daleko). Pisem iz nostalgije jer smo mi s troje klinaca, slicne dobi kao vasi, bili prvi put jednog svibnja i od onda se vraćamo skoro svake godine.

    Ono sto ćete dobiti jest potpuni odmor čarobnu prirodu, svježinu i mir (narocito na Bohinju! Bled je već druga priča, divan je, ali dovoljno za prosetati jer je puno više turista i guzve općenito).

    Kranjska Gora je isto divna, možete šetati, raditi izlete (jezero Jasna, izvor Zelenci, slap Peričnik, odmah blizu su vam i jezera na talijanskoj strani Laghi di Fusine...).

    Većinu ćete moći proći s kolicima (osim na slap Savice na Bohinju, gdje smo koristili klokanicu, svugdje smo koristili kolica).

    Teško za povjerovati ali naš 18-godišnjak je ove godine kad smo isli zadnji put, htio s nama za vikend gore jer se njemu, kao i nama, to urezalo kao jedno od najljepših obiteljskih putovanja (inace, već neko vrijeme mu više nismo zanimljivi ali ovo je začudo, htio).

  3. #453
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje je točno ulaz u memorijalnu bolnicu u Vukovaru? Kroz prolaz glavne zgrade (staklene) na Županijskoj ulici ili negdje bočno? Trebala bih blizu parkirati (sve sam ostale lokalitete posjetila više puta i poznajem ih, ali u bolnicu nisam ulazila i sad se ne mogu orijentirati).
    Bilo je bočno kad sam ja bila. Znači, kad uđeš u dvoriste, ideš prema glavnom ulazu i prije ulaza skreneš desno. Otprilike na polovici te bočne strane je ulaz, u razini zemlje, pa još koja stepenica dolje.
    Valjda se dobro sjećam, jer sam bila preplavljena svime što sam tamo vidjela, tuga pregolema
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 27.04.2023. at 14:04

  4. #454

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    39

    Početno

    Za neke u blizini ili one koji zele potegnuti dalje predlazem Otocke Virove. Bili prosli vikend, jaaaako lijepo uredeno, voznja brodicom, edukativna staza, ugodna priroda, mogucnost nocenja i welnesa u kompleksu, klopa super! Na dnevni izlet ili jedno nocenje uz welnes , sve preporuke!

  5. #455
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Hvala!

  6. #456
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,486

    Početno

    Citiraj Ormašica prvotno napisa Vidi poruku
    Za neke u blizini ili one koji zele potegnuti dalje predlazem Otocke Virove. Bili prosli vikend, jaaaako lijepo uredeno, voznja brodicom, edukativna staza, ugodna priroda, mogucnost nocenja i welnesa u kompleksu, klopa super! Na dnevni izlet ili jedno nocenje uz welnes , sve preporuke!
    evo i koja fotkica, stvarno je divno.
    https://www.putoklinci.com/?s=oto%C4%8Dki+virovi

  7. #457
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Mi smo na kraju 4 dana bili na Bledu i Bihnju, smješteni u Bohinjskoj Bistrici, išli tamo i na bazen. Viteški dani iznad BLeda kod dvorca bili su pun pogodak za klince, nismo išli na vožnje čamcima/brodom jer su cijene paprene.
    NA Vogel smo išli žičarom to je isto bio super doživljaj, iznad Bleda adrenalinski park i spuštanje niz brijeg u autićima. Ukratko i brzinski rezime.

    Imate prijedlog za prirodu, obilazak neke znamenitosti/dvorca u Zagorju? Od Zg da je max 1h vožnje... Trakošćan jezero su isušili ili imam krivu info?

  8. #458
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo na kraju 4 dana bili na Bledu i Bihnju, smješteni u Bohinjskoj Bistrici, išli tamo i na bazen. Viteški dani iznad BLeda kod dvorca bili su pun pogodak za klince, nismo išli na vožnje čamcima/brodom jer su cijene paprene.
    NA Vogel smo išli žičarom to je isto bio super doživljaj, iznad Bleda adrenalinski park i spuštanje niz brijeg u autićima. Ukratko i brzinski rezime.

    Imate prijedlog za prirodu, obilazak neke znamenitosti/dvorca u Zagorju? Od Zg da je max 1h vožnje... Trakošćan jezero su isušili ili imam krivu info?
    Jesu, jezero je isuseno.
    Mozete obici Veliki Tabor i Kumrovec -etno selo.

  9. #459
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Krapina (cca 60 km od Zagreba) ima stari grad i Hušnjakovo, ako djecu zanimaju neandertalci https://www.zagorje-priroda.hr/spome...de-husnjakovo/

  10. #460
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Krapinu smo prošli i muzej neandert.

    Jel netko bio u ovom rudniku, djeluje mi super: Rudnik Sveta Barbara

  11. #461
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Brežice. Muzej je lijep i zabavan za djecu. Treba posjetiti I novootvoreni, stari vodeni toranj. Gore je kafić.
    Blizu je Krško i terme Čatež. Bili smo proljetos. Na povratku Samobor i kremšnite.

  12. #462

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo na kraju 4 dana bili na Bledu i Bihnju, smješteni u Bohinjskoj Bistrici, išli tamo i na bazen. Viteški dani iznad BLeda kod dvorca bili su pun pogodak za klince, nismo išli na vožnje čamcima/brodom jer su cijene paprene.
    NA Vogel smo išli žičarom to je isto bio super doživljaj, iznad Bleda adrenalinski park i spuštanje niz brijeg u autićima. Ukratko i brzinski rezime.

    Imate prijedlog za prirodu, obilazak neke znamenitosti/dvorca u Zagorju? Od Zg da je max 1h vožnje... Trakošćan jezero su isušili ili imam krivu info?
    Nama je bilo super u Parku znanosti, a u blizini je i Gupčeva lipa.
    Dvorac Veliki Tabor.
    Zelenjak staza među krošnjama (mi nismo bili, ali imam ju na listi).
    U Začretju ima dvorac u kojem je muzej.
    Arboretum Opeka je prekrasan.
    Krajem kolovoza je Špancirfest u Varaždinu.

  13. #463
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Krapinu smo prošli i muzej neandert.

    Jel netko bio u ovom rudniku, djeluje mi super: Rudnik Sveta Barbara
    Super je rudnik.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #464
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Sat vremena od Zagreba, Jelenov Greben. Bili ovu subotu i oduševili se. Hrpa jelena koji su davno dovezeni s Brijuna i tu ostali, kupite kukurz i hranite iz ruke. Hoće jesti ne daju se dirati. Bilo je solo odraslih, obitelji s ful malim i malo većim klincima. Mi smo vodili najmladeg i nećaka, 11 i 7 godina imaju, bilo im je super. Još smo obišli samostan i crkvu, bili u čokoladnici i u Koči pri čarovnici. Posjetiteljski centar nismo uspjeli obici jer smo previdjeli da radi do 16 h, a tad smo bili na ručku u pivovari i restoranu Haler. Mi smo išli pjesice, cca 2 km, 15ak minuta, ali mozete i autom. Klopa je korektna po pristojnim cijenama a mozete i njihovu pivu kupiti za doma. Ako vam se ne da, kraj jelena je i restoran (mrvu skuplji od ovog) i slasticarna sa finom limunadom i sladoledom

  15. #465

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    39

    Početno

    Pozdrav! Suprug i ja bi isli na izlet za Uskrs u Bratislavu i Bec. Krenuli bi u subotu 30.3.i bili 6-7dana. Zanima me zna li netko "zivi" li grad vikendom za Uskrs? Npr zbilja nema smisla otici u sub, a u nedjelju na Uskrs rade 3 restorana i 2 kafica. Pa ako netko ima info bila bi zahvalna

  16. #466

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Mislim da su u Bratislavi neradni dani Veliki petak, Uskrs i Uskršnji ponedjeljak.
    Ne rade trgovine, ali restorani, muzeji bi možda trebali raditi. To provjeri na stranicama mjesta koje želite posjetiti.
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 07.02.2024. at 13:16

  17. #467

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    U Beču su Uskrs (inače nedjeljom trgovine ne rade) i Uskršnji ponedjeljak praznici

  18. #468

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    39

    Početno

    Hvalaaaa

Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •