Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 177

Tema: H&M

  1. #51
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Otvara se u Arena centru sigurno jer su me zvali za posao..... I to najvjerojatnije u 4 mj.Biti će svi odjeli ko i u Grazu jer su me pitali jesam li ikada bila u njihvom dučani. (mene ovisnicu).
    Otvarati će još ali ne zna se gdje.

  2. #52
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    ako ja uspijem nabaviti one 20/21, imat cu za prodat 22, pa ako ti paše...
    nama treba 27/28 ah šteta....

  3. #53
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    moguće da će otvoriti i u Osijeku u jednom od centara koji će biti otvoreni u proljeće (kruže takve priče mođu unajmljivaćima prostora u tim centrima)

  4. #54
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj donna prvotno napisa Vidi poruku
    nama treba 27/28 ah šteta....
    Brojevi su ti 24/25 i 26/27 ja mislim...

  5. #55

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    U Grazu još uvijek sniženja, ima za klince i dugih rukava sniženih, ali uglavnom ljetno još uvijek sniženo. Za odrasle isto + za trudnice isto.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    44

    Početno

    Annie, Ima skafandera za klince?

  7. #57
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    U grazu je prošli vikend bilo i skafandera i jaknica i ski hlača, više modela i boja.

  8. #58
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    u mariboru nije (prije 10 dana)

  9. #59

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    U Grazu ima, da.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Danas je bilo (ne pretjerujem!) 12-15 buseva u Grazu...iz ZG-a Ušla sam u h&m i izašla :D

  11. #61

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    32

    Početno

    Pozdrav...joj ja bi tak u H&M u Graz....a ne mogu, obožavm njihovu robicu za djecu, vidjela sam na online shopu imaju jedan prekrasan Hello Kitty prsluk, prugasti za male curice..joj baš bi ga htjela za moju Hanu!!!

  12. #62

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    63

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je bilo (ne pretjerujem!) 12-15 buseva u Grazu...iz ZG-a Ušla sam u h&m i izašla :D
    hehehe eto mi bili jucer i bas to brdo ljudi tak da smo usli i izasli

  13. #63
    mio-mao avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    226

    Početno

    I ja bila jučer, ali me količina ljudi nije pokolebala samo strah od carinika

  14. #64
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    A ja luda išla u suboti i sve su babe pobrale (lude žene) prebirala po ostanjcima,ali ipak probrala. Jedino nisam našla fake UGGsice i jel ih uopće bilo u Grazu onih malih da se zaletim još jednom, a carinici nas 7 baba s jednim autom (živio c crosser) kad nas je vidio potjerao nas jer mu se neda prkapati po robi....
    Čak je bilo i na sniženju nekih čarapa i potkušulja...

  15. #65
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Otkad smo otkrili Celje, ne pada mi na pamet gužvati se u Grazu. Osim ako baš moram u IKEA-u. Kad god smo došli, dućan više prazan nego pun (ljudima!), a izbor ništa manji nego u Grazu (usudila bih se reći da možda je malo manji, ali zato bolji). I još uštedimo na vinjetama . Na Humu na Sutli carinik nikad nije ni izašao iz kućice da nas pogleda, uvijek samo mahne.

  16. #66
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    Otvarati će još ali ne zna se gdje.
    Danas čitam : otvorit će se u Rijeci, u Toweru. Da li je to stvarno tako dobar dućan? Nikad nisam bila. Mi shopingholiramo više po Italiji.

  17. #67
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas čitam : otvorit će se u Rijeci, u Toweru. Da li je to stvarno tako dobar dućan? Nikad nisam bila. Mi shopingholiramo više po Italiji.

    ne znam sto mislis pod tako dobar? za sebe tamo kupim nekad hlace, nekad kosulju, rijetko nadjem ista sto me odusevi, vise nesto sto je povoljno ili prakticno

    ali za dijete 90% odjece kupujem tamo, zato jer svake sezone moras kupovati i ekonomicnije mi je potrositi tri sata na soping nego kupovati po gradu danima i potrositi usput na kokice, kestene, kupnju jos neceg za mene sa strane.
    odjeca im je od kvalitetnih materijala, oni koji je nasljedjuju cude se jel on to uopce nosio, onda - imaju izbor za svaki ukus, i. ima neki kao punkerski stil i uvijek nadje sve za sebe, pokrivaju stvarno dovoljno stilova, zatim poznajem brojeve, poznajem krojeve (npr uvijek biramo iste krojeve hlaca iz hm-a koje mu super stoje, a one iz skandala, prenatala, benetona, amadeusa..., tu je lutrija, neke su presiroke, neke preduge, neke mu vise, u nekima ko bogec...)
    najjeftiniji izbor hm sigurno nije, ali kad se sve ovo zbroji, za mene je najpovoljnije

  18. #68
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je bilo (ne pretjerujem!) 12-15 buseva u Grazu...iz ZG-a Ušla sam u h&m i izašla :D
    zato smo mi bili dan prije i uživali.
    nigdje nikoga, a police pune.

  19. #69
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    Otkad smo otkrili Celje, ne pada mi na pamet gužvati se u Grazu. Osim ako baš moram u IKEA-u. Kad god smo došli, dućan više prazan nego pun (ljudima!), a izbor ništa manji nego u Grazu (usudila bih se reći da možda je malo manji, ali zato bolji). I još uštedimo na vinjetama . Na Humu na Sutli carinik nikad nije ni izašao iz kućice da nas pogleda, uvijek samo mahne.
    Mi isto idemo samo u Celje.

  20. #70
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Mi idemo samo u Maribor, ali koliko se sjećam onaj dućan u Grazu je puno bolji, posebno za odrasle.

    No, svejedno, i ovako puno toga kupimo za Leu (ali sebi ništa).

  21. #71
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    nedavno pročitala na business.hr da je arena centar dobila uporabnu dozvolu i da se otvara u studenom ove godine, ja zaboravila datum...heheheee

  22. #72

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    pitanjce za H&M-holičarke.
    kako rješavate, gdje, i na koji način i da li uopće povrat Mwst-a nakon šopinga.

    Ja do sad nisam nikad to radila, uvijek bih kupila što trebam, i to je to. Obzirom da sad imam u planu obući 3 klinaca tamo zanima me kako taj povrat poreza rješiti.

    tnx

  23. #73
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj bleeda prvotno napisa Vidi poruku
    pitanjce za H&M-holičarke.
    kako rješavate, gdje, i na koji način i da li uopće povrat Mwst-a nakon šopinga.

    Ja do sad nisam nikad to radila, uvijek bih kupila što trebam, i to je to. Obzirom da sad imam u planu obući 3 klinaca tamo zanima me kako taj povrat poreza rješiti.

    tnx
    Prije sam kupovala na više računa, tj.na blagajni sam zamolila da mi napravi dva ili više računa, ali ne manje od 70 i nešto eura(ako se dobro sjećam).
    Sad se ne carini roba do 1000 kn, pa možeš račun imati do te cifre.
    Onda sa putovnicom odeš u dućanu za to predviđeno mjesto da ti ispiše papire, na slovenskoj granici ih potvrdiš i taj novac podižeš u pošti (smanjili su broj mjesta gdje se može dići). U Zagrebu samo u Jurišićevoj i Branimirovoj.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Za Austriju jedan račun mora bit na 75,01 EUR minimalno. Potvrdiš na slovenskoj granici, podigneš u pošti u Branimirovoj ili Jurišićevoj...

  25. #75
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa Vidi poruku
    Sad se ne carini roba do 1000 kn, pa možeš račun imati do te cifre.
    ma možeš i više, samo našim carinicima ne pokažeš baš sve. samo neka bude na više računa (min. 75,01 €)
    pitaš na blagajni gdje uzimaš povrat, na slo granici ti potvrđuju i onda u pošti u branimirovoj digneš lovu.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    6

    Početno

    A ja čula da će se H&M otvoriti kod nas u ARENA CENTRU a to je 04.11.ove godine. da li netko zna da li je to istina?

  27. #77
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ne, tek na proljece.

  28. #78
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Jel neka skoro bila u H&M busom? Ako da, koje agencije, kako to funkcionira?

  29. #79
    Sunshine Shoot avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    249

    Početno

    Citiraj patrii prvotno napisa Vidi poruku
    A ja čula da će se H&M otvoriti kod nas u ARENA CENTRU a to je 04.11.ove godine. da li netko zna da li je to istina?
    U Rijeci se šuška da bi se H&M mogao otvoriti u Toweru.

  30. #80
    mio-mao avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    226

    Početno

    @ Frida... bila sam nedavno busom Samoborčeka... meni odlično jer kreće iz Samobora, pa u Zg. gdje kod Gradskog poglavarstva u 6 kupi ekipu i standardni krug radi po šoping stanicama Metro, Seisberg, centar West (H&M i Ikea), pa u centar grada! Za H&M je meni najbolji izbor West (uzmem što trebam za klince i muža i sve ostavim u busu) i kasnije u centar gdje su još 2 dućana- meni dosta

  31. #81
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    city centar objavio da im uskoro dolazi H&m
    ?!?!?
    nisam znala za to, ali odlično

  32. #82
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    Jel netko bio skoro u M.Soboti ili u Mađarskoj? kakva je situacija s robom, gužvama?

  33. #83
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    Otkad smo otkrili Celje, ne pada mi na pamet gužvati se u Grazu. Osim ako baš moram u IKEA-u. Kad god smo došli, dućan više prazan nego pun (ljudima!), a izbor ništa manji nego u Grazu (usudila bih se reći da možda je malo manji, ali zato bolji). I još uštedimo na vinjetama . Na Humu na Sutli carinik nikad nije ni izašao iz kućice da nas pogleda, uvijek samo mahne.
    Freja, kako doći do Celja bez vinjete? Da li zaista ne treba vinjeta ili idete nekim zaobilaznim putem? Baš razgovaram s mm da odemo tamo u H&M.

  34. #84
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    bila neki dan u Pečuhu novi se otvorio i ok je dječji dio..jedino nisam našla tajice jer je ipak kasno sniženje već dugo traje ali zato njene omiljele HK kratke majice su sada po 5 eura naravno da sam potrošila hrpu love tamo

  35. #85
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj Rayna prvotno napisa Vidi poruku
    Jel netko bio skoro u M.Soboti ili u Mađarskoj? kakva je situacija s robom, gužvama?



    Ja idem često u Mursku....
    Izbor robe odličan, ima uvijek svih veličina.... Uvijek bude dosta stvari na sniženju...
    Nema gužve...

  36. #86
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Donna a kakva je ponuda za odrasle u Pećuhu?
    Posljednje uređivanje od Kosjenka : 18.01.2011. at 16:35

  37. #87
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Ja idem često u Mursku....
    Izbor robe odličan, ima uvijek svih veličina.... Uvijek bude dosta stvari na sniženju...
    Nema gužve...
    Dječji odjel je ok. Ali mi je za odrasle katastrofa, nema ničega.
    Jedino je stvarno super otići radnim danom, nigdje nikoga, imaš H&M samo za sebe .

  38. #88
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj Ena prvotno napisa Vidi poruku
    Freja, kako doći do Celja bez vinjete? Da li zaista ne treba vinjeta ili idete nekim zaobilaznim putem? Baš razgovaram s mm da odemo tamo u H&M.
    do Celja je stara cesta, ne trebaš ništa obilaziti. Kreneš prema Krapini pa na Đurmanec i onda pratiš putokaz za Celje. Cure, pa kaj vi nemate auto karte ili barem ako si na internetu uvijek možeš pogledati kartu i vidjeti gdje je autocesta a gdje nije. Baš me to uvijek začudi kad netko pita

  39. #89
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Donna a kakva je ponuda za odrasle u Pećuhu?
    pa i nije baš nešto...iako veliko je sniženje pa je sve probrano ali teško sam si nešto našla osim tajica koje sam baš njihove tražila i neke tunike,kupila si torbu za 100 kn,klasika čarapa,haljinu jednu ljetnu za 100 kn crnu...stvar ukusa ali ima puuno neke nove mode koja nije moj stil

  40. #90
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Sad nikako nemam vremena skoknuti do Pećuha, al budem uskoro, makar po koju trenerkicu. I opet shoping destinacija Pećuh, ko u nekadašnja vremena.

  41. #91
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    zaparavo mi je baš neobično bilo u Pečuhu jer navikli smo kad trebam HM odemo u Budimpeštu..ali ovo je bliže pa ajd...kažem nije loš pooogotovo moj omiljeni dječji dio

  42. #92

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    92

    Početno

    Jel bio tko u Seiersbergu nedavno? Jel ima još uvijek sniženja ili je već stigla ljetna roba?

  43. #93
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    I kad se otvara prvi H&M u Zagrebu i gdje???

  44. #94
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    do Celja je stara cesta, ne trebaš ništa obilaziti. Kreneš prema Krapini pa na Đurmanec i onda pratiš putokaz za Celje. Cure, pa kaj vi nemate auto karte ili barem ako si na internetu uvijek možeš pogledati kartu i vidjeti gdje je autocesta a gdje nije. Baš me to uvijek začudi kad netko pita
    meni je uvijek draža opcija nekoga prvo "pitati" za savjet i koja je (provjereno) bolja cesta nego se zbuniti na karti,....
    nisu svi pametni da čitaju kartu ko novine....

    i da, mi idemo u mursku.... ok je... a i kik je blizu

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Mislim da će prvu biti u avenue mallu

  46. #96
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    I kad se otvara prvi H&M u Zagrebu i gdje???

    Evo sa njihove službene stranice:

    Croatia

    We are proud to open our first store in Croatia during the spring 2011. The store will be located in “Cvjetni” an exclusive shopping centre in the best location in the City Centre of Zagreb

  47. #97
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ma

  48. #98
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Proljeće je od 21.03 do 21.06.
    Mislim, to što piše...Mene zanima iz prve ruke, točan datum!

  49. #99
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    pretpostavljam oko uskrsa

    mene zanima kad ce hm doci u neki drugii shopping centar, ne u ovaj na najboljoj lokaciji za hapsenja

  50. #100
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    I mene!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •