Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: posvojenje

  1. #1

    Početno posvojenje

    Bok cure ja sam na potpomognutoj ali ja i mm,smo prošli obradu i postali potancijalni posvojitelji.Sada je on rekao da probamo prirodno jer naša mala curica hoće bracu ili seku ,a podstanari smo moji su protiv a ja bi bila mam ponovo.Bili smo u nazorovoj i ostali cijeli dan socijalna radnica nam je rekla veza i ok sve će bit..........

  2. #2
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    Eto vidjela ja da tema nema nijednog odgovorića,pa da bude barem jedan-samo da vam zeželim sreću da što prije dobijete bebicu.

  3. #3

    Početno

    da ali moj sad neće ,ne znam ti mm ko da su na dane ,ja sad čekam plus a rado bi pružila dom i ljubav nekome

  4. #4
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    posvojenje nije odluka koju treba ishitreno donositi, i bolje je s njom pričekati dok oboje ne budete spremni.

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Amerika
    Postovi
    44

    Početno

    POsvajanje djece preko veze?? mi smo bas suprotno zakljucili nakon razgovora sa socijalnim radnicima i obijanja vrata i tazenja veza... nama je receno da se uglavnom biraju roditelji koji pokazuju osobni interes i javljaju se redovno , te traze da ih se zapamti po centrima.
    Procitajte Cokoladin postove u vezi njenog posvojenja,, ponekad nam se posreci, ponekad je to samo sudbina a ponekad treba ici pronaci djete sam... kao i mi cak u rusiju.
    Ivca

  6. #6
    MaRiJaNnA

    Početno Bog curke

    Drage moje imala sam dvije umjetne oplodnje nije uspijelo,ako neuspije prirodnim putem ja i MM planiramo usvojit djete pomogucnosti BLIZANCE to nas veseli ostalo je sve u Bozijim rukama,sretno svima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •