Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: 90 dana bolovanja i liječnička komisija

  1. #1
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno 90 dana bolovanja i liječnička komisija

    zna li mi netko reći kakvu ulogu ima liječnička komisija u hzzou s određivanjem datuma do kojeg smo na komplikacijama u trudnoći?

    jel njihova odluka od presudnog značaja ili je moj liječnik opće prakse može promijeniti?

    znam da nakon 60 dana se ide na komisiju koja odobrava do nekog datuma bolovanje. jučer mi je med.sestra rekla da je ona njima poslala papire, ja ne moram nikuda ići i da su odobrili do 13.11. (subota)

    meni je problem što moja gin mi kani otvoriti porodiljski 15.11. i točno tad je 90 neprekinutih dana bolovanja. kako da spojim 13. s 15.?

  2. #2
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Ne moraš ništa ti spajati. Odi tjedan dana prije kod gin da ti napiše preporuku za otvaranje rodiljnog. Opći doktor će riješiti ostalo.

    Dok se još išlo osobno na komisije, trudnice su same upozoravale na te male razlike u datumima pa nije bilo ovakvih zabuna. Meni je komisija produžila oko 2 tjedna više od preporuke jer mi je toliko falilo do porodiljnog pa da ne stvaram gužvu opet na komisiji. Sad to sve rješavaju opći doktori. Samo odnesi papire na vrijeme.
    Posljednje uređivanje od MarijaP : 28.10.2010. at 14:48

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    zakaj je tebi 13 problem koji pada u subotu, a kad bi išla od 15. trebala bi dobit neku lovu od firme za 90 dana bolovanja

  4. #4
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    marijap - gin mi najranije može otvoriti 15.11. dakle ne mogu je tražiti tj. dana prije.

    jelena.o - ne razumijem, čudno si to sročila, jel to pitanje?

  5. #5
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Rodiljni ti otvara opći doktor, a preporuku piše gin, pa zato odeš cca tjedan prije do gin da napiše preporuku (na povijest bolesti ili u trudničku knjižicu napiše datum) pa s time odeš do općeg doktora da ti riješi papirologiju.

    Razumijem tvoju dilemu i sa sigurnošću ti mogu reći da se ne moraš brinuti oko navedenih datuma jer komisija produžuje po šabloni, a doktor ti daje doznake. Opći doktor će ti sve napisati i te doznake nosiš na hzzo, ne nosiš papire od komisije.

    Ako gin napiše da se rodiljni otvara 15, onda se otvara 15.

    Komisija ti je produžila bolovanje do 13., opći doktor će ti dati doznaku za zatvaranje bolovanja sa 14., i doznaku za otvaranje rodiljnog 15.11. Nebitno je da li je to radni dan ili ne. Neće te nitko zbog tog jednog dana slati ponovo na komisiju niti te vraćati na posao.

  6. #6
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    joj hvala ti puno! umirila si me.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •