Stranica 47 od 47 PrviPrvi ... 37454647
Pokazuje rezultate 2,301 do 2,331 od 2331

Tema: ODBROJAVANJE

  1. #2301
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    danas prekrasne vijesti od tebe čestitam na tri srčeka

  2. #2302
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj enya22 prvotno napisa Vidi poruku
    sbonetic cestitam na deckicima! ~~~~~~ da i dalje lijepo rastu u busi do najljepseg susreta
    milivoji bravo za
    tikica_69 ~~~~~~~ i ovdje za tvoje hrabre 3
    AuroraBlu ~~~~~~~~ za 2 mrvice
    rikikiki jako mi je zao...
    veliki X i
    draga ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za tebe i skori susret sa malim pojačanjem vaše obitelji

    rikikiki

  3. #2303
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Bebel tako mi je drago sto te vidim! Saljem trudnicke ~~~~~~ za tebe, da ti se ostvari ono sto dugo zelis!
    danas cestitam i zelim ti bezbriznu trudnocu!
    rikikiki Kao sto sam ti vec napisala, drzim fige za skori novi uspjeh!

  4. #2304
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    riki drž se

    milivoj bravo za srčeko!!!
    sbonetic za dečkiće
    tikica_69, AuroraB ~~~~~~~~~~~~~~~~~

    svima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  5. #2305
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Ginger tvoj avatar je iz dana u dan sve ljepši

    Bebel uvijek mi je drago kad te vidim na ekranu i toplo se nadam da ćeš nas uskoro obradovati lijepim vijestima, a ponajljepšim za tebe

    cure

  6. #2306
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj enya22 prvotno napisa Vidi poruku
    sbonetic cestitam na deckicima! ~~~~~~ da i dalje lijepo rastu u busi do najljepseg susreta
    milivoji bravo za
    tikica_69 ~~~~~~~ i ovdje za tvoje hrabre 3
    AuroraBlu ~~~~~~~~ za 2 mrvice
    rikikiki jako mi je zao...
    Ni ja nisam znala za rikikiki
    danas super vijesti, svima nam takvi scenariji daju nadu da ćemo jednom uspjeti!
    dani82 sretno danas na folikulometriji!!
    I svima od ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve što treba!

    Ja jučer krenula sa bockanjem, kaže dr.L 3gonala na dan, idemo punom parom. U ponedeljak 1.folikulometrija. Joj samo kad bi upalilo, samo kad bi uspjeli...

  7. #2307
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    mare157 ~~~~~~~~~~~~~~~~ da upali!!
    I malo kolektivnih~~~~~~~~~~~~~~~~
    Meni bi danas/sutra trebala biti O, pa krećemo u priču s odmrzavanjem. Imamo jedan lijepi folikul, šteta što i njega neće punktirat pa da imam neke realnije šanse.

  8. #2308
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    dani, a zašto ga dr ne želi punktirati? u kojoj si klinici?
    meni se čini da su šanse poduplane upravo kod odmrzavanja stanica i punktiranja i eventualne oplodnje friške stanice.

  9. #2309

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    dani, a zašto ga dr ne želi punktirati? u kojoj si klinici?
    meni se čini da su šanse poduplane upravo kod odmrzavanja stanica i punktiranja i eventualne oplodnje friške stanice.
    Je, samo kako onda znati da li je trudnoca ostvarena iz zamrznute ili svjeze jajne stanice? Nama koji zelimo trudnocu u slucaju trudnoce to naravno nije bitno, ali bitno je znati u kolikoj mjeri dolazi uopce do trudnoca iz zamrznutih jajnih stanica. Recimo vec samo obzirom na skupocu samog postupka.
    Posljednje uređivanje od Aurora* : 21.01.2011. at 12:58

  10. #2310
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Zato što to nije praksa na kbc-u Rijeka, moje je mišljenje da ih ne žele punktirati zato što je to skupo i zato što se onda ne mogu formirati jasne statistike o uspješnosti ovakvih postupaka.

  11. #2311
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj dani82 prvotno napisa Vidi poruku
    Zato što to nije praksa na kbc-u Rijeka, moje je mišljenje da ih ne žele punktirati zato što je to skupo i zato što se onda ne mogu formirati jasne statistike o uspješnosti ovakvih postupaka.
    Ma ovo je katastrofa... Baš me komira kad ovako nešto pročitam. Toliko muke prolazimo, a tako olako nas se shvaća. Kužim ja sve to vezano za statistiku i postupak i svašta, ali na kraju svega ispada da su te brojke važnije od ljudi... Baš me to ražalosti. Ako sam šta pregruba unaprijed se izvinjavam, jednostavno sam tužna, a vjerovatno me peru i ta 3gonala/dan s kojima sam počela.
    Dani ja ti želim sreču i da nije važno da li su zmrznute ili sviježe jer ćeš ionako ovaj put ostati trudna!!
    sumskice vidim da si skovala plan za proljeće!! Bravo curo!

  12. #2312

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    mare draga moja planovi su skovani..čekamo proljeće i 4. mjesec...ovaj put ćemo u dugi protokol..baš se radujem
    A tebi od ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ do neba i natrag!

  13. #2313
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Pitala sam jer su npr Aurori punktirali svježu i vratit će joj sutra tu i još odmrznutu oplođenu. Znači rade kako tko...
    A to da je punktiranje skupo... pa skupo je sve oko MPO-a po defaultu. Meni su čak i kod FETa punktirali postojeći folikul i bacili ga, pa mi bilo žao da i njega nisu oplodili.

  14. #2314
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    i meni je zastrašujuće to da je statistika ispred ljudskog faktora. ne mislim da svi moramo lovit i oplođivat svježu stanicu kod odmrzavanja, ali legitimno je da doktor pita pacijenta želi li to ili ne! Meni je recimo bitnije ostati trudna, nego imati točnu statistiku (iako intimno uopće ne vjerujem u mogućnost zatrudnjivanja iz odmrznute stanice u mojoj dobi). trud i napor su veliki - bez obzira bila punkcija svježe ili ne, tu su folikulometrije, izostanci s posla - pa kad je već tako, zašto maksimalno ne iskoristiti taj trud i živce?!?! naravno, to je moj stav. htjela sam reći da bi pacijentica trebala biti ta na kojoj je odluka: ići samo u odmrzavnje ili odmrzavanje + punkcija i oplodnja svježe stanice.

  15. #2315

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Ja mislim da je osnovno pitanje zamrzavati "visak" jajnih stanica ili ne. A odgovor na to pitanje nije moguce dobiti ako se nema pouzdanih podataka o tome koliko je to isplativo. Sam postupak je skup, a ako su rezultati nikakvi onda se na temelju toga mozda moze odustati od takvog zamrzavanja. Po meni bi to mogao biti interes doktora koji kada rade sa zamrznutim jajnim stanicama onda rade iskljucivo s njima.

    S druge strane da sam ja u situaciji biti u postupku u Hrvatskoj i imati "visak" jajnih stanica, prema mojim dosadasnjim spoznajama, ne bih zeljela da mi taj visak zamrzavaju. Nadam se jedino da bi tu moju zelju i postivali.
    Posljednje uređivanje od Aurora* : 21.01.2011. at 14:35

  16. #2316
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Aurora, ne bi ti poštivali tvoju želju za ne-zamrzavanjem. Naime, ja sam bila izrazila tu želju, pa ništa. Zamrzlo mi 2 stanice (3 oplodili, 4 bile nezrele, a 2 zamrznuli). I naravno, ako želiš daljnji postupak, moraš prvo potrošiti zamrznute. Zato i ja ovo sad odrađujem, da se riješim...

  17. #2317

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Aurora, ne bi ti poštivali tvoju želju za ne-zamrzavanjem. Naime, ja sam bila izrazila tu želju, pa ništa. Zamrzlo mi 2 stanice (3 oplodili, 4 bile nezrele, a 2 zamrznuli). I naravno, ako želiš daljnji postupak, moraš prvo potrošiti zamrznute. Zato i ja ovo sad odrađujem, da se riješim...
    Molim ? E, ovo je tek katastrofa! Mislim, nije da nisam pomislila da bih se oko takvog necega morala natezati s doktorom, ali to samo zato sto znam da vecina doktora bas ne voli da im se "mijesas u posao". Ali da mi na moje vlastito insistiranje odredjuju postupak na kojeg ne zelim pristati, mislim da je ipak previse. I sigurna sam do to kod mene ne bi tek tako proslo.

  18. #2318
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    AuroraBlu mislim da nisi sasvim u pravu, na mojoj klinici moraš potpisti pristanak za zamrzavanje js-a, ako ga ne potpišeš ne zamrzavaju ih. Iako, mislim da je to, kao i većina u našem predobrom zakonu o mpo, individualno od klinike do klinike i svako zakon interpretira kako njemu paše, samo nažalost nikad u konkretnu korist pacijenta.
    I da naravno, želim ti svu sreću svijeta s tvojom zaleđenom i friškom jajnom stanicom, da njihova kombinacija bude dobitna ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  19. #2319
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Istina je, ja nisam digla nikakvu frku oko toga, kad su mi donijeli da potpišem pristanak za zamrzavanje. Iako sam rekla biologu da ne bi, da me to uopće ne zanima... rezignirano sam ipak otpisala.
    Aurora, vjerujem da bi se ti izborila da ispoštuju tvoju želju.

  20. #2320
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    Cure pozdravlja vas Sandric u bolnici je sve je super ušla je u 34 tjedan i još malo pa dečkići stižu!!!! Sretno Sandric!!!

  21. #2321
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    i ovdje vibram za današnje transferuše iz kluba 39+ AuroraBlue tikica_69~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~

    za Mojcine 3 stanice da se sve oplode i super dijele ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    i nudim kavicu i ostale tople napitke za ranojutarnji užitak

  22. #2322
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Sretno svima transferusama!
    ValaMala sretno na punkciji u ponedjeljak!

  23. #2323
    tantolina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Krk
    Postovi
    221

    Početno

    Mi obavili punkciju.....imamo 2js....nije bilo tako strašno ali na putu za nazad mrvicu bolno.....sve u svemu zadovoljna....uspješno došla do kauča i sad odmaram....transfer planiran u pon......
    nadam se da će biti dobar tulum u labu......
    pozdrav svim suborkama evo malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  24. #2324
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa Vidi poruku
    i ovdje vibram za današnje transferuše iz kluba 39+ AuroraBlue tikica_69~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~

    za Mojcine 3 stanice da se sve oplode i super dijele ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    i nudim kavicu i ostale tople napitke za ranojutarnji užitak
    X
    Bebel ogromna cmokica ta tebe od moje Jelene i mene.

  25. #2325

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    210

    Početno

    Bravo tantolina! I ja sam preživjela današnju punkciju i nije bilo tako strašno! Imamo 7js. Baš kao i tebi put kući bio gori od same punkcije - možda smo trebale unajmiti avion -ha,ha! Sad još da tulum u labu uspije.. Tebi i svima puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ prema potrebi!

  26. #2326
    seka35 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    BOSNA I HERCEGOVINA
    Postovi
    488

    Početno

    tantolina ,miba, sretno i pratim vas ,jer i mene ocekuje ubrzo jlubljana
    evo i ja samo sto nisam dobila ,pa pocinjem sa stimulacijom

  27. #2327
    tantolina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Krk
    Postovi
    221

    Početno

    miba ti si isto u Postojni bila?
    Posljednje uređivanje od tantolina : 22.01.2011. at 18:04

  28. #2328
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Citiraj sbonetic prvotno napisa Vidi poruku
    Cure pozdravlja vas Sandric u bolnici je sve je super ušla je u 34 tjedan i još malo pa dečkići stižu!!!! Sretno Sandric!!!
    I ja ću reči SRETNO sandric!~~~~~~

    tantolina, miba ~~~~~~~

  29. #2329
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Sretno svim curama koje su danas imale transfer i punkciju, svima šaljem hrpu vibrica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  30. #2330

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    210

    Početno

    ma. nisam ja u Sloveniji-još uvijek vjerujem u naše MPO snage, točnije u našeg dr. L. -tako da sam punkciju odradila u Zg

  31. #2331
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    miba i tantolina ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~sretno

Stranica 47 od 47 PrviPrvi ... 37454647

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •