Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Druženje u Varaždinu - 04.12.2010.

  1. #1
    s3ja avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    sunčana strana ulice
    Postovi
    391

    Početno Druženje u Varaždinu - 04.12.2010.

    Drage forumašice iz SZ Hrvatske,
    primjetila sam da se nedavno ovdje na otvorenom ponovno aktivirala tema o tome kako bi se i kada mogle obnoviti kavice u Varaždinu... Ja nisam sudjelovala u tim kavicama i druženjima od prije par godina, al mi je totalno fora čuti da ste tako nešto imale!

    SAda vas želim obavijestiti da ćemo ovu subotu, od 10 do 13 sati u Varaždinu, na Trgu Slobode (Dućanska) iamti malo druženje uz štand s Rodinim materijalima i proizvodima, povodom Dana volontera. Razgovarat ćemo s ljudima i predstaviti svoje aktivnosti, al ono najvažnije je – popit ćemo zajedno kakvu kavicu ili kuhano vino i podružiti se, međusobno se bolje upoznati, povezati i ko zna kaj još sve ))…U svakom slučaju, bilo bi jako lijepo, ukoliko ste u mogućnosti, da nam se taj dan malo pridružite i proveselite s nama!

  2. #2
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Dolazim sa svojom pišuljom...naravno

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Vidimo se .

  4. #4
    s3ja avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    sunčana strana ulice
    Postovi
    391

    Početno

    Iako se jako, jako nadam da neće biti tako, moram pitati. Kaj ako bude vrijeme presnjegovito za štand, di da se nađemo na toplom napitku? (...eh, kad se samo sjetim kako nam je prošle godine Dan volontera bio sunčan i vedar...)...

  5. #5
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Hm..ne znam...meni je svejedno, bitno da je toplo

  6. #6
    s3ja avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    sunčana strana ulice
    Postovi
    391

    Početno

    Pada mi na pamet Dora. Ne znam , vidli budemo dal bude uopće moguće dosanjkati se do centra...
    Nađemo se još ujutro tu ili se čujemo na mob...

  7. #7
    s3ja avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    sunčana strana ulice
    Postovi
    391

    Početno

    Isprika svima koji ste nas jučer tražili! na kraju nam problem nije bila ni zima ni snijeg, već dotična dostavna firma koja nam u dva dana nije uspjela iz Zagreba dostaviti materijale.... Došli smo tamo i do zadnjeg se nadali da ćemo uspjeti...

    Na kraju smo se malo podružili u Dori. U dvije ture

    Meni je drago što sam nakon dugo vremena vidjela SunčicuVž i upoznala Blaženku i Tomislava!))

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •