Stranica 3 od 39 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1925

Tema: Nisam ni sanjala da će nažalost doći i ovakav trenutak ...ZBOGOM DRAGA MARIVAL :(

  1. #101
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno


  2. #102
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    Ovih dana je kod mene mobilni mamograf i ne bi vjerovale kakvih se sve komentara naslušamo. Koliko žene i ljudi uopće, ne shvaćaju koliko je dragocjeno to snimanje i kontrola koja im se nudi besplatno.
    Jedna je dobrano kasnila i onda važno kaže: budite sretni da sam vam uopće došla! - ostali smo

    Marival drž se i hrabro. Možeš ti to


    Nek su ti dečki skromni, ali sigurno bi se mi mogle skupiti za neke poklone ispod bora. Šapni nam šta bi ih obradovalo....

  3. #103
    mamaineven avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Veliko Trgovišće
    Postovi
    1,253

    Početno

    Marival, sretno i drži se!!!

  4. #104
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Nek su ti dečki skromni, ali sigurno bi se mi mogle skupiti za neke poklone ispod bora. Šapni nam šta bi ih obradovalo....

    ...odlična ideja

  5. #105
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    drzi se!

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Marival ... ne daj se

  7. #107

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    ako nema fizicki pomoc oko djece konkretno joj se moze pomoci da se uskoci oko djece, sa kuhanjem i kucanskim poslovima. dovuci stvari iz ducana

    i molitva.....

    @marival, pokusaj prouciti sto o prehrani i karcinomu govori jerry brunetti. imas i na youtube njegova predavanja. on se prehranom skroz izvukao i sad je sav posvecen borbi protiv raka.

    http://www.nuganics.com.au/2007/07/0...d-as-medicine/ (tu su starija predavanja, sad vec mozes naci i o uzgoju zdrave hrane)

    saljem vibre za sto brzi oporavak

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj marival prvotno napisa Vidi poruku
    .
    desno od mene dvije gospođe razmjenjuju iskustva ... ja imam 68 evo ova druga kemoterapija mi je jako loše sjela ... o pa vi ste još mladi ja imam 76 ... i prvi puta sam operirana sa 72 ... HALOOOO JA IMAM 40 .... samo 40 ... i u to prolazi djevojka sa maramom na glavi ... kemo je učinila svoje ... nema više od 25 ... sa lijeve strane stoji prezgodna dama ... poznata od nekud ... sa tonom savršene šminke na licu ... ma odakle ju znam ?.... joj Joža pa pogleć to je ona glumica ( ustaje sa stolice i Joži daje kolica za plac da ih čuva ) ... jelda ste to VI ... joj pa da ... jeje to ste Vi ... je pa gledim ja vas svaku večer ... baš ste mi super ... u jednom trenutku postajemo ISTE ... beštija ne pita ... 25, 40, 68, 76 ... glumica, žena sa sela, djevojka na pragu svog života ... ILI MAMA trojice najdivnijih dječaka na svijetu ... da, da, ... bolest ne pita!
    Sve me se dojmilo u tvojoj priči, ovo posebno jer svima nama je jasno da kad uđemo u "te" bolničke hodnike, kao da smo ušli u neki posebni, paralelni svemir, u kojemu žive samo oni koji za njega znaju, ostali još uvijek žive izvan, u nadi da neće dobiti pozivnicu...
    Iako bolest ne bira, i pogađa redom sve, ipak je, uza sve zdravstvene i emocionalne strahote, koje jednako prolaze svi,
    strašno, prestrašno upravo to poniženje koje čovjeku priušti administracija, službe, režije, oni okrutni papiri koji stižu ne pitajući ni kad ni kome...

    ...znate onu uzrečicu "Čovjek će za zdravlje dati sve!"?
    To je istina, dat će i prodati sve, svo svoje imanje. Ali svoje.
    Ne može prodati tuđe već samo ono što ima. To je ono što me puno puta zaprepastilo kad su neki ljudi "pod normalno" smatrali da čovjek mora dati silne novce za neke pripravke, tretmane, svejedno radilo se o onima iz službenog sustava zdravstva ili neke "alternative". Jednako se tu traži od najbogatijih, srednjih ili posve siromašnih.
    Svi podarzunmijevaju da "daš sve" iako je to "sve" jako relativan pojam, ograničen. Naravno da će čovjek dati to što ima, ali ne može dati ono što nema.
    Ovo što spominješ - prodaju stana, do tud se stigne...i dalje.
    Već neko vrijeme sam razmišljala, neovisno o ovom tvom pismu, već o onim udrugama što skupljaju novce za siromašne obitelji - kome od njih vjerovati, koga izabrati, kojoj obitelji na neki način, koliko god simbolično, pokušati pomoći nekom konstantnom pomoći.
    Nitko ne može pomoći svima, to je jasno, ali i ovdje na forumu pojavile su se sumnje koje su fotke na onim uplaticama u sandučićima samo mamac za lakome voditelje udruge, a koje stvarni, istinski vapaj za pomoć.
    I ovdje su ljudi razotkrivali prevarante u tim udrugama, i tu su me pokolebali. Sve mi se relativiziralo, nisam uopće znala kako da povedem djecu svaki mjesec, kad dobijem plaću, da odemo u poštu i zajedno uplatimo jedan iznos od toga na jedan račun i da im objasnim zašto. Da ih naučim da to rade inače u životu. Konstantno, ne jednokratno. Jer obično nije dovoljna jednokratna pomoć, to prođe, ljudi zaborave, a računi i dalje stižu, potrebe ostaju, sve su veće...
    I ne treba biti u startu sirotinja, svatko od nas, posve prosječan, u takvoj se situaciji u trenu nađe na egzistencijalnom rubu.
    To su bila moja razmišljanja, povremena, zadnjih mjeseci.
    Danas sam vidjela tvoje postove, nemam više nedoumica gdje će ići ta konstantna namjena.

    (poslat ću ti pp nešto vezano uz bolest konkretno).

  9. #109
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Draga Marival,

    poznavajući te ja nemam nikakvih dilema u tvoje izlječenje <3 Velika borba je pred tobom, no ti izlaziš iz te borbe kao sigurna pobjednica

    Mislim na tebe često i vibram da svi ovi problemi budu brzo iza vas ~~~~~~~~~~~~~~~~

  10. #110
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Draga Marival, mislim na tebe i vjerujem u potpuno ozdravljenje

    drži se, imaš se za koga boriti

  11. #111
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno


  12. #112
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Slažem se sa curama: prišapni kaj bi dečki ispod bora

  13. #113
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    ajme meni ajme meni .... ja sam u totalnom šoku ... hvala bogu ... pozitivnom nakon dugo dugo vremena

    danas kada sam pogledala stanje na računu

    DRAGI MOJI ... OPROSTITE ALI NE PRONALAZIM RIJEČI KOJE BI BILE DOSTOJNE IZREĆI ONO ŠTO VAM ŽELIM REĆI I KOJIMA VAM ŽELIM
    ZAHVALITI


    NA šezdestčetvrtu ... toliko anđela ja danas uljepšalo moj život

  14. #114
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Draga Marival,
    otkad si otvorila temu razmišljam što da pametno napišem..

    .. i još uvijek ne znam..

    Molit ćemo se za tebe da iz ove bitke, rata izađeš kao pobjednica.. I da jednog dana dočekaš i unučad i praunučad..
    Uplatit ćemo par kava i barem malo na taj način pomoći..
    Sretno dalje, samo budite hrabri, i ti i obitelj, i mislite pozitivno!!

  15. #115
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    Citiraj Teica prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se sa curama: prišapni kaj bi dečki ispod bora
    pa iskreno i nismo nešto posebno pričali o tome ... jer znaju kakva je situacija i da se ostvaruju jedino želje nematerijalne prirode
    ali narafski da želja ima i velikih i malih

    jedna od zajeničkih velikih želja je komp na kojem se mogu igrati igrice ... jer ovaj koji imaju star je kao Luka ... znaći 8,5 godina :/

    Ivan je rekao da mu treba neki eau de toilete ... a kužite pubertetliju ... a curice na svakom koraku ( apri moram te razočarati ihihhihi )

    Mario je zaželio utege od 5 kila i nekakvu gumu koju trebaju vaterpolisti ( on inače trenira vatepolo i sa svojom ekipom je 3 godine prvak Hrvatske )

    Luka kaže da ne treba ništa ... jer želja je PSP2 ili nintendo Wii ... ali rekao je da zna da to nemože dobiti i da nema veze ( mišek moj mali)
    a najveća želja je nastala jučer ... kada im je trener rekao da se krajem 2 mjesec ide u Mađarsku na turnir i da ide samo 12 najboljih ( a on je jedan on njih ) ... objasnili smo mu da nemože jer to košta 100 eura
    ... razovor je završio suznih očiju i a našim obečanjem da je to još daleko i da ćemo ponovo porazgovarati o tome

  16. #116
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj marival prvotno napisa Vidi poruku
    kada im je trener rekao da se krajem 2 mjesec ide u Mađarsku na turnir i da ide samo 12 najboljih ( a on je jedan on njih ) ... objasnili smo mu da nemože jer to košta 100 eura
    ... razovor je završio suznih očiju i a našim obečanjem da je to još daleko i da ćemo ponovo porazgovarati o tome
    Mislim da govorim u ime svih cura; ako je samo do novca, skupit ćemo mi

  17. #117
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    RozaGroza pls očisti inobox

  18. #118
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Draga Marival,

    jednostavno, mora biti bolje. Uopće ne sumnjam. Molim te, ojačaj sebe... jer treba ti snaga. Ljubavi imaš.
    Mi smo tu uz tebe. I pomoći ćemo ti koliko god možemo.
    Ovdje istresi svu muku. I sa svojim dečkima samo živi ljubav.

  19. #119
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Šta trenira ? Do kada treba skupiti novac ?

  20. #120
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Kakav Ivan parfemčić želi ? Neki određen ili mu je svejedno?

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    ja imam i utege i gume
    a spremna sam priložit i za put u mađarsku ili gdje god

    drž' se
    i znaš da si na pravom mjestu

  22. #122
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Marival,

    dadoh ti svoj mali doprinos, molit ću Boga da pobijediš sve nevolje...pred tobom su teški dani, ali izdrži...bit ćeš pobjednica!

  23. #123
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Marival, nadam se da će sve proći dobro, treba se boriti svim snagama. Drago mi je da ti naši financijski doprinosi mogu olakšati barem jedan dio cijele situacije.
    Drži se, i ne daj se!

  24. #124
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    Divna akcija. Izuzetno sam počašćena što si nam se obratila.
    Moj skroman doprinos je na putu k tebi
    Moje molitve su usmjerene zdravlju i sreći!
    Živjela nam 100 godina bar!

  25. #125
    ivananeda avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    PARACIN,srbija
    Postovi
    292

    Početno

    Ako postoji neki devizni racun ili mogucnost za susede , napisi

  26. #126
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    Citiraj kinder prvotno napisa Vidi poruku
    Šta trenira ? Do kada treba skupiti novac ?
    Luka ti trenira nogomet a za prikup još neznam ... ali vjerojatno ima dosta vremena popti se ide početkom 2mj. ... javim kad saznam detalje

  27. #127
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Draga Marival, ZNAM da ćeš pobijediti u ovoj bitki, imaš hrabrost i vojsku, svoje dječake, a to je najvažnije.

    Moje srce je uz tebe, i molitve...pomoći ćemo ti da ne razmišljaš barem o novcima, jer snagu sada moraš usmjeriti na drugu stranu.

    Drži se!

    I daj napiši šta klinci trebaju, vole, s čim se igraju i sl., da barem njih zbrinemo koliko možemo.

  28. #128
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Draga marival, nastavi dalje hrabro kao i dosad - čvrsto vjerujem u tvoju pobjedu!
    A u usponima i padovima na tom putu - bit ćemo u ovoj virtualnoj vezi...u mislima i molitvama - uz tebe.
    Istresi nam što te bude mučilo kad osjetiš potrebu za tim.
    Hvala ti što si nam se obratila.

  29. #129
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Draga Marival, iako su ti cure već sve rekle imam potrebu i ja nešto napisati. Duboko me dirnula tvoja priča i hrabrost koja treba da se ona napiše. Iskreno vjerujem da ćeš izaći kao pobjednik! Nastavi se boriti kao i do sada, a što se tiče financija vjerujem da će se sakupiti, one te sada najmanje trebaju zamarati.

    Da li tvoji dečki imaju možda otvorenu dječju štednju? Naime, vjerujem da bi im bilo drago kada bi vam i oni mogli pomoći na način da vam nešto kupe ili daju. Vjerujem da bi se na njihovim računima sakupilo dovoljno barem za te želje koje trenutno imaju.

  30. #130
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Sretno Romana!
    Posljednje uređivanje od smedja : 14.12.2010. at 13:06

  31. #131

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    74

    Početno

    Stiže mali prilog i od mene čim sjedne plaća.

    Drži se!

  32. #132
    Glossy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    Draga Marival, svako dobro ti želim i da što prije izađeš iz ove priče kao pobjednik!. Šaljem ti i ja mali prilog.
    Sretno

  33. #133
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    Dragi moji,

    Puno mi se cura javlja iz inozemstva ... evo kako dobrotvorstvo ne poznaje granice

    danas sam zvala u banku i pitala podatke od mog deviznog računa kojeg
    sam davno otvorila ali nisam ga koristila

    pa da ne odgovaram svakome na pp evo podataka koje su mi iz
    banke poslali

    IME : ERSTE&STEIERMARKISCHE BANK d.d.
    ADRESA : Jadranski trg, 3a 51000 Rijeka
    MB 3337367
    OIB 23057039320

    Swift ESBCHR22
    REUTERS ESZH

    UGOVOR O DEVIZNOM RAČUNU BR. 7702062396
    IBAN : HR8124020063203963181


  34. #134
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    Dragi moji,

    Puno mi se cura javlja iz inozemstva ... evo kako dobrotvorstvo ne poznaje granice

    danas sam zvala u banku i pitala podatke od mog deviznog računa kojeg
    sam davno otvorila ali nisam ga koristila

    pa da ne odgovaram svakome na pp evo podataka koje su mi iz
    banke poslali

    IME : ERSTE&STEIERMARKISCHE BANK d.d.
    ADRESA : Jadranski trg, 3a 51000 Rijeka
    MB 3337367
    OIB 23057039320

    Swift ESBCHR22
    REUTERS ESZH

    UGOVOR O DEVIZNOM RAČUNU BR. 7702062396
    IBAN : HR8124020063203963181


  35. #135
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    nemaju draga dječju štednju

  36. #136
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Svea prvotno napisa Vidi poruku
    Divna akcija. Izuzetno sam počašćena što si nam se obratila.
    Moj skroman doprinos je na putu k tebi
    Moje molitve su usmjerene zdravlju i sreći!
    Živjela nam 100 godina bar!
    Potpisujem!

  37. #137
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    I od mene danas uplacen mali doprinos... Sretno!

  38. #138
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    marival sretno na putu do zdravlja, nažalost jako dobro znam kroz šta prolaziš jer se i ja nalazim u sličnoj situaciji kao i ti, nemogu ti nažalost financijski pomoći ali ti šaljem bezbroj molitvi i vibri da se izvučete iz svega i da za koji mjesec stanete na noge...

    i samo jedna mala preporuka, list mlade pšenice je jako dobar antioksidan i ubija sve negativno u organizmu, probaj nekako nabaviti sjeme, posaditi si i konzumirati, vjeruj mi pomaže...
    Posljednje uređivanje od kata.klik : 14.12.2010. at 21:59

  39. #139
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Citiraj marival prvotno napisa Vidi poruku
    nemaju draga dječju štednju

    ma nema veze , ja ću i za njih uplatiti na tvoj račun, a ako slučajno odeš u banku otvori im račun i stavi ga na forum, čisto da i njih malo razveselimo.


  40. #140
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Draga Marival, uz tebe smo

  41. #141
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Uplatim na plači, drž se mlada si , želim ti svu sreću svijeta, držim fige, znam žene koje nakon užnih prognoza žive svoje najlijepše snove zdrave i u društvu najmilijih, bilo je teško ali s nekima sam bliska pa sam čula svašta i predpostavljam da ti je koma, reci kaj dečki vole, puno pozdrava njimajer znam da je i njima koma. Velika pusa

  42. #142
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    Kaj se tiče dječje štednje, u ovoj situaciji možda nije dobro rješenje, jer navodno od prije par mjeseci - roditelj smije bez obrazlaganja dići neku malenu cifru, a za sve drugo treba ići na Centar za socijalnu skrb, platiti im nekih 150 kn da ti daju rješenje da možeš dići više. Ovo nisu skroz točne informacije, ali moja mala je imala stambenu pa nisam trebala previše brinuti, ali znam da je buraz dignuo galamu u Zabi - da zakaj ga nisu obavijestili - da digne novac prije toga (to je država donjela zakon, kojeg banke moraju poštivati, ali trebali su obavijestiti klijente o promjeni u svom proizvodu).
    Uglavnom, poanta je kao da se zaštite djeca... ali o tom, potom. Da ne zachatavam ovaj topic temom koja stvarno nimalo ne priliči, morala sam ovo reći, da se ne bi dogodilo da uplatimo klincima na novotvorenu štednju, a da oni ne mogu dić novce za svoje potrebe (((

  43. #143
    darva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    385

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Marival,

    jednostavno, mora biti bolje. Uopće ne sumnjam. Molim te, ojačaj sebe... jer treba ti snaga. Ljubavi imaš.
    Mi smo tu uz tebe. I pomoći ćemo ti koliko god možemo.
    Ovdje istresi svu muku. I sa svojim dečkima samo živi ljubav.
    Divno napisano

  44. #144
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Draga Marival,
    tako me dirnula tvoja priča. Vjerujem da ti je bilo jako teško obratiti se nekome za pomoč, uvijek je lakše dati, nego primiti, ali napravila si pravu stvar što si se obratila svima nama. Mojoj kolegici s posla prije 4 godine, u 30 godini života, na rutinskom pregledu otkriven je rak dojke. Nakon 2 godine teške borbe s beštijom, izašla je kao pobjednica. Jučer sam ju vidjela, sjala je od sreće, upravo se spremala na obranu doktorata.
    Pred tobom je teška borba, ali sigurna sam da ćeš i ti pobijediti, jer okružena si ljubavlju i pozitivnim vibracijama koje ti svi mi šaljemo.
    Cijeli život je pred tobom

  45. #145
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno


  46. #146
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Citiraj Svea prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj se tiče dječje štednje, u ovoj situaciji možda nije dobro rješenje, jer navodno od prije par mjeseci - roditelj smije bez obrazlaganja dići neku malenu cifru, a za sve drugo treba ići na Centar za socijalnu skrb,
    je to stoji, od jeseni se može bez pitanja mjesečno po djetetu dignuti cca 950 Kn, mislim da je za starije i pinku više. No.......razmišljam da bi im sigurno bilo drago. S tim novcima bi mogli npr. kupiti sitnicu roditeljima za Božić ili si sakupiti dovoljno za neku sitnu želju.

  47. #147
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    marival

  48. #148
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Marival,
    otkad si otvorila temu razmišljam što da pametno napišem..

    .. i još uvijek ne znam..

    Molit ćemo se za tebe da iz ove bitke, rata izađeš kao pobjednica.. I da jednog dana dočekaš i unučad i praunučad..
    X

    cim nakon praznika dodjem u Zg i ja cu uplatiti koliko budem mogla
    do tad tebi i tvojoj obitelji saljem pregršt vibrica da zajedno iz ovoga izađete kao pobjednici

  49. #149
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    Citiraj kekis prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Marival, drago mi je sto ti barem na neki nacin mozemo pomoci i od sveg srca ti zelim/znam da ces pobijediti u ovoj bitci! Samo glavu gore i ne daj se!
    x drž´se!

  50. #150
    kissy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Postovi
    17

    Početno

    Citiraj Glossy prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Marival, svako dobro ti želim i da što prije izađeš iz ove priče kao pobjednik!. Šaljem ti i ja mali prilog.
    Sretno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •