Stranica 1 od 39 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1925

Tema: Nisam ni sanjala da će nažalost doći i ovakav trenutak ...ZBOGOM DRAGA MARIVAL :(

  1. #1
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno Nisam ni sanjala da će nažalost doći i ovakav trenutak ...ZBOGOM DRAGA MARIVAL :(

    Drage moje ....znane I neznane ....
    Kao stara Roda / nažalost trenutno neaktivna iz niže navedenih razloga / biti ću tako slobodna i obratiti Vam se ....
    Ukoliko sam prekršila bilo koje forumsko pravilo unaprijed molim administratorice da mi oproste i izbrišu moj post

    Nisam ni sanjala da će nažalost doći i ovakav trenutak kada ću vas morati moliti za pomoć.
    Naime ... nalazim se u vrlo teškoj zdravstvenoj situaciji koja evo traje već 8 mjeseci ... mislim tj. Iskreno se nadam da se uspješno borim protiv opake bolesti . Prije 2 godine po prvi puta sam operirala karcinom dojke koji je bio in citu na vrijeme otkriven i imala sam samo malu operaciju kojom su odstranili samo tumor prošla sam terapiju zračenjem i nakon odrađene terapije sve je izgledalo ok. Liječnici su me uvjeravali da je to sve iza mene i da sam zdrava osoba. Nakon toga odlazila sam na kontrole i u 3. mj. Ove godine na mamografiji otkriven je tumor 2,8 cm u gornjem laterarnom djelu iste dojke ... te sam pod hitno operirana 8.4. ... odstranjena je cijela dojka zajedno sa linfama ... od 11 izvađenih 9 ih je metastaziralo.
    Nakon oporavka od operacije krenula sam na kemoterapije 5.5. dobila sam 8 komada ... o podnošenju istih tj. nepodnošenju bolje da Vam ništa i ne pišem ... užas, koma, prestrašno ... kosa mi je padala i ponovo rasla točno 5 puta ...
    Zadnju kemo oodradila sam 13.11. te započela sa zračenjem ovaj tjedan 06.12. Kako su metastaze krenule prema glavi zrače mi područje prsnog koša prema vratu ... a nastavak terapije ( lijekom ) mi počinje 24.12 I traje sve do kraja 11. mj 2011. ... primati ću lijek Herceptin – intravenozno svakih 21 dan.

    Tako da jedan veliki dio je iza mene ali još veći ispred mene ...
    Koliko je sve ovo utjecalo na moje fizičko i psihičko stanje ... kako zlo nikad ne ide samo ... financijsko stanje postalo je sve gore i gore ... dugoročno bolovanje ostavilo je duboke tragove ... računi stižu, djeca traže svoje, svakodnevni troškovi rastu ... a za prilagođenu prehranu i dodatne lijekove koji mi pomažu da ojačam imunitet i opće stanje nakon svih terapija više si nemogu priuštiti.
    Ovrhe stižu svakodnevno ... pisma koja sam slala prije par mjeseci sa molbama za odgode plačanja i sl. ... nitko mi više ne prihvaća ... kažu da su mi već dovoljno izašli u susret i da jednostavno moram početi plačati ....

    i sad sam pred ogromnim zidom ... kako biti psihički jaka, kako pozitivno misliti i boriti se svakim danom ispočetka, kada prvo naša naša mila država nema razumjevanja za oboljele ... preživljavati sa 70% bolovanja od prosjećne plače u RH ... sa kreditom za stan ... znate i sami da je nemoguće ....

    Za one koji me ne poznaju želim još reći da sam inaće mama trojice predivnih sinova ... koji su moje jedino svjetlo na kraju tunela i radi kojih moram biti jaka i radi kojih želim živjeti ...

    I prije ove situacije nije nam financijsko stanje bilo bajno kao i većini obitelji u našoj državi ... ali smo krpali nekako kraj s krajem, međutim došla sam do zida, provalije ... ma neznam kako ni da nazovem ovu situaciju. Neopisivo mi je teško i neugodno ali nažalost moram vam se obratiti za pomoć. ... bolovanje me dotuklo tako da sam prisiljena ići raditi kako bi koliko toliko popravila kućni buđet, ali nakon svoh ovih 8 mjeseci primanja bolovanja nalazim se u debelom minusu ... i jednostavno više neznam što i kako dalje


    Zato vas dragi moji molim za pomoć ... koliko god možete odvojiti u ovim nama svima teškim vremenima ... i vrijednost jedne kave kada se skupi u većem broju meni predstavlja spas i jedan problem manje

    Unaprijed Vam svima od srca zahvaljujem i molim Vas nemojte zamjeriti


    Ivan Dubajić
    Brune Bušića 36
    Zagreb
    2360000-3239492545
    Posljednje uređivanje od puntica : 25.06.2012. at 23:38 Razlog: promjenjen broj računa

  2. #2
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Marival, jako mi je žao, sad sam stvarno u šoku.

  3. #3
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    Zaista te je zadesila velika nesreća, koja , na žalost, kuca, svakoj trećoj ženi. Čvsto vjerujem da ćemo ti uspjeti pomoći, i da će naše "kafe" tebi značiti bar malu pomoć.

  4. #4
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    Marival, jako mi je žao što to prolaziš

    sjećam te se iz vremena kad sam i ja bila nova na forumima

  5. #5
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Vjerujem da ćemo uspjeti ti pomoći i bravo šta si se odvažila tražit pomoć, mnogi to ne žele, ali trebamo biti jedni uz druge u ovakvim situacijama. Neka ti tvoja djeca budu izvor vjere i nade! Drži se!!!

  6. #6
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    marival, pusti neugodnost, važno je da si ipak skupila hrabrost i zatražila pomoć
    zahvaljujem Bogu što ti bar na neki način mogu pomoći
    a ti skupi svu snagu koju imaš i bori se dok se ne izboriš za svoje zdravlje!
    bit ćemo ovdje za tebe

  7. #7
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    draga Marival
    ne mogu zamisliti koliko ti je hrabrosti trebalo da napišeš ovaj post
    sjećam se kada si napisala da ti je otkriven Ca i kada si nas sve savjetovala da idemo na mamografiju
    vjerovala sam da je sve dobro kad više o tome ne pišeš
    žao mi je da nije tako
    ali vjerujem da će na kraju ipak dobro završiti
    a mi ćemo pomoći, koliko možemo, da ti bar malo olakšamo financijski dio te ružne priče, da se ti možeš koncentrirati na borbu za ozdravljenje
    drži se

  8. #8
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj Smajlich prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerujem da ćemo uspjeti ti pomoći i bravo šta si se odvažila tražit pomoć, mnogi to ne žele, ali trebamo biti jedni uz druge u ovakvim situacijama. Neka ti tvoja djeca budu izvor vjere i nade! Drži se!!!
    Baš si hrabra
    Pored novca kako ti još možemo pomoći? Što tebi i djeci treba? Da li ti pomogne da ti pošaljemo neke pakete sa hranom? Sad će blagdani ne znam da li slavite, ali samo reci, jeli želiš klincima neke poklone, bilo što? Samo reci, koliko imamo podjelit ćemo.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    552

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Baš si hrabra
    Pored novca kako ti još možemo pomoći? Što tebi i djeci treba? Da li ti pomogne da ti pošaljemo neke pakete sa hranom? Sad će blagdani ne znam da li slavite, ali samo reci, jeli želiš klincima neke poklone, bilo što? Samo reci, koliko imamo podjelit ćemo.
    potpisujem!

  10. #10
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    marival, u situaciji si za koju sve mi ovdje itekako možemo suosijećati.
    Skidam ti kapu na hrabrosti da zatražiš pomoć, vjerujem da ćemo je mnogi i pružiti.

    Hrabro i ponosno naprijed.
    Posljednje uređivanje od Dalm@ : 10.12.2010. at 17:37

  11. #11
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Marival

  12. #12
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    marival želim ti svu sreću ovoga svijeta

  13. #13
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    koma je što umjesto da svu snagu usmjeriš na borbu sa bolešću, još moraš razmišljati i o nedostatku love

    nadam se da će se nešto skupiti, tako da se možeš posvetiti sebi i svojoj borbi, i da pobijediš tu opaku beštiju


    ti si jedna hrabra žena
    Posljednje uređivanje od puntica : 10.12.2010. at 17:50

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Marival žao mi je što pored svega što prolaziš nosiš i ogroman financijski teret, ne poznajem te, ali pomoć od mene i moje obitelji svakako stiže!!!! Drži se!!!!

  15. #15
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    marival, pusti neugodnost, važno je da si ipak skupila hrabrost i zatražila pomoć
    zahvaljujem Bogu što ti bar na neki način mogu pomoći
    a ti skupi svu snagu koju imaš i bori se dok se ne izboriš za svoje zdravlje!
    bit ćemo ovdje za tebe
    čim dođem kući, stiže i moj doprinos.
    drži se draga!

  16. #16
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ovo što ti prolaziš su stvarno teški trenuci i dboro je što si zatražila pomoć da ti bar nekako možemo ublažiti nevolje.
    Nadam se da ćeš ozdravit

  17. #17
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    Marival žao mi je što pored svega što prolaziš nosiš i ogroman financijski teret, ne poznajem te, ali pomoć od mene i moje obitelji svakako stiže!!!! Drži se!!!!
    ovako i od mene...

  18. #18
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    ovako i od mene...
    i od mene...vjerujem da ćeš ozdraviti!

  19. #19
    pipi1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    380

    Početno

    Ja te sjećam iz davnih dana i sve mi se nešto čini da si imala neke veze sa slasticama. Ne mogu ti reći kako mi je žao da ti se sve ovo događa i uz malu pomoć koju ću uplatiti na tvoj račun želim ti svu sreću ovog svijeta i želju za što brži i bezbolniji oporavak.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Baš si hrabra
    Pored novca kako ti još možemo pomoći? Što tebi i djeci treba? Da li ti pomogne da ti pošaljemo neke pakete sa hranom? Sad će blagdani ne znam da li slavite, ali samo reci, jeli želiš klincima neke poklone, bilo što? Samo reci, koliko imamo podjelit ćemo.
    potpisujem

    Od mene ovaj mjesec stiže mali doprinos !!

    Drži se i bori se , imaš za koga !!

  21. #21
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj Dalm@ prvotno napisa Vidi poruku
    marival, u situaciji si za koju sve mi ovdje itekako možemo suosijećati.
    Skidam ti kapu na hrabrosti da zatražiš pomoć, vjerujem da ćemo je mnogi i pružiti.

    Hrabro i ponosno naprijed.
    X

    Sretno, marival!

  22. #22
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Marival, draga, tu smo za tebe!

  23. #23
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    AdioMare je sve rekla -

    hvala Bogu da ti bar nekako možemo pomoći.

    Kako je sve trivijalno u usporedbi sa zdravljem...

    Želim ti puno snage i sreće!

  24. #24
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    potpisujem cure.
    Drži se marival i neka ti je puno sreće i snage da ozdraviš.
    Evo i moj doprinos stiže.

  25. #25
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Teško je to... Ali sam sigurna da si se obratila na pravo mjesto Hrabra si žena i dalje imaj vjere, a mi ćemo ti pokušati pomoći koliko možemo, samo reci što ti treba.

  26. #26
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    tako je, reci samo što ti treba i kuda da šaljemo.

  27. #27
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Neka ti je sa srećom..

  28. #28
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    HVALA VAM OD SRCA DRAGE MOJE

    da u potpunosi ste u pravu kada kažete da mi je trebala velika hrabrost objaviti svoju priču i tražiti pomoć ... ali nažalost to je jedini izlaz trenutno i još jednom hvala Vam ... makar je to tako mala riječ za ono što bih Vam htjela reći ...

    molim za novac ( o moj Bože kako je to teško izreći ) ali za sve drugo se nekako snalazimo ... imamo nešto rodbine na selu pa nam šalju pa gladni nismo ... što se odjeće tiće od prijatelja i kumova sam dobila dosta stvari da pregrmimo zimu ... a srećom moj dečki su preskromni tako da osnovno što trebaju imaju
    u klubovima gdje treniraju imaju razumjevanja za situaciju pa se dogovaramo oko članarine
    ali struja, voda, pričuva, krediti ... tu razumjevanja više nema
    trenutno smo i u prodaji stana pa se i tu nadam rješenju većeg djela dugova ... ali to teško ide jer je nikakvo stanje na tržištu

    drage moje ... hvala vam .... beskrajno

  29. #29
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    eo malo mojih razmišljanja od saznanja pa nadalje ....

    19.03.2010.
    ... ovo ne izgleda dobro ... ne čekajte petak spustite se odmah u podrum kod kirurga ...
    O NEEEE zar opet ... pa ja sam jedna od preživjelih ... kako sada opet biti jedna od bolesnih, sve mi se čini po njihovim licima da je ovo sada ozbiljno ... zločudno ... moramo odstraniti cijelu dojku ... očito je rizična pa da spriječimo ...

    ma režite obje, ne trebaju mi ... Zar mi više trebaju cice ? Trojicu sam dojila ... i ne mislim više ... Čemu mi onda služe ? ... prošlo je vrijeme kada ih je netko trebao i kada su nečemu služile .... DANAS ... one su neprijatelj broj 1 ... KAKO UBITI NEPRIJATELJA ?

    nije gužva u prometu ... za desetak minuta stižem do instituta ... čeka me parking iz prve WOW koja sreća ...
    kroz misli prolazi 18.01.2008. sličan dan kao i ovaj danas ... sunčan dan i ulaz na institut ... gužva ... ljudi kao mravi ulaze ... izlaze ... svaki sa svoji križem na leđima ... svaki sa JOŠ JEDNOM PRIČOM O ... kako ga nazvati ? imenovati ?! ... da li je zaslužio ime ?! ...
    promatram ih ... i ne osjećam se kao jedna od njih ... bila sam ali više nisam jedna od njih ... jadni ljudi ... blijedi, žuti, zeleni, mršavi, zbunjeni, uplašeni, BORCI PRVE LINIJE ...
    ja sam samo tu .... u prolazu ... dolazim na samo jedan rutinski pregled ... na mamografiju koju svaka imalo pametna žena obavi jednom godišnje ... i ja sam jedna od njih ... pa ok da obavimo i to ... stižem 2 sata prije zakazanog termina ... hm pa ovo je stvarno divota i još ugledam poznato lice tehničara ... dobar dan baš mi je drago da Vas vidim .... i kako ste susjeda ? pa dobro ... super da nema gužve pa ću i na posao na vrijeme stići .... ova usputna konverzacija je baš super ... antistresni trening hahaha ... dajte mi papire i stare slike ... evo evo sve imam ... uuuu ulazi neki mlad i zgodan tehničar ... jadan čega se on ovdje sve nagleda :/ ... i susjeda ... vidim tresla se brda rodio se miš ( komentar na prvu operaciju ) ... da, da, hahaha
    izvolite ... desna, lijeva, odozgo i sa strane ... sjednite malo da vam odmah pogledam slike :/ ... sjedam u čekaonicu ... i jasno mi je zašto je medicinsko osoblje neki dan objavilo da se ljudi ne peru ... ajd što se doma sebi ne peru ... ali doći kod liječnika i ne oprati se .... uff stvarno treba imati želudac za to ... skidam kapu medicinarima ... stvarno moraš jako jako voljeti svoj posao ...

    desno od mene dvije gospođe razmjenjuju iskustva ... ja imam 68 evo ova druga kemoterapija mi je jako loše sjela ... o pa vi ste još mladi ja imam 76 ... i prvi puta sam operirana sa 72 ... HALOOOO JA IMAM 40 .... samo 40 ... i u to prolazi djevojka sa maramom na glavi ... kemo je učinila svoje ... nema više od 25 ... sa lijeve strane stoji prezgodna dama ... poznata od nekud ... sa tonom savršene šminke na licu ... ma odakle ju znam ?.... joj Joža pa pogleć to je ona glumica ( ustaje sa stolice i Joži daje kolica za plac da ih čuva ) ... jelda ste to VI ... joj pa da ... jeje to ste Vi ... je pa gledim ja vas svaku večer ... baš ste mi super ... u jednom trenutku postajemo ISTE ... beštija ne pita ... 25, 40, 68, 76 ... glumica, žena sa sela, djevojka na pragu svog života ... ILI MAMA trojice najdivnijih dječaka na svijetu ... da, da, ... bolest ne pita
    o Bože zar si pozvao mene ????? ........ NE !!! ... TO NIJE BOG KOJEG SAM ZNA(LA)O

    OBJAVLJUJEM RAT !!!

    ... i Bogu i beštiji !!!!!

    mislim ono ... pa ON mene ne treba ... kaj da radim GORE ... ne želim gubiti vrijeme u raju ... kavica, šetnjice, miris cvijeća, anđeleki oko glave ... NE HVALA !!!

    imam ja posta VELIKOG tu dole i molim da mi dozvolite da ga obavim do kraja ... Dragi BOŽE hvala na ponudi ali meni je TU predivno i na drugi posao ni ne pomišljam ... recesija, dugovi, globalno zatopljenje ... to je to što me zanima

    ... želim svaki dan voziti na treninge, ići na informacije, nervirati se kada klinci zabrljaju, ljubiti ih dok slatko spavaju ... deračiti se da me cijeli kvart čuje ...

    ŽELIM gledati mog Ivana ( ivanćica moja ) kako zabija golove, bori se sa kuljama u srednjaku ... uživa u Rammsteinu, Hladnom Pivu, Balaševiću ... prvim ljubavima ... prvim izlascima ... pljugi, cugi ... odrastanju ... želim da zajedno odaberemo odjelo za maturalnu večer, da zajedno pričamo na koji fax da krene ...
    ŽELIM gledati mog Maria ( majćiko moj ) kako zabija golove, kako svakih 6 mjeseci donosi zlatnu medalju kao najbolji u vaterpolu, kako se klubovi bore za njega, kako zaigrano ma koliko veliki bio sjedne na pod i slaže legice ... koje odjelo za vjenčanje će izabrati ... kakva bu snahica
    ŽELIM gledati luku ( nanek moj ) kako zabija dragovoljcu i zagrebu ... kako se pretvara iz klinca u pubertetliju ... kaj bu njega puklo kad uđe u petnaestu ... šesnaestu ... ?! ... kada će izaći iz mog kreveta ... već je 8 godina u njemu ...

    OVO JE RAT I OBEČAJEM DA IZLAZIM IZ NEGA KAO POBJEDNIK .... jer kako moj najdraži tata kaže ... POKOJU BITKU možda i izgubimo ali RAT uvijek dobivamo !!!!

  30. #30

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    106

    Početno

    i moja mama je dobila bitku prije mnogo godina. ja i sestra smo bile dobi kao i tvoji sinovi (stariji).

  31. #31

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    Dirnula si me do bola, nadam se i vjerujem da ćeš se borit s " kuljama ", dobit divnu snahu.... Držite se.

  32. #32
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    marival

  33. #33
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno


  34. #34
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno


  35. #35
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Draga marival, uplatit ću svoj skromni prilog u ponedjeljak... Od srca ti želim ozdravljenje i sretno putovanje kroz živote tvojih sinova, snaja, unučadi...
    Neka vam je svima sretan i blagoslovljen Božić!

  36. #36
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno


  37. #37
    anitari

    Početno

    Zelim ti cestitati na hrabrosti i snagi da sve ovo izdrzis uz nasu malu pomoc. Tvoju pricu sam vidjela na facebook stranici kod jedne prijateljice i odlucila sam se javit. zelim ti od srca svako dobro!!!
    Nadam se da ce sve dobro zavrsit i da ce se dio problema rijesit.
    Bori se i dalje,budi jaka jer te djeca trebaju!!

  38. #38
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    čim sam videla ružičastu traku, pretpostavila sam o čemu se radi...
    draga marival, toliko si hrabra i puna života da to ne može a da ne dirne u srce.
    želim ti brz i potpun oporavak što pre.
    a za nas iz "susedstva", neka neko objasni kako možemo slati novac.
    ljubi svoje momke i drži se!

  39. #39
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Rasplakao me ovaj tvoj zadnji post... Vidjela sam odmah sebe u toj situaciji, jer dobro si rekla ; Bolest ne pita...

    Zelim ti brzo ozdravljenje i svu srecu ovaga svijeta, i tebi i tvojoj obitelji.

  40. #40
    marjetarino avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    111

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Rasplakao me ovaj tvoj zadnji post... Vidjela sam odmah sebe u toj situaciji, jer dobro si rekla ; Bolest ne pita...

    Zelim ti brzo ozdravljenje i svu srecu ovoga svijeta, i tebi i tvojoj obitelji.
    drzi se

  41. #41
    Zubic vila avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    782

    Početno

    Marival, pronađi snagu u svojim sinovima. Divim ti se, i mi ćemo pomoći koliko možemo. Hvala ti što si nam se obratila i skrenula nam pažnju na to da možemo nešto učiniti, kamen po kamen, zrno po zrno...

  42. #42
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Naravno da izlaziš kao pobjednik! Tako si hrabra!
    Drugi tjedan šaljem ti svoj prilog.

  43. #43
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno


  44. #44
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno


  45. #45
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno



    Pomoći ćemo!

    Hvala ti kaj si nam se obratila!


  46. #46
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Marival

    I ja ti želim da biraš sinovima odijela za maturu, a sebi haljine za njihova vjenčanja i rođendane unucima .

    Uplatit ću ti već sutra, koliko mogu.

  47. #47
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Draga Marival, želim ti da pobjediš bolest, to je sada najvažnije.
    A Bog, čudni su putevi Božji. Sigurna sam da si ljuta na Njega, vjerujem da bih i ja bila. Ali nemoj, njemu se uteci, velika je Njegova milost.
    Molit ću se za tebe, draga Marival.
    Tebi i tvojim sinovima želim svu sreću ovoga svijeta. Još dugo, dugo.

  48. #48
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    marival

    drago mi je da makar nekako mogu pomoći

  49. #49
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    marival, puno snage vam zelim!
    Mala pomoc stize..

  50. #50

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Ja sam prepustila svoju kavu. Sretno!

Stranica 1 od 39 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •