Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: dv.vladimir nazor u Zagrebu- komentari

  1. #1
    Katja

    Početno dv.vladimir nazor u Zagrebu- komentari

    dijete mi treba krenuti na jesen u vrtić Vladimir Nazor, ima u ulici otona župančića a centrala je na križanju držićeve i vukovarske, pa me zanima kako je tamo... kakve su tete? šta se priča?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    12

    Početno

    Moji su išli u ovaj centralni objekt u Rapskoj...i danas kukaju kako im je tamo bilo najljepše. Tete su nam bile super, djeca se sprijateljila s cijelom posadom- od ravnateljice,pedagogice,kuharice,domara...Objekt je malo stariji,ali to djeci ništa ne smeta.Kasnije smo preselili u "noviji" vrtić, ali V.Nazor nisu prežalili. Tete su bile tople i prirodne,djeca i mi smo im vjerovali.

  3. #3
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Isto centralni u Rapskoj - zadovoljni smo sa tetama i grupom. Ali to je stvarno individualno, ovisno od toga koje tete dobiješ...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    Bok svima :D Naša kćerkica upisana je u vrtić Vladimir Nazor i od četvrtka - 1.9. trebala bi krenuti na prilagodbu. Ona je godište 2010. Dobili smo objekt u Folnegovićem pa nas zanima ima li zainteresiranih koji su dobili Rapsku, a žele možda promijeniti grupu i ići u Folnegovićevo? Naime, mi smo, hvala Bogu, dobili taj vrtić, ali inače živimo u Gajnicama i tražili smo Vladimir Nazor jer mi m. radi na Vukovarskoj. Tako da nam je ovo Folnegovićemo malo off road. Ako bude zainteresiranih, pliz kontaktirajte me na marina.stanic@gmail.com. Želim svim mališanima i mališankama veseli početak jasličarenja i brzu i laganu prilagodbu :D

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno

    Evo mi smo jučer predali molbu za upis u vrtić Vladimir Nazor u Rapskoj. Ima netko da mu djeca idu tamo pa da čujem kakav komentar?

  6. #6
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Evo mi se za mjesec dana ispisujemo nakon gotovo 6 godina vrtića Rapska ... bilo nam je jako lijepo i evo baš neki dan F veli da je njoj najljepše u vrtiću i na moru
    Ne znam što bi ti pametno napisala jer sve ovisi o tetama koje dobijete, naše su nama bile super ... i bit će suza na rastanku ...
    Ako imaš konkretnih pitanja šalji pp

  7. #7
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Nama je lijepo, mali jako voli ići i ful voli tete i svi ga znaju u vrtiću. Super mi je što su obišli cijeli vrtić i sve i svi se znaju, a iako su najmanji rade puno parom. Tek sad vidim što se sve može u vrtiću i kako može biti, a što sa starijim nisam doživjela.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno

    Puno hvala, lijepo je cuti dobre komentare. Stekla sam dobar prvi dojam pa se radujemo novom vrtiću.

  9. #9
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Podižem temu- molim vas ako netko ima iskustva sa ovim vrtićem neka napiše- može i na pp
    Dobili smo ali još ne znamo koji točno od 3 objekta koji imaju, može li se nekako prebaciti iz jednog u drugi ako nam ne bude odgovaralo (malo nam je ovaj na Folki van ruke iako ni on nije daleko), kakva su iskustva sa prebacivanjem, kakve su tete, kakva je hrana, ma sve me zanima, ne mogu dočekati roditeljski pa molim i ovako malo iskustva.

  10. #10
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Bas nitko nema iskustva s ovim vrtićem? Ili nije čuo nečije iskustvo?

  11. #11
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Evo dok se ne javi netko tko trenutno ide u Nazora.. Mi smo odradili pa skoro punih 6 godina vrtića (krenula sa 14 mjeseci u jaslice - ispisala se sa punih 7) - bili smo jako zadovoljni - i sa prehranom (ona jede sve i sa hranom nikad nije bilo problema, uvijek je tražila i dobila repete), i sa načinom rada (puno pjesmica, jako dobra priprema za školu - pohvalila i učiteljica); i sa odnosom sa tetama (nikad nismo imali problema). Eto ako te zanimaju baš neki detalji pitaj ...

  12. #12
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Hvala ti ivano, bas mi je drago da imaš pozitivno iskustvo. Mi još ne znamo koji objekt smo dobili, sutra ćemo znati- vi ste bili bas u Rapskoj? Znaš li možda da li postoji mogućnost prelaska iz jednog objekta u drugi?

  13. #13
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Da bili smo u Rapskoj i bilo je slucajeva prelaska tijekom godine - pretpostavljam kad vide koliko djece stvarno dolazi a i uvijek se netko ispise ili preseli ..

  14. #14
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Super, hvala ti. Iako vjerojatno nije bas pametno seliti djecu iz grupe u grupu kad se jednom naviknu. Vidjet ćemo.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Podižem temu iz pepela

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •