Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 83

Tema: Mame dojilice, oprez-stiže moj monstrumčić!

  1. #1
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno Mame dojilice, oprez-stiže moj monstrumčić!

    Situacija 1/ Neki dan došla frendica s curicom starom kao lada na igranje. usred igre priđe lada mojoj frendici i traži ciku, a ja :shock: ova digla majcu, lada se fino smjestila preko njene noge i dijete počelo cicati. ja sjedim na pola metra, od šoka i nevjerici nisam stigla ništa reći. malo ju je gledala, mazila, cicala, dragala i kad joj je bilo dosta nastavila se igrati. mene kao da nema.

    Situacija 2/ Koji dan kasnije. Ovaj put smo nas dvije otišle drugim dvjema curama na igranje. I opet moj monstrumčić, kraj mene žive i zdrave traži frendicu da joj da ciku. I dobila je. Čak se usudila tražili i drugu, ali druga je već bila zauzeta. Malo je pocikila, podragala ciku i nastavila razbacivati igračke.

    Situacija 3/ Zamišljam u bližoj budućnosti kako sve mame dojilice bježe glavom bez obzira čim nas ugledaju...

    Kako bi vi reagirale da vama dođe jedno malo čudovište i traži ciku?
    Kako bi se osjećale?
    Kako bi reagirale da se vaše najmilije pretvori u istog ovakvog monstrumčića?

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    hvala na upozorenju

    ipak, ako poželi dobiti će (sumnjam da će se andrejček buniti). zašto dijete u gostima ne bi dobilo ono što mu je fino? :namig:

    baš me zanima kaj će reći druge dojilice, jer ja ovak nešto još nisam doživjela.

  3. #3
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno


    zakon.

  4. #4
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    odmah mi je lakše kad znam da nas nećete zaobilaziti u širokom luku. a kako će andrejček reagirati, vidjet ćemo . ali mi se čini da bi TMu opet mogla proraditi mašta o sestrici kad vidi tandem.

  5. #5
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    a meni o 100% sigurnoj kontracepciji

  6. #6

    Početno

    Za krepati.
    Istina, ja nemam toliko dojilackog staza kao vi, ali, ne znam... mislim da bih normalno prihvatila da tudje dijete trazi moju cicu, ali mi nikako ne bi bilo drago da moje dijete trazi tudju cicu... Mislim da bih se umijesala i 'preusmjerila' ga...

  7. #7
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    zaboravih napisati da mi je baka (neznajući za situacije 1 i 2) rekla kako je već par dana traži da joj da ciku i zavlači joj ruku u grudnjak.

    ajme meni, možda je vrijeme za konzultacije sa stručnjakom?! ili je dijete shvatilo da sva ženska čeljad ima što i ja pa bi vrijedilo probati.

  8. #8
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ma i ja mislim da je u pitanju znatiželja. kužim da ti nije svejedno - probajte je zaigrati, nek ona bebi da svoju ciku i sl.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    da Maureno počne tražit ciku npr. moju frendicu ja bi u sekundi dala svoju jel bi mi puklo srce da cica nekog drugog osim mene .kaj se tiče mene nemam pojma kak bi reagirala da me drugi bebač traži ciku ali meni je to nešto intimno i cike su samo od Maurena . ah ta posesivnost

  10. #10
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Mene bi smetalo da F trazi ciku odnekog drugog ali ne zbog posesivnosti vec zato sto:
    - otkud ja znam da se ta osoba od koje trazi ciku zdravo hrani?
    - otkud znam da je cista?
    - otkud znam da ne pije neke lijekove?

    koliko god da mi bila bliska....mislim da bih mu pokusala skrenut paznju i objasniti da je samo mamina cika za papanje

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    Citiraj mamaNjojza prvotno napisa
    Mene bi smetalo da F trazi ciku odnekog drugog ali ne zbog posesivnosti vec zato sto:
    - otkud ja znam da se ta osoba od koje trazi ciku zdravo hrani?
    - otkud znam da je cista?
    - otkud znam da ne pije neke lijekove?

    koliko god da mi bila bliska....mislim da bih mu pokusala skrenut paznju i objasniti da je samo mamina cika za papanje
    i naravno zbog toga

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    uopće ne znam kaj da napišem jer umirem od smijeha

  13. #13
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    sam se ti smij-ne buš se smijala kad nas sretneš

    i mene muči pitanje intime i toga kaj su mame konzumirale. ali, pouzdano znam da obadvije i same paze što jedu i piju zbog svojih malaca. pa ne družim se ja baš sa svakim :he,he,he:

  14. #14
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    sad imaš novi kriterij: frendice moraju podastrijeti dnevni meni i dokaz da su cike oprane

    ma curka se malo igra, proći će je to - lagano joj odvuci pažnju objašnjavanjem da su to cike njenih malih prijatelja a za nju su mamine, a beba može papati njezine i blabla... cure su dale dobre ideje.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    pinocchio, jučer sam prepričala MM-u ladine egzibicije, a on je komentirao: "..e to se zove sisoovisnica!"

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    hhahah, ovo je za krepat....pogotovo ono s bakom....

  17. #17
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    paulita, naša baka nije ko ajvičina. ima 70 let i zadnji put je dojila prije skoro pola stoljeća. možeš zamisliti bakin izraz lica kad joj lada uleti.

    jučerašnji biser: lista dijete neke novine i naleti na lupinove curke ko od majke rođene i krene:"daga (draga), daga, cika, cika!" i da im pusu

  18. #18

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    ahahaha...cirkus!

  19. #19
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj Romina prvotno napisa
    da Maureno počne tražit ciku npr. moju frendicu ja bi u sekundi dala svoju jel bi mi puklo srce da cica nekog drugog osim mene .kaj se tiče mene nemam pojma kak bi reagirala da me drugi bebač traži ciku ali meni je to nešto intimno i cike su samo od Maurena . ah ta posesivnost
    meni isto ovako

  20. #20
    Iva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    463

    Početno

    Ispravite me ako sam nešto krivo razumijela - tvoje dijete je cicalo cicu druge žene i tebi je to ok? :shock:

  21. #21
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    ja isto ne bi dala da cica neku drugu...

  22. #22
    ~lex~ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    794

    Početno

    Citiraj Iva prvotno napisa
    Ispravite me ako sam nešto krivo razumijela - tvoje dijete je cicalo cicu druge žene i tebi je to ok? :shock:
    A kaj su žene prije sto godina trebale raditi kad nisu imale mlijeka? Dati svoje dijete dojilji ili ga osuditi na skapavanje od gladi?

    Namjerno sam dala primjer krajnosti, jer se, u biti, to sisanje ne razlikuje od ovog. Ako se žene poznaju i vjeruju jedna drugoj, ne vidim razloga zašto ne. I ja sam dala cicu drugom djetetu. I to ne jedanput.
    A imam blizance koji još uvijek cicaju i to vrlo aktivno.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    Ma kužim lex sve 5 ,ali ipak di bi došli kad bi se non stop vraćali sto godina unatrag . Tko voli ok ,a normalno je da će se javit i oni kojima to baš i nije ok .

  24. #24
    Iva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    463

    Početno

    Sori, ali ovdje se radi o velikoj djeci čija vlastita mama koliko sam skužila ima mlijeka, a i da nema - nevermind jer dijete ne skapava od gladi.

    Ne znam, skužila sam ja već davno da sam u stvari jedna velika konzerva - stoga mi je i ovo nezamislivo. Čak i malo bljak.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    vojvodina
    Postovi
    45

    Početno

    ja ću prvo pući od smeha....
    pa meni je to nekako ok,ali ne sad, kao praksa, nego ako se desilo, šta sad, ja verujem da si ti bila toliko šokirana da nisi mogla reagovati. naravno da ne bi dala da sisa bilo koju ciku, ali ako su ti dobre prijateljice, šta sad, desilo se...
    inače znam za slučaj traženja da se vidi cika, pomazi, poljubi i to od svih ženskih osoba koje se nađu u njegoj blizini! takav je bio sin naših prijatelja do svoje tri godine.
    reklo bi se faza, al ko će ga znati.
    ja bi ga za cikanje usmerila od sad samo na mamu, a ne bi mu branila da traži da vidi tuđe, samo treba da zna koje služe sa cikanje a koje za gledanje...

  26. #26
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Niti prije nisam bila naročito gadljiva, a otkad imam dijete ništa u vezi mog ili tuđeg djeteta nije mi gadljivo, pa tako niti cicanje neke druge cike. Htjela sam zapravo vidjeti što vi mislite jer ja zapravo kad bolje razmislim nemam stav. Imala bih ga vjerojatno da joj to postane praksa i da trči okolo za cikama i traži "drugu". Sigurno mi se ne bi dopalo takvo privlačenje pažnje i ne bih ga podržavala. Malo me zateklo ladino ponašanje, a čini mi se da su i mame dojilice bile zatečene. One nisu imale ništa protiv jer je vjerojatno teško odbiti takav benigni zahtjev sitnog loknastog i zvrkastog mišića. Ali, vjerujem da bi je odbile da to svaki puta iznova traži kada se sretnemo.

    Ja bih osobno uvijek dala svoju ciku drugom djetetu jer mi se to ne gadi i to bi mi čak laskalo. Imala bih osjećaj da je traži jer sam uspjela zadobiti djetetovo povjerenje. Kada bi to postalo konstanta onda bih vjerojatno pokušala objasniti, odvući pažnju ili sl.

  27. #27
    ~lex~ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    794

    Početno

    Citiraj pinocchio prvotno napisa
    Niti prije nisam bila naročito gadljiva, a otkad imam dijete ništa u vezi mog ili tuđeg djeteta nije mi gadljivo, pa tako niti cicanje neke druge cike. Htjela sam zapravo vidjeti što vi mislite jer ja zapravo kad bolje razmislim nemam stav. Imala bih ga vjerojatno da joj to postane praksa i da trči okolo za cikama i traži "drugu". Sigurno mi se ne bi dopalo takvo privlačenje pažnje i ne bih ga podržavala. Malo me zateklo ladino ponašanje, a čini mi se da su i mame dojilice bile zatečene. One nisu imale ništa protiv jer je vjerojatno teško odbiti takav benigni zahtjev sitnog loknastog i zvrkastog mišića. Ali, vjerujem da bi je odbile da to svaki puta iznova traži kada se sretnemo.

    Ja bih osobno uvijek dala svoju ciku drugom djetetu jer mi se to ne gadi i to bi mi čak laskalo. Imala bih osjećaj da je traži jer sam uspjela zadobiti djetetovo povjerenje. Kada bi to postalo konstanta onda bih vjerojatno pokušala objasniti, odvući pažnju ili sl.

    Što u glavi meni, ovdje crno na bijelom.

  28. #28
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    pinocchio, zara je do sada već nekoliko puta dojila kod moje dvije frendice. vidjela ih je kako doje svoje klince i jednostavno je željela probati.

    meni je to bilo skroz ok, tim mamama je to bilo ok, ne vidim zašto ne bih to dopustila.

    i ja bih dala njihovim klincima, ali oni su godinu dana mlađi od zare i još ne pokazuju taj tip znatiželje, odnosno,mamina cica je jedna i jedina i baš ih briga kakve su tuđe

  29. #29
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    e da, imam i fotke
    ali to vam ne smijem pokazati bez dopuštenja druge dvije mame, ostaje nama za privatni gušt

  30. #30
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Joj, Pinocchio, odvaljujem!

    Iskreno, nemam pojma kako bih reagirala da me neko drugo dijete traži cicu ili da moja malena žica od neke druge mame, vjerojatno bih bila sva zbunjena.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Ne mogu vjerovati, pinocchio

    Da mi je to vidjeti.

    Ja nisam imala takva iskustva, ali moram priznati da mi ne bi bilo drago kad bi Lea tražila nekog drugog.
    Par puta je pitala baku, onako bezveze pa mi je bilo malo krivo.
    Kaj mogu? Takva sam.
    Osjećala sam se da joj više nisam tak posebna ako može i druge tražiti.
    A možda je to stvarno samo znatiželja.
    Ali meni je tita samo mamina tita

  32. #32
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Možda nam cure budu swingerice kad porastu

    Ajd sad mi je lakše kad vidim da to i drugim sretnim i zadovoljnim cicačima pada na pamet.

    Osjećala sam se da joj više nisam tak posebna ako može i druge tražiti.
    Ja pak moram priznati da sam na trenutak imala feeling kako je napravila mali korak više prema osamostaljivanju i to mi je ok. Pa i mamina cika će jednog dana biti prošlost. A do tada mora to moći usporediti s nečim. Ne znam, ipak ne vidim ništa u loše u tome. Proći će je, ne potičem je, a ona će kada dozna što je htjela vjerojatno prestati s tim.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Ah, valjda.
    Ja jako uživam u dojenju, ali ne bih imala ništa protiv da sad polako počne odustajati.
    Mislim, bio bi mi malo bed (skoro sam se rasplakala na Majinu priču), ali bilo bi mi i drago.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    I apsolutno ne mislim da ima nešto loše u tome.

  35. #35
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    i mene je majina priča jako dirnula. mislim da će nas sve pucati ambivalentni osjećaji kad se to počne događati, a do tada će proći još tko zna koliko.

  36. #36
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    tek sad sam skužila temu (stvarno sam u zadnje vrijeme malo na forumu) pa da i ja nešto napišem
    zašto baš imam potrebu? pa zato kaj sam ja mama iz priče br 2
    dakle, bile cure kod nas i Lada se sjetila cice i da se razumijemo prvo je tražila maminu. onda se sjetila da bi i ja mogla imati nešto slično pa došla provjeriti. i moja curka je cicala pa si je mislila da ne dolazi bez veze. i tako Lada mene traži drugu. i što sam ja sad, jadna, mogla. izvadila drugu i imala prištekana dvije viseće todlerice. kakav je osjećaj? pa bio mi je skroz normalan. kaj sad, cica jedna u pogonu pa onda i druga. barem Petra nije mogla čupkati drugu ciku (to me u zadnje vrijeme baš zna iritirati). znam da je to Ladi iz znatiželje i da joj je to sad fora. sve to treba probati pa kad sazna sve što je htjela neće više žicati 'okolo', a u krajnjoj liniji da iz nekog xy razloga bude i potreba da dojim nečije tuđe dijete, pa jer ima nešto ljepše, prirodnije, jednostavnije od toga da na taj način nekom djetetu prižim hranu i/ili utjehu?
    mogu razumjeti i osjećaj sa druge strane. naime Petra je, ovo ljeto dok smo bile na moru sa šogoricom i njenim klincima cikala šogoricu. naime, na večer, klinci zaspali i ja sam se otišla tuširati. Petra se probudila i tražila ciku i dok sam ja izlazila iz tuša i brisala se, šogorica odlučila probati dati svoju ciku da se ne razbudi. i upalilo je. Petra je nastavila čoriti. pa nija baš da sam tada skakala od sreće. drugi dan i poslije više nije bilo šanse da to ponovi. kad joj šogorica ponudi napravi pogled 'kaj je ova normalna' mam mi je lakše ali tko zna možda će i moja jednog dana postati znatiželjna.
    Citiraj pinocchio prvotno napisa
    Proći će je, ne potičem je, a ona će kada dozna što je htjela vjerojatno prestati s tim.
    eto, upravo tako.

    ps. od tog dana, mi svi skupa, nismo se vidle i komuniciramo isključivo preko pm-a i sms-a.
    perem cike redovito jedanput tjedno (nedjelja) tako da je Lada došla na friško opranu (bile u pon)
    ako ne prije uskoro ćemo se vidjeti na bebama ribama, za koju priliku još uvijek ne mogu naći badić na kojem cike NE MOGU VAN

  37. #37
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    baš si me od srca nasmijala. čuj, oprane ili ne, ladi je svejedno.

    sad ima novu foru: kad je na ciki ide po tatu, zove ga da joj se pridruži. nema šta joj neće pasti na pamet. ja još nisam raspoložena za tandem pa tata obično ostane praznih ruku

  38. #38
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj pinocchio prvotno napisa
    baš si me od srca nasmijala. čuj, oprane ili ne, ladi je svejedno.

    sad ima novu foru: kad je na ciki ide po tatu, zove ga da joj se pridruži. nema šta joj neće pasti na pamet. ja još nisam raspoložena za tandem pa tata obično ostane praznih ruku

    hahaha oplakah od smjeha
    ovo me podsjetilo na MMa kad se ko fol zali pa veli "a kako F moze cijelu noc a ja ne mogu"
    a ja velim da moze i on ako stvarno moze clijelu noc

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    najbliza mama dojilica je 60 km od mene (lejla) tako da si ne mogu zamislit da sebastian nekog trazi jer nema koga

    iovak me gledaju ko ludu jer dojim dijete od 22 mjeseca. sva sreca da sam brza na jeziku kad me pitaju kojesta pa se sve brzo sredi

  40. #40
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    kad razmislim, na bi me smetalo niti da ja dojim nekoga, niti da filip proba neku drugu cicu.
    ali kao i straycat- nismo okruženi s produženo dojećom dječicom i mamama u stvarnom životu (oni uglavnom žive u virtualnom svijetu, tu na forumu)

  41. #41
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    kod nas je sitacija manje virtualna,a više stvarna tako da će lada odrasti u uvjerenju da sva dječurlija doji dugo (i svoje i druge mame ).

  42. #42
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Niti prije nisam bila naročito gadljiva, a otkad imam dijete ništa u vezi mog ili tuđeg djeteta nije mi gadljivo, pa tako niti cicanje neke druge cike....

    ....Ja bih osobno uvijek dala svoju ciku drugom djetetu jer mi se to ne gadi i to bi mi čak laskalo. Imala bih osjećaj da je traži jer sam uspjela zadobiti djetetovo povjerenje. Kada bi to postalo konstanta onda bih vjerojatno pokušala objasniti, odvući pažnju ili sl.
    Potpisujem

  43. #43
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    kloklo, baš zgodno da si podigla.

    nedavno je monstrumčica lada bila kod nas na igranju. jasno, andrej se odmah morao pohvaliti cikom (ne propušta priliku da je pokaže). lada je odmah došla, mazila i ljubila slobodnu ciku (mama joj je rekla da je to andrejeva cika pa je rekla da će je ona samo malo maziti). dakle, to mi je bilo tako apsolutno prirodno da sam se i sama iznenadila - jedno dijete na ciki, drugo dijete na ciki... pa, eto ti tandema!

    onda je lada otrčala na svoju ciku a andrej se navirivao sav u čudu, kao da nikad nije vidio cicu.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    meni je ovo genijalno i cini mi se sasvim normalno, pogotovo u toj dobi... to sto je neuobicajeno za vidjeti i cuti je tuzno...

    a pricanje o gadljivosti mi je gadljivo...

  45. #45
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    lada je odmah došla, mazila i ljubila slobodnu ciku (mama joj je rekla da je to andrejeva cika pa je rekla da će je ona samo malo maziti).
    je, je. nemoj misliti da curka samo tako odustaje
    prije koji dan kad sam imala majicu iz koje cike skoro same ispadaju van, Petra je cikila jednu a Lada došla pomaziti drugu. Petra se prebacila na tu drugu a Lada kao išla maziti slobodnu i hop zgrabi iz majice i isprobava.
    za krepat od smjeha. kao ide pomazit al u biti samo čeka priliku.

    inače cike su mi nešto osjetljivije i P je po cijeli dan na njima odnosno nije da cijeli dan ciki nego dođe svako malo pa malo uzme jednu pa drugu. to mi je još gore nego da se za neko dugo vrijeme prišteka. to je uobičajeno kućno ponašanje. vani je drugačija pa ja takve trenutke koristim za 'odmaranje ciki' naravno da Ladi to i nije neko objašnjenje.

    u svakom slučaju je preslatka kad ide 'maziti cikicu' i gledati sa 1cm udaljenosti, valjda da bolje vidi

  46. #46
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i kako ih ide malo pomaziti i poljubiti, valjda da se ona slobodna ne osjeća zapostavljena.

    btw andrej kao i petra, bezbroj+1 prištekavanje koje ni ne mogu nazvati podojem.

    preslatki su mi mali sisavci i njihova ljubav prema cicki.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Nevjerojatno kako se stavovi promijene u par mjeseci, sjećam se kako sam prije pola godine čitala ovu temu i mislila si kako ste svi redom opaljeni mokrom swingerskom krpom po glavi 8) , a sad mi je ovo što pišete najnormalnije. Mi još nismo swingali, ali je sve izglednije da ćemo na moru imati generalnu probu za Pixiese. Naime, dijete mi odbija bočicu (pametno moje), pa ako ne skuži šalicu, Nika se ponudila da će biti na stand-byu ta dva sata dok sam na koncertu...Hehe, da mi je to netko rekao prije pola godine...

    I još jedna vesela anegdota, prije nekih mjesec dana, Nika i njezina familija i moji dečki i ja bili smo kod zajedničkih prijatelja. I cica Tim, cica Kaleb, a Ben se baš htio igrati sa mnom. I veli on meni "Možeš dati Kaleba mami, ima i ona cicu."
    Nakon što se to nije dogodilo, Ben nije posustao: "Ajde sad ti malo doji Timija, a mama neka doji Kaleba". Mi smo popadali od smijeha. Naravno da je klincima to savršeno normalno, cica je izvor hrane, odrasli su ti koji su "zaprljani" pa tome pridodaju neke druge konotacije.

  48. #48
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    luna, jedina "kočnica" koju sam ja imala bila je moj osjećaj zapostavljenosti ako bi andrej poželio tuđu ciku. dojenje je tako intiman čin koji povezuje mamu i dijete, pa kad vidiš kako si lako zamjenjiva...

    međutim, ako to shvatiš kao normalnu dječju znatiželju nema problema.

    istina, andreju to još nije palo na pamet... a da neko drugo dijete cica moju ciku, to mi je skroz ok.

  49. #49
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    swingerica lada je prije ova dva događaja napravila dulju pauzu pa sam mislila da je interes pao, ako ne i nestao. kako vidite, nije, već ona samo čeka priliku. zato molim, i dalje oprez kad dojite na otvorenom jer vam se možda prišulja iza leđa i hop

  50. #50
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno


Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •