Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 83 od 83

Tema: Mame dojilice, oprez-stiže moj monstrumčić!

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    :D Genijalno! E da je meni frendica dojilica...

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    NOVI ZGB
    Postovi
    67

    Početno

    Za krepat!!!!

    Spaljene mame! Ste vidle sad kaje priroda i kak to naše iskonsko usprkos svih mogućih današnjih modernih điđa, ideja, kritika, savjeta itd ipak ispliva na površinu. Stvarno treba malo o ovom porazmirslit.

    Povucite paralelu na ostatak našeg postojanja ponaosob pa čete opet doć do zaključaka koji su još teži za zgutat. Ali ovo je predobro!!!!!!!!!!!

    Cuper, cuper.

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Paula nije bila izbirljiva kao bebica već s 2 mj htjela je cikati sve hodajuće cike koje stvaraju mlijeko
    Bilo je dovoljno samo da osjeti miris i odmah je namještala glavicu i usta (toliko o povezanosti mama i beba - rekla bih da ljubav ide kroz želudac :D )
    Druga situacija - kada sam prestala dojiti dugo joj je trebalo da zaboravi ciku. Kad se rodio braco poćela se igrati mame s lutkicama - namještala bi lutkicu na svoju ciku.
    Pokazala je interes i za cikanjem i kad sam joj rekla da može, došla bi s glavom blizu, nasmijala se i odmaknula dalje.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ijuju, sad tek vidim kakva sam konzerva bila prije samo godinu dana...

  5. #55
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Ijuju, sad tek vidim kakva sam konzerva bila prije samo godinu dana...
    krepacu!

    Patrik je poceo istrazivati. Prvo je nedavno za vrijeme gungule od selidbe, dok ga je moja seka cuvala (kod nas ali cijeli dan su bili zajedno i stvarno ju obozava, ima povjerenja i na skali idu mama, pa tata pa moja seka i onda dugo nitko) Dakle, spavalo mu se, ona ga malo nuna, nosi, pa odu na krevet i uzmu dekice, Patriku super, zadovoljan, trlja oci, mazi se i skuzi mekano, na pravom mjestu ! I pocne kopat seki po majici (jadna, mislim da je bila zbunjena, jer ipak nema mlijeka pa mu nemre nist dati, inace vjerojatno bi) Malac je bio zalostan kaj nema, i ne mirisi po mlijeku, i tak. Nisu zaspali, ustali su i nastavili se igrati s auticima.

    Moja mama cuva curku od godinu dana. Njen braco (kojeg je cuvala prije nje) kad se mala plakala a moja mama ju tjesi, nosa i mazi, malac veli: - "Teta, daj joj cicu pa ce prestat!" A veli moja mama: - "Pa nemam ja cicu (misleci na mlijeko) a veli mali: - "Imas imas, gle tu!" Veli ona njemu: - "Ma imam cicu ali nemam mlijeka vec dugo." "Ahaaaaa" - veli klinac zbunjeno, pogleda ju ko da ne vjeruje bas i ode svojim poslom.

    Btw: ja bih bila malo ljuborna, ali bi mi bilo fora i ne bih ga sprijecila ako to drugoj mami ne bi bio bed. A meni bi isto bilo skroz normalno dati drugom klincu klopu.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Kaleb je probao cikiti moju seku Koja niti je trudna niti je rađala i shodno tome nema ni kapi mlijeka (zezala sam je da će joj navući mlijeko ).
    Cikio je i Niku, a cice još dvije frendice dojilje sa zanimanjem je promotrio iz close-upa. Mislim da bi se mami našeg malog frenda Kiana i prištekao da Kian nije reagirao brzinom munje i skočio na ciku.

    Kod mene se pogostio Timi, a probala je i mala Linda (od tad me zove "mama" ).

    Eto. Od puritanke do swingerice u samo godinu dana. 8)

  7. #57
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    luna, obožavam tvoju principijelnost!

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ma nije mi to bilo među "nikad, nikad" popisom, ali mi je bilo poprilično strano, čak i pomalo odbojno.

  9. #59
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    nit bi dala nit bi pustila da ode nekom drugom...što ja znam...to je (možda glupa usporedba) ko da uzimaš tuđu četkicu za zube...

  10. #60
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Lea poseze za svim sisama.....

    sa 2 mj. je ulovila tatinu bradavicu preko majice

    par puta je posegnula kao "mala" za sisama moje mame, a sada je pocela skidati majicu moje babe, svoje prababe.
    ona trazi sisu. i cudno joj je sto ih vidi ali ne njusi.

    neodoljiva je.

  11. #61
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    btw. znala sam oprati sa cetkicom MMa, a kroz zivot i par puta u zabuni sa cetkicom svoje seke, tate, mame....i sve pet

  12. #62
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj zmaj prvotno napisa
    nit bi dala nit bi pustila da ode nekom drugom...što ja znam...to je (možda glupa usporedba) ko da uzimaš tuđu četkicu za zube...
    što misliš o tandemu?

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj zmaj prvotno napisa
    nit bi dala nit bi pustila da ode nekom drugom...što ja znam...to je (možda glupa usporedba) ko da uzimaš tuđu četkicu za zube...
    Pih...U osnovnoj školi sam s frendicama dijelila i žvake.
    Izuzetno sam negadljiva, možda čak i previše, iako konkretno dojenje u ni kojem kontekstu ne bih mogla povezati s nekom gadljivošću.

  14. #64
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    što misliš o tandemu?
    sve najbolje!! to bi ipak bila moja vlastita djeca...sorry, al tuđe djete taman da je od omiljenog brata... ...eventualno da im treba dojilja...al, ovo vak rad neke tobože zabave

  15. #65
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    što misliš o tandemu?
    sve najbolje!! to bi ipak bila moja vlastita djeca...sorry, al tuđe djete taman da je od omiljenog brata... ...eventualno da im treba dojilja...al, ovo vak rad neke tobože zabave

  16. #66
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nije radi zabave, nego iz njihove znatiželje. zamisli da si kod mene u gostima i tvoj maleni vidi da i ja dojim i samoinicijativno krene prema mojoj cici. što bi mu ti rekla? kako bi mu objasnila da ne smije jer to tebi nije ok?

  17. #67
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    nije radi zabave, nego iz njihove znatiželje. zamisli da si kod mene u gostima i tvoj maleni vidi da i ja dojim i samoinicijativno krene prema mojoj cici. što bi mu ti rekla? kako bi mu objasnila da ne smije jer to tebi nije ok?
    a neš tipa: to je od Zare...a tvoje su vamo!!
    isom kad se počupaju za igračke...svakom njegova!

  18. #68
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    "poštuj tuđu imovinu"

  19. #69
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    hm, to bi palilo kad bi ja i/ili zara bile protiv toga.
    ali situacije ja takva da je meni to ok, a zari je to super (ona, naime, zove svoje prijatelje "dođite cicati kod moje mame" )

    znači, on bi htio probati moju cicu, zara bi ga oduševljeno nutkala, a meni bi bilo ok. i jedina kome smeta si ti i on to vidi. i što mu onda reći?

  20. #70
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    "dođite cicati kod moje mame" )


    a na ostalo, ne znam kaj skomentrati. Istina da mi je lakše zamisliti da ja dojim drugo dijete, nego da koje ide drugoj mami.

    ali to vjerojatno zavisi od same istuacije i tog trenutka - tipa živi bili pa vidjeli.

    ali sam se dobro nasmijala (pozitivno) na cijelu temu.

  21. #71
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    luna, welcome to club , a tebe zmaj strpljivo čekamo

  22. #72
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Jednom prilikom je moja Linda žicala Lunu cicu dok mene nije bilo i Luna joj nije dala bez mog odobrenja. Kad ga je dobila, sljedeći dan smo s nestrpljenjem čekale hoće li se situacija ponoviti, ali monstrumčić je odustao i mi bile obje razočarane.
    Poslije je još jednom (u mojoj prisutnosti) moje čudovište krenulo cikiti Lunu, ali se opet predomislila. A mi opet navijale! (fakat smo lude swingerice)

  23. #73
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    hm, to bi palilo kad bi ja i/ili zara bile protiv toga.
    ali situacije ja takva da je meni to ok, a zari je to super (ona, naime, zove svoje prijatelje "dođite cicati kod moje mame" )

    znači, on bi htio probati moju cicu, zara bi ga oduševljeno nutkala, a meni bi bilo ok. i jedina kome smeta si ti i on to vidi. i što mu onda reći?
    e draga moja...i tebi bi trebalo smetati..jer meni smeta!! dklem: poštuj mamu!

  24. #74
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Jednom prilikom je moja Linda žicala Lunu cicu dok mene nije bilo i Luna joj nije dala bez mog odobrenja. Kad ga je dobila, sljedeći dan smo s nestrpljenjem čekale hoće li se situacija ponoviti, ali monstrumčić je odustao i mi bile obje razočarane.
    Poslije je još jednom (u mojoj prisutnosti) moje čudovište krenulo cikiti Lunu, ali se opet predomislila. A mi opet navijale! (fakat smo lude swingerice)

  25. #75
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    jao zvakace...kad se sjetim...pa prebolila sam mononukleozu

    inace, sve se vise lovim da govorim "Leina cika" i pokusavam to izbjeci i reci "mamina cika" jer nikad se nezna, mozda tandem i nama zakuca na vrata, a kako onda objasniti

    i ja prije mogu zamisliti da Leu neko doji nego da ja nekog dojim, iako u nuzdi, zasto ne, oboje

  26. #76
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    Ja sam ostala gdje sam i bila prije: 'tudje necemo, svoje ne damo'

    Preintimno mi je.

  27. #77
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa
    Ja sam ostala gdje sam i bila prije: 'tudje necemo, svoje ne damo'

    Preintimno mi je.
    to htjedoh reći...dojenje mi je nekako intima bebe i mame... a ja nemrem bit intimna s drugim bebama

  28. #78
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Ijuju, sad tek vidim kakva sam konzerva bila prije samo godinu dana...
    Ti si meni presmijesna.

  29. #79
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj zmaj prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    hm, to bi palilo kad bi ja i/ili zara bile protiv toga.
    ali situacije ja takva da je meni to ok, a zari je to super (ona, naime, zove svoje prijatelje "dođite cicati kod moje mame" )

    znači, on bi htio probati moju cicu, zara bi ga oduševljeno nutkala, a meni bi bilo ok. i jedina kome smeta si ti i on to vidi. i što mu onda reći?
    e draga moja...i tebi bi trebalo smetati..jer meni smeta!! dklem: poštuj mamu!
    naravno da ću poštovati tvoje mišljenje, ali zašto bi mene moralo smetati nešto samo zato što i tebe smeta?

  30. #80
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    samo kad je riječ o mom djetetu i meni...poštivat!!

  31. #81
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Jako zanimljiva tema...po meni treba pustiti jecu da istražuju.
    Netko je napisao da je djeci to hrana, a mi smo ti koji na to tako ne gledamo....i to potpisujem.
    Nahranila bi tuđe dijete odmah i ako bi David želio probati drugu cicu pustila bi ga (ali naravno pustila bi ga samo kod osobe koju poznam) ali priznam da bi bila malo tužna i pretpostavljam da bi mislila da mu ja više nisam "zanimljiva" .

    Sjećam se da je mi je mama nedavno pričala kako je ona u rodilištu hranila mene i još jednog malog dečkića jer ga mama nije htijela ni pogledati , i kako bi nas donijeli na hranjenje ta mama bi samo okrenula glavu a moja mama bi ga uzela i nahranila

  32. #82
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Citiraj zmaj prvotno napisa
    to htjedoh reći...dojenje mi je nekako intima bebe i mame... a ja nemrem bit intimna s drugim bebama
    zmaj, potpuno te kužim...samo što bih ja mogla biti intimna s bilo kojim djetetom koje bi me tako dobronamjerno došlo pitati ciku. ne znam, meni bi to laskalo

  33. #83
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Citiraj pinocchio prvotno napisa
    samo što bih ja mogla biti intimna s bilo kojim djetetom koje bi me tako dobronamjerno došlo pitati ciku. ne znam, meni bi to laskalo
    I ja.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •