Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 253

Tema: Povrat poreza za 2010.?

  1. #1
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno Povrat poreza za 2010.?

    Curke jel bude povrata poreza za 2010. g. Ne stižem pratiti tv i dr. medije kraj ove dječurlije, pa pitam znalce

  2. #2
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Bit će povrata, ali priznaju se svi računi napravljeni u prvoj polovici godine tj. do 01.07.2010. i naravno da za zdravstvene usluge više ne priznaju 12 000 kn nego 6 000 jer je pola godine uzeto u obzir (mislim da su u 7.mj donijeli odluku o ukidanju svega).
    Mislim ovo za zdravstvene usluge znam jer imam jedan veći račun pa sam ih zvala i tete u poreznoj tako mi je rekla.
    Posljednje uređivanje od Cocolina : 13.01.2011. at 14:45

  3. #3
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    bude, samo ovisi za što i za koji period...za one zdravstvene usluge, kamate na kredite itd. samo za pola godine (prva polovica), znači max 6.000 kn (a ne kao prije 12000), a ako imaš npr. uzdržavanog člana to ostaje i dalje, te olakšice nisu ukidane.


    eto cocolina je bila brža
    Posljednje uređivanje od jadro : 13.01.2011. at 14:49

  4. #4
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    a područja od posebne drzavne skrbi?

  5. #5
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    nama je ove godine na poslu računovodstvo automatski napravilo vrat poreza, kažu da su tako morali????

    ja sam morala platiti dvjestoineštokuna jer nisu na vrijeme odjavili dijete s moje kartice (zaboravili promijeniti u kompu). dakle, oni su izračunali, platili poreznoj upravi a ja onda vratila poslodavcu

    a imam pravo na povrat za 100 stvari, i porezna mi duguje puno više od tih mojih neznamkoliko kuna

    i što sad, ponovo radit poreznu prijavu, 2 puta za istu godinu????

  6. #6
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    malo pričekajte. porezna će sigurno na svojim stranicama staviti uputu.

  7. #7
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    nama su isto napravili automatski u firmi (i lijepo me obradovali) ali su naglasili da ako imamo nekih dodatnih olaksica moramo raditi poreznu prijavu kao i dosad

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ja sam danas poslala svoju poreznu prijavu.

    Nekako si mislim da će odmah uzeti u obzir prijave koje prije stignu i prije početi vraćati lovu (nije da mi duguju ne-znam-koliko), ali čovjeka veseli .

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    nama isto znarunali, ali pošto još muž ima pravo povrata bumo opet preračunali

  10. #10
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Nama firma već dugo vraća povrat s plaćpm u 12. mjesecu. Ja dobila za 2010 1200kn.
    Ali sada još muž mora predato zbog olakšice za djecu jer sam ja na pd a nismo ih prebacili na njegovu poreznu!
    Posljednje uređivanje od ana.m : 13.01.2011. at 17:19

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    623

    Početno

    meni isto vratili lovu s plaćom u 12mj, ali moja mala par mjeseci nije bila prijavljena niti na mene niti na muža...a ja sam htjela to izregulirati kad tražim povrat poreza....
    kaj radim u tom slučaju?

  12. #12
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Izasao je obrazac u excelu za 2010 godinu.

    Tvrtka koja ga je izdala napravila je gresku u jednom jako bitnom stupcu, ali to je ispravljeno.
    Ispravljeni obrazac i korisne linkove s podacima koji vam mogu pomoci u popunjavanju mozete naci ovdje
    DOH2010


  13. #13
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Inace, obrazac je provjeren i sada radi savrseno

  14. #14
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Citiraj freya7 prvotno napisa Vidi poruku
    meni isto vratili lovu s plaćom u 12mj, ali moja mala par mjeseci nije bila prijavljena niti na mene niti na muža...a ja sam htjela to izregulirati kad tražim povrat poreza....
    kaj radim u tom slučaju?
    ne znam kako je sad ni kako kad je tvoja već predana, ali mi smo uvijek gledali kome više paše da stavi dijete na sebe. tek od ove god je na mojoj poreznoj kartici.

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    marsu, a gdi se upisuje ona lova koju je firma vratila kao porez?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    E, a ako se ima neke račune još za priložiti za zdravstvene usluge, jel' prilažem original tih računa ili kopije?

    Mislim, ja sam već priložila kopije, a originale zadržala za sebe, ali ipak pitam (da se imam oko čega živcirati ).

    Idem logikom da su računi - moje vlasništvo.

  17. #17
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    marsu, a gdi se upisuje ona lova koju je firma vratila kao porez?
    kako je to upisano u ip obrazac?
    koji stupac?

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kad dobim ip bum vidla

  19. #19
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    E, a ako se ima neke račune još za priložiti za zdravstvene usluge, jel' prilažem original tih računa ili kopije?

    Mislim, ja sam već priložila kopije, a originale zadržala za sebe, ali ipak pitam (da se imam oko čega živcirati ).

    Idem logikom da su računi - moje vlasništvo.
    Moraju biti originali.

  20. #20
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Marsupilami prvotno napisa Vidi poruku
    kako je to upisano u ip obrazac?
    koji stupac?
    Trebalo bi biti obračunato i oduzeto u rubrici uplaćeni porez i prirez sorry ako griješim jer sam na porodiljnom pa nisam baš pratila.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Moraju biti originali.
    Zbilja?

    Onda se nadam da budu me zvali da im dam te račune na uvid, da ne propadne ta lova .

  22. #22
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Zbilja?

    Onda se nadam da budu me zvali da im dam te račune na uvid, da ne propadne ta lova .
    Ne može ti propasti mogu te jedino zvati da im dostaviš a možda ti prođe i ovako.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    OK, onda.

    Mislim nisu neki iznosi, ali šteta da propadne .

    Hvala.

  24. #24
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Trebalo bi biti obračunato i oduzeto u rubrici uplaćeni porez i prirez sorry ako griješim jer sam na porodiljnom pa nisam baš pratila.
    Ja isto mislim da ce biti obracunato tako da ce rubrika "ukupno uplacen porez" vec biti umanjena za isplacen porez.
    Vidjet cemo tocno kada stignu ip obrasci, ako vam nije problem da mi javite kako je tocno (ako ce kome trebati, da znam) jer MM nije imao taj povrat poreza na kraju godine

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    623

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam kako je sad ni kako kad je tvoja već predana, ali mi smo uvijek gledali kome više paše da stavi dijete na sebe. tek od ove god je na mojoj poreznoj kartici.
    ma naravno ,a li meni je rekla šefica financija da ne moraš prijaviti nego retrogradno....na kraju dobiješ sve preko poreza...mi nismo prijavili par mjeseci ni na mene ni na njega....pa mi glupo kaj mi isplatili taj povrat bez da sam si to izregulirala....

  26. #26
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj freya7 prvotno napisa Vidi poruku
    ma naravno ,a li meni je rekla šefica financija da ne moraš prijaviti nego retrogradno....na kraju dobiješ sve preko poreza...mi nismo prijavili par mjeseci ni na mene ni na njega....pa mi glupo kaj mi isplatili taj povrat bez da sam si to izregulirala....
    freya7 tvoja porezna prijava nije predana od strane tvoje firme
    tvoja firma ima obvezu u 12mj napraviti konačan obračun poreza na dohodak i slučaju ako si bila na bolovanju, rodiljnom ili nisi radila cijelu godinu dolazi do pretplate koju ti firma vraća a oni traže taj povrat od porezne uprave
    ti slobodno predaj prijavu poreza na dohodak i ako u ip obrascu ti ili tvoj muž niste koristili poreznu olakšicu na dijete iskoristi je sad i dobiti ćeš povrat na osnovu toga

  27. #27
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Snjeska prvotno napisa Vidi poruku
    a područja od posebne drzavne skrbi?
    Što u vezi njih?

  28. #28
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    freya7 tvoja porezna prijava nije predana od strane tvoje firme
    tvoja firma ima obvezu u 12mj napraviti konačan obračun poreza na dohodak i slučaju ako si bila na bolovanju, rodiljnom ili nisi radila cijelu godinu dolazi do pretplate koju ti firma vraća a oni traže taj povrat od porezne uprave
    ti slobodno predaj prijavu poreza na dohodak i ako u ip obrascu ti ili tvoj muž niste koristili poreznu olakšicu na dijete iskoristi je sad i dobiti ćeš povrat na osnovu toga
    pa hmm
    meni nisu vratili nego oduzeli (tj. morala sam vratiti poslodavcu koji je uplatio na račun porezne)
    nisam bila ni na bolovanju, ni na porodiljnom, radila cijelu godinu

    nikad to prije nisu radili, ali od ove godine moraju obračunati svima porez na kraju godine, zašto? pojma nemam, ne znaju ni oni?!
    Posljednje uređivanje od puntica : 14.01.2011. at 17:43

  29. #29
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    pa hmm
    meni nisu vratili nego oduzeli (tj. morala sam vratiti poslodavcu koji je uplatio na račun porezne)
    nisam bila ni na bolovanju, ni na porodiljnom, radila cijelu godinu

    nikad to prije nisu radili, ali od ove godine moraju obračunati svima porez na kraju godine, zašto? pojma nemam, ne znaju ni oni?!
    pa u prijašnjem postu si napisala da ti nisu na vrijeme odjavili dijete znači da si tokom godine platila manje poreza nego što si trebala tj koristila si poreznu olakšicu na dijete a nisi smjela i za taj iznos si dobila veću plaću tako da je poslodavac to morao uplatiti poreznoj upravi a ti poslodavcu
    obveza sastavljanja konačnog obračuna poreza na dohodak od strane poslodavca uređena je čl 38 Zakona o porezu na dohodak (NN 177/04, 80/10) i čl 68. Pravilnika o porezu na dohodak (NN 95/05, 123/10) i eto zato

  30. #30
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    pa hmm
    meni nisu vratili nego oduzeli (tj. morala sam vratiti poslodavcu koji je uplatio na račun porezne)
    nisam bila ni na bolovanju, ni na porodiljnom, radila cijelu godinu

    nikad to prije nisu radili, ali od ove godine moraju obračunati svima porez na kraju godine, zašto? pojma nemam, ne znaju ni oni?!
    Poslodavac računa samo ono što ima veze s njihovim isplatama i s podacima na poreznoj kartici.

    Svi koji imaju ugovore o djelu i sl. rješavaju povrat preko porezne uprave.

    Moraju jer je tako odlučilo MF jer je bilo previše prijava za povrat 100-200 kn pa se to tako riješi bez da porezna mora zaposliti hrpu ljudi za obrade.

    Povrat od par kuna obično ostvaruju oni s redovnim primanjima kojima firma ponekad isplati neke oporezive bonuse, što ih taj mjesec prebaci u viši rang poreznih platiša pa nakraju godine dobiju povrat preplaćenog jer npr. trebaju platiti do 25%, a taj jedan mjesec su upali u 35%.

    SVATKO ima pravo predati poreznu prijavu ukoliko smatra da postoji potreba, to što je poslodavac predao nije konačno!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    DUBROVNIK
    Postovi
    38

    Početno

    pozdrav cure !!!! trebam pomoc !!!! naime ja sam prošli godinu radila samo 1 mj onda sam ostala trudna i pošla na komplikacije sve do 40 dana prije termina tada su mi i prekinili ugovor ( cim sam otvorila porodiljni ) sad sam na trudničkom e sad me zanima dali da predavam za povrat poreza jer sam bila na komplikacijama a komplikacije idu na teret države ??? i još jedno pitanje mm je veci dio prošle godine (9 mjeseci ) bio nezaposlen te je dobivao naknadu sa biroa dali da i on radi povrat poreza.

  32. #32
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj duga56 prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav cure !!!! trebam pomoc !!!! naime ja sam prošli godinu radila samo 1 mj onda sam ostala trudna i pošla na komplikacije sve do 40 dana prije termina tada su mi i prekinili ugovor ( cim sam otvorila porodiljni ) sad sam na trudničkom e sad me zanima dali da predavam za povrat poreza jer sam bila na komplikacijama a komplikacije idu na teret države ??? i još jedno pitanje mm je veci dio prošle godine (9 mjeseci ) bio nezaposlen te je dobivao naknadu sa biroa dali da i on radi povrat poreza.
    Ti svakako trebas raditi poreznu prijavu, vratit ce ti se uplaceni porez za taj jedan mjesec.
    Tvoj muz je ostala 3 mjeseca u godini radio?
    Nisam sigurna je li naknada s biroa oporeziva, ali ja mislim da nije.
    Svakako mislim da bi i tvoj muz trebao predati prijavu, ako je 3 mjeseca radio a ostatak godine nije

  33. #33
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj duga56 prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav cure !!!! trebam pomoc !!!! naime ja sam prošli godinu radila samo 1 mj onda sam ostala trudna i pošla na komplikacije sve do 40 dana prije termina tada su mi i prekinili ugovor ( cim sam otvorila porodiljni ) sad sam na trudničkom e sad me zanima dali da predavam za povrat poreza jer sam bila na komplikacijama a komplikacije idu na teret države ??? i još jedno pitanje mm je veci dio prošle godine (9 mjeseci ) bio nezaposlen te je dobivao naknadu sa biroa dali da i on radi povrat poreza.
    Napravite poreznu prijavu i ti i tm ako je imao barem jednu isplaćenu plaću u prošloj godini za to će dobiti povrat.

  34. #34
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj Cocolina prvotno napisa Vidi poruku
    Bit će povrata, ali priznaju se svi računi napravljeni u prvoj polovici godine tj. do 01.07.2010. i naravno da za zdravstvene usluge više ne priznaju 12 000 kn nego 6 000 jer je pola godine uzeto u obzir (mislim da su u 7.mj donijeli odluku o ukidanju svega).
    Mislim ovo za zdravstvene usluge znam jer imam jedan veći račun pa sam ih zvala i tete u poreznoj tako mi je rekla.
    Sjeca li se jos netko osim mene da je prije bilo 3x12.000 odnosno 36.000kn (po svakoj osnovi 12.000kn) - to je kradeze prvo ukino a sad i ovu bijedu od 12k

    samo podsjetnik svima u izbornoj nam godini....

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    DUBROVNIK
    Postovi
    38

    Početno

    cure velika hvala

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    marsu, hajde stavi novi ovo nam ne radi! i isplačena lova se nalazi u tablici uplaćenog poreza

  37. #37
    Mater Studiorum avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb Dubrava
    Postovi
    359

    Početno

    Cure, firme vam nisu radile porezne prijave nego godišnji obračun poreza temeljem svih isplata plaća od 1 do 11 mjeseca.
    Prošlih godina ovo je bilo moguće, ali malo se poduzeća upuštalo u taj posao jer je pipav, dugotrajan i programi ga uglavnom ne podržavaju pa se radi ručno.
    Ove godine godišnji obračun je bio obavezan.

    Porezne prijave možete i dalje predavati!!!

    Ukinute su olakšice za zdravstvene i usluge i stanovanje od 1.7.
    Područja od posebne državne skrbi i dalje imaju pravo na svoje olakšice.

    Ja ću sigurno napraviti par komada za familiju, kolege i susjede pa ću popratiti detalje i rado pomoći kome treba.

  38. #38
    piknjica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    na i
    Postovi
    62

    Početno

    Curke, imam jedno, mozda glupo pitanje, ali ja sam totalni tutlek za ovakve stvari.
    Dakle, da li se prijavljuje prihod dobiven od hzzo-a dok si na rodiljnom dopustu ili prijavim samo ono što sam dobila od firme prije nego što sam išla na rodiljni?

    Na rodiljnom sam od trećeg mjeseca. Hvala!

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    123

    Početno

    Zna li netko je li nezaposlena supruga uzdržavana osoba pa time i porezna olakšica?

  40. #40
    Mater Studiorum avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb Dubrava
    Postovi
    359

    Početno

    Citiraj mala_beba_21 prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li netko je li nezaposlena supruga uzdržavana osoba pa time i porezna olakšica?
    Da, ukoliko joj primici na godišnjoj razini ne prelaze 10.900kn. Pod primicima se smatra sve osim socijalnih potpora, doplatka za djecu, potpora za novorođenče i obiteljskih mirovina koje primaju djeca nakon smrti roditelja.

  41. #41
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    ja sam cijelu 2010 bila na komplikacijama pa na porodiljnom
    jel prijavljujem onda što ili ne?
    imam zdr. troškove i životno

  42. #42
    fjora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    924

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam cijelu 2010 bila na komplikacijama pa na porodiljnom
    jel prijavljujem onda što ili ne?
    imam zdr. troškove i životno
    ne, pa nisi platila ništa poreza, što bi ti se onda vratilo

    i sjećam se JEDNE godine kad je bilo 36000 kn

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj piknjica prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, da li se prijavljuje prihod dobiven od hzzo-a dok si na rodiljnom dopustu ili prijavim samo ono što sam dobila od firme prije nego što sam išla na rodiljni?Na rodiljnom sam od trećeg mjeseca. Hvala!
    predaješ ak si u tih 3 mjeseca platila bilo kakav porez ( bez onog posebnog) i tu bi lovu i trebala dobit van
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 27.01.2011. at 10:04

  44. #44
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Citiraj Marsupilami prvotno napisa Vidi poruku
    Izasao je obrazac u excelu za 2010 godinu.

    Tvrtka koja ga je izdala napravila je gresku u jednom jako bitnom stupcu, ali to je ispravljeno.
    Ispravljeni obrazac i korisne linkove s podacima koji vam mogu pomoci u popunjavanju mozete naci ovdje
    DOH2010

    Ne mogu otvoriti link. Može li mi netko proslijediti na mail (šaljem na pp)?
    Ili možda znate gdje bih ga mogla skinuti!? Tražim po netu, ali ne mogu naći.

  45. #45
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    posalji mi mail na pp, poslat cu ti

  46. #46
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    radi ovo tvoje ali u završnoj tablici piše 2009 str 7
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.01.2011. at 14:52

  47. #47
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    rješila problem , kod mene piše 2010. i sve štima,

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    580

    Početno

    Kako si riješila da na str. 7 piše 2010. godina, sada sam vidjela da kod mene piše 2009.?

  49. #49
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    sad kad bi ja to znala stavit na forum rješila bi, ovak ak trebaš pošalji pp s mailom na moj pp

  50. #50
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    radi ovo tvoje ali u završnoj tablici piše 2009 str 7
    ajme, lude mene, nisam uopce skuzila
    Evo, rijesila problem tako da je na gornjem linku ispravljena strana 7.
    Oprostite na neugodnosti

    jelena, hvala sto si mi ukazala na problem

Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •