Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 87

Tema: jos jedan andjeo

  1. #1
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno jos jedan andjeo

    i ja sam postala mama malog andjela koji me je napustio u 20 tjednubol i tuga neopisivi...,

  2. #2
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Jako tužno!Nadam se da će ti bol s vremenom biti manja.
    Ako možeš pročitaj knjigu Koliba od William P. Young.
    Možda ti knjiga malo olakša bol.

  3. #3
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    tinek zao mi je!

  4. #4
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    tinekjako mi je žao!tu smo za tebe!

  5. #5
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Zao mi je, nadam se da ces brzo nauciti zivjeti s tom boli

  6. #6
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    tinek jako mi je žao

  7. #7
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Tinek što reći?
    Žao mi je što se i tebi to dogodilo.

  8. #8
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Tinek
    Niko ne moze ublaziti tvoju bol osim vremena koje je pred tobom.Molim Boga da ti da snage u ovim teskim trenucima.Placi sto vise mozes.Naravno da bol u srcu nikada nece prestati ali ce ga suze i vrijeme malo otupiti.

  9. #9
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    tinek ,tako mi je žao
    Kao ča su cure napisale,samo hrabro, isplači se jer sad je vrijeme za suze...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    tinek zao mi je sto si i ti postala jedna od nas...ni sama ne znam kako da se borim sa ovim al moramo biti jake i ici dalje,placi pricaj o bebi i bude ti lakse vremenom...nedaj se draga tu smo za tebe

  11. #11
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno


  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Tinek baš mi je žao. Ja sam se pomirila da je tako trebalo biti, sve mi je od početka išlo nekako krivo. Stalno sam bila bolesna, postojao je u meni neki neopisivi strah i eto ispalo je tako, nažalost. Danas sam sretna jer mi je bHCG pao na 21 nakon 2 kiretaže što znači da ću brzo biti spremna za novu bebicu. A ovaj anđeo je stalno s nama. Ja mu pričam, zapalim svjećicu za njega i molim da nas čuva. To je sve što mogu. DRži se!!

  13. #13
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    hvala vam cure.sad citam sto ste napisale i uspjele ste me rasplakati.iskreno ne mogu docekati kad cu opet moci biti trudna.al nadam se da cu uskoro moci pisati o tome.svima puno pusa saljem

  14. #14
    Mrvica2403 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    75

    Početno

    Tinek tu smo za tebe, samo piši kad ti je teško, mi ćemo te sigurno razumjeti

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    tinek, suosjećam s tobom. i sa svima vama koje prolazite tužnu bol. ja i moja kćerkica smo se rastale u 25-om tjednu. odlučila sam priključiti se mamama anđela jer imam jaku potrebu o njoj govoriti, a to mogu samo s vama koje osjecate isto... citam vase rijeci i placem...ma ne moram objasnjavati, sve znate... pa onda nastavim ''odradjivati dan'' gdje kao da glumim samu sebe... jos mi je jako svjeze... ali i ne vidim da ce biti drugacije... to sam sad neka nova ja

  16. #16
    maj avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    49

    Početno

    zelja, tako mi je zao sto si izgubila svoju kcerkicu ja sam svoju djevojcicu izgubila 5.2. i ovdje su mi cure jako pomogle, na pravom si mjestu.

  17. #17
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    tinek, maj, zelja jako mi je zao
    nazalost sve se mi ovdje jako dobro razumijemo i pricajte nam kad god osjetite potrebu, ma o svemu jer vecina ljud koja nije prosla gubitak dijeteta nas ne razumije a neki cak neznaju ni suosjecati, tako da na ovom mijetu ste sigurno dobro shvacene jer sve mi prolazimo iste faze i trazimo nacin kako ici dalje...
    treba nastojati razmisljati pozitivno i uvjek imati na umu da su nasa dijeca anđeli sa kojima cemo se nekad sresti

  18. #18

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    hvala vam, drage moje.

  19. #19
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    eto nije me dugo bilo i sad citam tekstove i placem.da vrijeme lijeci rane a ja si mislim kako bi sad da je sve ok trebala roditi.nema te stvari na svijetu koja me moze utjesiti.jako tesko i ne daj boze nikome.tuga beskrajna iako bi uskoro htjela probati opet,al ovaj put sa sretnim zavrsetkom.puno pusa svima

  20. #20
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    tinek draga saljem ti veliki zagrljaj
    uvijek je posebno tuzno oko termina poroda, i nekih datuma koji nas vezu za nase male

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    tinek, pregrmit ćemo nekako ove dane. i meni je termin vrlo blizu. sve ove divne cure su uz nas.
    drži mi se!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    75

    Početno

    tinek,želja,jako mi je žao.Bar smo svi ovdje iz jednog razloga,nažalost,ali smo tu da se čupamo zajedno.Ja sam svog sina izgubila u 28 tjednu,od tada je prošlo 5 punih godina a osjećam se koda je to bilo juče.Ta bol za podnjet će biti lakša ali stalno prisutna,i mislim da je to sasvim normalno.Drži se

  23. #23
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    istina ko me moze bolje razumjeti od vas drage moje.dusu sam isplakala u petak a svi me pitaju sta mi je.kako da im kazem da mislim na svog malog andjela erika,a kako cu tek biti 23,to sam bog zna.

  24. #24
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj tinek prvotno napisa Vidi poruku
    kako da im kazem da mislim na svog malog andjela erika,a kako cu tek biti 23,to sam bog zna.
    Draga moja, reci im ovako kako si nama rekla
    Nemoj skrivati svoju bol pred svojim najblizima, mozda te nece potpuno razumjeti ali svejedno daj im do znanja da nemas namjeru prepustiti svog andjela zaboravu

    U mojim ste mislima, svi

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    4

    Početno

    drage moje , jucer sam imala drugi spontani u godini dana....znaci na nebu vec imam dva anđela .......
    ne znam kako preziviti a i stah me da se ne ponovi.....

  26. #26
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    filipa jako mi je zao,
    neznam sta da ti kazem pametno, pokusaj sad odmoriti svoje tijelo i prije nego se odlucis pokusati ponovo uradi sve briseve i malo detaljnije preglede. neznam jesi li saznala uzrok spontanih, mozda je u pitanju cisto neka bakterija koju trebas izljeciti. polako samo draga

  27. #27

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    filipa, jako mi je žao zbog tvog prevelikog gubitka . treba mnogo snage da se izdrže emocije koje sada proživljavaš. slažem se sa latikom, odtuguj sada, oporavi tijelo i posveti vrijeme pretragama. tko zna, možda zbilja pronađeš nešto što bi ti dalo odgovor. jedino što je sada normalno je da budeš tužna i u strahu. uzmi svo vrijeme koje ti je potrebno da plačeš, misliš na svoje andjelčiće, samuješ... bit ćeš jaka kad za to opet dođe vrijeme, sigurno. dotad, tu smo za tebe. piši nam!

  28. #28
    Mali Vili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    42

    Početno

    Tinek i Filipa, žao mi je

  29. #29
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    mislila sam da cu umrijeti 23 ovog mjeseca jer nitko tuzniji od mene tog dana,a ipak dobila sam posao i zivot se vraca u normalu.a tebi draga filipa zelim da se oporavis sto prije,samo hrabro.

  30. #30
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    tinek super sto si dobila posao, cestitam. meni je puno lakse jer radim, manje mislim na tugu, imam vise obveza dani brze i zadovoljnije prolaze

  31. #31
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    filipadraga jako mi je žao...znam da ti je teško ali vjeruj bit će bolje...
    tinekčestitam na poslu...sad će brže prolaziti dani i misli malo odlutati

  32. #32

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    tinek, čestitam na poslu! promjena najčešće dobro napravi.

  33. #33
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    cure,vi ste najbolja potpora koju covjek moze pozeljeti,i eto i brisevi su mi i vise nego dobri.puno vas ljubim i hvala na rjecima potpore...

  34. #34
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    draga filipa,vjerujem da je tesko al imas nas i samo hrabro i drzi se.

  35. #35

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    60

    Početno

    drage cure i ja sam postala mama anđela i ako je trudnoća bila tek 11tj ,moja bol u srcu nikad .Jača plusić na testu sam čekala 9god.moj se svijet srušio 24,5 kada mi je doktor reko da srčeko više ne kuca

  36. #36
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    draga kaja jako mi je zao zbog toga sto si jako dugo cekala trudnocu, a jos vise zbog gubitka. pusti malo da vrijeme odradi svoje, strahovi ce uvjek biti tu ali zelja ce ih nadvladati. drzi se i pisi nam

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Draga Kaja
    Drzi se draga znam da je uzasno tesko i boli za poludit al moramo biti jake i ici dalje,jer nasa druga beba zeli normalnu i jaku mamu jer je jedino takva moze cekati i nositi u stomaku 9 mjeseci,bice i mi cemo sve ovdje drzati u svom narucju svoje najvece blago,samo hrabro draga daj si vremena placi,pricaj,tuguj mi smo tu za tebe jer najbolje znamo kroz sta trenutno prolazis....nasi su tu uz nas i uvijek u nasim srcima

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Mene jučer moja Mia pita: "pa mama, kad ćeš mi više roditi seku?". Ja kažem ne znam, kad budem trudna. A ona opet: "a zašto je Marta dobila seku, zašto njenoj mami nije beba umrla?". Strašno! Tako mala a tako velika. Kad je vidim tako veliku i željnu nekog svog, znam da mi ništa neće biti teško ponoviti i ne smijem razmišljati o lošem. Na jesen krećem...

    Kaja, Filipa jaaaako mi je žao...

  39. #39

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    60

    Početno

    cure hvala vam na tako ljepim riječima podrškepuno mi znače.svake večeri kad mi muž zaspi ja plačem nemogu se pomiriti sa ti gubitkom

  40. #40

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    kaja, jako mi je žao! prolazit ćeš sada kroz jako teško razdoblje. mi smo ovdje za tebe...
    otprilike znam kakav je osjećaj dugo željeti i pokušavati...nema težeg od toga kada te nakon neopisive sreće pogodi neopisiva i s ničim usporediva bol. probaj razmišljati o svom andjelčiću kao o najljepšem što ti se desilo, o najvećem daru...mi mame anđela vjerujemo da su duše sve naše dječice negdje skupa, da se međusobno čuvaju i igraju...
    plači, draga, tuguj i ne skrivaj osjećaje...vrijeme ti je jedini suradnik sada, dopusti mu da radi za tebe.
    šaljem ti veliki zagrljaj!

  41. #41

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    twin, baš si me dirnula. bravo za stav!

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    60

    Početno

    hvala ti draga

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    9

    Početno

    Draga Kaja,

    Jako mi je žao zbog svega što sada prolaziš, u potpunosti te razumijem.

    Ja isto pokušavam pronaći snage za dalje, jednostavno moramo biti jake, što zbog nas što zbog naših malih anđela koji ne bi htjeli da su njihove mame tužne.

    vjerujem da se oni sada skupa igraju i paze na nas, stoje nam na ramenu i gledaju nas sa smiješkom

    Kažu da Bog izabire samo posebne mame da budu mame anđela-moramo vjerovati da smo izabrane i da smo dio nečega puno većega što trenutačno sada ne možemo razumjeti.

    Šaljem ti jedan veliki zagrljaj i čuvaj se.

    Tuga i bol je neopisiva,milijun pitanja prolazi kroz glavu, ali molim te, probaj vjerovati da je tako moralo biti i da sada negdje gore, visoko na nebu, imamo anđele koji neće dozvoliti da nam se ikada u životu više dogodi nešto loše.

  44. #44

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    60

    Početno

    Hvala Lea ,kako vrijeme odmiče mislila sam da će mi biti lakše ali nije.Stalno razmišljam koliko bi bila sada trudna i tako .P

  45. #45

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    60

    Početno

    Hvala ti LEA ,mislila sam kao vrijeme odmiče da ću ja biti mirnija ali nisam.Još uvijek noćima plačem razmišljam koliko bi sada bila trudna i tako.Počela sam radit pa barem nemam toliko vremena za tugu.Ovdje na ovom forumu nalazim utjehu sa vama koje ste sve to prošle i koje razumijete kako se osjećam.U VAŠOJ PODRŠCI PODRŠCI SUPRUGA NALAZIM SNAGE ZA DALJE.Svima šaljem veliki zagrljaj

  46. #46
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    kaja

  47. #47
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    drage moje ja to moram s vama podijeliti,trudna sam 9 tj,i sve je u redu.evo kao podrska curama koje su imale pobacaj,jer ni moj nije bio bas tako davno.desilo se al sam sada nekako puno mirnija i znam da ce sve biti dobro.saljem vam puse i drzite se...

  48. #48
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    tinek, koja divna vijest. Sada ćemo s tobom čekati bebu.

  49. #49
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    tinek čestitam ti od srca
    uz tebe smo draga do trenutka kad ćeš uzeti svoje zlato u ruke!

  50. #50
    maj avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    49

    Početno

    draga tinek, to je tako predivna vijest. drzim ti fige za cijelu trudnocu i zelim ti svu mogucu srecu

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •