Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 87 od 87

Tema: jos jedan andjeo

  1. #51
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    hvala curke to mi puno znaci,beskrajno se veselim danu kad cu svoje zlato primiti....

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    tinek, ma predivna vijest!

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    A kakva divna vijest CESTITAM draga od sveg srca..

  4. #54
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    čestitam!!!

  5. #55
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Tinek divna vijest! Samo uživaj. Želim ti jednu dosadnu školsku trudnoću

  6. #56
    Minogue avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Beyond the Sea
    Postovi
    48

    Početno

    Tinek, čestitam!!! I ja ti želim školsku trudnoću

  7. #57
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    cestitam

  8. #58

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    60

    Početno

    Tinek čestitam dugo nisam bila na forumu jer puno radim pa ovu predivnu vijest nisam pročitala

  9. #59
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    drage moje,moram sve rastužiti jer ni ova trudnoća nije izdržala,moje me zlato napustilo prije 12 dana u 21tj.sad imam dva andjela na nebu...

  10. #60
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno


  11. #61

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    drzi se draga....

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    60

    Početno

    Ajme draga žao mi je
    kada sam ovo pročitala ko da me grom pogodio tako sam se osjećala

  13. #63
    anitak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    243

    Početno

    jao tinek ,neizmjerno mi je zao
    koji razlog je da se trudnoće ne mogu do kraja iznjeti?

  14. #64
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    a kazu mi da mi je grlic maternice jako slab pa kad beba malo dobije on popusti,a nitko na to nije mislio nakon prvog puta jer puno zena izgubi bebu prvu trudnocu,a sad kad se opet desilo napravit cu uskoro do kraja sve pretrage da vidimo kaj je tocno.najgore kaj se ovaj put mozda moglo sprijeciti serklazom al eto sad je kaj je.treci put sigurno serklaza.jucer je bilo deset mj otkad neme mog erika,a tri tjedna kako me i borna napusti,najdrazi moji mama vas beskrajno puno voli....

  15. #65

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno


  16. #66
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    tinek

  17. #67
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    tinek

  18. #68
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno


  19. #69
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    riječi suvišne,

  20. #70
    anitak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    243

    Početno

    a draga..

  21. #71
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    [QUOTE=tinek;1999096]a kazu mi da mi je grlic maternice jako slab pa kad beba malo dobije on popusti,a nitko na to nije mislio nakon prvog puta jer puno zena izgubi bebu prvu trudnocu,a sad kad se opet desilo napravit cu uskoro do kraja sve pretrage da vidimo kaj je tocno.najgore kaj se ovaj put mozda moglo sprijeciti serklazom al eto sad je kaj je.treci put sigurno serklaza.

    Draga tinek I meni su to isto dr. rekli da mi jako mekano tkivo i da moram strogo mirovati. Ja sam nažalost otišla na preventivni serklaž, ali mi je upala napravila sr... .
    Sada su mi rekli da sljedećom trudnoćom če mi stavljati serklaž u 15 tj trudnoće. Nadam se da će to pomoći.
    Posljednje uređivanje od nana1976 : 07.11.2011. at 19:48

  22. #72
    Minogue avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Beyond the Sea
    Postovi
    48

    Početno

    nana, tinek

  23. #73
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    draga nana,ne znam kaj bi ti rekla da te utjesim ,jer eto nazalost slicno smo prosle i sad se pitat sta bi bilo da je bilo nema smisla kaj ne...eto tebi serklaza nije donjela nista dobro,a opet ja se nadam da ce meni slj pomoci jer druge mi nema...eto prosla su tri tjedna a ja i dalje plačem svaki dan i vec moj m misli da sam skroz poludila.nadam se da cemo kroz izvjesno vrijeme pisati o nekim ljepšim stvarima,a tebi draga drz se...

  24. #74
    maj avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    49

    Početno

    joj draga tinek tako mi je zao

  25. #75
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    eto da se pojadam malo,otisla sva u grcu na prvi pregled nakon gubitka,a kad ono umjesto objasnjenja zasto se to dogodilo vec drugi put,pogled dr prek naočala i pitanje da li je bilo odnosa ,na sto ja kazem da je,a on meni pa eto sad znate za treci put da ne smije biti.kao da mi je itko ista rekao prije.i sad si mislim ko je tu lud dok sam ne pitas i nisi dosadan nitko ti nista ne govori.e sad cekamo nalze briseva da vidimo kakvi su...

  26. #76
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    tinek ja sam se na svojoj vlastitoj koži uvjerila da moras biti upucen u sve zivo i tek onda možeš biti miran jer sam toliko propusta doktora uvidjela , mi smo njima samo jos jedan broj u nizu, eto neka glupost koju su propustili reci moze nas skupo kostati...nadam se da ce brisevi biti ok kako si ti onako psihicki?

  27. #77
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    tinekdr smo mi onako jedan u nizu(čast iznimkama) ako ne pitamo sve neće nema ni reći.Drži se draga..kako si inače?

  28. #78
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    Citiraj latika prvotno napisa Vidi poruku
    tinek ja sam se na svojoj vlastitoj koži uvjerila da moras biti upucen u sve zivo i tek onda možeš biti miran jer sam toliko propusta doktora uvidjela , mi smo njima samo jos jedan broj u nizu, eto neka glupost koju su propustili reci moze nas skupo kostati...nadam se da ce brisevi biti ok kako si ti onako psihicki?
    a iskreno ni sama ne znam kak sam,jedan dan dobro pa me primi neko ludilo,i tak iz dana u dan da nema mog dragog koji je toliko jači od mene ne bi zavrsilo dobro za mene sigurno.sad zicam dr da idem raditi a on me jos ne pusti dok ne dodju nalazi briseva i prva m.i sad si ja mislim dal smo si moj m i ja sami krivi za to,jos kad sam mu rekla kaj mi je dr rekao vidjela sam da mu se roleta spustila,nije ni njemu nista jasno.uglavnom,on je na poslu čuo od kolege za jednu privatnu polikliniku kojoj platis 6000kn,pa ti prate trudnocu od samog pocetka do kraja,sto nadam se ukljucuje i razgovor o ovako necemu kao sto je moj slucaj.sad sam shvatila da nekad bas moras biti dosadan pa cak i bezobrazan da bi te shvatili za ozbiljno.

  29. #79
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    evo bas sam latiki sve napisala da sam vec luda od svega i neznanja kad ti nitko nista ne govori i sl.stvarno bi trebalo nekaj poduzeti vezano za to,jer ovak si osudjen na forume i internet koji te nekad vise uplase nego kaj ti pomognu...trudim se iz petih zila da stvari budu normalne jer neznam kako drugacije.eto preksutra je točno mjesec dan i neznam kak cu taj dan izgurati...
    Citiraj klarita2 prvotno napisa Vidi poruku
    tinekdr smo mi onako jedan u nizu(čast iznimkama) ako ne pitamo sve neće nema ni reći.Drži se draga..kako si inače?

  30. #80
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    tinek dobro ti tvoj doktor kaze, ja isto mislim da je bolje da se pripazis, ja sam poslije poroda odmarala 40 dana, i tad sam i dobila prvu menstruaciju. to ti je jos 10 - tak dana brzo ce to proci.
    mi cemo se u sljedecim trudnocama morati vise kontrolirati, ja sam spremna i svjesna da cu morati 9 mjeseci lezati, ali vec znam kako je to jer sam i sa blizancima strogo mirovala. samo sto sam ja u strahu od ovih nasih doktora jer kod nas nitko nema specijaliziran za rizicne trudnoce, za razliku od vas u hr a pogotovo u zgb, a i da negovorim o neonatologiji koja je totalno bezveze, nije cak ni u istoj zgradi gdje je porodiljno nego je udaljena 300 metara, vec me panika hvata od same pomisli....

  31. #81
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj latika prvotno napisa Vidi poruku
    tinek dobro ti tvoj doktor kaze, ja isto mislim da je bolje da se pripazis, ja sam poslije poroda odmarala 40 dana,....
    koliko sam shvatila tinek priča o odnosima u trudnoći a ne sada nakon...

  32. #82
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    Boxice ja nisam ni mislila na odnose nego opcenito da se odmara i da se nezuri na posao, jer kazu da se zena treba oporaviti od poroda 40 dana

  33. #83
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    da draga moja latika...
    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    koliko sam shvatila tinek priča o odnosima u trudnoći a ne sada nakon...

  34. #84
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    ma kakvih 40 dana rogovi ce mi od dosade narasti,a sto se tice mirovanja ja sam vec nakon par dana po izlasku iz bolnice kucu okrenula naopacke,zivci valjda jos je muz ko za inat morao raditi nocne.mislim ak pocnem raditi malo cu se rasteretiti i mozda manje misliti na sve sto se dogodilo.
    Citiraj latika prvotno napisa Vidi poruku
    Boxice ja nisam ni mislila na odnose nego opcenito da se odmara i da se nezuri na posao, jer kazu da se zena treba oporaviti od poroda 40 dana

  35. #85
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    draga moja mislim da sve mi koje smo ovo prosle jednom pusemo na hladno,al zar kod vas nema neke privatne poliklinike koja bi to popratila malo bolje,mislim slj.trudnocu...al opet mi smo u zgb pa vidi koliko nas je samo ovdje .ja cu uskoro seliti u novi stan pa ak ces ikad dolaziti u zgb na neke kontrole,imas krevet kod nas doma...
    Citiraj latika prvotno napisa Vidi poruku
    tinek dobro ti tvoj doktor kaze, ja isto mislim da je bolje da se pripazis, ja sam poslije poroda odmarala 40 dana, i tad sam i dobila prvu menstruaciju. to ti je jos 10 - tak dana brzo ce to proci.
    mi cemo se u sljedecim trudnocama morati vise kontrolirati, ja sam spremna i svjesna da cu morati 9 mjeseci lezati, ali vec znam kako je to jer sam i sa blizancima strogo mirovala. samo sto sam ja u strahu od ovih nasih doktora jer kod nas nitko nema specijaliziran za rizicne trudnoce, za razliku od vas u hr a pogotovo u zgb, a i da negovorim o neonatologiji koja je totalno bezveze, nije cak ni u istoj zgradi gdje je porodiljno nego je udaljena 300 metara, vec me panika hvata od same pomisli....

  36. #86
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    danas tocno mjesec dana kako me moj mali drugi andjeo borna napustio,svijeca gori za njega da ga bog cuva,a ja sam tako nekako prazna i samo si mislim kako bi danas imao 26 tjedana.maleni moj mama te puno voli....

  37. #87
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    tinek hvala ti
    pitala si me za privatnu polikliniku, ma ima toga, kod nas svi ginekolozi koji rade u bolnici imaju i privatne ordinacije, al kao i svaki manji grad naspram Zgb tako i mi nemamo previse mogucnosti, opet u velegradu ima vise izbora , bolje su bolnice, opremljenije , imate doktore koji se bave rizicnim trudnoćama, opremljeniju i suvremeniju neonatologiju i da nenabrjam dalje...

    neznam sta da ti kazem tinek, drzi se i cuvaj,znam da je tesko, tvoji te anđeli cuvaju a i ti ces njih jednog dana sigurno

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •