Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 367

Tema: test pozitivan ginekolog ne vidi ništa

  1. #101
    kovrčava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    367

    Početno

    Puno sreće i da sve bude savršeno!!!!!!!!!!!

  2. #102
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Ivana, evo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ putuju 120 km do Vingradske bolnice..............

  3. #103
    mamaShe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb, blizoo zoo
    Postovi
    575

    Početno

    Čekamo...

  4. #104
    bfamily avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    694

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da danas ugledaš svoju malu mrvicu na uzv
    i od tog trena da imaš jednu školsku, dosadnu trudnoću

  5. #105
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj bfamily prvotno napisa Vidi poruku
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da danas ugledaš svoju malu mrvicu na uzv
    i od tog trena da imaš jednu školsku, dosadnu trudnoću

    X ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Drži se

  6. #106

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  7. #107
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ma biti ce sve o.k...

    mojoj frendici(isti sl.kao kod tebe) je dr. rekao ako ne dobije za par dana da ce ju poslat na kiretazu, na sto ga je ona napljuvala i otisla dr.lijecniku...sada ta nepostojeca T ima 6 mjeseci i predivan je djecak...

  8. #108
    mamaShe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb, blizoo zoo
    Postovi
    575

    Početno

    Jeeee, zeljana za tvoju frendicu. Tako treba sa ludim dr-ovima!

  9. #109
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj mamaShe prvotno napisa Vidi poruku
    Jeeee, zeljana za tvoju frendicu. Tako treba sa ludim dr-ovima!
    i ja se slažem, stvarno ih ima za poludit... ko moja op.prakse prije dva tjedna... kaže mi privatni ginić koji mi cijelu trudnoću vodi, neka ti dr.op dade uputnicu za laboratorij (urinokultura i krv) čisto radi provjere.. i ja lijepo s tim naputkom kod nje, ona mene, ma kaj te budem mučila, lijepo, zdravo i debelo izgledaš, ne treba tebi to... i eto 3 dana nakon toga, evo mene u bolnici sa istim pretragama zadržana 4 dana, i našli neku gljivu itd...

    ginić je popizdio dok je čuo, htio ju prijavljivati komori blablabla...

    nego Ivana i dalje čekamo i mislimo na tebe............ pusica tebi i naravno da točkicu ugledaš što prije...

  10. #110

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno

    evo me vratila sam se sa osmjehom na licu za sada ...od ranog jutra sjedila sma po bolnickim cekaonicama, prvo me pregledao jedan doktor koji me odma poslao na ultrazvuk, na ultrazvuku KONACNO se vide prvi znakovi trudnoce, maternica se pocela zadebljavati...i doktor je rekao da je jos prerano za bilo kakve prognoze ali samo da sutra napravim novu betu da vidimo da li vrijednost raste i ako je vrijednost narasla sve je ok...uh namucila sam se psihicki i previse ali eto bar se vidi i onaj najnaj manji znak...sad opet cekanje do sutra.

  11. #111
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    da bude onako kako želiš

  12. #112
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj ivanameh29 prvotno napisa Vidi poruku
    evo me vratila sam se sa osmjehom na licu za sada ...od ranog jutra sjedila sma po bolnickim cekaonicama, prvo me pregledao jedan doktor koji me odma poslao na ultrazvuk, na ultrazvuku KONACNO se vide prvi znakovi trudnoce, maternica se pocela zadebljavati...i doktor je rekao da je jos prerano za bilo kakve prognoze ali samo da sutra napravim novu betu da vidimo da li vrijednost raste i ako je vrijednost narasla sve je ok...uh namucila sam se psihicki i previse ali eto bar se vidi i onaj najnaj manji znak...sad opet cekanje do sutra.
    ako se maternica počela zadebljavati to je to!!!!
    Beta će sigurno sutra biti u redu...
    Odmori se isto danas i bit će to ok....

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  13. #113

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno

    ma ono jedva gledam...od pola 5 ujutro sam na nogama, sada sam si posudila neke knjige u knjiznici jer zelim totalno malo maknuti misli od svega ovoga i malo se odmoriti.Ali drago mi je sto sam poslusala vas par na forumu koji ste me savjetovali da odem do bolnice,jer nekako sam sada puno mirnija nego prije tocno 24h kada mi je i pocela ova agonija zvana "izvanmaternicna trudnoca". Znam da sam mozda reagirala malo prepanicarski ali eto vrijedilo je znati.

  14. #114
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    mislim da to nije nimalo bilo paničarski, s vanmaterničnim se ne valja igrati i zato svaka sumnja se treba provjerit.
    sad znaš na čemu si i lakše ti je čekati.
    neka sve bude školsk!
    Posljednje uređivanje od AnneMary : 01.03.2011. at 14:19

  15. #115

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj AnneMary prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da to nije nimalo bilo paničarski, s vanmaterničnim se ne valja igrati i zato svaka sumnja se treba provjerit.
    sad znaš na čemu si i lakše ti je čekati.
    neka sve bude školsk!
    Hvala

  16. #116
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Uopce nisi reagirala panicarski, mislim da bi svaka od nas tako reagirala. Zato ja i volim ovaj forum, cesto me osvijesti da napravim pravu stvar. Eto, vec se osjeca pozitiva u tvojim postovima tako da sam i ja sigurna da ce beta sutra bit super i da ces ubrzo ugledat tockicu i cuti otkucaje malog srca!
    Sretno!

  17. #117
    mamaShe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb, blizoo zoo
    Postovi
    575

    Početno

    Super. Odi čitaj što voliš, popij čaj il nesicu, naspavaj se, odmori se, uživaj.
    A sutra nam se javi kako god bilo!

    pusa!

  18. #118
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Super, sve ide kako treba, evo malo vibrica da se tako i nastavi ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  19. #119

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    7

    Početno

    Za takvo što već sam čula, mojoj tetki, u 39. godini se desilo nešto slično, do 4. mj. trudnoče ginekolog ništa nije vidio i rekao je da je to rani klimaks. Sa 4 mjeseca " klimaks" se počeo mrdati! Rodio se dečko, čak su ga mislili nazvati Klim... Tako Bog dade da se ne vidi, inače bi ga abortirala, jer sa 39 godina malo je i kasno za roditi, a i kčer se bila nedavno udala, pa i ona jje čekala bebu...

  20. #120
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Uopce nisi reagirala panicarski, mislim da bi svaka od nas tako reagirala. Zato ja i volim ovaj forum, cesto me osvijesti da napravim pravu stvar. Eto, vec se osjeca pozitiva u tvojim postovima tako da sam i ja sigurna da ce beta sutra bit super i da ces ubrzo ugledat tockicu i cuti otkucaje malog srca!
    Sretno!
    ma kakva panika... naši malo moje postove pa češ vidjet da ja paničarim bezveze, ali uvijek su curke tu dobrice pa te smire i pomognu na bilo koji način.... zato sam i došla tu, i nadam se da ću dugo, dugo ostat i kad miško izađe vanka...ja sam si smirila noći dolaskom na ovaj forum, i bezveze mi je što nisam prije bila, al sve ću ja to nadoknaditi..

    drži nam se, i javljaj nam, a dotad nam se lijepo odmaraj, čajić i te spike... pozovi prijateljice na kavicu, istračajte se, smijte se

    još jednom ~~~~~~~~~~~~~~ za sutra....

  21. #121

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    za dalje ~~~~~~~~~~~~~~

    i ja bih sve ovako napravila kao i ti

  22. #122

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno

    evo prije dva sata imala sam bolove slicne menstrualnim i povracala sam...malo sam se zabrinula jer ne znam da li je to normalno

  23. #123
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj ivanameh29 prvotno napisa Vidi poruku
    evo prije dva sata imala sam bolove slicne menstrualnim i povracala sam...malo sam se zabrinula jer ne znam da li je to normalno
    imaš li kakav iscjedak ili nešto? da li povraćala samo tekućinu ili ono što si popapala?

  24. #124

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno

    nemam iscjedak,a povracala sam ono sto sam jela...doslovno sam pojela jogurt i u roku 10min sam ga povracala a bolovi su mi identicni menstrualnim

  25. #125
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    jedini razlog povraćanja i tih bolova bi ja rekla da je stres, pošto nema nikakvog iscjedka, ali nisam stručna...
    mene je isto u početku boljelo kao da trebam mengu dobiti, tupa prolazna bol, a od menge ni m... a povraćala nisam..

    iskusne trudnice, mame, pomozite Ivani da nam bude malo veselija!!!

  26. #126

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno

    citala sam malo po netu da je dosta trudnica u pocetku imalo te bolove,ali opet svaka trudnoca je prica za sebe.

  27. #127
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj ivanameh29 prvotno napisa Vidi poruku
    citala sam malo po netu da je dosta trudnica u pocetku imalo te bolove,ali opet svaka trudnoca je prica za sebe.
    mislim da se ne bi trebala brinuti čim nema nikakvog iscjedka...al opet kažem nisam stručna.. moja je trudnoća dosad školska, bez mučnina doduše..
    lezi i odmaraj nemoj se naprezati..i skupljaj snagu za još jedno bockanje sutra, i čim vidiš da je beta velika... znaš da otvaram bocu šampanjca

  28. #128
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    ivanameh, pa zar nije povraćanje jedan od simptoma trudnoće? I bolovi poput menstrualnih su uobičajeni jer maternica raste i sve se mijenja. Ako voliš, popij malo kamilice jer ona lagano opušta i dok nema ništa drugo osim ovih simptoma, ne brini.
    Želim ti sve najbolje.

  29. #129
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj mamaShe prvotno napisa Vidi poruku
    Super. Odi čitaj što voliš, popij čaj il nesicu, naspavaj se, odmori se, uživaj.
    A sutra nam se javi kako god bilo!

    pusa!


    draga povracanje moze biti od stresa od ovih par zanjih dana, a naravno i od trudnoce!
    nemoj se bojati, bit ce sve dobro. evo saljem ti jos malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sutranju betu!
    mislim na tebe i javi nam kako se lipo dupla!

  30. #130

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    ivanameh, pa zar nije povraćanje jedan od simptoma trudnoće? I bolovi poput menstrualnih su uobičajeni jer maternica raste i sve se mijenja.
    Slažem se s ovim.
    Lijepo se smiri i vjeruj da će sve biti dobro.

  31. #131
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Elina-Anastasija prvotno napisa Vidi poruku
    jer sa 39 godina malo je i kasno za roditi...
    Nije, nije, pravo je vrijeme za roditi! Ja znam. I bez ikakvih, ma ni najmanjih problema.

    Morala sam ovo komentirati, morala.

  32. #132
    Reyna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    35

    Početno

    evo upravo sam pročitala Ivaninu priču i sve vaše savjete. nadam se da će Ivani sve dobro završiti!
    sve me više-manje podsjetilo na moju priču....

    ja sam 18.2. saznala da sam trudna i od tada isto prolazim neizvjesnosti i strahove.
    bila sam kod privatne gin 22.2. koja je rekla da se na UZV ne vidi žumanjčana vrećica i da se ne čuju otkucaji srca. prepala sam se ko nikad.
    tražila je nalaze bete u dva navrata i rasli su- rekla je da je to optimistično i da će mi UZV 1.3. sve bolje reći.

    i sad sam se upravo vratila s tog UZV-a. i opet sam u strahu...
    ovaj put je gin vidio žum.vrećicu ali nije vidio plod, tj. rekao je da "nešto kao treperi" tamo - ali ne čuju se otkucaji... i da bi ultrazvučno to bila trudnoća od oko 5 tjedana... rekao je da dođem na novi UZV za 10 dana ali ja ću poludit od brige do tada.....

    kaj mislite? jel moguće da je to ipak tako "mlada" trudnoća??

  33. #133
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije, nije, pravo je vrijeme za roditi! Ja znam. I bez ikakvih, ma ni najmanjih problema.

    Morala sam ovo komentirati, morala.
    Čestitam!!!!!!!

    p.s. jesu te možda sestre malo ispod oka gledale? jer mene od 26 su nazvale starom trudnicom.. ja si mislim uffffff koji vam je vrag...

  34. #134

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije, nije, pravo je vrijeme za roditi! Ja znam. I bez ikakvih, ma ni najmanjih problema.

    Morala sam ovo komentirati, morala.
    Eto i s ovim se moram složiti. Jer ako nije kasno s 40 ne može biti niti s 39.
    (I baš dobro da je Bog sakrio dečkića iz Elina-Anastazijine priče.)
    Posljednje uređivanje od ljiljan@ : 01.03.2011. at 20:30

  35. #135
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    nikada nije kasno, pa žene rađaju i sa 60 godina, jest da po meni im je tada sposobnost za brigu o malom djetetu uvelike smanjena... ali dobro tko voli nek izvoli..

    meni su rekli da sam stara trudnica.. pa si mislim tko vama tu dolazi...

  36. #136

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Reyna a kolika ti je bila beta u ta dva navrata sto si je vadila? Jesu ti inace menstruacije uredne? Ako jesu koji dan ciklusa ti je bio 18.2. kad si saznala da si trudna?

  37. #137

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Reyna pogleda sam tvoje prethodne postove na drugoj temi i tamo nasla odgovore na pitanja koja sam ti postavila. Koliko sam uspjela analizirati informacije iz tih odgovora cini mi se da bi danasnji UZ nalaz morao biti jasniji. Mislim da trudnoca mora biti veca od oko 5 tjedana koliko izgleda prema UZ.

    Ono sto bi mozda mogla napraviti u ovih 10 dana neizvjesnosti do iduceg UZ je da eventualno izvadis jos jednu betu, ako bi iz nje bilo moguce sto iscitati... Osim toga, bojim se da nema druge nego pricekati sljedeci UZ pregled...
    Posljednje uređivanje od Aurora* : 01.03.2011. at 22:05

  38. #138

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb- Velika Gorica
    Postovi
    261

    Početno

    Citiraj andynoa prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam!!!!!!!

    p.s. jesu te možda sestre malo ispod oka gledale? jer mene od 26 su nazvale starom trudnicom.. ja si mislim uffffff koji vam je vrag...
    drg velis da si te krivo gledali sa 26 a meni je jedn od sestara rekal tada sa 29 da sam stara prvorotkinja

  39. #139

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb- Velika Gorica
    Postovi
    261

    Početno

    ivana ~~~~~~ za sutra
    i zelim ti kao i ostale skolsku trudnocu....
    a sta se bolova tice koliko s sjecam i mni je u prvim tjednim stalno izgledalo ko d cu dobit ali nista ko sta ti cure kaazu mislim da ak nema iscjedka da se ne brines previs...
    odmaraj to ce ti sigrno godit...
    neko j napiso za tetku koja je rodila sa 39 mojoj mami je bilo nesto manje kad je saznala za trdnocu bila je vec u4 mjesecu kad su ustanovili da je to trdnoca a ne nista drgo... posto mije imala redovite cikluse niko nije posumljo. eto sad imaam breta od trenutno 22 godine i divan je ujak...

  40. #140

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno

    NIsam jutros otisla vaditi betu jer mi nije bas najbolje,cijelu noc me boli, ali vise nemam tu menstrualnu bol vec me probada u vagini, takve sam bolove imala kad bi se prehladila, jer me malo pecka kad mokrim,iscjedak nemam nikakav a u faci izlgedam blijedo poput smrti. Sada idem na posao a ono jedva da hodam.sutra cu vjerojatno vaditi betu,ali nekako mi se cini da ovi bolovi nisu bas nesto najpozitivnije ...

  41. #141
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj ivanameh29 prvotno napisa Vidi poruku
    NIsam jutros otisla vaditi betu jer mi nije bas najbolje,cijelu noc me boli, ali vise nemam tu menstrualnu bol vec me probada u vagini, takve sam bolove imala kad bi se prehladila, jer me malo pecka kad mokrim,iscjedak nemam nikakav a u faci izlgedam blijedo poput smrti. Sada idem na posao a ono jedva da hodam.sutra cu vjerojatno vaditi betu,ali nekako mi se cini da ovi bolovi nisu bas nesto najpozitivnije ...
    Oštra , probadajuća bol uz sumnjivi uzv je indikacija za posjet liječniku.
    Mislim može biti i cistitis u pitanju, ali najvažnije je iskljućiti vanmaternićnu trudnoću.
    Posljednje uređivanje od sirius : 02.03.2011. at 08:03

  42. #142
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj vendela prvotno napisa Vidi poruku
    drg velis da si te krivo gledali sa 26 a meni je jedn od sestara rekal tada sa 29 da sam stara prvorotkinja
    da, da... a dok sam malo pogledala oko sebe i jesam bila najstarija tamo, osim jedne žene od 38 godina..

    očito su snizile kriterije..
    bilo je 2 cure od 16 godina, što je meni stvarno premalo... kad se sjetim sebe sa 16... ma ne mogu se zamisliti da sam tada imala malo dijete kraj sebe...

  43. #143
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Ivana, nadam se da si se odmorila jučer...
    Sretno danas ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  44. #144
    mamaShe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb, blizoo zoo
    Postovi
    575

    Početno

    Majko mila, u kojem stoljeću žive te vaše sestre?
    Rekla bih da je došlo vrijeme ekstrema: normalne su trudnoće sa 16 (pretpostavljam ipak da su to nočekivane), a isto tako i ove sa 40 (dugoočekivane). Stoga, nema mjesta čudnim pogledima, već samo čudnim čudima.
    Evo meni je puih 40, sa 34 sam rodila prvu kćer i sada čekamo četvrto. Da, sigurno je sa 25 lakše nego sa 45, ali ovo nije bio naš izbor, dragi Bog nam je dao ovako, i pomaže nas u svakom pogledu. Pa tko hoće nek se čudi. Ima i čemu

    Ivana, odi vadi betu već jednom! Da, normalno je da ti je mučno, i da povraćaš, normalno je i da imaš menstr. bolove. Nadam se da će sve biti dobro, najbolje! Pusa!
    Kad je sljedeći posjet lječniku?

  45. #145
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj ivanameh29 prvotno napisa Vidi poruku
    NIsam jutros otisla vaditi betu jer mi nije bas najbolje,cijelu noc me boli, ali vise nemam tu menstrualnu bol vec me probada u vagini, takve sam bolove imala kad bi se prehladila, jer me malo pecka kad mokrim,iscjedak nemam nikakav a u faci izlgedam blijedo poput smrti. Sada idem na posao a ono jedva da hodam.sutra cu vjerojatno vaditi betu,ali nekako mi se cini da ovi bolovi nisu bas nesto najpozitivnije ...
    Mila, kao što su napisale curke, idi vadi betu što prije, i posjeti doktora.. kad te naručio uopće za sljedeći puta?
    Ako budeš i danas povraćala nema sumnje, trudna si, samo se što prije treba isključiti vanmaternična trudnoća...

  46. #146
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj mamaShe prvotno napisa Vidi poruku
    Majko mila, u kojem stoljeću žive te vaše sestre?
    Rekla bih da je došlo vrijeme ekstrema: normalne su trudnoće sa 16 (pretpostavljam ipak da su to nočekivane), a isto tako i ove sa 40 (dugoočekivane). Stoga, nema mjesta čudnim pogledima, već samo čudnim čudima.
    Evo meni je puih 40, sa 34 sam rodila prvu kćer i sada čekamo četvrto. Da, sigurno je sa 25 lakše nego sa 45, ali ovo nije bio naš izbor, dragi Bog nam je dao ovako, i pomaže nas u svakom pogledu. Pa tko hoće nek se čudi. Ima i čemu

    Ivana, odi vadi betu već jednom! Da, normalno je da ti je mučno, i da povraćaš, normalno je i da imaš menstr. bolove. Nadam se da će sve biti dobro, najbolje! Pusa!
    Kad je sljedeći posjet lječniku?
    našim sestrama je bitno da dobiju pršuta i sira, eto to je bitno... ništ ostalo.. takav sam barem ja dojam stekla...

  47. #147
    Reyna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    35

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Reyna pogleda sam tvoje prethodne postove na drugoj temi i tamo nasla odgovore na pitanja koja sam ti postavila. Koliko sam uspjela analizirati informacije iz tih odgovora cini mi se da bi danasnji UZ nalaz morao biti jasniji. Mislim da trudnoca mora biti veca od oko 5 tjedana koliko izgleda prema UZ.

    Ono sto bi mozda mogla napraviti u ovih 10 dana neizvjesnosti do iduceg UZ je da eventualno izvadis jos jednu betu, ako bi iz nje bilo moguce sto iscitati... Osim toga, bojim se da nema druge nego pricekati sljedeci UZ pregled...
    thx na trudu, Aurora.
    užasno me strah...
    isto to mi je rekla moja soc.gin prošli put kad sam bila kod nje- da će se na (jučerašnjem) UZV sve jasnije vidjeti... koje razočaranje jučer, u komi sam.. taj gin nije bio doduše negativan, čak je rekao da bi to "mogla biti uredna trudnoća" ali mene muči, osim kaj bi i po mom to trebala biti duža T od 5 tj., i kaj dugo nije mogao ni naći plod a onda je napisao i da su "nejasni kčs"...
    sutra idem radit betu opet...

  48. #148

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije, nije, pravo je vrijeme za roditi! Ja znam. I bez ikakvih, ma ni najmanjih problema.

    Morala sam ovo komentirati, morala.
    Potpisujem

  49. #149

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    ivanameh29 drzi se i zelim ti da sve dobro prodje

  50. #150
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj andynoa prvotno napisa Vidi poruku
    mene je isto u početku boljelo kao da trebam mengu dobiti, tupa prolazna bol, a od menge ni m... a povraćala nisam..

    iskusne trudnice, mame, pomozite Ivani da nam bude malo veselija!!!
    Meni se desilo tako, jednostavno je trudnoca bila prerana da bi se vidjelo na UZV, ali me ginicka nakon pozitivnog testa i bolova slicnih menstruacijskim poslala da lezim u bolnici gdje su mi radili betu i 3x pogledali na UZV, cak me sef odjela zapisao za laparoskopiju za ponedjeljak... da bi (nakon 5 dana) u subotu (prije te lap.) jedna strpljiva i draga ginekologica vidjela E.
    Jednostavno mi nisu vjerovali da znam datum zaceca (trudnoca je bila planirana) i da je trudnoca "premala" da bi se vidjela na UZV-u!

    E. ima sad 7g4mj i prekrasna je i zdrava djevojcica.

    Ivana, i tebi zelim isto!

Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •