Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: crvenilo!

  1. #1
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno crvenilo!

    neznam dal postoji slicna tema pokusala sam potraziti ali nije mi islo!
    ovako stvari stoje!
    nikad prije a ni sada se ne znojim, ne ostaju mi one "fleke" ispod ramena na maicama,
    ali od kad sam rodila, primjetila sam da mi koza ispod sisa pocrveni i to me jako pece i svrbi. da nebi doslo do zabune, tusiram se svaki dan. ali to mi jako smeta. pogotovo pred mengu, to je jos jace.
    bila sam do doktorice zbog toga, a ona mi je samo rekla da pricekam jos koji misec, da je to mozda jos sve frisko od proda ( rodila sam ima 4 mj) i da je moguce da je to od hormona. meni ta njena izjeva bas ne stoji.

    pa ako koja ima slicnih iskustva, kako se tog rijesit ili pak kako da bar malo to sve umirim.

  2. #2
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    čim nešto peče i svrbi, meni su odmah gljive na pameti
    jel paziš poslije tuširanja da dobro posušiš to područje, mažeš s nečim, imaš grudnjak novi- možda ti on smeta?

  3. #3
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    dobro bas obrisem, i grudnjak je je ono recimo novi,al su mi svi pamicni , tako da ne virujem da mi je od njih.
    ma neznam ni sama vise, nisam pametna

  4. #4
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Da nisi promijenila omekšivač ili nije dovoljno ispran grudnjak? Meni je to znalo smetati. Znam upotrijebiti bebi puder da osuši kožu, ali on nekad zna pomoći, a nekad baš i ne. A kakva mast na bazi panthenola? One ublažavaju upalu kože bilo koje etiologije.

  5. #5
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    beti, vidis nije mi palo na pamet d bi moglo biti od omeksivaca. jak dugo sam koristila jednu vrstu i malo prije nego sam rodila sam ga prominila jer mi je bio dosadio. a taman nakon poroda mi se pocelo pokazivati ovo crvenilo.
    nista, vratit cu se opet na prijasnji omeksivac, pa da vidim jel do tog.
    pospem s bebi puder, ali nije mi se bas pokazao kao neko rjesenje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •