Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 465

Tema: TrudnoĆa ili ipak ne???

  1. #151
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno

    ja sam isto pre deset dana sam dva tri dana krvarla skroz malo ali nije bilo cisto krv pa sam popila neke tablete pet dana za to i zato nisam basss sigurna

  2. #152

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    kakve tablete?

  3. #153
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno

    imala sam taj problem da sam morala da pisam svakik 2 min i za to sam bila kod lekara i oni su mi dali te tablete i i prestalo i jedno i drugo

  4. #154
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno

    da

  5. #155
    Malina27 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    24

    Početno

    ja sam zadnju imala 05.05.,a 06.05 nisam dobila, taj dan popodne otišla u ljekarnu kupila test koji je bio pozitivan za 10 sec. ...i sada pupa fino raste...i muka mi je od 0-24 bljak... svima Vama želim tako lijep ishod

  6. #156
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno

    to je divno a ja cekam jos dva tri dana da vidim i ako svaki dan osecam da cu da dobijem

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    4

    Početno

    lijep pozdrav nova sam i imam jedno pitanje,,mens.sam imala 7.7 i bila je bar po mom misljenju normalna,danas mi se pojavio smedji iscjedak prvi put.imali smo bez zastite odnose mene zanima sta bi to moglo biti???

  8. #158
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno

    imala sam i ja i lekari kazu da se cisti stomak od onog sto je ostalo unutra bar su meni tako rekli ali posle 10 dana sam dobila infekciju od toga

  9. #159

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    leona moguce je da je rijec o implantacijskom spottingu, sretno!

  10. #160
    Malina27 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    24

    Početno

    i mene je rasturao stomak, osjećala sam se kao da će ''pljusnuti'' iz mene svaki tren, i dugo sam se tako osjećala nakon što sam potvrdila trudnoću, uz užasan pritisak dolje te povremenu bol dolje na lijevoj strani, a trbuh mi je bio napuhan kao da sam već u 5-tom mj.

  11. #161
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno

    e jasam uradila test i pokazivalo dasam trudna ali nisam sigurna pa cu sutra opet

  12. #162
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno

    trudna sammmmmm

  13. #163

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    amedj čestitam!

  14. #164
    Malina27 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    24

    Početno

    Ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeee super !!!!!!!!! Čestitam!!!!! Sada uživaj u svim nadolazećim promjenama

  15. #165
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno

    hvala vam

  16. #166
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    čestitam!

  17. #167
    MELANIE avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    135

    Početno

    cestitam od srca

  18. #168

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    10

    Početno

    curke.... imam pitanje jedno al mi odgovorite iskreno...hehe
    ovak kasni mi 18 dana inace mi zna kasnit al sad je drukcije....
    dode mi zlo kao da moram povracati ali (nemogu da povracam) imam bolove kao da cu dobit M, hmm mislim da sam trudna pa vas molim ako ista zna o tome pisite miiiii :D

  19. #169
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Kao prvo, postala si na krivu temu pa sam sad premjestio post ovdje. Kao drugo, nego kako nego da iskreno odgovore? Jos nisam vidio post u kojem netko trazi da mu se laze. A sto se tice trudnoce, mislim da par stotina zena ovdje zna podosta o tome, no ipak ces morati malo detaljnije napisati sto te zanima :lastan:

  20. #170
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,401

    Početno

    Citiraj daddycool prvotno napisa Vidi poruku
    Kao prvo, postala si na krivu temu pa sam sad premjestio post ovdje. Kao drugo, nego kako nego da iskreno odgovore? Jos nisam vidio post u kojem netko trazi da mu se laze. A sto se tice trudnoce, mislim da par stotina zena ovdje zna podosta o tome, no ipak ces morati malo detaljnije napisati sto te zanima :lastan:

    lastane :D

    Meni je uvijek super kad se netko novi pojavi na forumu i kaže : "kasni mi xy dana , što vi mislite?"
    A što bi trebali misliti ? Nemamo staklenu kuglu , niti brzinske testove za trudnoću iz ljekarne koji rade na daljinu.

  21. #171
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,401

    Početno

    jopi :D, ako zaista imaš dilemu oko trudnoće, trkni u ljekarnu i za pedesetak kuna se možeš riješiti pitanja.

  22. #172

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    10

    Početno

    sirius.. hvala :D

  23. #173

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Pozz svima Ja sam nova ovde

    Imam jedan problemcic..

    15.07 sam dobila menzis koji je trejao 5 dana ko i svaki mesec.03.08 sam imala odnos sa muzicem i pustio je u mene svoje "khm khm" ( po prvi put) posto nismo planirali nista jos godinu-dve.Danas 08.08 rano ujutru ustala,otisla do kupatila kad ono vidim,dobila sam (a nisam trebala dobiti jos).Cudno mi je to sto nije crveno ko i obicno nego svetlo rozo-braonkasto.Ovo mi se prvi put desava pa neznam sta da mislim Ne boli me nista,obicno imam bolove u grudima pre nego sto dobijem,a sad nista.Sama sebi jedem zivce,neznam sta da mislim.Postavljam pitanje sebi "Jesam li trudna ili nisam?" Sve mi ovo novo pa bih molila za pomoc (verovatno je neko bio u takvoj situaciji).Ja se ne bih toliko nervirala da se nije desilo to sto se desilo pre 5 dana tokom odnosa s muzem.Hvala unapred

  24. #174

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    pufnica moguce da je rijec o implantacijskom krvarenju, sto ovisi o tome koliki su ti ciklusi. ako je odnos pao otprilike u vrijeme ouvlacije naravno da je postojala sansa za zacece. pricekaj dan ocekivane menstruacije i napravi test za trudnocu. sretno!

  25. #175

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    4

    Početno

    evo mene opet men.mi kasni 5 dana na dan ocekivane men.radila sam test i bio je negativan ,imam bijeli iscjedak i osjecam mucninu..imam onaj osjecaj kao da cu dobiti al nista da li da ponovim test il je u pitanju nesto drugo

  26. #176
    tamara1981 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    0sijek
    Postovi
    114

    Početno

    ako ne dobijes ponovi test...meni je ovaj ciklus trajao 47 dana,testovi su bili negativni,beta je bila 0,1,a imala sam sve simptome trudnoce.Tako da mislim da covjek moze malo i umisliti simptome(barem je kod mene tako)...drzim fige da ipak bude onako kako si sama zelis

  27. #177

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Hvala puno na odgovor,cekat cu jos koji dan pa ako ne dobijem ponovit cu test ,veliki pozz

  28. #178

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Evo mene opet,M jos nije dosla a jucer na papiru se pojavio krem iscjedak danas ga nema sutra idem po test i nadam se +

  29. #179
    tamara1981 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    0sijek
    Postovi
    114

    Početno


  30. #180

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav !!!
    imam pitanje, je li moguće 6 dana nakon ovulacije imati neke simptome trudnoće, napuhnut trbuh i probadanje u donjem dijelu, bolne bradavice...ili je to moja luda glava koja bi jako bebu
    Zadnja M je bila 1.8

  31. #181

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Zdravo
    Eh imam mali problem, ovako odnos sam imala 5.8 prvi test sam napravila 3 dana poslije i bio je negativan. zatim sam opet napravila juce i opet nista. Sinoc me stomak mnogo bolio,a dobila sam jutros ne kao i uvijek a redovan ciklus imam svakog 25,ali eto jutros dodje ranije da li postoji mogucnost da sam trudna ?

  32. #182

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Imam jedno pitanje..postoji li mogucnost da sam trudna,imala sam odnos 5.8..a trebala sam dobiti 25,ali naime dobila sam juce...nije kao inace imam male grceve ?

  33. #183
    delitza avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    cure, žene... testovi za trudnoću se mogu kupiti u ljekarnama za od 22 do 200 kn. Ukoliko su negativni i nakon ponavljanja (neke žene imaju u startu prenisku količinu hormona u mokraći) a menstruacije i dalje nema ili je čudna, nekakva,.. trk kod ginekologa po uputnicu za vadit beta hcg u labos. Ako i nije trudnoća treba odrediti uzrok poremećaja jer razlozi mogu biti svakakvi i nimalo bezazleni.
    Posljednje uređivanje od delitza : 24.08.2012. at 18:34

  34. #184

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    4

    Početno

    bok cure,

    evo to je baš situacija kod mene. Zadnja menga 23.07. znači danas 38 dana od zadnje menge. Radila sam test danas ujutro (u 4sata) kad me stislo po noći i test negativan. Ne kužim, nikad mi ne kasni, uvijek dobijem do 30.-tog dana ciklusa. Radila sam onaj test za 25 kuna hcg 1- step quick direct koji proizvodi Human iz Njemačke .Ima li tko iskustva s tim testom? I da , imam bijeli , vodenasti iscjedak bez mirisa.... itko išta slično?

  35. #185

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Bok,cure! ja sam nova na forumu i imam jednu dilemu...dali sam trudna ili ne..u 7 mjesecu sam pila lindynette i nisam bila bas tocna s njima, jedan dan cak nisam ni popila,imala sam redovite spole odnose,bez kondoma s time da je decko svrsavo u mene svaki puta...u 8 mj.sam dobila mengu tocno s tim da je bila jako kratka i oskudna..trebala sam jucer dobit,ali nista! međutim pati me to da me grudi jako bole,pogotovo navecer,imala sam bijelkasti iscjedak kao nikada (inace ga uvijek imam i zna bit obilan,ali ne bijelkast) stalno sam gladna i muka mi je kad se vozim sto mi nikad nije bilo, idem mokrit svaka 3-4 sata, imam glavobolje,ali ne ko glavobolje vec vise neka napetost u glavi, vjetrove i nemam zatvor,bradavice mi cesto mjenjaju boju malo su svjetle malo tamne,pocela sam dobivat bubuljice..sad nezz, jel to sto bi trebala dobit ili sam trudna?

  36. #186
    tamara1981 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    0sijek
    Postovi
    114

    Početno

    Sve ovo što si nabrojala mogu biti simptomi da ćeš dobiti m,a mogu značiti i trudnoću...najjednostavnije je da kupiš test ili izvadiš betu.

  37. #187

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj tamara1981 prvotno napisa Vidi poruku
    Sve ovo što si nabrojala mogu biti simptomi da ćeš dobiti m,a mogu značiti i trudnoću...najjednostavnije je da kupiš test ili izvadiš betu.
    hvala na odgovoru ..trenutno ne mogu jos ni jedno,ali nadam se da cu uskoro moc,a sad vidjet cemo. mozda dobijem jos sljedecih par dana,al inace kad trebam dobit samo me grudi bole,ali ne toliko kao sada i stomak..nista vise!

  38. #188
    tamara1981 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    0sijek
    Postovi
    114

    Početno

    Sretno

  39. #189

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    3

    Početno

    hvala ti dns sam "dobila mengu",ali jako slabo vise s iscjetkom za tj dva cu tek moc napravit test,al sad nezz ni el da ga pravim..

  40. #190

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Pa ako mislis da ti je cudna menga i unedoumici si,napravi test. I obavezno se javi.sve je moguce.

  41. #191

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Hej, evo ja sam nova, pozdrav svima. Imam mali problemcic, imam redovit menstrualni ciklus, svaki 25 dana, i ovaj mjesec menstruacija mi kasni 7 dana, imam redovite spolne odnose, bez zastite, i spremni smo za dijete ali nisa ne forsiramo, ako se desi desi se. Zadnjih par dana pocela sam osjecati umor i vrtoglavice, povremene glavobolje i konstantnu slabu bol u trbuhu, a i promjene u ponasanju su vidljive (pre burno reagiram na sitnice), nego, danas sam napravila test, negativan. Koliko se mogu pouzdati u to? Sutra planiram zvati ginica i zakazat termin. Sada me je vec polako i strah da se mozda ne radi o nekakvoj upali ili bolesti. Molim bilo kakve informacije ako je itko imao takvih problema i koliko je moguce da sam stvarno trudna!?
    P.s.- dok ovo pisem osjecam slabu mucninu...

  42. #192

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Evo i sada mi se pojavilo roskasto krvarenje

  43. #193

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    1

    Početno

    pozz drage moje eto kao i vecina citala sam skoro sve sto ste napisale pa eto da se i ja pridruzim joj joj svaki mjesec nesto kasni simptomi malo da malo ne et zadnji mj imala 20 og inace dobijem do 33 dana ciklusa danas je taj kobni 33 dan osjecam se jako trudnom ( ali na zalost ne i prvi put ) test radila prije dva dana negativan jutros ponovila opet negativan ooooo jako zelim bit trudna i nadam se da je to sad, nesto vise ne vjerujem testovima posto prije nekih 3 mjeseca uspjela sam imat i lazno pozitivan test (( eto toliko od mene za sad mozda mi bar pomogne ako mogu nekog davit svojim "simptomima" osjecam da vec ludim i et sad trenutno mi se place stalno imam promjene raspolozenja grudi bole cudo jedno ali ne i bradavice tak strasno pritisak u donjem predjelu stomaka i zicanje u jajniku

    eto danas je novi dan i dalje nisam dobila inace dobijem odmah u jutro neznam sto da radim iskreno mi je dosta testova danas me zica desni jajnik onak kao da imam grceve sto li sad to znaci pomagajte

  44. #194

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    2

    Početno

    poštovane kako sam nova na ovom forumu zelim vas svih pozdraviti

    naravno da me do vas dovela nedoumica u kojoj se nalazim. imam čudnu situaciju i zanima me da li se ikome od vas slično nesto dogodilo jer ne mogu izdrzati vikend da nazovem svoju ginekologicu pa da me ona rijesi muka. naime imala sam menstruaciju koja je trajala i zavrsila sasvim normalno kao i uvijek. zatim 3 dana nakon toga dobijem neko oskudno krvarenje i grudi su mi tako napete i bolne (inace su mi bolne prije menstruacije i to onda prestane). ova situacija jos traje, evo vec 6 dana. samo da napomenem da partner i ja zelimo dijete tako da prakticiramo sex bez zaštite.

  45. #195

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    2

    Početno

    poštovane kako sam nova na ovom forumu zelim vas svih pozdraviti

    naravno da me do vas dovela nedoumica u kojoj se nalazim. imam čudnu situaciju i zanima me da li se ikome od vas slično nesto dogodilo jer ne mogu izdrzati vikend da nazovem svoju ginekologicu pa da me ona rijesi muka. naime imala sam menstruaciju koja je trajala i zavrsila sasvim normalno kao i uvijek. zatim 3 dana nakon toga dobijem neko oskudno krvarenje i grudi su mi tako napete i bolne (inace su mi bolne prije menstruacije i to onda prestane). ova situacija jos traje, evo vec 6 dana. samo da napomenem da partner i ja zelimo dijete tako da prakticiramo sex bez zaštite.

  46. #196

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav nova sam ovdje... Evo ovako, molim vas pomozite... Trebala sam dobiti 2. 10. i uvijek mi je na vrijeme znaci ili jedan dan oko datuma,i uvijek tj.dana prije datuma imam sve simptome pmsa ali evo vec je 13. ja nemam nikakve simptome, nisam dobila... radila sam 2 testa negativna, neznam sto cu.. u autu mi je mucno, non stop piskim i stomak mi je napuhnut... nijedan test nisam radila sa prvom, ali citala sam da to i nije bitno, cila sam
    u iscekivanju i dali je stvarno moguce da jesam trudna, ipak je 12 dana u pitanju, i dali je stavrno moguce da test 2 puta grijesi i kaa se to dogada? :// hvaalaaa

  47. #197

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdarv nova sam na forumu,imam jednu pitanje ja i muz pokusavamo zatrudniti godinu i po ali neuspjevamo.pocela sam piti femisan a kapi negdje sam cula da su dobre proslo je sedam dana od zadnje menstruacije a mene grudi idalje jako bole i neki dan su me jajnici jako bolili,i imam puno bkelog pranje i pokazala mi se ko neka smedja mrlja da li je moguce da sam trudna

  48. #198

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Treba mi pomoc hitno,nadam se da je neko tu....moja situacija je sledeca zadnju mensteuaciju sam imala 9.1 a grudi me inace bole pred menstruaciju ali ovaj put me nisu pretale boliti i danas me bole,prije par dana poceli su bolovi u predjelu jajnika i zeldac me boli,znaci danas mi je 16 dan od zadnje menstruacije i kada sam isla u wc i obrisala sam se papirom i pojavila me se crveno blijeda krv a na ulosku nema nista samo kad se obrisem,zaboravila sam rec da ja i muz radimo na bebici godinu i po pa se nadam da je mozda to nadam se da ima neko da mi pomogne

  49. #199
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    to može biti ovulacijska bol i ov. iscjedak,,

  50. #200
    paučica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    128

    Početno

    Mislim da je puno prerano za prognoze jesi li trudna ili ne. Još neko vrijeme pa probaj napraviti test, ali ne prije nego bi ti trebala biti očekivana menstruacija.

Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •