Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 71

Tema: Začepljen nosić

  1. #1
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno Začepljen nosić

    Ako ovo već negdi ima, sorry, ali ako ima netko neku ideju..........
    Malenoj je začepljen nosić, tj. ne začepljen negu pun sekreta, već dva dana. Ne može cicati, pa se sva unervozi, nemože spavati...koma!!
    Ne znam što da radim, špricam joj fiziolološku ili otopinu od sljezovog korijena, ali onda se tog sekreta još više nakupi. Kupili smo danas aspirator, onaj koji vučeš zrak s druge strane, a čak smo posudili i onaj na baterije, ali nikako izvuči to sve. Ona vrišti i vrti glavom dok to pokušavamo, pa i to otežava....
    Ajme, nisam mogla ni zamisliti da je jedna obična začepljenost nosa takav problem!!!!

    Ima li tko neko magično riješenje??

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Bilo je trenutaka kada je ovo za nas bila magija :
    nareži crvenog luka u tanjurić, i stavi pored kreveta u kojem beba spava.
    Bilo je dana (noći) kada bih joj komadić luka držala ispod nosa dok je sisala.
    A nekoliko puta se i meni otpušio nos na isti način.
    Budi samo spremna da ujutro soba smrducka po luku kao birtija jutro nakon svadbe.

    Sretno.

  3. #3
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Jurim sjeckati luk!! Hvala!!!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    46

    Početno

    Arijana-aspirator za nos. Nas spasio.

  5. #5
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    ne znam koliko je dijete, možda da odete pedijatru, začepljeni nosevi kod jako malih znaju prouzročiti razne probleme

  6. #6
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    ovaj aspirator koji ide na ususavac (ariana) je nas spasio. stavi se 2ml fizioloske u nosic (po 1ml u svaku nosnicu) i sve se izvuce. mi smo tako cistili nosic ako bi mu bio pun prije cicanja da se moze normalno najesti.
    ali ako je sekret onako gust i zuckast ili zelenkast, moze se raditi o bakteriji u nosu.

  7. #7
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    mi imamo onaj gde vuces ustima i radi posao, ali kad mm vuce jer ja valjda ne smem da povucem dovoljno jako.

    Moj beban ima mesec dana i uvek mu izvucem bele slinice. Dr kaze da je to od mleka, jer kad bljucne krene malo i na nos, mada mene brine jer skoro svaki dan dobru slinicu izvucem iz svake nozdrve.
    Posljednje uređivanje od lady.x : 08.03.2011. at 08:09

  8. #8
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj lady.x prvotno napisa Vidi poruku
    mi imamo onaj gde vuces ustima i radi posao, ali kad mm vuce jer ja valjda ne smem da povucem dovoljno jako.

    Moj beban ima mesec dana i uvek mu izvucem bele slinice. Dr kaze da je to od mleka, jer kad bljucne krene malo i na nos, mada mene brine jer skoro svaki dan dobru slinicu izvucem iz svake nozdrve.
    A zašto mu vučeš svaki dan?

  9. #9
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Pa nisam ranije ali kad sam videla da ih ima, onda sam pocela redovnije. Cujem nekad da malo teze dise dok siki pa i zato. Koliko cesto vi to radite?
    Posljednje uređivanje od lady.x : 08.03.2011. at 08:38

  10. #10
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj lady.x prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nisam ranije ali kad sam videla da ih ima, onda sam pocela redovnije. Cujem nekad da malo teze dise dok siki pa i zato. Koliko cesto vi to radite?
    Smatram da nije uopće potrebno, osim kad začepljen nosić stvara bebi problem za hranjenje ili spavanje.
    Time se narušava prirodni sistem čišćenja nosića.

  11. #11
    BubikaM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    I mi mi imamo onaj koji se pristeka na usisavac. Koristimo ga samo kad ima "zelembace", puno nam pomaze. Prije toga fizioloska.
    A od kas sam otkrila luk, preporodila sam se. Cim im malo krene curiti nosic, narezem im pola luka i stavim blizu glave.
    Ujutro je, ajme, ajme od mirisa, ali prezivi se

  12. #12
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    I mi imamo onaj na usisavač i onaj na baterije.....koristili sad kad je bila jako, jako prehlađena...čudo što izađe iz nosa. Ali sad kad se je sve smirilo ne koristimo ništa, tu i tamo kihne i fino joj se nos očisti. Naravno, obavezno fiziološka prije čiščenja.
    E da....i ovo s lukom smo i mi probali....ma samo ćevapi fale i to je to!!!

  13. #13
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj šniki prvotno napisa Vidi poruku
    I mi imamo onaj na usisavač i onaj na baterije.....koristili sad kad je bila jako, jako prehlađena...čudo što izađe iz nosa. Ali sad kad se je sve smirilo ne koristimo ništa, tu i tamo kihne i fino joj se nos očisti. Naravno, obavezno fiziološka prije čiščenja.
    E da....i ovo s lukom smo i mi probali....ma samo ćevapi fale i to je to!!!
    umirem

    al ovo s lukom stvarno nisam znala (doduše, mi kuhamo luk kad ima problema s kašljem)

    baš ću isprobadi jer su nam svima noseki zaštopani

  14. #14
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Ja sam sinoć skužila da nema luka doma
    Danas ćemo to isprobati!!
    Malena ima 4 mj., mislim da nije tako ozbiljno da idemo pedijatru, jer je to samo onako prozirna slinica, nema ni kašlja, ni temperature...

  15. #15
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    Lotta oprosti sad sam tek skužila tvoj avatar---- genijalno

    i nadam se da će malecka biti bolje

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,417

    Početno

    fiziološka se ne mjeri u kapima nego u ml kada je nos začepljen
    mi smo u Vinogradskoj na otorini dobili naputak kada je nos jako začepljen i pun sekreta da se djeci i po 1dcl dnevno (naravno postepeno) ušprica dnevno...

    nas je već s bebinih 20 dana spasio aspirator na usisavač
    beba vrišti, ali što mogu
    ako ne može dojiti, onda moram...

  17. #17
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj Lucas prvotno napisa Vidi poruku
    Lotta oprosti sad sam tek skužila tvoj avatar---- genijalno
    Da,da to je bila ljubav na prvi pogled, čim smo izvadili stvari iz kutije, ušla je u nju i evo dva mjeseca spava u njoj. Skriveni kutak,a ima nas sve na vidiku!

  18. #18
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Vrijeska, hvala na toj informaciji, ja sam fiziološke onako po par kapi stavljala, jer nisam bila sigurna koliko smijem....

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,417

    Početno

    Kupi fiziološku u boci (imaš po 1dcl - ovo se rijetko nađe - i po pola litre), iglu i špricu od 5ml
    iglu zabij u gumeni čep i špricom izvlači fiziološku
    naš tempo je cca 1-2 ml u svaku nosnicu svakih sat-dva vremena

  20. #20
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    luk...hmm...prvi put cujemo, moramo isprobati jer se mali vraski boji aspiratora, pa mu od pustog vristanja i vrtenja glave a ma bas nista neuspijemo izvuci.
    neznam kako to vama uspjeva?!

  21. #21
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj Onavi prvotno napisa Vidi poruku
    luk...hmm...prvi put cujemo, moramo isprobati jer se mali vraski boji aspiratora, pa mu od pustog vristanja i vrtenja glave a ma bas nista neuspijemo izvuci.
    neznam kako to vama uspjeva?!
    Nikako!!
    Šalim se, teško, nas dvoje protiv nje mrvice; jedno je drži dok drugo radi!

  22. #22
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Kupi fiziološku u boci (imaš po 1dcl - ovo se rijetko nađe - i po pola litre), iglu i špricu od 5ml
    iglu zabij u gumeni čep i špricom izvlači fiziološku
    naš tempo je cca 1-2 ml u svaku nosnicu svakih sat-dva vremena
    Imam,imam to sve, samo što sam ukapavala onako po par kapi, bilo me strah da ne bude previše! Sad znam!!

  23. #23
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Kupi fiziološku u boci (imaš po 1dcl - ovo se rijetko nađe - i po pola litre), iglu i špricu od 5ml
    iglu zabij u gumeni čep i špricom izvlači fiziološku
    naš tempo je cca 1-2 ml u svaku nosnicu svakih sat-dva vremena
    Imam,imam to sve, samo što sam ukapavala onako po par kapi, bilo me strah da ne bude previše! Sad znam!!

  24. #24
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Citiraj Onavi prvotno napisa Vidi poruku
    luk...hmm...prvi put cujemo, moramo isprobati jer se mali vraski boji aspiratora, pa mu od pustog vristanja i vrtenja glave a ma bas nista neuspijemo izvuci.
    neznam kako to vama uspjeva?!
    A ja pomoslila da to samo moja micika tako drami....ajme, pa već sam bila luda od te borbe, ta djeca su tako jaka. Ona nalupa i mene i usisavač, a ponekad nogom odalami i tateka.
    Lotta micica je zakon!!!

  25. #25
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Citiraj Lotta prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ovo već negdi ima, sorry, ali ako ima netko neku ideju..........
    Malenoj je začepljen nosić, tj. ne začepljen negu pun sekreta, već dva dana. Ne može cicati, pa se sva unervozi, nemože spavati...koma!!
    Ne znam što da radim, špricam joj fiziolološku ili otopinu od sljezovog korijena, ali onda se tog sekreta još više nakupi. Kupili smo danas aspirator, onaj koji vučeš zrak s druge strane, a čak smo posudili i onaj na baterije, ali nikako izvuči to sve. Ona vrišti i vrti glavom dok to pokušavamo, pa i to otežava....
    Ajme, nisam mogla ni zamisliti da je jedna obična začepljenost nosa takav problem!!!!

    Ima li tko neko magično riješenje??
    Ne znam kolika je beba, nama se to desilo s 3,5 mj, prođe za 5-7 dana.
    Mimo ovoga što ti radiš, još smo kuhali kamilicu, pa je držali iznad šerpe, da taj sekret lakše procuri, onda stavljali, kratko na stomak.

  26. #26
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj Lotta prvotno napisa Vidi poruku
    Nikako!!
    Šalim se, teško, nas dvoje protiv nje mrvice; jedno je drži dok drugo radi!
    koja je to borba sa bebom...baš mi žao naseg mišića...vrišti ko da ga neko kolje i opet ništa ne izvuće...pa se ljutim na samu sebe šta sam ga uopće mučila...al vidim da mu je nosić začepljen a neznam kako inače se borit protiv toga...večeras u akciju sa lukom

  27. #27
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    ja se sve tješim da kad malo poraste kako ce prihvatit aspirator + usisavač_hmmm, bojim se da se sama zavaravam u tome

  28. #28
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Prvo mu našpricaj sa fiziološkom(da malo unutra omekani) pa nakon par minuta kreneš sa aspiratorom.
    Posjedneš ga u krilo, a sa drugom rukom u nosić....
    Da nije lako, ali se mora...jer olakšava i svakako mora nešto izvući (usisavač na najjače, ne znam do koliko piše na uputstvima)

  29. #29
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    I da, , neće baš tako brzo prihvatiti taj aspirator, dok shvati dobrobit već će i sam puhati.
    Evo moj mali ne želi sam puhati već želi aspirator, ali samo dok više ne može disati.

  30. #30
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj šniki prvotno napisa Vidi poruku
    Lotta micica je zakon!!!



    Ja sam sinoć narezala luka i stavila na noćni ormarić i nakon pola sata me tako počela glava bolit da nisam mogla izdržati, pa sam sve izbacila vani. To je bila neka opaka glavica luka! Morati ću pokušati sa pola.
    Kupila sam kamilicu u cvijetu, pa sam stavila punu zdjelu čaja na peć, pa nek isparava. Uh,uh. Nadam se da će uskoro proći.. svima!!!
    Posljednje uređivanje od Lotta : 09.03.2011. at 16:49

  31. #31
    a.k. avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    224

    Početno

    Meni je pedijatrica rekla kad ukapam fiziolosku nek pricekam 10 min i onda ispuhivam. Imam aspirator koji ja moram usisavati s druge strane isto je borba, muz ili netko drzi malu, a ja usisavam, ona vristi ko luda, ali kad sve izvucemo je zadovoljna

  32. #32
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj agaco prvotno napisa Vidi poruku
    Arijana-aspirator za nos. Nas spasio.
    da, ovo je zakon
    u kompletu sa fiziološkom stvarno spas

    ja sam znala, kad je bilo baš baš puno sekreta
    u jednu nosnicu uštrcavati fiziološku a iz druge izvlačiti

    i bolje je kad je bebica u uspravnom položaju i još ako se može začepiti druga nosnica puno bolje i brže izvuče

    ja sam helenu znala polegnuti na jastuk, onako cijelu
    jednom rukom joj 'obuhvatim' glavicu da ne može klimati puno i začepim jednu nosnicu
    a drugu ruku u kojoj držim aspirator, nekako stavim preko rukica da mi ne čupa (sad kad je veća, počela je to raditi)

    a doživjela sam par puta i da skroz mirno stoji i čeka da završim

  33. #33
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Da, Anemona, zašto misliš da bi svakodnevno čišćenje moglo smetati?
    Jer ja si npr. svako jutro kad se umivam, ispušem i operem nos

    Tako i njoj, naravno kad čujem da ima onako nešto unutra, sasušeno, nakapam, i za čas usisam i super.
    Nije doslovno svaki dan, ali često je sad kad je još suhi zrak u kući

  34. #34
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa Vidi poruku
    Da, Anemona, zašto misliš da bi svakodnevno čišćenje moglo smetati?
    Jer ja si npr. svako jutro kad se umivam, ispušem i operem nos

    Tako i njoj, naravno kad čujem da ima onako nešto unutra, sasušeno, nakapam, i za čas usisam i super.
    Nije doslovno svaki dan, ali često je sad kad je još suhi zrak u kući
    Nema mi logike u svakodnevnom čišćenju nosa djetetu.
    Beba kihne i očisti nos.
    Kad je imao baš zasušeno, nakapala bih 1 kap fiziološke i opet isti sistem. Kihne i ono što smeta izbaci van.
    Uskoro će 4 godine, nikad nismo ničim izvlačili šmrklje.
    Kad je naučio sam puhati, puše.
    Po meni to funkcionira.

    Da dodam, smatram da nos "sam funkcionira", kao i npr. oči. Same se vlaže, čiste,...
    Onda bi i oči trebalo kapati svaki dan?
    Nos ima svoju sluznicu i ako se ne dira previše u nju (izuzev u težoj bolesti), on sve radi sam (kao i oči, uši,...)
    Posljednje uređivanje od Anemona : 11.03.2011. at 14:25

  35. #35
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Ja se slazem s Anemonom. Ne vjerujem da je dobro svaki dan iritirati sluznicu nosa spricanjem necega unutra niti nasilnim izvlacenjem van. Ako je bas skroz zacepljen nos ok, ali inace se narusavaju prirodni mehanizmi vlazenja nosa. Citala sam na drugim forumima da i doktori kazu mamama da ne pretjeruju s fizioloskom i aspiratorom...

    Inace, nama je najbolje za ciscenje nosa bilo produzeno kupanje. Beba u toploj vodi, spricamo se i zezamo, nos sam procuri ko blesav. Nakon 20 minuta takvog tretmana nije bilo nista vise potrebno... Druga prokusana metoda je bila da se beba nesto rasplace pa je ne smiris iste sekunde, cim krenu suze procuri i nos dovoljno da se odstopa...

  36. #36
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Daj mi recite kako se vi ponašate kod tih prehladica (znači samo nosić začepljen), nama je prva pa nisam pametna.. Konkretno, vani je jako lipi dan, a mrvicu puše i ne znam jel pametno da prošetam s malenom ili da pričekam da joj to sve prođe?? Što vi radite?

  37. #37
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    malo vitra dobro ce joj doci...da joj malkice nosic odcepi...
    nama je pedijatrica rekla da kad je beba bolesna mozemo slobodno ic vanka ako nema fibre.

  38. #38
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    eto ja sam sinoć, ponukana anemoninim savjetom
    ostavila dijetetu nos takav kakav je bio, samo sam kapnula fiziološku
    i nismo spavale normalno do 4 ujutro dok joj nisam nakapala i usisala
    baš se čulo kako ima nešto unutra a u nosnicama se ne vidi ništa

    kod nas je problem, kod nje, luke i mene kaj nam i kad smo prehlađeni i kad nos curi, jako malo ide na nosnice a velika većina u grlo

  39. #39
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa Vidi poruku
    eto ja sam sinoć, ponukana anemoninim savjetom
    ostavila dijetetu nos takav kakav je bio, samo sam kapnula fiziološku
    i nismo spavale normalno do 4 ujutro dok joj nisam nakapala i usisala
    baš se čulo kako ima nešto unutra a u nosnicama se ne vidi ništa

    kod nas je problem, kod nje, luke i mene kaj nam i kad smo prehlađeni i kad nos curi, jako malo ide na nosnice a velika većina u grlo
    To je zato što stalno perete nos, pa sluznica više ne radi normalno.

  40. #40
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Naš nosić i nakon tjedan dana zeza, a sad mi se čini i da je malo promukla. Bile smo kod ped. prije 4 dana i rekla je da je sve ok(pluća,grlo). Meni se ne ćini ništa bolje. Zapravo me najviše od svega zabrinjava to što malena neće da cica. Ima 4,5 mj., isključivo je dojena i sad već dva dana muku mučim da je nahranim, danas gotovo ništa nije jela, dva put sam je uhvatila onako u polusnu, pa sam joj uspila progurati cicu, pa je nešto i pojela. Inače samo povuče dva puta i počne plakati...ne znam što da radim.. Jel se kod vas ovo dešavalo kod prehlade????

  41. #41
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    da...zacepljen nosic pa nemoze disati dok vuce...pa se jadnicak izmuci i onda place i pristane papati

  42. #42
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Kužim to, ali ova moja malena odbija jesti, i kad joj očistimo nos. Možda je grlo boli, promuklo mi zvuči. Ajme,ajme...

  43. #43
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Lotta prvotno napisa Vidi poruku
    Kužim to, ali ova moja malena odbija jesti, i kad joj očistimo nos. Možda je grlo boli, promuklo mi zvuči. Ajme,ajme...
    Vrlo vjerojatno da je boli grlo.

  44. #44
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Htjela sam izbjeći doktora jer je upravo tamo na sistematskom i pokupila ovo, ali vjerojatno je bolje da odem ...

  45. #45
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    lotta ja bi rekla da ju boli uho
    jer to je prvi znak, ako odbija cicati, jer onda boli još više
    začepljen nos je vjerovatno i doveo do toga

  46. #46
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj šniki prvotno napisa Vidi poruku
    A ja pomoslila da to samo moja micika tako drami....ajme, pa već sam bila luda od te borbe, ta djeca su tako jaka. Ona nalupa i mene i usisavač, a ponekad nogom odalami i tateka.
    Lotta micica je zakon!!!
    moja bebucka je vrištala već kad sam izvukla usisivač,ali sam to riješila na način da sam se malo poigrala s njom,npr.posjela sam je na sekundu na usisivač,dala joj u ruke aspirator pa sa svojom rukom i njezinom krenula prema nosiću ko da će ga sama čistit...zatim sam joj pjevala i lagano aspirator stavila u nosić i začudo upalilo je! sad kad vidi usisivač već počinje sama pjevat baaa-baaa-baaa-baaa!

  47. #47
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj andreja prvotno napisa Vidi poruku
    moja bebucka je vrištala već kad sam izvukla usisivač,ali sam to riješila na način da sam se malo poigrala s njom,npr.posjela sam je na sekundu na usisivač,dala joj u ruke aspirator pa sa svojom rukom i njezinom krenula prema nosiću ko da će ga sama čistit...zatim sam joj pjevala i lagano aspirator stavila u nosić i začudo upalilo je! sad kad vidi usisivač već počinje sama pjevat baaa-baaa-baaa-baaa!
    pokusali smo i mikroz igru i pivanje al ne pali

  48. #48
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Niti kod moje ne pali ništa, nakon što joj dotaknemo nos, vrišti ko luda!!!

  49. #49
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    a kaj da vam velim? moja "mačka" valjda misli da je dobila mikrofon u ruke! ok, nek bude pjevačica samo Bože molim te da ne bude ko "Ceca"!

  50. #50
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno


Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •