Napokon da i ja napišem našu priću s poroda

Evo ovako :

Sve je započelo još 28.01.2010. kada su predvećer počela lagana stiskanja u križima što je bilo podnošljivo i niko nije mislio da se sprema dan D....hehe..... no u noći 28-29.1. postalo je sve češće i jače ali još uvijek podnošljivo pregledali me i bila otvorena 1prst trudići lagani i tako ništa do jutra na viziti moj dragi doktor doc.Kopjar veli idemo na pregled da vidimo kakvo je stanje pošto još uvjek su lagana stezanja da bi na pregledu bila otvorena 2 prsta i on meni sad lagano spremanje i put rađaone.Došli na prijem popisali sve što treba,naravno napravili nezaobilaznu frizuru : ) i ono manje lijepo klizmu ali nebi vjerovali ovaj puta je bilo ok i jedva čekano pražnjenje u tom trenu zovem muža da krene prema Zabočkoj bolnici ali je dr.zvao i rekao da u 11 pošto on mora otići dođe u rađaonu da bude samnom.Tako oni nas prikopčali u 9,00 na ctg i to dva naravno radi dvije mrvice ali na moju nesreću više nije bilo šanse da se pomrdnem jer je jedan ctg bio koma i non stop se gubio otkucaj pa sam morala biti onak ni na boku ni na leđima položaj za poluditi u 11 prije nek su muža pustili pokidaju vodenjak od prvog blizanca ( Marinov )....... komentar koji me je još više uplašio je bio od doktorice za je plodna voda žuta :strah: :strah: je odmah nastupio dali mi tek tada drip,inakciju i gel za brže otvaranje naime tada sam već bila otvorena 4,5prsta što je bilo jako brzo .
Ali kad je drip krenuo jedva sam trudove uspjela prodisavati,a opterečenje koje je bilo na srce s kojim imam i onako problema je bilo golemo te mi daju inekciju da nebi došlo do nečega kad ugledala lice svojek mužića <3 iskreno bilo je malo lakše i tako je ta agonije dosta dugo po meni trajala a pomaka više nije bilo jer se glavica od Marin okrenula i zablokirala prolaz toliko da ni ostatak vode koji nije iscurio nije ni mogao van nek kod svakog pregleda kad bi mu pomakli glavicu bi iscurila van.

Na kraju tj kod moje više iznemoglosti od bolova i na kraju povračanja od panike straha i plača muž zove dr. u Zagreb da dođe i radi CR dr. je stigao stvarno za 15 min u bolnicu pregledao me mada je odma rekao netreba pregled jer vidi na meni da je kraj patnji i da nemam snage za dalje,u tom trenu dolazi anesteziologica i dogovaramo spinalnu analgeziju mada je meni bilo samo da dečke što prije izvade van jer se Marin već dosta mućio.Izljubila se s mužem i otpeljali me u salu dali mi spinalnu ( olakšanje nakon 5min ) preporodila se svu me pripremili i sve je krenulo uz priću i smjeh te zezanciju je stigao u 17,14 Marin osječaj za neopisati pogotovo njegov prvi plać suze odma krenule i naravno babica mi ga je dala da ga vidim i naravno prvi poljubac svojem i odma nakon minutu u 17,15 nam se pridružio i Martin sreći nije bilo kraja i na ovom isto dobio pusicu .Mjere su im bile Marin ( 2410g/47cm , apgar 10/10 ) Martin (2400g /45cm,apgar 10/10) .
Tatek ih je vidio odma po izlasku iz rađaone na putu za odjel babinjaća i djećju sobicu,ja se samo sječam da me izljubio i rekao VOLIM TE PREKRASNI SU

Ali to nije sve u 23 sata pala u šok od svega i hitno me prevoze s intenzivne za babinjače na na pravi JIL i prikopčavaju na aparate dijagnosticirana Eklampsija,na sreću drugi dan dolazim k sebi i prebacuju me nazad na odjel babinjaća ali radi magnezij sulfata kaj su mi dali taj dan nisu smijeli dečki dobiti moje mlijeko,ali su mi napokon donjeli da ponovo vidim svoja dva anđela,u nedjelju se ustala na noge i s dragim otišla u dječju sobu vidjeti naše mišeke.

evo fakini prošli g.dana