Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 110 od 110

Tema: Ni sama ne znam što da napravim!!! :(

  1. #101

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    ja imam osjećaj da se ti još nekako previše opterećuješ njime,kao da još nisi raščistila do kraja jesi li ga preboljela ili nisi

    vrijeme će pokazati u kojem će suodnosu on biti s djetetetom,i hoće li.ti si svoje učinila.

    po meni,on bi ti trebao plaćati alimentaciju,i ti bi se trebala osigurati po tom pitanju.
    na ovo ostalo-teško možeš utjecati.

    zato se,ako ikako možeš,okani izjedanja zašto nije poslao sms za Uskrs...jer kome da ga šalje?tebi?što ste si vi?što te tu muči?

    što se krstitki tiče,ja osobno uopće ne vidim nijedan razlog zašto bi on trebao prisustvovati krstitkama.

    za sam obred krštenja dostatan je jedan sms sa obavijesti gdje i kada,pa kako želi.

    ponavljam,previše se opterećuješ s time kako on ovo i ono...vi ste svoj odnos raskinuli.točka.
    ostalo je dijete,za koje bi ti trebala izboriti financijsku pomoć,jer je on otac i time je odgovoran.nemoj se toga odreći.

    ovo ostalo---ohladi naprosto.pusti vremenu da pokaže kakav će biti tata.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    Citiraj andynoa prvotno napisa Vidi poruku
    sve čuva ovaj moj smart phone, još sam i jutros napravila spremanje na karticu i prebacila na komp ispis poziva i poruke...
    čuvam i sve račune što Noiću kupujem, od najmanje igle do komode, jer je to jedini dokaz na sudu koji vrijedi...(ako do suda dođe naravno...)
    ne opterecuj se sa ovime također., ne kuzim sto ti je plan dokazati sa racunima? Teret dokazivanja je na onome tko treba placati uzdrzavanje, tako da se njima preporucuje da cuvaju uplatnice i racune za stvari koje su kupili, a ne tebi koja skrbis za dijete na ovaj nacin. Ono sto sud eventualno trazi kod izrade obracuna za alimentaciju su vaši realni životni troškovi: struja, voda, plin, najamnina, hrana, vrtić itd.

  3. #103
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    samamama, tako mi je rekao CZSS da čuvam račune od kupovine za maleckog... ja to jednostavno čuvam jer su mi to tako rekli... a i B. pravnik mi je rekao da to sve čuvam, a i konverzacije u mobitelu zbog suda jer je ovo od početka vanbračna zajednica...

  4. #104
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Draga andynoa, kad vidim preslatko malo stvorenje, vašeg Nou, ja vam samo mogu od poželjeti da se nekako, nekim čudom (ali čuda su moguća!) pomirite i ponovo u sebi pronađete onu ljubav koju ste nekad imali jedno za drugo. Nekako po cijeloj tvojoj priči imam osjećaj da ni s jedne ni s druge strane nisu potpuno nestali osjećaji, mada se tako čini. Ljudi smo, griješimo, kasnije nam bude žao, a ovaj život je prekratak da bi ga trošili na mržnju i osvetu.
    Sretno od .

  5. #105
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj V&NMama prvotno napisa Vidi poruku
    Draga andynoa, kad vidim preslatko malo stvorenje, vašeg Nou, ja vam samo mogu od poželjeti da se nekako, nekim čudom (ali čuda su moguća!) pomirite i ponovo u sebi pronađete onu ljubav koju ste nekad imali jedno za drugo. Nekako po cijeloj tvojoj priči imam osjećaj da ni s jedne ni s druge strane nisu potpuno nestali osjećaji, mada se tako čini. Ljudi smo, griješimo, kasnije nam bude žao, a ovaj život je prekratak da bi ga trošili na mržnju i osvetu.
    Sretno od .
    ovo si joj bas lipo napisala.
    andynoa, mozda, jednog dana.... nikad se nezna... pretpostavljam da ces napisati da ne dolazi u obzir, jer je napravio ovo-ono..... ali ipak sve je moguce

  6. #106
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj V&NMama prvotno napisa Vidi poruku
    Draga andynoa, kad vidim preslatko malo stvorenje, vašeg Nou, ja vam samo mogu od poželjeti da se nekako, nekim čudom (ali čuda su moguća!) pomirite i ponovo u sebi pronađete onu ljubav koju ste nekad imali jedno za drugo. Nekako po cijeloj tvojoj priči imam osjećaj da ni s jedne ni s druge strane nisu potpuno nestali osjećaji, mada se tako čini. Ljudi smo, griješimo, kasnije nam bude žao, a ovaj život je prekratak da bi ga trošili na mržnju i osvetu.
    Sretno od .
    HVala ti na potpori V&NMama... stvarno je lijepo čitati kada netko misli pozitivno, protivno mome razmišljanju.. da je bilo više ljubavi i poštovanja s druge strane možda ne bi bilo ovu teme uopće ovdje.. jednostavno se više nisam mogla toliko truditi, te dok sam skinula pinky naočale da će sve biti lijepo i savršeno, odlučila sam tako kako sam odlučila..

    Možda postoje još osjećaji, vjeruj mi ne znam, pošto ga nisam od listopada vidjela, možda se probudi u meni opet nešto ako ga ikad vidim.. ali sve je to jedno veliko MOŽDA..ili se probudi u meni još veći bijes, opet MOŽDA.. uopće o tome ne želim razbijati glavu niti sam o tome razmišljala...

    Sada mi je najbitnije da se javi nakon mog zadnjeg pokušaja kontaktiranja, ništa više...

    Citiraj bambus99 prvotno napisa Vidi poruku
    ali ipak sve je moguce
    draga, da moguće je sve, ali..................................

  7. #107
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Razumijem tvoj ponos i povrijeđenost, koliko sam shvatila otišao je kad ti je najviše trebao. Ali možda je i on povrijeđen, moguće je, znaš njih muške, kad je njihov ponos povrijeđen oni su u stanju isto burno reagirat i poduzet krive korake. No nije još kasno, vjerujem da će se uskoro javit, nekako vjerujem u vas . Oprostit je teško, sad mi je pala ona gibina na pamet "..moglo bi bit da je lakše umrit nego ljudima reć: oprosti..." Ali prekrasno je kad se kaže i kad ponovo bude sve po starom, ili još i bolje (znam nakon svađa s mm-om ). Još jednom sretno !

  8. #108

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    2

    Početno

    mislim da otac djeteta ima naravno pravo da ga vidi,ali zar ne možeš napraviti neki sporazum sa njim,da dijete vidi nekada kasnije,ili nezz kada tebi odgovara,meni je žao što si samohrana majka,ali onda shvatiš neke stvari,i prema svom djetetu gajiš najljepše osjećaje koje imaju na svijetu....Sve u svemu,moj ti je savjet tj.moje riječi kako god hoćeš jesu da će otac tvog djeteta nekada vidjeti to dijete,pa bolje ti je da to ti podržiš,a ne da nezz nešto uradiš što ni tebi ni porodici a samim time ni malom Noi ne odgovara...Mislim,bolje ti je da dijete ranije upozna svog oca,ko zna možda se otac nikada više neće ni pojaviti....sretnoooo..pozzz

  9. #109
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    V&NMama, iz tebe stvarno pršti pozitiva!!!!

  10. #110
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ok, smijem ja sad bez roza cvika?

    prije svega, andy , kada se konačno vidiš s njim , ja ti želimda budeš iskrena prema sebi. osjetila što god, ljubav neizmjernu i preko svega prešla ili bije ogroman zbog kojeg bi mu oči iz glave izvadila, budi iskrena sebi.

    jer ti ćeš s tim morat živjeti, s njim ili bez njega, a to je izbor koji ne funkcionira najbolje ako je malo bi, malo ne bi.

    ali ja u vlastitiom slučaju nisam mogla prijeći preko toga da me iznevjerio, izigrao, da nije bio tu za mene, za nas dvoje , onda kada sam ja to željela više od svega na svijetu. i taj osjećaj je u meni nadvladao ljubav. jer ljubav u odnosu muškarca i žene, suprotno nekim mišljenjima, nije dovoljna. ona je osnova na koju se nadograđuju povjerenje, zajedništvo, podrška.
    u mom slučaju toga nije bilo, a ne vidim ni u tvom.

    nikakva ljubav ne mijenja činjenicu da je otišao, onda kada je najviše trebao ostati.
    i to se može oprpstiti, ali jako je teško preko toga prijeći. ja bi se stalno, u svakoj novoj situaciji pitala i možda strepila hoće li ostati ili će nestat u vidu lastina repa.
    nije to klima za stvaranje obitelji, jer koliko god se skrivalo, to se osjeti, djeca to osjete.

    on prije svega treba dobiti priliku da stvori odnos sa djetetom, da se njemu predstavi u drugačijem svjetlu, ne tebi. na tebi je da mu tu priliku pružiš i poštuješ i cijeniš ako ju ne profućka. jer on će noi otac biti uvijek, pisalo to ili ne, to ne možeš promjeniti. hoće li biti tata, ovisi o njemu.
    a što će biti tebi ovisi o tebi. i svaka je odluka uredu, ako si ti u nju sigurna.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •