Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Ginekolog Pula

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    1

    Početno Ginekolog Pula

    trebala bi na svoj prvi ginekoloski pregled zbog sumnje spolne bolesti. Neprestano vec mjesec dana pokusavam doci telefonom do doktorice Modrusan ali uzaludno (moram se naruciti telefonski posto zivim otprilike 1000 km od pule). Zvala sam i doktoricu Ladavac, i javila mi se medicinska sestra koja "nema draga slobodnog termina do sredine petog mjeseca". citajuci malo po netu otkrila sam da se ostali pulski ginekolozi vrte po zatvorima pa ono.

    a cekati mjesec i pol je malo previse.
    zanimaju me i cijene privatnih iako ako bas ne moram nebi placala
    Kakva su vasa iskustva i sta mi vi savjetujete?

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    3

    Početno

    ja živim u Puli..moja ginekologinja je dr Cukerić koja radi u stoj ord sa dr Modrušan samo u suprotnoj smjeni..odlična je...i brzo se dođe na red..smao trebate osobno doći, nikad nijednog ginek nisam uspjela dobiti na telefon

  3. #3
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj Vilica prvotno napisa Vidi poruku
    trebala bi na svoj prvi ginekoloski pregled zbog sumnje spolne bolesti. Neprestano vec mjesec dana pokusavam doci telefonom do doktorice Modrusan ali uzaludno (moram se naruciti telefonski posto zivim otprilike 1000 km od pule). Zvala sam i doktoricu Ladavac, i javila mi se medicinska sestra koja "nema draga slobodnog termina do sredine petog mjeseca". citajuci malo po netu otkrila sam da se ostali pulski ginekolozi vrte po zatvorima pa ono.

    a cekati mjesec i pol je malo previse.
    zanimaju me i cijene privatnih iako ako bas ne moram nebi placala
    Kakva su vasa iskustva i sta mi vi savjetujete?
    Ne znam što si ti čitala na netu,
    ali nitko od pulskih ginekologa nije u zatvoru.

    Ovi ginekolozi koji rade u sustavu primarne zaštite imaju dosta velike gužve, mislim da se kod niti jednog nećeš naručiti unutar mjesec dana.

    Inače, na telefon se, zbog navedenog obima posla, javljaju samo u određeno vrijeme, moja ginekologica je dr. Ladavac i njezina sestra se javlja u poslijepodnevnoj smjeni od 18-19.30, a u jutarnjoj od 11-12.30.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •