Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 54

Tema: Zasto ne zele pricati o "njemu"

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno Zasto ne zele pricati o "njemu"

    Proslo je tako malo vremena i boli jos uvijek ali kao da vise nikome nije stalo...ja zelim pricati o bebi ali to niko vise ne zeli,muz skace na svaki spomen malog djeteta i onda ide u drugu sobu i place a ostala familija vise me ni ne pitaju kako sam,za prijatelja da i ne pricam od pocetka su se ponasali kao da se nista nije ni desilo
    pomirila sam se sa tim i zelim pricati jer je to dio mene ali svaki put rijeci ostanu ne recene...mrzim ovu godinu jer mi sa njom dolaze samo problemi...cekam dan kad ce krenuti na bolje al nekad mi se taj dan cini tako daleko...negdje u magli i kad mislim da mi je blizu on nestane....


    Andjele moj

    Andjele moj ti ostajes kad svi drugi odu
    u svakom uzdahu,u svakoj rijeci
    u svakoj suzi sto iz oka kane...

    Andjele moj ti ostajes kao draga uspomena
    kao sjaj sunca
    kao zvijezda u noci
    tvoj dodir osjedim u vjetru
    u svakom cvrkutu ptica
    u svakoj kapi kise
    ti ostajes u mom srcu i nikad otici neces vise

    Moje srce tvoj je dom moja bebo mala
    budi dobro,budi sretan gdje god bio
    mome srcu bices uvijek mio...
    VOLI TE TVOJA MAMA ANDJELE MOJ...
    Posljednje uređivanje od adal : 15.04.2011. at 15:23

  2. #2
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno


  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    96

    Početno


  4. #4
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    jako mi je žao zbog tvojeg gubitka!
    ne znam kako je to, mogu samo -kao majka - zamisliti.

  5. #5
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    adal, ja mislim da je ljudima stalo, pogotovo tvojim najblizima, ali ponekad ljudi jednostavno ne znaju kako se ponasati u takvim izvarednim i tuznim situacijama, a to im nije uvijek za zamjeriti.....mozda misle ako o tome govore da te podsjecaju na tvoju bol i da ti je jos teze pa onda izbjegavaju tu bolnu temu....
    mozes pricati s nama o tome, znam da mnoge tjesi i lakse im je kad tugu koju imaju podijele....
    iako vrijeme nece izljeciti nikad tu ranu koju roditelji andjela imaju, ipak s vremenom bude lakse....drzi se, zelim ti snage :hug

  6. #6
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    adalmeni mm također više ne priča o tome.samo kad ja zaista započnem nešto i ne puštam ga. a neki dan mi je seka rekla da ona i mama me više ne žele ništa pitati ni spominjati Mariju jer znaju da me to boli pa ne žele da se rastužim.rekla sam tada sestri da ne treba paziti, ja volim pričati o njoj i spominjati je.Ona je moje dijete, koje sam nosila 9.mj , rodila i bez obzira na sve ja je volim, uvijek će mi nedostajati i mislit ću na nju.
    drugi ljudi više mi ne spominju, svatko nastavlja svoj život iide dalje...a što ću, ljudi ne razume...samo mi majke koje imamo anđele se razumijemo.

  7. #7
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    adal prelijepa pjesma
    zao mi je sto se tako osjecas. svi mi ponekad imamo potrebu pričati o nasoj dijeci jer ih naravno nezelimo i nemozemo zaboraviti.ja imam par ljudi sa kojima mogu pricati i koji su mi podrska , a sa ostalima, na poslu i van njega se ponasam normalno kao da se nista nije desilo, jednostavno tako funkcioniram, jer ne zelim da se primjeti na meni da mi je tesko, al isto tako stvarno mi bude drago , a posebno od clanova obitelji kad ih spomenu jer tad vidim da nisu zaboravljeni.
    moj muz reagira ponekad ok kad ja pocnem pricu o dijeci a ponekad mu je tesko i samo se usuti i mislim da jedva ceka da okrenemo temu.
    i naravno da je tvojim bliznjima stalo do tebe i kad ti dodje da pricas o svom anđelu ti zapocni pricu i ispricaj sto ti je na srcu jer oni vjerovatno nezapočinju prvi da te nebi rastuzili
    a uvijek imas i nas ovdje da nam bas sve sto ti je tesko ispricas i znaj da cemo te razumjeti

  8. #8
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Draga adal, lijepa mi je tvoja pjesma . Podsjetila si me na vrijeme prije 5 godina, kad sam se osjećala isto kao i ti sada. Tvoje maleno je uvijek s tobom, u tvom srcu će uvijek živjeti.

  9. #9
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno


  10. #10
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Draga, to je normalan period kojeg svi prodemo. I ja sam dugo bila tuzna jer sam mislila da vise nikom nije stalo, da su svi zaboravili na mog prvog sina, posebno me boljela MM-ova zelja da ne pricam o tome, njegovo optuzivanje da samu sebe namjerno rastuzujem dok gledam slike s uzv-a i kad po 100-ti put placem nad njima.
    Vec sam pisala kako me dugo smetalo sto nitko u obitelji ne pamti datum kad nas je Tin napusto, svekrva za sve pali svijece, pamti sve godisnjice smrti a eto, za svog prvog unuka nikad nije zapalila. MM takoder ne pamti datum, svake godine se iznova cudi kad me vidi tuznu da palim svijecu. I ne prica o tome, ne moze, ne zeli...ne znam...tako mu je lakse.
    Kako su i cure napisale, ljudima oko nas je tesko gledati nas tuzne, nitko ne shvaca nasu bol i nasu potrebu da pricamo o nasoj djeci, i zato se oni prave kao da nista nije bilo u nadi da ce to nama pomoci da krenemo dalje. Da, to jest njihova greska jer nama to ne pomaze, ali nije im za zamjeriti, to je u najboljoj namjeri.
    Upravo zato se oformila ova nasa grupa, jer ovdje jedna drugu razumijemo. Da je drugacije, da imamo od obitelji i prijatelja takvu vrstu razumjevanja nebi trebale svoju tugu prenosit u ovaj virtualni kutak. Al ovo je nas kutak koji jako puno znaci svima nama jer ovdje nitko ne misli da pricamo o svojoj djeci jer zelimo sazaljenje ili privuc paznju. Samo smo majke andjela koje ce uvijek svoju djecicu nositi u srcu...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Hvala vam zaista od srca...
    a znam ja da oni mene ne zele povrijediti pricom al kako ne shvacaju da me ovako vise vrijedjaju,kao da sam bolesna pa trebam to kriti i izbjegavati svaki spomen djece i slike beba,kad na tv neko spomene nesta muz odmah gasi,ja znam da je i njemu tesko i zaista se trudim da ne placem i da ga ne brinem jer sam toliko oslabila organizam od ove tuge da sam cjelo ovo vrijeme gripozna,svaki dan me nesta drugo boli,neraspolozena sam,tuzna i sva jadna... pored svega toga sam zaradila i neku upalu dole uzasno me pece,svrbi a dok.na godisnjem izludi,stvarno ne znam sta vise da radim od sebe...
    oprostite mi na ovako dugom postu al et moram nekako izbacit ovaj jad iz duse....

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo zato se oformila ova nasa grupa, jer ovdje jedna drugu razumijemo. Da je drugacije, da imamo od obitelji i prijatelja takvu vrstu razumjevanja nebi trebale svoju tugu prenosit u ovaj virtualni kutak. Al ovo je nas kutak koji jako puno znaci svima nama jer ovdje nitko ne misli da pricamo o svojoj djeci jer zelimo sazaljenje ili privuc paznju. Samo smo majke andjela koje ce uvijek svoju djecicu nositi u srcu...
    adal, koksy je ovdje tako lijepo rekla...uz tebe smo...samo piši. naši bližnji ne znaju kako nas podržati i vjerujem da misle najbolje kad ne pričaju. nisu zaboravili naše anđele, i oni su im se jako radovali. šaljem ti veliki zagrljaj!

  13. #13
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    koksy, lijepo si sve rekla. Teško mi je vjerovati da je svima situacija u obitelji ista i jednostavno ne žele pričati. Ja godinama odem sama na Trsat zapaliti svijećicu i ne smijem nikome reći, jer jednostavno ne razumiju zašto ne zaboravim. Kako možeš zaboraviti? Možeš na sat, dan, tjedan, jer život ide i traži puno od nas, ali na dan godišnjice ne mogu zaboraviti i neću nikada.

  14. #14
    ana_ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    12

    Početno

    adal znam da ti je teško, i slažem se s latikom kad kaže možda bi ti trebala prva početi pričati tako da im daš zeleno svjetlo da ti želiš pričati, oni su vjerojatno u grču kad treba o tome razgovarati... nitko ni od mojih ne započinje priču o mom sinu, ali ja počnem i onda imaju potrebne riječi...želim ti što skoriji fizički oporavak, znam da je i to frustrirajuće

  15. #15
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Adal..prekrasna pjesma..
    zato smo tu..piši kad god misliš da možeš i želiš, kad ti dođe teško, tu smo za tebe draga..
    znam koliko ti je teško, možda s vremenom se neke stvari promjene, tvoj anđel živi u tvom srcu, i to ti nitko ne može oduzeti
    nemoguće je to zaboraviti, ja ne zaboravljam ni jedne sekunde, bez obzira što naša djeca nisu tu, oni su uz nas, u nama ..
    moja obitelj isto ne zaboravlja, i mislim da nikad neće, jer su ti anđeli bili toliko željeni..i još uvik ih spominju, pričaju o njima, daju mi do znanja koliko su im moji anđeli značili, i beskrajno sam im zahvalna na tome
    želim ti da ti bude bolje, od sveg srca

  16. #16
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj adal prvotno napisa Vidi poruku
    ...al kako ne shvacaju da me ovako vise vrijedjaju,kao da sam bolesna pa trebam to kriti i izbjegavati svaki spomen djece i slike beba,kad na tv neko spomene nesta muz odmah gasi,...
    zašto to shvačaš kao vrijeđanje i samo se nepotrebno dodatno opterečuješ?...oni misle da će tako tebi biti lakše...a kako to tebi ne paše, moraš im to sama dati do znanja...načni temu i pričaj...ako oni to ne mogu prihvatiti, uvijek postoji netko tko može pričati o tome...

    ja sam se našla i s jedne i s druge strane...
    sa cimericom iz bolnice s kojom sam i dan danas u kontaktu koja je također izgubila bebu nisam ja načinjala tu temu dok ona sama nije počela pričati...tako mi je dala do znanja da je spremna!
    a kao mama anđela, nisam htjela niti dan danas hoću pričati o tome sa svojima jer mislim da bi me još dodatno počeli opterečivati sa kojekakvim pitanjima...pričam sa MM i to je to...nakon tragedije mi je bilo puno lakše pričati sa potpuno nepoznatom osobom o tome pa sam pričala sa psihologicom...imala sam sreću da sam naletila sa stvarno super ženu...eto to govori koliko smo svi različiti...


  17. #17
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    boxicamislim da svatko treba otkriti sam što mu odgovara i bez ustručavanja reći bližnjima i s kom želite ili ne želite razgovarati.najgore je kupiti u sebi bilo što što nas opterećuje.Ali slažem se, svi smo različiti.

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    236

    Početno

    Adal, ljudi oko tebe su također jako tužni i ne znaju kako da ti pomognu, pa u najboljoj namjeri prešučuju temu...a MM n i k a d nije o tome htio razgovarati i ja poštujem njegov način tugovanja. Kao što i ja ne mogu o tome govoriti i jako mi odgovara da me prijatelji nisu na to "tjerali". Ponašali su se jednako kao tvoji prijatelji jer su mislili da je tako bolje, nemoj im zamjerati. Potpisujem Klaritu2 i Boxicu.

  19. #19
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj klarita2 prvotno napisa Vidi poruku
    boxicamislim da svatko treba otkriti sam što mu odgovara i bez ustručavanja reći bližnjima i s kom želite ili ne želite razgovarati.najgore je kupiti u sebi bilo što što nas opterećuje.Ali slažem se, svi smo različiti.
    klarita upravo sam to i rekla adal, da svojima da do znanja što želi...

    adal...zaboravila sam ti natipkati prije...vezano što ti TM gasi TV...i moj je mijenjao programe, ali ne zbog mene, nego više zbog sebe jer on to nije mogao podnijeti...uostalom i sama si napisala da TM skače na razgovore o drugoj djeci i ode u sobu plakati...oni to podnose puno puno teže nego mi...

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Danas sam cjeli dan prevristala toliko me pogodila situacija bebe od 3 i po mjeseca kojoj su doktori upropastili zivot,beba je pri rutinskoj operaciji dobila njihovom nestrucnoscu sepsu i sad se bukvalno raspada,bore joj se za zivot ...to me toliko pogodilo da ne mogu opisat!!!nije vezano za moju temu i ja se izvinjavam al morala sam to izbacit iz sebe jer cini mi se puci cu...to je strasno,danas smo oboje plakali kao prvog dana i vidjela sam koliko ustvari muza pogadja nasa sudbina i koliko i on pati...
    hvala vam na razumjevanju i na vasim rijecima,drago mi je da mogu sa vama podjeliti svoju bol jer ma koliko se drugi trudili da nas shvate u sustini jedino shvata onaj ko je dozivio istu bol....

  21. #21
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    adalnažalost prečesto su dr krivi. ...
    što možemo, ja se samo nadam da svi imaju barem malo savjesti i da im ne da normalno živjeti jer ako nemaju onda su ubojice...


  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Joj doslo mi je da vristimmmmmm!!!!Sad u 18 h sam narucena ginekologu i uhvatio me takav strah da nije normalno...
    strah me sta ce mi reci,hoce li nesta naci i sto nekih glupih pitanja,strah me kao malo dijete nemam pojma sta mi je,napadaju me nekakve crne misli joj joj toliki sam postala pesimista da je to uzasno...

  23. #23
    Mali Vili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    42

    Početno

    adal Prekrasna pjesma.
    Ja sam se grozno osjećala kad sam prvi put išla u gin , bila mi je muka, mislila sam čak i otkazati. Ali, onda sam skupila snagu i doslovce natjerala samu sebe da odem pa šta bude. I mogu ti reći kada sam sve to odradila osjetila sam ogromno olakšanje, kao da sam sebi dokazala da mogu i da moram ići dalje. Kao da sam napravila prvu stepenicu, a da nisam pala.

  24. #24
    maj avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    49

    Početno

    adal, ja sam se uzasno osjecala kada sam isla prvi put ginekologu nakon porodjaja. mislila sam da ce mi reci kako imam ne znam kakvu bolest i da sam ja ubila svoje dijete. cak sam razmisljala da li mozda postoji neka kazna za ovakve majke kao sto sam ja. da nije glupo i zalosno bilo bi smijesno sta sam mislila. poslije sam shvatila da sam stvarno malo pretjerala, jer kada sam izasla od njega osjecala sam se kao "normalan" covjek. tako da, koliko god tesko da nam je, na kraju, mi smo samo normalne mame koje moraju jednu ogromnu bol da prezive. i prezivjele smo.

  25. #25
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    adalja sam se užasno osijećala kod prvog pregleda u ginekologa. drhate su mi noge, tresla sam se, znojila. Čim sam izašla mm i seka su me odveli kraj mora, ona je odmah primjetila da sam se uzrujala. a i dr je primjetio pa je bio ok...
    ali jake smo mi i sve ćemo to prevladati...

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Evo i mene(opet )eh ovak bila sam na pregledu i dao mi je dok.neke tablete(jos nisam dobila menstr.)i vaginalete jer imam neku upalu i gljivice ,kaze da vidi nesta u materici i ako posle ovih tableta ne dobijem menstr.onda sam trudna!!!!Napao me zbog toga uzas a sta da vam kazem ,od sutra ih pocinjem piti pa za 10 dana cu znati na cemu sam,ako bude trudnoca to bi danas bila 6 sedmica ili manje sve zavisi od ovu.a ja ne znam sta da osjecam ni kako da se ponasam,briseve jos nisam radila i jos uvijek se ne zna sta se desilo s prvom bebom tako da sam pre preplasena(zna te vec da sam veliki panicar )..
    Posljednje uređivanje od adal : 20.04.2011. at 01:32

  27. #27
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    adal super sto je prosao pregled! na trudnoci ti jos necu cestitiati dok i sama nesaznas jesi li al mi tvoj doktor nije jasan zasto te nije poslao da izvadis krv pa bi odmah znala jesi li trudna ili ne, pa bi ti na osnovu tog nalaza trebao dati terapiju

  28. #28
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    adalbit će sve ok.i tko zna, možda nas razveseliš veselom viješću!

  29. #29
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Ja sam jako sretna što mm i ja imamo takav odnos da o svemu razgovaramo... I njemu je bilo preteško, pogotovo što nismo imali izbora nego odlučiti se za inducirani porod kojeg naše zlato nije moglo preživjeti... Dugo nakon toga smo znali stajati zagrljeni i plakati zajedno, kći je imala potrebu (ima i danas) pričati i plakati zbog izgubljenog brata, svi smo jako puno pričali i plakali... I svaki puta nam je bilo malo lakše... Nikada nismo izbjegavali situacije koje su nas mogle podsjetiti na prtekle događaje, ali smo uvijek nastojali o njima prije ili poslije razgovarati... To nam je pomoglo da se bolje razumijemo i dodatno upoznamo i učvrstimo i u situacijama koje nisu lijepe, koje od nas traže dodatnu snagu i testiraju našu vezu... Nakon toga, mislim da možemo sve preživjeti...i sada se bojimo, sjećamo se, strahujemo - to je normalno, ali ne dopuštamo da nas taj strah prevlada...
    Laia je baš neki dan rekla kako joj nedostaje braco (u međuvremenu je dobio ime po njenom izboru - Oliver) i da se često sjeti kako bi bilo super da je sa nama jer bi imao već 2 godine... Tek se pred malo opustila i često govori novoj bebi (Maši), mazi trbuh, smije se štucanju i gurkanju, priča o tome što će sve raditi zajedno... I meni je zbog toga lakše...

    I ja sam imala strah od ginekologa, i nisam skoro 1.5 odlazila na preglede... Sve dok nisam pronašla prekrasnu ginekolgicu i uspjela se opustiti...
    Potpuno razumijem strah od nove trudnoće, pomiješan sa svim drugim osjećajima želje i htijenja...
    Sama znaš najbolje, mm je tu da ti pruži potporu koliko mu dozvoliš, kao i svi ostali... Ali ne bi trebala to prolaziti sama, pa ako izostane potpora uvijek imaš nas...

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Ma zelim ja bebu ali me strah jer nisu uradjeni nikakvi brisevi da se vidi stanje jer sam imala induc.prije 2 i po mjeseca jako malo vremena je proslo i nisam psihicki spremna al Bog jedini zna zasto se nesta desava i ako sam trudna bicu presretna ,a sto se tice pretraga da li sam trudna nije sad nista me slao jer je to jos tak malo i mozda je menstruacija pa cemo vidjeti sta i kako dalje,rekao mi je da ga zovem ako ne dobijem jer iako je 6 sedmica od posljednje menstr.ovo je malo za nekih 3 sedmice...a ja se sad moram opustiti i ne nervirati oko svega jer cu samo navuci jos kakve bestije
    podrsku imam od porodice ali podrske nikad dosta a ja ju trebam punoooo

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Prošla sam cijeli svijet leteći u zaborav.ali nisam uspjela odletjeti,a ne vratiti se.Još sam tu u našem čarobnom svijetu obasuta laticama djecije ljubavi.Još si tu mirisan i nježan a ja spremna na borbu sa čežnjom i spemna na sukob sa vlastitom tugom.Prešla sam cijeli svjet da bi vidjela oči i dodirnula srce.Prešla sam sve godine i utopila se u trenutku vječnosti,a tu sam te ponovo srela onako mirsnog i dragog,a dala sam ti samo osmijeh i sav moj svijet obasut laticama nježne majcinske ljubavi....volim te bebo moja

  32. #32
    ana_ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    12

    Početno

    samo se ti opusti i odmaraj koliko možeš... a da napraviš test?

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    test je sad za sad negativan a ko zna...jos je mozda rano da bi ista pokazao uglavnom doktor mi je dao terapiju kaze da ne moze stetit plodu pa sad ostaje mi samo da cekam i da vjerujem da ce sve biti dooobbbrrrooo...

  34. #34
    ana_ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    12

    Početno

    aha, ja sam u dosta sličnoj situaciji kao i ti, nisam dobila od poroda još, na kontroli prije nekih mjesec dana mi je sve ok bilo, grlić zatvoren, maternica čista...ali m još nema...tako da bi i ja lako mogla biti trudna... super mi je tvoja pozitivna energija!drži mi se i bit će sve dobro!!!

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Hvala Ana a nadam se pluseku i kod tebe ,hvala vam svima koji me hrabrite i pisete mi rijeci utjehe,to mi puno znaci jer jedino kad pisem znam nesto i reci ...divne ste sve i hvala vam od sveg srca

  36. #36
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    ana, adalvibram za vas ~~~~~~~~~~~~~~~~~

    svaka Vam čast, ja odgađam zadnju provjeru i nisam spremna.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    cure, sretno! javite čim saznate!

  38. #38
    maj avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    49

    Početno

    cure, drzim vam fige i da nas sve obradujete!

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Meni je danas 40 dan ciklusa a M nema ,ja uplasena i sva jadna jer ne znam sta me ceka ovaj put.. ANA kako si mi ti imal sta kod tebe novo
    Posljednje uređivanje od adal : 23.04.2011. at 11:17

  40. #40
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    cure ima kaj novo?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Ja sam jos danas na terapiji pa cemo vidjeti za nekih 5 dana sta ce biti nisam vise testove radila jer mi samo stvaraju nervozu tak da se trudim opustiti i sta bude nek bude...

  42. #42
    ana_ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    12

    Početno

    nista od moje trudnoće ovaj put, jučer stigla m, kao začin na ovu tešku blagdansku atmosferu, kad bi kao trebali bit veseli, svi se s djecom zabavili, a ja i mm na groblje pisanice našem sinčiću nosili...
    adal nadam se tvom +!javljaj nam što prije!!!

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Ana draga zao mi je zbog m al ne brini bude drugi put
    a svima nama koji smo izgubili bebu bude tesko posebno u vrijeme praznika kad se svi vesele dok nama dusa place al bice bolje i mi cemo se veseliti sa nasom djecicom ,ja jos cekam pa vidjet cemo sta cu docekati ,saljem ti puno zagrljaja i

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Evo i mene s vjestima,stigla M jutros ,sva sam fuj sve me boli,a sad mi nije jasno sta je to bilo u materici i jel to moze izaci s m,o cemu se radilo ako nisam trudna??a ja sam malo tuzna jer nisam trudna al et valjda bude i to ubrzo

  45. #45
    ana_ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    12

    Početno

    adal :hug: žao mi je što si mi se pridružila...nemoj se razočaravat, još je rano doće i trudnoća kad tijelo bude spremno...
    svakako otiđi liječniku nakon m, da vidi jel se sve očistilo, vjerojatno su to neki ugrušci ostali od poroda, koji idu s m...al svakaako provjeri!

  46. #46
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    cure doći će trudnoća kad najmanje očekujete.Možda i bolej da prođe koji ciklus da se to malo ustali. Ljubim vas!

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    12

    Početno

    Ni moj muz nikad nije zelio pricati o tome. I evo 6godina kasnije jos uvjek to prozivljavam sama jer mi je tako najlakse!

  48. #48

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    236

    Početno

    Citiraj ana b prvotno napisa Vidi poruku
    Ni moj muz nikad nije zelio pricati o tome. I evo 6godina kasnije jos uvjek to prozivljavam sama jer mi je tako najlakse!
    i meni je tako najlakše....i drago mi je što me okolina pušta na miru sve više, vrlo sam im zahvalna na tome.

  49. #49

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    12

    Početno

    Ma sad vidim da je lakse kad podijelis tu bol, ali s nekim ko je prosao isto. Jer niko drugi to nemoze razumiti. Sto se tice muzeva oni mozda neki, bar moj nije za razgovor jer ga to previse boli. I ja to postujem, ali meni treba ispusni ventil jer bi inace pukla! Okolina bi nas i trebala pustiti na miru jer bar iz mog iskustva razgovorom o nasim anđelima ih dovodimo u neugodnu situaciju. Jer najcesce neznaju sto bi nam rekli.

  50. #50

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    236

    Početno

    Citiraj ana b prvotno napisa Vidi poruku
    Ma sad vidim da je lakse kad podijelis tu bol, ali s nekim ko je prosao isto. Jer niko drugi to nemoze razumiti. Sto se tice muzeva oni mozda neki, bar moj nije za razgovor jer ga to previse boli. I ja to postujem, ali meni treba ispusni ventil jer bi inace pukla! Okolina bi nas i trebala pustiti na miru jer bar iz mog iskustva razgovorom o nasim anđelima ih dovodimo u neugodnu situaciju. Jer najcesce neznaju sto bi nam rekli.
    sasvim se slažem sa tobom.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •