Stranica 65 od 65 PrviPrvi ... 1555636465
Pokazuje rezultate 3,201 do 3,227 od 3227

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #3201

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Pozz cure! Evo danas imala na SD prvi (inače 4., prva tri bila na VV) svježi et dva osmostanična embrića. Po riječima dr.odlični… oduševljena sam pristupom i ležernošću svih na odjelu… u otpusnom mi piše terapija utrići, estrofem, a za vitamine sam pitala samo usmeno (ukinut gynositol, D ukinut s punkcijom, a nastavit s folnom i omegom). I piše mi mirovanje. Nije mi rečeno strogo mirovanje ni razlog mirovanja, a ja nisam vidjela to tamo pa ni pitala. Jel to svima tak piše ili ipak moram malo više pazit..? Kakva su vaša iskustva u posljednje vrijeme sa SD?

  2. #3202

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    55

    Početno

    Jednom mi je dr. objasnila da oni uvijek napišu da moraš mirovat da bi ti socijalni mogao dati bolovanje. Ako želiš naravno tj. ako imaš neki teži fizički posao. Ali ne moraš mirovat Samo je bitno da ne dižeš ništa teško i ne baviš se “ozbiljnijim” sportom dva tjedna.
    Ja sam jako zadovoljna sa cijelim timom tamo, stvarno su stručni i ugodni.
    Imaš kakvu info o selidbi? Meni su rekli da do jeseni ništa.. To mi je jako dugo… zbog godina… a ne želim nigdje drugdje jer tamo već znaju kako reagiram, kakve su mi stanice i kaj treba samnom

  3. #3203

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Pa evo jučer su selili - poskidali sve sa zidova hodnika pa i onaj TV, u kolicima nekim vozili nest iz neke prosrorije, a nakon transfera kak sam čekala otpusno pismo je dr.rekla embriologici da ce se kao danas preseliti… mojem suprugu je rekla dr.u petak da sele uskoro u novi dio od 600 kvadrata opremljen s najmodernijom opremom u RH. Ja se ipak nadam da to necu vidjet… ma ovaj stari odjel je oronuo malo (popucalo od potresa), ali je ekipa super, pristup je humani stvarno, tako da sam baš zadovoljna…

  4. #3204

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Tamara- jedino ne znam hoće li salu preselit i sve dok ne dobiju dozvolu za rad u novom dijelu (ili mozda vec jesu)… znam da je to na VV trajalo mjesecima, al tamo je sve nekak komplicirano pa valjda zato

  5. #3205

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj Ivana2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Tamara- jedino ne znam hoće li salu preselit i sve dok ne dobiju dozvolu za rad u novom dijelu (ili mozda vec jesu)… znam da je to na VV trajalo mjesecima, al tamo je sve nekak komplicirano pa valjda zato
    Hvala ti na info. Sretno u čekanju bete!
    Da, trebaju dobiti dozvolu kada presele, to je problem i to bi moglo trajati.. Al šta je tu je.

  6. #3206

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Hvala Tamara@ - kad ti ideš opet u postupak tamo? Vidin u opisu nizak amh, al nek te to ne obeshrabruje… moj je visok pa eto 3 puta nista, nitko mi se ne usudi dat vecu dozu od minimalne jer se boje hipera, a kod mene jajnici nesto inače stede pa najvise 4 stanica imam. Sad evo dvije, al i jedna dobitna je dovoljna! Kod koje si ti dr.?

  7. #3207

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj Ivana2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Tamara@ - kad ti ideš opet u postupak tamo? Vidin u opisu nizak amh, al nek te to ne obeshrabruje… moj je visok pa eto 3 puta nista, nitko mi se ne usudi dat vecu dozu od minimalne jer se boje hipera, a kod mene jajnici nesto inače stede pa najvise 4 stanica imam. Sad evo dvije, al i jedna dobitna je dovoljna! Kod koje si ti dr.?
    hvala na obrabrenju
    Ja sam kod Turudić, ali zapravo nekada me gleda i vodi Tikvica, ovisi, obje su mi odlične.
    Jako sam im zahvalna jer su zapravo “otkrile” da samo u prirodnjacima dobijem kvalitetnu stanicu i sad ih vrtim doslovno svaki mjesec (nema više stimulacija) pa kad uhvatimo stanicu uhvatimo. Zato mi je puno tako dugo čekati jer su mi tri ciklusa do jeseni a to su tri šanse za hvatanje
    Sretno, nadam se da će se uhvatiti, naravno da je jedna dovoljna. A tebi su čak vratili dvije

  8. #3208

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    I ja sam kod iste doktorice, al ovu drugu sam vidjela i kod te druge je moja kuma uspjela od 1.
    Nisam shvatila da nece biti postupaka sad tijekom selidbe… cure su i jučer prije mene dolazile na folikulometrije, ali neke i na konzultacije…
    Super je to da se dr.drži do situacije pacijentice, a ne onak kak bi njoj bilo najjednostavnije… drzim i ja tebi fige da do jeseni budes trudna!!!

  9. #3209
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Ivana skuzih te tu pa samo da te pozdravim i pozelim puno uspjeha ovaj put!! Drago mi je da si zadovoljna promjenom klinike i doktora!!

  10. #3210

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Lemon- hvala, pozdrav i tebi!
    Zadovoljna jesam, a kak ce se dalje odvijat… vidjet cemo…
    Kak si ti? U kojoj su fazi borbe za bebu2?

  11. #3211
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    obavila transfer prosli petak, i sad dan po dan do bete...

  12. #3212

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Oho- drzim fige onda ja i tebi…kad je beta?

  13. #3213
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    8.7., ali uvijek radim test prije, ne mogu docekati, kada ti?
    Posljednje uređivanje od LemonK : 01.07.2021. at 16:00

  14. #3214

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    12.7., al test ni ne budem… negativni me samo zbedira prije

  15. #3215
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    sretno i nadam se lijepim vijestima s obje strane!!

  16. #3216

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Lemon - jesi vadila betu? Pokusala sam ti poslat pvt poruku, ali nest nece..

  17. #3217
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    jesam, nista nazalost, cekaj probat cu ja tebi

  18. #3218

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    55

    Početno

    Ima li netko nekih internih info o tijeku preseljenja klinike, dobivanju dozvole i početku rada?

  19. #3219

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Tamara - preselili su se, ne znam jesu li dobili sve dozvole za salu i to, ali rade… postupci krenuli

  20. #3220

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    35

    Početno

    Pozdrav svima, trebam samo svježe informacije za prve konzultacije na SD, nalazi i kod njih ne smiju biti stariji od godine dana(papa, brisevi, hormoni..sve to imam,ali jos mi mjesec dana vrijede) Do sad sam u postupke išla na VV, no više se ne želim tamo vraćat pa sam odlučila krenuti na SD. Da li imaju neki mail ili sve ide isključivo telefonom, vrijedi li cijepljenje ili se za sve mora testirat prije?

  21. #3221

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Cijepljenje vrijedi. Ne treba testiranje. Za mail ne znam, al ako ti nalazi vrijede samo mjesec dana bolje ih zbog sebe ponoviti do pocetka postupka. Za konzultacije ne treba sve imat spremno. SD trazi mikrobiologiju ejakulata (moze se napraviti i na SD), al uvazavaju nalaze od bilo kuda. I tamo ne trebaju ni trijazni dva tjedna prije niti ovjereno kod javnog biljeznika prije svakog postupka, dovoljan je vjencani list i preslike osobnih. Ja isto presla s VV na SD i tu mi je sve puno manje stresno. Sestre su isto super, a dr.da ne govorim…

  22. #3222

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    35

    Početno

    Hvala ti Ivana2009, jednostavno mi je previše stresa od tog VV i nemam namjeru se više ikad tamo vratit.. da,da, spremam se nalaze ponovit da mogu što prije krenut u novi postupak, a sutra cu onda zvati za konzultacije.

  23. #3223

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Silk, nema na čemu… ako te jos nest zanima, slobodno pitaj.. il mi posalji pvt poruku ako zelis pa ti dam i mail… vidjet ces, preporodit ces se na SD. Osim toga su sad krenuli radit u novom prostoru, sve im je zaista prostrano i svemirski opremljeno… iako meni nebitno… uglavnom, tamo je drugaciji pristup i sve se moze dogovoriti…

  24. #3224

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav cure,
    Imate li info o listama cekanja na SD, koliko se ceka na prvi pregled i ako je sve ok za uci u postupak, ako su spremni svi nalazi itd., koliko se ceka na pocetak... hvala i pozdrav svima!

  25. #3225

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Kolko sam ja shvatila nema čekanja. Ako imas sve spremno kreces sa sljedecim ciklusom odmah…

  26. #3226

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Čekanja ako su svi nalazi spremni nema.
    Mi smo bili 19.4.na prvim konzultacijama.. čekala sam ih 5 dana.. jako brzo se dođe na red..
    Izasla sam od doktorice s terapijom i čekamo sada 5 mj da krenemo

  27. #3227

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Čekanja ako su svi nalazi spremni nema.
    Mi smo bili 19.4.na prvim konzultacijama.. čekala sam ih 5 dana.. jako brzo se dođe na red..
    Izasla sam od doktorice s terapijom i čekamo sada 5 mj da krenemo ������������
    Ovo super zvuči. Mi smo u međuvremenu otišli nekim drugim putem i svašta se izdogađalo, pa se konačno opet spremamo poslije ljeta pokušati Sv. Duh ili Vinogradska... Možeš li podijeliti i ostala iskustva i preporuke za kojeg doktora ili doktoricu izabrati, sad pretpostavljam da si krenula s terapijom kroz 5. mjesec?

Stranica 65 od 65 PrviPrvi ... 1555636465

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •