Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: The Emergence of Vaccine Induced Diseases

  1. #51
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa Vidi poruku
    Doktori koji su lobirali za uvođenje tog cjepiva su mi rekli da sam kriminalac jer želim jadnoj dječici uskrati zaštitu. I tko sam ja da to uskratim jadnoj dječici koja će oboljeti od karcinoma jetre jednog dana jer im ne bih omogučio cijepljenje.
    Rekli su mi i da će me tužiti na sud jer ih klevećem kada kažem da je uvođenje tog cjepiva više u interesu farmaceutske industrije nego stvarna potreba u Hrvatskim uvjetima.
    I na kraju je tadašnji ministar inistirao na uvođenju tog cjepiva u novorođenačkuj dob.

    I onda mi tu neke ženske koje su pale s marsa i ni o čemu nemaju pojma, kažu da se iz aviona vidi da prodajem za farmaceutsku industriju!!!
    Apsolutno se slažemo. Samo što je moje mišljenje takvo o još nekim cjepivima (a za čije ukidanje se bore neki drugi doktori u RH - tko zna, možda i ti ). No hoću reći da stvar nije crno bijela, iz ovog primjera gore je vrlo vidljivo da nije crno bijela i da nije baš sve što je stavljeno pred nas uvijek i u našem najboljem interesu. Samo to, ništa drugo.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    49

    Početno

    Mislim da mnogo toga vezano uz cijepljenje nije baš u interesu jedinke, nego općenito društva. A ponajviše farmaceutskih kompanija. Pitanje je jel ta deklaracija odgovara potpunom sastavu.

    U dr. Mercolu ne vjerujem, ali vjerujem u svoju zdravu pamet i nije da nam uvijek serviraju ono najbolje.
    Posljednje uređivanje od lahor : 06.09.2011. at 04:29

  3. #53
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ako prihvatiš ideju da se ne radi o religiji (moš mislit ) onda je sasvim svejedno vjeruješ li u Mercolu, Tenpenny ili bilo koga iz antivakcinacijske ekipe. Sasvim je dovoljno usvojiti ideju da ti ljudi ukazuju na probleme koje puno veći broj stričeka i teta vrijedno pospremaju pod tepih već godinama. Uz općenitu nevoljkost oko informiranja pacijenata ti ljudi su postali nezamjenjivi. Znaš ono, gdje ima dima...

  4. #54

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    49

    Početno

    ...ima i vatre. I dobro je da takvi kao Mercola postoje jer onda malo proučim njihove argumente i vidm koliko su opravdani.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •