Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: odbila carski rez jer bi joj "ožiljak uništio život &q

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    91

    Početno odbila carski rez jer bi joj "ožiljak uništio život &q

    majka blizanaca optužena da je ubila jedno od svoje nerođene djece, time što je odbila carski rez kojim bi se spasio život djeteta.
    što je najgore, ona je obišla tri bolnice i svugdje dobila istu dijagnozu, i peporuku za hitni carski rez, koji je ona i po treći put odbila objašnjavajući da bi radije izgubila dijete nego da je režu , i da bi joj ožiljak uništio život.
    na posljednjem pregledu ustanovljena je smrt jednog od blizanaca, a ona je i teda napustila bolnicu :shock:

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    77

    Početno

    :shock: :shock: :shock: Prestrasno! Zar zaista postoje takve "zene" ?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    cro
    Postovi
    18

    Početno

    Bože pa zašto njima daš sijete a nama ne!! Pa takve majke nisu zasluzile da osjete čari majčinstva!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    374

    Početno

    Ovo je grozno!!!!!!!!!!!!!!

  5. #5
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Nemrem vjerovati. Ja sam prije poroda recimo bila protivnik poroda uz drip, odnosno smatrala sam da mi to netreba i doviđenja. Međutim, obzirom da sam bila u rađaoni dva dana, plodna voda je otjecala a beba se nije spustala, doktori su mi preporučili drip, uz naravno moju dozvolu.Neznam, nisam opće puno razmisljala, malo me je bilo strah, ali nakon 2 dana vec mi je svega bilo dosta i pristala sam na to. Hocu reci, da mi nije jasno odbijanje ove mame na carski rez, i to zbog razloga jer će joj ostati ožiljak..... uzas jedan.

  6. #6
    Bella

    Početno

    Dakle???Totalno bez komentara

  7. #7
    happy mummy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ST
    Postovi
    661

    Početno

    :shock: :shock: :shock:
    ima ona ožiljak na mozgu, sve mi se čini!

  8. #8
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    ma, cijela priča mi zvuči toliko nevjerojatno da moram pitati otkud ti ta informacija? jel se to desilo tu kod nas ili vani?

  9. #9
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Katastrofa, ni ja nisam mogla vjerovati kad sam to pročitala (Jutarnji od subote čini mi se).
    Mama Juanita - vani negdje, čini mi se u Americi, nisam sad baš sigurna.

  10. #10

    Početno

    Ma bila je i fotografija, žena u Salt Lake Cityu...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    163

    Početno

    Jadan mi je to život koji se može uništit ožiljkom. :? Osim toga, ta persona već ima veeeeliki ožiljak - u glavi

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    74

    Početno


    Odbiti carski rez radi praznovjera ili nečeg uvrnutog u glavi ? Pa kakvi su to liječnici koji su poslušali ženu laika u trudovima pri porodu da ona odlučuje što će oni napraviti. Katastrofa. Kao da ona samu sebe porađa.
    Tako isto i oni Jehovi svijedoci, protive se dobivanju infuzije kao da je to neko zlodjelo. Blesavi fanatici u stanju su sebi i drugima napraviti zlo.

  13. #13
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    Citiraj Marinela prvotno napisa

    Odbiti carski rez radi praznovjera ili nečeg uvrnutog u glavi ? Pa kakvi su to liječnici koji su poslušali ženu laika u trudovima pri porodu da ona odlučuje što će oni napraviti.
    to ti je zato što su ameri predemokratski nastrojeni

    Tako isto i oni Jehovi svijedoci, protive se dobivanju infuzije kao da je to neko zlodjelo. Blesavi fanatici u stanju su sebi i drugima napraviti zlo.
    lako za njih, al jadna njihova djeca ...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Meni kao i Mami Juaniti prica zvuci nevjerovatno. Cak mogu shvatiti i mozda povjerovati da majka moze biti neka nenormalna pa na necemu takvom insistirati ali ipak smatram da lijecnici ne bi riskirali zivot djeteta da majci ne bi ostao oziljak. Imas li mozda link da vidimo

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    93

    Početno

    da ju ne unakazi oziljak od carskog a ima slika i grda je ko lopof...fuj!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •