Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: " Ping-pong loptica" ???

  1. #1
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno " Ping-pong loptica" ???

    Ja i Davidov tata nismo zajedno nekih godinu dana...sudski smo razvedeni već neko vrijeme.

    Ono što mene muči je to kako se dijete osjeća tj. zna li dijete gdje pripada??

    U situacijama kada ja radim Davida čuva tata i rijetko kada ga puštamo trećim osobama. Stvarno se trudimo da je uvijek jedno od nas sa njim.
    Ponekad se osjećam da je David kao ping pong loptica..malo kod mame, malo kod tate.
    Da li je to dobro za dijete?? Da li ga sa time dodatno zbunjujemo??? Opet gledam to sa te strane da je ipak bolje da je dijete sa ocem nego sa bakama.
    Samo me strah kako on sve to doživljava...

  2. #2
    luci07 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,313

    Početno

    Nisam razvedena pa možda nisam previše upućena u to, ali odgovorit ću ti kao dijete razvedenih roditelja.
    Ja i seka smo ostale živjeti s mamom, ali puno nam je značilo vrijeme provedeno s tatom i uvijek smo bile sretne kad je tog vremena bilo što više.
    Ovo je tvom malenom sigurno velika promjena, i sigurno je zbunjujuća i teška situacija, kao što je sigurno često teška i vama, ali mislim da je dobro i važno da zna da su njegovi roditelji- i mama i tata, i dalje njegovi roditelji u svakom smislu te riječi, iako više ne žive zajedno. Da zna da je tata i dalje tu za njega, da ga voli i ima vremena za njega.

  3. #3
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Znam slučajeve gdje djeca rastavljenih roditelja podjednako vremena provode i s majkom i s ocem i da takva shema može izvrsno funkcionirati. Mislim da možeš biti sretna što tvoj bivši suprug želi aktivno sudjelovati u brizi, čuvanju i odgoju dijeteta!

    A kako se osjeća dijete? Pa ako je podjednako i s majkom i s ocem, onda valjda osjeća pripadnost i majci i ocu, što je zapravo nekakav ideal razorene obitelji, zar ne?

  4. #4
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja i muž smo u braku pa su djeca ili samnom ili s tatom, vrlo rijetko s oboje u isto vrijeme. Radi posla, obaveza, dnevnog rasporeda..zapravo su jako rijetki trenuci kad smo i navečer svi skupa. Ne brini se, sve je kako treba biti, dijete je sigurno i sretno što vas ima oboje. Sigurno će doći vrijeme kad će biti zbunjeno i postavljati milijun pitanja ali ono što treba imati ima.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    U svakom slucaju bolje da je dijete sa roditeljima, nego sa nekom placenom sitericom kako je to kod mene cesto slucaj... ne brini, imate od svih mogucih losih kombinacija u biti jednu koja je najbolja
    Posljednje uređivanje od samamama : 18.05.2011. at 13:34

  6. #6
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Hvla vam puno cure, sada mi je lakše

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •