Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 350

Tema: Razred za naprednu djecu

  1. #301
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam!

    (U našoj školi se ova nabrojena područja ne spominju ni kao slobodne aktivnosti, a kamoli da idu na natjecanja iz istih ...
    Pod koji to predmet uopće spada? Tehnički? )

    Potpisujem i čestitam Tanči, a takvog ravnatelja možemo samo poželjeti u svim školama. To je dokaz da kad ima volje ima i sluha i od strane grada a i države.

  2. #302
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Bravo

  3. #303
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Cure, da, tehnički je to.
    I to imaju svi.
    Ali, prof iz tehničkog bi trebao organizirati školsko natjecanje, pripremiti djecu, nabaviti materijale i alate i onda s najboljom djecom otići na županijsko natjecanje, a ako budu prvi na županijskom slijedi državno.
    Nije lako i zato to profesori izbjegavaju.
    Moja kći nije imala pojma o elektrotehnici, a i gdje bi to naučila?!?
    Ali je ona cijelu godinu vježbala s profesoricom-mentoricom. Nalazile su se izvan nastave i vježbale zajedno.
    Otišle u Bauhaus i kupile profi bušilicu i lemilicu za što je ravnatelj osigurao sredstva...
    I kad je moja kći pobijedila ponovno ove godine na županijskom natjecanju, predsjednik komisije ju je pitao ima li njen tata kakvu radionicu, obrt..?
    Ona je rekla da nema, da je njen tata umirovljenik, a mirovinu je zaradio u Ini što nema nikakve veze s radionicama.
    Uglavnom, hoću reći kako su mislili da joj tata ima neku radionicu u kojoj mala visi po cijele dane s tatom i vježba, uči pa kao nije čudno da to sve zna.
    Ali eto, to nije tako.
    Inače Savez tehničke kulture ima jako dobro razvijen sustav.
    Baš su prošli vikend imali sajam u Boćarskom, žao mi je kaj sam tek u nedjelju saznala za to pa nisam javila na forum.
    Imaju i ljetnu školu u Kraljevici, super organiziranu.
    I tak...

  4. #304
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Naša škola se uopće ne angažira oko toga čini mi se-neću se kladiti jer možda ne znam za to al moja je trenutno jako dobra iz tehničkog i sigurno bi se zgurala u nešto takvo da je i ona obaviještena.
    Uglavnom se profesori i ravnateljica hvale kvalitetom škole i zadržavanjem prosjeka u srednjoj, no ja za sada nisam vidjela tu kvalitetu i ono nešto što bi klince privuklo i potaknulo. Ali eto, drago mi je da iha ima u blizini, da se vidi da se može i hoće..

  5. #305
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Učenik naše škole je ove godine državni prvak iz tehničkog...

  6. #306
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    lili nema toga kod nas u školi

    Pa kakve to veze ima.
    cisto me zanima kako je to funkcioniralo u praksi.

  7. #307
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ako se smijem malo pohvaliti : E. je jucer dobila pismo od Grada, proglasena je najboljom ucenicom, dobila novcanu nagradu i pozvana je na prijem.

    Inace, nagradu daje Grad, a skola na vijecu profesora razmatra kandidate i salje ime u gradski ured za skolstvo za dalje.
    Biraju po jednog ucenika iz svih razreda koji su ekvivalentni 6., 7. i 8. razredu.
    Kriteriji su vladanje, uspjeh, zalaganje u i van skole... Jako je ponosna, i uopce nije ocekivala jer su profesori postigli da to bude iznenadjenje (nisu govorili o tome ni tijekom skolske godine, ni kod podjele svjedodzbi (na kojima je bila najbolja u razredu, ali naravno nije znala da li su najbolji u ostalim razredima iste generacije bolji ili losiji od nje).
    Posljednje uređivanje od Elly : 23.09.2015. at 13:20

  8. #308
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Bravo!

  9. #309
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno


  10. #310
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Bravo!

  11. #311
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Čestitke curki i, naravno, roditeljima

  12. #312
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Bravo!

  13. #313
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Bravo Elly bome i ona i vi imate na sto bit ponosni!
    Svaka cast!!!

  14. #314

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je poštar donio pismo od ravnatelja škole koju moja kći pohađa.U pismu piše da škola osniva novi razred naprednih učenika i da je tu i moja kći.Bit će ih dvadesetak i raditi će po jačem programu.
    Zvala sam školsku psihologicu da ju pitam za pojašnjenje.Nisam baš puno saznala.
    E sad,mene zanimaju iskustva roditelja čija djeca idu ili su išla u takve razrede.Koje su prednosti,a koje mane?
    Do sada se znalo događati da jedino moja kći napiše test iz npr.matematike bez greške,a ostali dobiju puno loših ocjena i onda se cijeli tjedan sve vrti oko ispravljanja tih loših ocjena,a za to vrijeme se moje dijete dosađuje.Pretpostavljam da se u ovom novom razredu to neće događati.
    Ja još ne znam šta da mislim o svemu tome.Jedino me ljuti što nama,roditeljima nisu ni riječi rekli o tome.Poslali su nam to pismo i odluka je konačna.
    vidis ja sam dijete koje ide u takav razred pa ces vjerojatno od mene to doznat s djecjeg pogleda, vjerojatno je tvoja kči vec skuzila da je drukcija (100% je skuzila) i to je il zbunjuje il živcira a tam ce joj bit bolje jer ce bit sa onakvim ko ona, lose: e sad ja nejdem u stalni razred nego je to kao program navecer i tu je problem jel neki mamlazi iz razreda mogu bit ljubomorni i onda ko obranbeni mehanizam ce joj govorit da je streber (ako nije ovrijedljiva i ak je pametna super). a ak je to stalni razred onda nece vidat svoje prijatelje iz normalnog razreda i to ce je isp1zd1t

  15. #315
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    bravo!

  16. #316
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Bravo, baš lijepo iznenađenje

  17. #317
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Tanči mi još čekamo tvoj osvrt na razred za naprednu djecu.
    Rekla si nam se javiti početkom školske godine s osvrtom na nekadašnji kćerkin razred za napredne, pa ajd kad uhvatiš malo vremena napiši koju. Hvala.

  18. #318
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Hvala svima

  19. #319
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Elly jel i tvoja kćerka išla u razred za napredne? Iskustva...

  20. #320
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Tanči mi još čekamo tvoj osvrt na razred za naprednu djecu.
    Rekla si nam se javiti početkom školske godine s osvrtom na nekadašnji kćerkin razred za napredne, pa ajd kad uhvatiš malo vremena napiši koju. Hvala.
    Čekaj da se malo pribere - ima novopečenu srednjoškolku... Bude ona to.

    (Offt. moj sin je isto novopečeni srednjoškolac, on se u srednjoj školi napokon našao među jednakima. Da je bilo prilike, i on bi bio u razredu za naprednu djecu, ali rijetko gdje se to može organizirati u osnovnoj školi.)
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 24.09.2015. at 11:27

  21. #321
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    @ Lily: Pisala sam par stranica ranije a mozes procitati, ali njeno iskustvo je talijansko, pa ti moze posluziti eventualno za usporedbu.

    Inace, uvijek pratim i HR-skolstvo jer bi mogla u srednju i u HR... Ovisi o njoj, sto i gdje bude htjela upisati.
    Posljednje uređivanje od Elly : 24.09.2015. at 12:00

  22. #322
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Bravo za Erin!

    I roditelje.
    Posljednje uređivanje od Jurana : 24.09.2015. at 14:23

  23. #323
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    @ Lily: Pisala sam par stranica ranije a mozes procitati, ali njeno iskustvo je talijansko, pa ti moze posluziti eventualno za usporedbu.

    Inace, uvijek pratim i HR-skolstvo jer bi mogla u srednju i u HR... Ovisi o njoj, sto i gdje bude htjela upisati.
    idem pročitat, čak mislim da sam nekad ranije čitala al me danas mozak baš ne služi

  24. #324
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Hvala ti, Jurana!

  25. #325
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Tanči mi još čekamo tvoj osvrt na razred za naprednu djecu.
    Rekla si nam se javiti početkom školske godine s osvrtom na nekadašnji kćerkin razred za napredne, pa ajd kad uhvatiš malo vremena napiši koju. Hvala.
    Evo me.
    Borim se s nekim novim situacijama u životu pa ne stignem baš sudjelovat ovdje kao prije, ali napisat ću ukratko;
    Razred je završio sa prosjećnom ocjenom od 4,7 što je odlično.
    Svi su prošli s 5, a sa 5,0 njih 6. Od toga jedan dečko i ostalo su cure.
    Upisali su se; dvoje u XV- MIOC, šestero u X gimnaziju, jedna cura u V gimnaziju, jedna u Tituš, jedna u Zaprešićku gimnaziju, jedna u II gimnaziju, jedna u Nadbiskupsku klasičnu gimnaziju, jedna u Gornjogradsku....
    Šareno, ali sve dobre škole.
    Od strukovnih ništa. Sve gimnazije.
    Kao što nam je rekla razrednica na zadnjem roditeljskom, više ovakvog pokusa neće biti iako je ispalo dobro na kraju.
    Ja sam zadovoljna, moja kći isto. Vjerujem da su i druga djeca isto zadovoljna.
    Dobili su jako dobro znanje i puno kvalitetniji pristup jer s njima profesori nisu imali uobičajenih teškoća s disciplinom, izostancima i sl. kao u ostalim razredima.

  26. #326
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    A da se i ja malo pohvalim sa zaostacima:
    moja kći je i ove godine dobila Oskar znanja pa sad ima kolekciju od tri i nagradu od Župana od 1000 kn te je proglašena učenicom škole, povijesti škole i generacije kao najuspješnija učenica u 161 godini postojanja škole te je od ravnatelja po vlastitoj želji dobila iPad Air i lijepu kolekciju knjiga.

  27. #327
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Tanci bravo za curku!!!!! Svaka cast!!!
    Hvala na reportu.

  28. #328
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Cestitke kceri, Tanči!

  29. #329
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Hvala cure.
    Nadam se samo da će zdravlje poslužiti i nju i nas roditelje.

  30. #330
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Kopiram s druge teme no vezano za napredne razrede: E. je jucer bila na svecanoj dodjeli nagrada kod gradonacelnice, na kojoj je proglasena najboljom ucenicom generacije.

    Trenutna razrednica od E. je bila razredica dobitnici nagrade za 8. razrede (koja je njena frendica s baleta), pa mislim da se potvrdjuje pravilo u kojemu je najvazniji 'ljudski materijal': ta profesorica (talijanski, zemljopis, povijest, latinski) ih jako lijepo, uz puno truda i volje, vodi kroz ovu fazu skolovanja i odrastanja, lijepo je bilo vidjeti da su cak dvoje njenih ucenika proglaseni najboljima, svatko za svoju generaciju.

  31. #331
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Bravo, Erin!

  32. #332
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Jučer je objavljena lista za dodjelu stipendija Zagrebačke županije.
    Moja kći je dobila stipendiju po načelu izvrsnosti.

  33. #333
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Bravo ! Čestitke... Jel se i zdravstveno stanje sredilo?

  34. #334
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Čestitam!

  35. #335
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Bravo!

  36. #336
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Bravo!

  37. #337
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo ! Čestitke... Jel se i zdravstveno stanje sredilo?

    Hvala svima na čestitkama.

    Za zdravlje ne znam što bih rekla.
    Naime, ona tvrdi da je dobro. Nema napada no zadnji eeg nije bio dobar.
    Vidjet ćemo kakav bude sljedeći za mjesec dana.
    Inače više ne pije dva lijeka. Postupnim spuštanjem doze smo došli do nule nakon 4 mjeseca pa nije morala u bolnicu na skidanje s lijeka.
    Borimo se. Nadamo se.
    Ona živi normalno.
    Vježba tjelesni.
    Ima najboljeg razrednika na svijetu, a i cijela stručna služba u školi je sjajna kao i razredni kolege.
    Jer, iako se nije upisivala na zdravstvene teškoće, ja sam morala to razredniku reći, a on je upoznao stručnu službu škole te razredne kolege koji su svi to prihvatili sjajno i najnormalnije.
    Tim više mi je lakše jer iako svakodnevno putuje po dva sata u svakom smjeru i provodi puno vremena u školi, znam da je u sigurnom okruženju.

  38. #338
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Pa super, možda je zato i eeg pokazivao neke promjene jer se skidala s tih lijekova? Iako moj susjed doktor s Rebra koji je isto imao jednom napad ( nema nikakvu dijagnozu) pa je često radio te eeg-ove kaže da su rezultati eeg-a jaako podložni kakvo ti je trenutno stanje organizma pa i ako si premoren, neispavan... I da valjda kad bi svi radili eeg svaki drugi -treći ne bi imao 'normalan'/ uredan nalaz.
    Baš mi je drago da je dobro i u dobrom okruženju u školi-to puno znači.

  39. #339
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moja ima dijagnozu.
    Potvrđenu.
    Inače se epilepsija dijagnosticira na više načina, odnosno ne gleda se samo eeg pa i kad je loš, već i prolaktin neposredno nakon napada i još toga.
    Moguće da je ukidanje jednog lijeka poremetilo nalaz, ali ona tvrdi da je dobro i vidim da je.
    I dalje pije drugi lijek; Keppru, od kojeg su joj napadi stali u potpunosti prije gotovo dvije godine.

  40. #340
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Znam Tanči za dijagnozu iz nekih drugih postova..ma bitno da je ona dobro i nek tako ostane
    Za par godina dok medicina napreduje..tko zna..možda se i izliječi jednom zauvijek.. Moja je još mala pa se nekako tješim s time..
    Držite se

  41. #341
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ma ja ti to gledam na način da sve što se može liječiti je dobro.
    Nema druge.
    Moramo se borit.
    Hvala na lijepim željama.
    I uzvraćam :hart:

  42. #342
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Tanci, bas mi je drago da je zdravstveno stanje sve bolje i bolje i da u novoj skoli kao i u staroj imaju sluha za to.


    Mi smo vec ove godine krenuli na tzv. open days, dane otvorenih vrata srednjih skola. S obzirom na to da E. moze upisati stogod pozeli, htjeli smo da malo vidi sto se sve nudi, sto se sve ocekuje, kako sve to uskladiti s baletnom skolom... Ima puno faktora u igri, veliki dio je i putovanje u skolu/natrag pa trci u baletnu... Taj logisticki dio nam je toliko bitan da smo u obzir uzeli i college, gdje bi bila doma samo jednom tjedno.

    Uglavnom, nadamo se da cemo na racun posjecivanja open days to 2016. u ovo doba (upisi su u sijecnju) prozivjeti bez stresa.

    Da skratim pricu, bili smo pogledati liceo scientifico, ne znam tocan hr-ekvivalent jer se to ovdje dijeli na 2 smjera: matematicka gimnazija i matematicka gimnazija - primjenjene znanosti. Jos je naravno prerano za odluku, to nas ceka 12-2016, no matematicka sa primjenjenim znanostima je rekla da ju ne zanima, no zainteresirala ju je 'obicna' matematicka gimnazija. U istoj skoli, pod istim ravnateljstvom, postoji i jezicna gimnazija (koja ju jako interesira, to jos moramo otici pogledati).
    Ono sto sam htjela nadodati je to da su rekli da ovdje i u gimnazijama postoje napredni razredi - sloze ih na racun uspjeha i afiniteta djece prema odredjenim predmetima, tako da se s njima moze jako puno i jako lijepo raditi.
    Dopao mi se entuzijazam koji sam vidjela kod E., nadam se da ce ostati u ovih godinu dana koliko nas jos ceka do konacne odluke.
    Posljednje uređivanje od Elly : 15.12.2015. at 08:39

  43. #343
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Moja ima dijagnozu.
    Potvrđenu.
    Inače se epilepsija dijagnosticira na više načina, odnosno ne gleda se samo eeg pa i kad je loš, već i prolaktin neposredno nakon napada i još toga.
    Moguće da je ukidanje jednog lijeka poremetilo nalaz, ali ona tvrdi da je dobro i vidim da je.
    I dalje pije drugi lijek; Keppru, od kojeg su joj napadi stali u potpunosti prije gotovo dvije godine.

    U međuvremenu je neuropedijatrica odlučila polako ukidati i drugi lijek nakon uspješno ukinutog prvog.
    Jednom mjesečno je rađeno VEEG snimanje i svako je bilo ok
    Po planu još mjesec dana moja kći mora uzimati lijek i onda slijedi ukidanje terapije.
    Jupiiii!
    Inače je ona skroz dobro.
    Normalno živi, uči, druži se s vršnjacima.
    Sve super.
    U školi je isto super.
    Eto, u "famoznom" MIOCU na kraju prvog razreda imat će, po svemu sudeći i ako profesori zaključe aritmetičku sredinu- dvije četvorke. Sve ostalo pet!
    Da se razumijemo; u njenom razredu nitko nema 5,0 a sve darovita djeca i državni prvaci.
    Sad ih je nekoliko otišlo za Ameriku na informatičku olimpijadu.
    Ali škola je teška i jako zahtjevna.
    Moja je bila na županijskom iz biologije, bez veze, onak iz fore da vidi.
    Ma nije čak ni znala da je prošla, frendica joj rekla.
    I nije se spremala. Malo je prolistala udžbenik, nekih sat vremena, dan prije natjecanja. I završila 16. što je odlično s obzirom koliko se spremala.
    Sad kad je praktički prošao prvi razred znat će za sljedeću godinu što i kako.
    Ali ono što je meni najvažnije je da je ona dobro.
    Da je ona opet ona stara vesela djevojka.
    Bila je sa školom u Gardalandu i sve je super prošlo, a toga sam se ja bojala.
    Išla je na sve one najgroznije vlakiće smrti i to dvaput na svaki i nije spavala jednu noć, a drugu slabo i nije joj se ništa desilo.
    A njoj je izgleda umor okidač, no sve je dobro prošlo.
    Vratila se vesela, zadovoljna i puna dojmova.
    Ovo ljeto, po svemu sudeći, ponovno će roniti. Ronjenje obožava i to joj je najveća muka bila jer nije smjela.

  44. #344
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Tanči, jako mi je drago da je dobro. To je najbitnije na svijetu. Uživajte!

  45. #345
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Tanči, čestitam!

  46. #346
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    sretno i dalje

  47. #347
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Cure, hvala.
    I vama i vašoj djeci želim sve naj.

  48. #348
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Baš me je ovo razveselilo...i daje mi nadu da kako mozak sazrijeva-sve može i proći...Želim joj i dalje sretan i bezbrižan život

  49. #349
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Hvala ti,
    Da, mozak raste i razvija se i sad je mišljenje jedne mlade znanstvenice iz poliklinike Neuron da je ovdje došlo do epilepsije baš zato.
    Jer je bilo previše toga, previše informacija koje nezreli mozak nije mogao savladat.
    Nadam se da je u pravu
    Zbog sve djece koju muče isti problemi.
    Jer, ovo je strašno.
    Gledaš kako ti do jučer potpuno zdravo dijete naočigled propada, a ne možeš mu pomoći.
    Strašno!

  50. #350
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Tanči, ovo su super vijesti!

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •