Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Akcija - reklamirajte se, bla, bla ,bla ...

  1. #1
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno Akcija - reklamirajte se, bla, bla ,bla ...

    Molim vas da mi kažete na koji način da "otkantam" onaj narančasti prostor za reklamu koji vidim na zadnjem postu, bilo svojem, bilo nekog forumaša, kad čitam ili želim odgovoriti na neki post. To vidim od jučer i strašno me smeta i živcira! .
    Zar nije dovoljno što se raznorazne reklame vide u redu iznad alatne trake??? Budući da ne kanim ništa reklamirat, ovo mi smeta ...
    Unaprijed zahvaljujem, na odgovoru

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Franny draga nisi skužila poantu
    Da bi Rodin forum mogao dobro funkcionirati udruzi treba novaca. Većina forum se financira dijelom iz plaćenih oglasa kao što je ovaj narančasti banner koji ti tako jako zapinje za oko. Na Rodinom forumu se donedavno moglo oglašavati samo u onim malim bannerima na vrhu - što je oglašivačima bilo prilično nezanimljivo. Admini su se odlučili promijeniti oglasni prostor i uvesti novost - banner na zadnjem postu unutar topica. To je zanimljivo oglašivačima - a nama forumašima i nije neki veliki problem - ako usporediš s onim bannerima koji iskoče ispred stranice (tzv floating banneri) - a to je nervirajuće.
    Nemoj se ljutit draga, ovako je udruga skupiti koji novčić više (i lakše) pa možda promijeniti server (sjećaš se kako smo patile kad je pao onih tjedan dana) ili uvesti neke promjene koje će nam uljepšati forumarenje.

  3. #3
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Sumskovoce

    Savrseno pojasnjeno. Hvala na razumijevanju

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Mene takodjer uzasno smetaju reklame, a narocito one koje ometaju citanje na netu. Ova ogromna na zadnjem postu mi je jako iritantna.

    Jedan od razloga koji je prevagnuo da izbacim TV iz kuce bile su upravo reklame. Radio sam takodjer prestala slusati zbog reklama. Sada me izludjuju reklame na raznim portalima koje mi iskacu dok citam neki clanak. I, evo, od silovanja s reklamama nismo vise postedjeni niti na forumu poput ovog... Bas sam frustrirana s time.

  5. #5
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Meni je ova baš fora.. Smetaju mi samo one koje iskaču kad nešto čitam, a još više one koje ne mogu zgasit :/

  6. #6
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ne bojte se, iskakat vam nece niti jedan - to vam mogu zagarantirati (dok ja to radim)

  7. #7
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    šumski, hvala na pojašnjenju .
    nisam sad htjela ispast neko čangrizalo, ali doista, ove reklame gore bile su mi čisto dovoljno velike, vidljive i ponekad korisne. ali ova narančasta na kraju me smeta i ide mi na živce. ispada kao da ulazi u moj prostor. postoji li kakva mogućnost da si forumaš, koji ne želi to gledati, to nekako isključi?? kužim ja da se od reklama živi, ali ipak...

  8. #8
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa Vidi poruku
    postoji li kakva mogućnost da si forumaš, koji ne želi to gledati, to nekako isključi?? kužim ja da se od reklama živi, ali ipak...
    odrzavanje ovolikog foruma i smjestaj na serveru (preselili smo na novi srever, kao sto je sumskovoce pretpostavila) rodu puno kosta, godisnje ko otprilike sestomjesecna placa jedne nase zaposlenice.
    svaki mjesec i svaku godinu roda, ko i druge udruge u hr, treba nalaziti sredstva za 1) svoje projekte, 2) svoj hladni pogon aaaali sad i za 3) ovoliki forum (vecina udruga nema ovako prometne forume).
    reklame kakve smo donedavno imali korisnicima/cama su bile ok jer su bile dovoljno nevidljive, ali oglasivacima to nije usluga koja ih zanima.
    u ovom trenutku mi druge opcije nemamo, vracanje usluge na onu do prije npr mjesec-dva kad je forum malo radio-neradio-pa5dananeradio, pretpostavljam da je i vecini forumasica neprihvatljivo, ali i rodi, jer nama treba server koji nam omogucava rad, ne samo foruma nego udruge uopce (i mailovi i webshop i portal itd)
    banneri su tu jer nemamo drugog nacina da forum odrzimo
    za svaki vas prijedlog tu smo

  9. #9
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    oke. sve je to meni jasno. tnx na odgovorima .

  10. #10
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Meni je u početku smetalo, ali sada mi je super jer sam naučila da je to zadnji post, i više mi se ne događa da skrolam u ništa.

  11. #11
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    mah, sad mi je žao da sam to pitala na takav način, mogla sam nekoga od admina na pp. ovak mi nekak sad to ružno ispada, kad retrogradno čitam. sorry svima ako je ovo ispalo pregrubo i bezobrazno s moje strane .

  12. #12
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ma daj, pa uopće se ne trebaš sekirati oko toga
    kao da smo svi uvijek i prema svima taktični.
    imaš pravo reći što ti smeta...
    Posljednje uređivanje od apricot : 13.07.2011. at 07:27

  13. #13
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Isuse, ovaj banner u postu je toliko iritantan da me doslovce tjera s foruma. Koje god objašnjenje bilo, razumijem da tražite oglašivače, ali ovo je fakat previše.
    Možda bi bilo bolje rješenje da pokušate na drugi način pronaći oglašivače, tipa telefonskim pozivima i ponudama.

  14. #14
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    @n@, poanta je da je to mjesto za oglašivače, dakle na tom mjestu će ići reklame, ne rodin poziv oglašivačima, nego baš banner oglašivača.

  15. #15
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    @n@, da si ti oglasivac ne bi ti bio tako iritantan.
    Samim time sto nekima smeta dokazuje da je banner na pravom mjestu i da je uocljiv.
    Iskreno se nadam da ce oglasivaci to prepoznati i da ce se uskoro u njemu vrtiti i neka reklama pa da taj prostor i ispuni svoju svrhu

  16. #16
    call me mommy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je u početku smetalo, ali sada mi je super jer sam naučila da je to zadnji post, i više mi se ne događa da skrolam u ništa.
    potpis,,u usporedbi sa reklamama na nekim portalima ovo je stvarno nista.

  17. #17
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Meni je samo bitno da mi nista ne trci po ekranu i da moram trazit X za maknit.
    Dok je ovako u kantunu dobro je, a i kako je Cathy rekla fino oznacava zadnji post

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •