Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011
Pokazuje rezultate 501 do 512 od 512

Tema: MACINA TRAVA - MARULJA

  1. #501
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    Citiraj smartic prvotno napisa
    hvala na dobrodoslici :D
    meni je frendica kupila na placi macinu travu (ni ona ne moze docekati) i unutra je bio taj papiric s uputama za pripremu caja, i jos i to za sodu bikarbonu. malo sam proguglala i otkrila ovaj forum
    vise ni sama ne znam od kuda da krenem, sto prije da procitam... ma, odusevila sam se, i sigurna sam ako ce netko znati za tu sodu, to ce biti ovdje na Rodi
    koliko ti je frendica platila? možda je najbolje bilo da si u biljnoj kupila onu koju proizvodi Suban. Ja sam vrkutu platila 11kn, a čiko na pijaci me tražio 30kn, iako mislim da u težini nije neka velika razlika. Moram vidjeti koliko grama ima ova Subanova :?

  2. #502

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno

    Citiraj niccoleta prvotno napisa
    možda je najbolje bilo da si u biljnoj kupila onu koju proizvodi Suban. Ja sam vrkutu platila 11kn, a čiko na pijaci me tražio 30kn, iako mislim da u težini nije neka velika razlika. Moram vidjeti koliko grama ima ova Subanova :?
    Subanova vrkuta mala ima 40g i kosta 11 kn, a ja sam kupila veliku 500g i cjena joj je 40 kn
    Marulja mi se uopce nesvida pa sam od nje brzo (citaj- dva dana)odustala

  3. #503
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    bolje da ja onda ne pijem tu marulju.... i od ove kad se moram silit da ju pijem mi nije baš, a di još to grozno da moram ujutro.... buuu.
    e a di si ti kupila tu za 40kn/500g, na pijaci?

  4. #504
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    meni je vrkuta bas fina, a marulja se da podnijet kad ih se pije zajedno - ja sam se navikla pa mi skroz pase taj caj

  5. #505

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno

    niccoleta narucila sam je u biljnoj ljekarni i za dva dana dosla po nju

  6. #506
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    DA, kad mi nemamo biljnu ljekarnu (sramota). Vidjet ću još po Osijeku u ponedjeljak šta ima, možda se tamo po biljnjim ljekaranam nađe tako nešto, znam gdje su pa ću ih pitati. Thanx on informejšn

  7. #507
    hrgovanv

    Početno

    [quote="Pepina"]Evo,samo da još i ja sad iz iskustva kažem da sam ja pila mjesec i pol mješavinu gorke marulje i vrkute i ostala sam T.Doduše,bila je biokemijska T i ništa od nje,ali prije toga smo pokušavali godinu i nekoliko mjeseci i nikad se nije dogodilo ništa-tako da još jednom moram ovdje spomenuti-živjela vrkuta i gorka marulja!! :D
    Ovaj ciklus,čim mi M počnepa i odcuri,opet ću ih piti,pa....tko zna [/quote

    Potpisujem Pepinu i ja sam pila ovu kombinaciju prije 1. IVF i rezultat očekujem svaki dan, jer sam duboko u terminu Eto odmoglo mi nije, a pomiglo....primjetila sam da sam u vrijeme kad sam pila te čajeve imala i prirodne ovulacije što je prije bilo nemoguće, bar su mi LH trkice tako pokazivale. je osobno mislim da valja pokušat
    Sretno svima! :D

  8. #508

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj niccoleta prvotno napisa
    DA, kad mi nemamo biljnu ljekarnu (sramota). Vidjet ću još po Osijeku u ponedjeljak šta ima, možda se tamo po biljnjim ljekaranam nađe tako nešto, znam gdje su pa ću ih pitati. Thanx on informejšn
    curke koje imaju biljne apoteke mogle bi dilati nama zaostalima.....

  9. #509
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    mi smo je imali prije par godina, izgleda da je propala :shock:
    a da mi otvorimo???? biznis je biznis.....
    ja ću vidjeti baš kako će mi tijelo na to sve reagirati pa vam javljam....

  10. #510

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Nicoleta jel nemas nikoga ne selu da vidis mozda netko ima doma zasadjenu
    ja sam uvijek dobivala s sela ...(stare bake sve imaju :D )

  11. #511
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    ma nemam, ma no problemos idem na fax iduči tjedan pa si pogledam tamo...

  12. #512

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    142

    Početno

    cure moje ja sam se danas opskrbila i vrkutom i vitexom i vit e a pijem i onu macinu, kao i pujica, navikla se.... totalno cu zbuniti moje reproduktivne organe da ce na kraju morati profunkcionirati, reci ce ova je ludja od nas

Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •