Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Linea Snella - mršavljenje

  1. #1
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno Linea Snella - mršavljenje

    Imam zakazan razgovor u centru Linea Snella. Moje dvije jako dobre prijateljice imaju PRESAVRŠENE rezultate. Cijena je jako velika, ali dalje ne ide. Štitnjača me je uništila i kili nikako ne idu doli samo se gomilaju put gori.

  2. #2
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    moja susjeda je isto bila i isto ima super rezultate. jesi li riješila probleme sa štitnjačom? možda nema smisla davati hrpu novaca ako te opet za par godina štitnjača zariba

  3. #3
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    ja sam u programu od studenog 2010
    konačno sam uspjela skinuti 10 kg koji nikako nisu išli već godinama! skinula sam i više i budem još koju ali je tih 10 bilo jako važno da sve konačno krene
    prezadovoljna sam i baš sam u formi, makar moraš odlučiti da ono što kod njih prakticiraš kao način prehrane trebaš usvojiti kao način života
    pomogla mi je i knjiga Zašto se francuskinje ne debljaju, imaš je u Profilu
    vrijedi svake kune

  4. #4
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    brane, daj malo detalja
    kolika je to 'velika' cijena?
    sto dobijes, dijetu, plan vjezbanja?

    hvala!

  5. #5
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    brane, daj malo detalja
    kolika je to 'velika' cijena?
    sto dobijes, dijetu, plan vjezbanja?

    hvala!
    Iskreno ne znam ti puno o tome...znam da dobijaš SVE!!!!!! Od plana vježbanja, plana prehrane, konstantne kontorle, pisano jamstvo za uspjeh.... a ostalo ti ne znam ništa puno...ujutro imam razgovor u centru pa ću znati nešto više....

  6. #6
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    ..ali ako ne nastaviš sa tamo naučenim..sve pada u vodu..Moja kolegica je dok je bila u programu i pridržavala se ,imala zaista sjajne rezultate...Nakon završetka, u slijedeća 2-3 mjeseca sve je vratila iako se i inače poprilično zdravo hrani. Jedan jako stresni period i bum.
    Inače je bila jako zadovoljna

  7. #7
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    mene je uništila štitnjača, nisam nikad imala problema s kilogramima...od prve trudnoce je ostalo 10 koje sam skunula bez nekih velikih problema
    druga trudnoca je bilo +11kg a iz bolnice sam izišla s -13kg...

    uvijek sam se vrtila oko 70kg i s tim sam zaista zadovoljna

    prije 2g sam imala vrlo stresno razdoblje kad mi je usljed stresa podivljala štitnjača i PUF 20kg+

    štitnjaču smirujem terapijom ali svaka iole stresna situacija ja sam u + po 4-5kg

    sad sam trenutno na 88kg i nikako ni grama doli....

    vrlo sam specifična s ishranom i jako teško mi je takvom ishranom iti grama skinuti...a aktivna sam 300/h od kad oči otvorim dok ih ne zatvorim sam ultra aktivna...ali neće pa neće... niti grama doli....

    idem na savjetovanje pa ću vidit šta se da tu napraviti i da li vrijedi novaca...

  8. #8
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

    i opet

    UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

    za mojih 18kg viška trebam platiti 18 000 kn

    UŽAS!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nema šanse.....

  9. #9
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno


  10. #10
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Za 18000 kn bih ti ja kuhala i naganjala te po dvorištu. Uspjeh zajamčen.

  11. #11
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Za 18000 kn bih ti ja kuhala i naganjala te po dvorištu. Uspjeh zajamčen.
    nudim uslugu za 12000

  12. #12
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Za 18000 kn bih ti ja kuhala i naganjala te po dvorištu. Uspjeh zajamčen.

  13. #13
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    ja sam prošla puuuno jeftinije
    lovi akciju

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    curke svaka cast ali uz malo truda s prehranom i treniranjem se to rijesi..nema tog sto moze napraviti linea snella a sto ne moze dobra dijeta i teretana.
    ja sam svojedobno imala osobnog trenera koji je vjezbao samnom 4x tjedno, trcao po maksimiru + udarnicki trening nakon i nije me kostao ni blizu toliko..i da imam novaca viska opet bi si njega uzela jer me je tip tjerao da otrcim 7-9 km + sto vjezbi i nema reci "ne" ili " ne mogu"..ili si nadjes neku dobru teretanu (u mojoj mozes dolaziti kad god hoces na sve moguce satove + teretana..ispada ti nekih 350 kn mjesecno..a ultramoderna, sve ima)

    da ne bi ispalo da ne kuzim sto pricam..meni je isto koma, imam hashimoto sindrom stitnjace i nikako se rijesiti 7,8 kg viska preostalih od poroda..ali ruku na srce, nisam se previse ni trudila, jedem (jucer zlevanku s mermeladom, prekjucer panna cottu, danas cu popodne tortu na rodjendanu :/) i ne vjezbam pa nemrem previse predbaciti stitnjaci...cekam da mi se oporavi slomljeni nozni prst pa idem u akciju..

    ma da kad dobro razmislis..tu lovu koju das linei snelli ili treneru opet bi potrosila na hranu pa nije ni tako los potez :D

  15. #15
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    meni je teretana problem jer u teretanu ne smijem sama bez osobnog trenera

    imam jako puno problema s kralježnicom i svaki moj krivi pokret može me strpati u kolica

    osobni trener + teretana je mjesečno 400-500kn što si zaista ne mogu priuštit ali si bome ne mogu priuštit ni ovih 18 000kn

    PREHRANA - ja sam užasno teška i komplicirana sa svojom prehranom tako da kod mene je to ajme meni majko moja...tek sad kad vidim svoje starije dijete (moja kopija u svemu) vidim koliko sam u biti komplicirana sa svojom prehranom...ja ne jedem NIŠTA od povrća (krompir, grah, grašak i mrkva) nikakve salate ne dolaze u obzir, ništa iz mora/jezera/rijeke :D dakle...jedem tjestenine, rižu, žitarice, krompir, hrag, grašak, mrkvu i 95% mesa :D

  16. #16
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj brane prvotno napisa Vidi poruku
    meni je teretana problem jer u teretanu ne smijem sama bez osobnog trenera

    imam jako puno problema s kralježnicom i svaki moj krivi pokret može me strpati u kolica

    osobni trener + teretana je mjesečno 400-500kn što si zaista ne mogu priuštit ali si bome ne mogu priuštit ni ovih 18 000kn

    PREHRANA - ja sam užasno teška i komplicirana sa svojom prehranom tako da kod mene je to ajme meni majko moja...tek sad kad vidim svoje starije dijete (moja kopija u svemu) vidim koliko sam u biti komplicirana sa svojom prehranom...ja ne jedem NIŠTA od povrća (krompir, grah, grašak i mrkva) nikakve salate ne dolaze u obzir, ništa iz mora/jezera/rijeke :D dakle...jedem tjestenine, rižu, žitarice, krompir, hrag, grašak, mrkvu i 95% mesa :D
    Moram pitati: zašto si komplicirana za prehranu?
    Zašto ti ne odgovara voće/povrće?

  17. #17
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    povrće ne jedem od 8.mjeseca života...jednostavno sam počela povracati svaki put kad bi mi ga mama dala....tako je i dan danas...na svaki pokušaj konzumacije povrća imam užasne nadražaje na povracanje

    npr. dinstani luk u umacima nikako ne mogu, izaziva mi grčeve u želudcu i užasnu kiselinu....

    salate isto tako...jednostavno ne mogu ništa od toga staviti u usta...

    ista stvar je i s mojim starijim djetetom...mlađi može sve jesti i nema nikakvih problema dok stariji ne može ni voće (osim limunada/naradjada kad napravim) ni povrće

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    tak znam jednu curu koja isto nije kao mogla jest ni voće ni povrće, osim ak je smiksano.I tako otiđe ona u Zgb na studij i mama joj pokloni štapni mikser.možda je u tome štos,da zmiksaš?

  19. #19
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    A možda da napraviš test intolerancije na hranu?

  20. #20
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    A možda da napraviš test intolerancije na hranu?
    X

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •