Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Pčelica početnica LISTIĆI

  1. #1
    oriel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    grad gdje spavaju anđeli
    Postovi
    237

    Početno Pčelica početnica LISTIĆI

    Na popisu udžbenika Školske knjige za hrvatski jezik imamo Pčelicu početnicu 2. dio + listići i Pčelicu početnicu radnu bilježnicu s listićima 2.dio.
    E sad, kako sam knjige dobila od prijateljice, uz Pčelicu početnicu 2. dio nema nikakvih listića, ni uz udžbenik ni uz radnu bilježnicu.
    Pa ako je netko već kupio knjige ili ima provjerenu info molim da mi javi, postoje li listići uz Pčelicu 2. dio udžbenik i radnu bilježnicu za ovu školsku godinu?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj oriel prvotno napisa Vidi poruku
    Na popisu udžbenika Školske knjige za hrvatski jezik imamo Pčelicu početnicu 2. dio + listići i Pčelicu početnicu radnu bilježnicu s listićima 2.dio.
    E sad, kako sam knjige dobila od prijateljice, uz Pčelicu početnicu 2. dio nema nikakvih listića, ni uz udžbenik ni uz radnu bilježnicu.
    Pa ako je netko već kupio knjige ili ima provjerenu info molim da mi javi, postoje li listići uz Pčelicu 2. dio udžbenik i radnu bilježnicu za ovu školsku godinu?
    ha, ovo je dilema koju nisam uspjela riješiti. Naime, u školskom popisu stoji jedno, u popisu knjižare (dobivenom od nakladnika) stoji drugo, a na web stranici Školske knjige treće i ne može se uopće dokučiti šta uz šta ide...roditelji su također imali i različite "dodatke" uz udžbenike i radnu Pčelicu, jedni listiće, drugi crtančice, treći slovaricu....

    Dakle, odlučila sam dijete poslati u školu bez ikakvih dodatnih listića i onda tražiti od učiteljice da mi vrlo, vrlo precizno napiše što točno hoće, ili da mi uslika, ili da joj dam novce pa nek ona naruči, kako god ih volja jer stvarno nisu normalni s tim ludorijama uz knjige.

  3. #3
    oriel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    grad gdje spavaju anđeli
    Postovi
    237

    Početno

    Upravo tako, svaki popis se razlikuje, a meni se stvarno ne kupuju dvije knjige samo zbog listića.
    Poslala sam upit Školskoj knjizi pa sad čekam odgovor.

  4. #4
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    listići su unutar radne bilježnice
    kupila i provjerila jer je i mene zbunjivalo

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj oriel prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo tako, svaki popis se razlikuje, a meni se stvarno ne kupuju dvije knjige samo zbog listića.
    Poslala sam upit Školskoj knjizi pa sad čekam odgovor.
    Plz javi kaj su ti rekli jel i ja moram uzeti samo listice, knjigu sam dobila

  6. #6
    oriel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    grad gdje spavaju anđeli
    Postovi
    237

    Početno

    Maxi, i uz 2.dio?

    Na moj upit ŠK odgovora nema, sad idem nazvati...

  7. #7
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    koliko se sjećam da
    mogu provjeriti doma jer smo mi knjige kupili onak seljački-otišli u Školsku knjigu i sve odjedanput uzeli. fali nam jedna radna bilježnica, mislim priroda koja je bila u štampanju.
    javim sutra

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    43

    Početno

    ja sam uz 2 dio dobila listice mada mi na popisu to ne pise,,tako da trebam smo za prvi dio

  9. #9
    oriel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    grad gdje spavaju anđeli
    Postovi
    237

    Početno

    U ŠK su mi odgovorili kako na popisu piše dodatak pisanka i crtanka.

    I da odem u knjižaru jer će mi tamo otvoriti komplet i vidjeti točno što je unutra.

    Sad mi je još manje jasno

    Mislim da ću napraviti isto ovako kao i Nena...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •