Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: 4 mjeseca otkako smo skinuli pelenu, počela piškiti u krevet, što da radim?

  1. #1
    ivez051 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    205

    Početno 4 mjeseca otkako smo skinuli pelenu, počela piškiti u krevet, što da radim?

    Prije 4 mjeseca bez problema skinuli smo dnevnu i noćnu pelenu. Jednom ili dvaput popiškila se u krevet prvih dana nakon skidanja. Od tada nikakvih nezgoda. Noćas se je popiškila u krevet i opet danas popodne. Kćer će mi u petak navršiti 3 g. Zabrinuta sam jer ne znam zbog čega se to događa. Pitali smo je zašto se popiškila u krevet, rekla je da nije pazila. Ne mogu smisliti nikakav uzrok. Nije se desila nikakva promjena u njezinom životu, nije na putu niti je dobila brata ili sestru, krenula u vrtić niti bilo što slično. Šta da radim ako se to nastavi? Može li uzrok biti nekakva upala ili sl? pretpostavljama da bi imala neke smetnje. Da li netko takvo iskustvo?ne znamo kako se postaviti prema problemu. Da li da pričamo s njom o tome ili da ignoriramo i nadamo se da će proći?

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Možeš napraviti urinokulturu, ako je ok, ignoriraj dok prođe.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    17

    Početno

    I moja mala V. koja ima uskoro tri godine ima slične faze kada se popiški u gaće, dešava se povremeno i kratko traje (dan-dva). Samo ponekad uspijem naći razlog u njenim emocijama. Ja tome ne pridajem pažnju, ne prigovaram joj i ne ispitujem direktno razloge, nego samo usput promatram muči li je tih dana nešto.

  4. #4
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ako je slucajno malo zahladilo, a ona spavala cijelu noc otkrivena zna im se to dogoditi. obicno s dolaskom hladnijeg vremena.
    naravno ako su svi drugi uzroci koje je anemona navela iskljuceni.

  5. #5
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    potpis na spajalicu. Moji su isto odradili bez problema skidanje pelena, za čas, ali dosta dugo nakon toga je Di uz prehladu znala popiškiti krevet. Nakon kupanja, bazena, dječjih rođendana gdje popije litrr soka u trenu. Znači tu i tamo. Ništa strašno.

  6. #6
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    mozda je samo sjedila na hladnom negdje ili u mokrom kupacem ili sl pa je malo nahladila mjehur... ako te brine napravite urin i urinokulturu...

  7. #7
    ivez051 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    205

    Početno

    I ja sam pomislila da se je možda prehladila na moru. Presvlačim je u suhe gaćice čim izađe iz vode, ali šta vrijedi kad je praktični non-stop u moru. Na sreću od onda se nije više piškila u krevet. Šta mislite o sirupiću od brusnica radi prevencije?

  8. #8
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja nemam pojma sta je taj sirup, ali kad bi se i odlucila radje bi djetetu dala da jede suhe brusnice ili od istih skuhala caj.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •