Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 241

Tema: Grupa za podršku - za žene koje se žele početi rano dizati - a ne ide im baš...

  1. #1
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno Grupa za podršku - za žene koje se žele početi rano dizati - a ne ide im baš...

    Drage forumašice,
    ja se borim s ranim dizanjem već godinama. Hoću, i treba mi i jedino kad se rano dignem, prije svih, mi je dan kakvim ga želim. Jedno dijete mi je ekstremni ranobudač, i isto tako počinje pričati i jesti i hodati i aktivan je kao oposum čim izmili iz kreveta, to jutarnje ganjanje me više izmori od cijelog dana. Kad se ja sredim, i uredim, i napravim što trebam, može mi se po glavi skakati, cijeli dan garantirano radim ko urica... ali ako ne... uf...
    Svi oko mene vole svoj jutarnji san i nemam se s kime zvati, sms-ati, forumašiti, podržavati se i kukati, pa bih rado da osnujem grupu ako nas ima još.
    Moj je privremeni cilj da sam na nogama u šest, a da to prijeđe u pol šest i s vremenom u pet ujutro.

    Mislila sam da imamo grupu, možemo na pp, možemo mailom, da se ujutro pozdravimo, napišemo kako nam je išlo, kontroliramo se međusobno i bodrimo ako zaspimo, štojaznam, skypamo uz jutarnju kavicu ili nešto tako i nasmijemo u tom procesu.

    Ako ima koga, nek se javi, bit će mi drago.

  2. #2
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    Ja se oduvijek rano ustajem i imam ekipu na skype za jutarnju kavu...ok nije bas u 6 nego oko 7..malo si natipkamo koju rijec i svatko ode svojim putem.

  3. #3
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Super ideja!

    I ja imam problema s jutarnjim buđenjem.. užasno mi je teško ustati iz kreveta, osim ako baš moram ići negdje.. samo moje ranojutarnje buđenje bi trebalo biti oko 7.. 6 mi je preprerano.. a možda bi se i na to mogla naviknuti

    Kao i tebi, najljepše mi je kad se ustanem prije svojih cura, otuširam, sredim, skuham si kavicu.. i dočekam ih kad se probude super raspoložena..
    Ali to je jako jako rijetko.. uglavnom one mene bude i onda sam nervozna jer mi baš još malo treba..

  4. #4
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Pridružujem se
    Mada je moje buđenje uglavnom oko 6 dok MM ide na posao, no ovih dana malo si polijegavam jer mi strašno pad tlak, valjda od ovih vručina.....

  5. #5
    Gost

    Početno

    Uf ja se prije 9 ne mičem iz kreveta jer neeemreeem

  6. #6
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Mi sad spavamo ko medvedi, ali do škole moram djecu narihtati na dizanje u 6:30, a sebe na najkasnije 6. E sad kad god da idem spavat ja sam poremećena osoba ako se dignem u 6, ispadjau mi stvari iz ruke, ozljeđujem se, ne znam kako da se s tim borim. Imam čitavu kolekciju ozljeda koje sam skupila u periodima dizanja u 6, kao da do 7 spavam iznutra i u stanju sam past pod tramvaj otvorenih očiju. E sad , Lastane , što da radim ?
    Imala sam godinama tjelesni nulti sat ujutro, imala sam treninge, auto školu u 7 i dizala seu pol 6, 6 - od toga sam zaradila slomljenu trticu, šljive, opekline... A išla sam spavat u 11 zadnje, ranije ni sad ne mogu jer ako djecu stavim spavat u 9, 9:30 ne stignem se ni okrenut prije 22, 23h

  7. #7
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    ova mi tema nije za Servisni, moram smisliti kamo cu vas prebaciti

  8. #8
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj Storma prvotno napisa Vidi poruku
    ova mi tema nije za Servisni, moram smisliti kamo cu vas prebaciti
    Kako nije?

    Buđenje-servis

  9. #9
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Ja se budim u 6.30, od 7 radim. Da ne moram ne bih ustajala rano. Zašto, o zašto to želite?
    6.50 sam na poslu, mogu vas malo cimnuti na pp, ako koga treba.

  10. #10
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Meni ne bi 3 grupe podrške niti 3 budilice u loncu pomogle da se ujutro ustanem.

  11. #11
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Ja sam to riješila davno i trivijalno - odem ranije spat. Jedino tako funkcioniram... Sad sam na godišnjem pa sam se razularila (skup s mužem i djecom) ali za nekoliko dana kreće ponovno rutina. Budući da radim od 7, nema šanse da gledam bilo kaj kasno na tv jer to je navlakuša. Treba jednostavno otići ranije u krpe. Ako mi se ne spava, imam muža da me zabavlja , a to mu je sve prije nego mrsko...

  12. #12
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    odvaljujem


  13. #13
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja ti želim da uvijek možeš spavati i da ti trebaju ove martine lonac-budilice kako bi te digle

    ja nikada ne spavam dulje od 5 sati tijekom noći i znam da to nije zdravo
    ja bih grupu koja bi me natjerala da spavam dugo
    ili barem duže

    i dizanje u 7 je sasvim dostatno da napraviš sve što trebaš
    ovo drugo, pogotovo ako je isforsirano, je silovanje organizma

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ja bi grupu koja bi u te sitne ure došla k meni i sve složila da se ja nemoram dizat u 5-6 sati,a otišla spavat kasno, i još se u toku noći zbudila da dete stavim pišat, i par puta nahranim.

  15. #15
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Buđenje bez budilice-neprocjenjivo. (Moje mišljenje.)

  16. #16
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Uf, svašta sam pročitala i sve znam - i rano ić spavat (idem) i da je lijepo spavat do sedam...
    al frigaj ga.
    Moram jer hoću. Hoću jer moram. Štojaznam.
    Al Peterlin moja - ja ti spavam kadgod da legnem drugi dan do osam, ako me nitko ne dira, baš volim spavati, i ne pomaže ništa nego gola sila i grupa za podršku. , i bolje muža koristit za zabavu nego TV.
    Klince ću čim se vrate s mora zafitiljit u krevet od osam, pa nek još malo čavrljaju ili briju, a ja ću u krevet do deset i gotovo.

    Daklem,

    tko je za - o vremenu ćemo se još dogovorit.

    Pužić, odakle ti ekipa na Skypu - to su ti RL prijatelji ili neka support grupa? Kak se to nađe?

  17. #17
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Meni ne bi 3 grupe podrške niti 3 budilice u loncu pomogle da se ujutro ustanem.
    Let's make it 4

  18. #18
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Buđenje bez budilice-neprocjenjivo. (Moje mišljenje.)
    Je!
    Al ja mogu birati između budilice budilice i djeteta budilice koje je odmah gladno kao lav, razgovorljivo kao Jay Leno i gladnog mozga, pa biram u sekvencama. Prvo prava budilica, onda dijete.

  19. #19
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Meni ne bi 3 grupe podrške niti 3 budilice u loncu pomogle da se ujutro ustanem.
    Potpis ko kuca!
    Srecom djeca su mi pospanci, doduse jos cu vidjet kako ce bit s malim al zasad znamo svi skupa i do 10-pola 11 bit u krevetu makar se samo izlezavali.
    Nikad, al nikad u svom zivotu se ja nisam mogla ujutro probudit, prvi dan prvog razreda osnovne skole ja sam plakala jer se nisam htjela ustat.
    Kad sam radila od 6 i morala ustat u pola 4 jer sam bila vezana busevima, nakon posla sam morala odspavat (tad jos nije bilo djece) ili bi bila grintava na cijeli svijet. Zato mi je nocna smjena bila zakon!
    Kad vodim Svena u vrtic, a vodim ga u 9, budilica zvoni od 7 i 15 svakih 5 minuta a dizemo se u pola 9...MM ludi na mene zbog toga, on je onaj tip koji se dize cim budilica zazvoni i odma je spreman za dnevne obaveze. Uzas!
    Mislim da meni nema spasa, volite me takvu kakva jesam

  20. #20
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    a čemu svrha te grupe?
    da se digneš u 6 i onda po ure - uru skajpaš, pepejaš ili ako nešto
    korisnije je da taj sat odspavaš

  21. #21
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Evo ja se rano budim jer jedino ujutro mogu popiti kavu na miru, dok je još tišina u kući!

    Moj tata se budi oko 4-5, i onda peće kruh/kolače, skuha ručak i sl.....

    Svatko ima svoju motivaciju. Ja nikaj ne radim dok djeca spavaju da ih slučajno ne probudim

  22. #22
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    Pužić, odakle ti ekipa na Skypu - to su ti RL prijatelji ili neka support grupa? Kak se to nađe?
    grupa na skypeu je ekipa s foruma, mame s kojima imam zajedničke teme.nekako smo se tako posložile da smo od 7 uz kavicu na kompu, napišemo par rečenica i svatko svojim putem..sad su godišnji pa je tako, kad radimo onda kako tko netko se javi u 7, netko u pol 8 ,8 kad dođe na posao i pije kavu(ako se ima mogućnost s posla javiti).Nije to nikakva grupa podrške ranom dizanju, nego obično virtualno druženje, al je zgodno što na pijem kavu "sama" nego s virt. prijateljicama. Naravno nisu one tu samo za kavu i jutro, podržavamo se kad kome treba bilo kakav savjet, podrška, komentar...uvijek je netko od ekipe no line

  23. #23
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    ne znam, ali ja bi dala 100 kn ujutro mom bebacu /djeci da spavaju do 8. Mladje dijete se dize u 6 kad god islo spavati. A ja sam ujutro zombi. I ja idem rano spavati, maxu 10 navecer ali nisam jutarnji tip i ne mogu...a da je lijepo na miru popiti kavicu i prosurfati je, ali draze mi je coriti ujutro.

  24. #24
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Nikad nisam bila jutarnji tip. Nema šanse da nešto odradim tako da ranije ustanem.
    Za vrijeme faksa, frendica se dizala u 4 i učila, ja sam uvijek bila za odraditi duže na večer, a u jutro se spava.
    Kao što rekoh dižem se samo radi posla, najviše volim vikend kad odspavamo duže.
    Najlošije razdoblje je bilo od djetetovog 6. do 9. mjeseca života. Zima, a on je narihtao dizanje u 6. To sam jedva preživjela.
    Nisam baš neka potpora.

  25. #25
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    a ja opet na večer nisam za ništa, u 10 sati (ko kokoška) ja sam gotova, jedva čekam da N. zaspe , jer ona je na tatu (večernji tip, a u jutro bi spavala). Jutros sam se recimo digla u 6 (na godišjem sam) i do pol 7 pila u miru kavu, onda njih budila za vrtić i posao...Mislim da to sve ovisi jednostavno o tipu kakav si, netko mora odspavati u jutro kako bi funkcionirao i ne vrijedi se forsirati ako ti to organizmu ne paše..ja sam davno zaključila da mi se ne vrijedi forsirati na večer biti budna jer je to za mene tlaka i u jutro sam koma jer si poremetim ritam..MM u je dugo trebalo da to skuži jer je on spavalica i na večer bi npr. pustio film u pol 10 kao da zajedno gledamo, još se radnja ni ne počne dešavati ja već spavam..ispočetka je gunđao, a poslije je shvatio da ne vrijedi..

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    meni bi trebala podrška u 5 ujutro u 6 h već smo na nogama i spremanje za vrtić.ja bih ujutro se budila i ućila za ispit ali baš kako je navedeno svi spavaju a ja kada ih vidim nemam volje se dignuti
    Posljednje uređivanje od vlatka5 : 23.08.2011. at 08:20

  27. #27
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ifi nije mi jasno koja je svrha tog tvog radnog budjenja. koiliko ja znam ne ides na posao, tako da budila se ti u 8 ili 6 koja je razlika? kucanske poslove ces obaviti sigurno, klinci ce se dici sigurno i traziti svoje.
    ja se dizem oko 6. jer krecem na posao oko 6.30, evo sad sam vec tjedan dana na poslu i fali mi to spavanje i uzivanje. a nisam spavalica. ali tempo ranog budjenja te izmori,
    prije godinu dana sam isla na bazen od 6 ujutro u danicicevu. uzivala sam, budila se oko 5.30, ali umor se nakon 3 mjeseca ipak nagomilao. tri puta tjedno budjenje u 5.30, dva u 6.00, a vikendom sam se opet dizala oko 6.30-7.00 da bi sto vise narpavila po kuci da bi nam obiteljski vikend bio ugodniji. dakle koliko god bilo ugodno se uroniti u bazen u 6.00 tako je kronicna neispavanost koja se manifestira kroz zivcanost, manjak koncentracije, a bijes navecer jer klinci nisu zaspali u 21.00 su me ipak odvratili od tog sporta.

    dakle draga ifi spavaj, jer san je ipak neprocjenjiv za srecu i veselje.

  28. #28
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ifi nije mi jasno koja je svrha tog tvog radnog budjenja. koiliko ja znam ne ides na posao, tako da budila se ti u 8 ili 6 koja je razlika? kucanske poslove ces obaviti sigurno, klinci ce se dici sigurno i traziti svoje.
    zakaj se ne bi digla i sliožila ručak i ine stvari, po kući. ni ja trenutno ne delam, na porodiljnom sam al svako jutro najkasnije u 6 se dignem spečem za klinca ( alergičara) krušćiće,napravim juhu, obavezno rižu, i napol još nekaj kaj bu za ručak, kad se probude jedu, pa se malo igramo pa mali na cicu i spavanac 8 ak hoda) i onda malo šetnja ,i prvac doma završit ak još treba kaj i da je ručak na stolu u 12.ja imam problem kaj imam 2 alergičara, i ne mogu baš ništ skoro kupit u dučanu gotovo,nek sve moram delat.Kad sm radila isto sam se dizalau iste ure i napravila ručak prije posla, tak da kad smo došli doma ručak je za 5 minuta na stolu,a ne nekima u 6 sati, a vrijeme do večeri smo obavezno vani.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 23.08.2011. at 09:00

  29. #29
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    zakaj se ne bi digla i sliožila ručak i ine stvari, po kući.
    Zato jer se iz prvog posta vidi da bi joj to bila tlaka i problem, pa zašto forsirati, ako ti nešto nije ugodno, prirodno, ili ako nisi iz nekog razloga na to primoran (posao, ili kako ti pišeš priprema posebne hrane,...)?
    Ovo što ifi navodi da se spremi u miru, bez djece, za to je dovoljno max pola sata, tu joj čak upadne i kava i malo surfanja na miru. Čemu forsirati dizanje u 5?
    Posljednje uređivanje od Anemona : 23.08.2011. at 09:34

  30. #30
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Ja isto ne kužim zašto bi netko ustajao u 5 sati ako ne mora? Pogotovo ako ne liježe u 9, 10 navečer.

  31. #31
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja ju razumijem. Ako se ne dignem oko pol 6, nemam ni jednog trenutka u danu kad sam sama sa sobom. Osim u autu s posla i na posao.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    163

    Početno

    Ja ne bih baš ustajala u 5, ali bih svakako voljela ustati ranije (pogotovo dok traju vrućine) da iskoristim taj dio dana! A i ono pijenje kave u miru zvuči zanimljivo!

  33. #33
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ju razumijem. Ako se ne dignem oko pol 6, nemam ni jednog trenutka u danu kad sam sama sa sobom. Osim u autu s posla i na posao.
    Istina, a ako ne ideš na posao, tada nikad (zapravo ) nisi budan sam sa sobom.

  34. #34
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Da ne moram ne bih ustajala rano. Zašto, o zašto to želite?

  35. #35
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    gle ufuraš se u film kao da ideš na posao i opla evo te iz kreveta na nogama.

    ako ti je toliko bitno da imaš svoj mir dignut ćeš se a ako nije nećeš.

  36. #36
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Majuška prvotno napisa Vidi poruku
    odvaljujem

    i ja
    ali planiram uskoro početi se ustajati još ranije nego sada - a to sada je već prerano - da stignem ubaciti malo tjelovježbe u program
    nemam namjeru skajpat se s vama, kako kaže a70v u tom slučaju bolje je spavati

    inače za rođendan mi je želja da me puste spavati do podne

  37. #37
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Super je tražiti grupu za podršku, to barem onda znači da imaš izbora...

    Ja moram na posao, prije toga skuhati, pa baš i nemam izbora...nitko me ne pita šta ja želim...

  38. #38
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    kad radim dižem se u 5 jer u 6 moram biti na poslu

    ako sam si u glavu stavila da mi je buđenje u 5 ja sam u 4:55 na nogama, ako je buđenje u 6 i bez sata sam u 5:55 budna...jednostavno mi je takal mentalni sklop

    jutarnju kavu ne pijem - izaziva mi povracanje

    tuširam se i bez djece i s djecom :D bez obzira kad se probudili

    ali moram priznati da mi je super kad sam u 8 već na nogama s obavljenim jutarnjim špecerajom i prošetanim pasom :D

    trudim se i ljeti do 8 već to sve obaviti i ne dozvoljavam se izležavanje osim vikendom kad znam i do 9 biti u krevetu ako ništa s knjigom u ruci :D

  39. #39
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja moram na posao, prije toga skuhati, pa baš i nemam izbora...nitko me ne pita šta ja želim...
    Ne mogu kuhati ujutro. Imam dojam da cijela smrdim po toj hrani. (iracionalno, ali nema pomoći)

  40. #40
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    jelena, nemam ja nisat protiv da se ifi ili bilo tko dize rano.
    ali cure su vec napisale ono sti i sama mislim,
    a sad cu biti mozda zlocesta, ako nam se ifi pocne dizati rano, zeljet ce ici i ranije spavati, no moze joj se dogoditi ono sto se i meni dogodilo, da ona pada od umora postane nervozna navecer, a da njeni klinci nisi ni blizu sna. pa ih nagovori natjera da i oni idu ranije spavati, pa se oni ranije dizu i opet je u zacaranom krugu.

  41. #41
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu kuhati ujutro. Imam dojam da cijela smrdim po toj hrani. (iracionalno, ali nema pomoći)
    Ja nemogu navečer...Preumorna sam, ujutro barem imama malo energije.

  42. #42
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Al ste analitične!
    Radim ja, radim, i kućansko i dječje, a bome i posao od doma. Gotova idila...
    Sinoć sam krenula spavati rano, a onda sam uzela didgereedoo (ne pitajte odakle nam... zalutao) i svirala, pa smo se kleberili do skoro ponoći.
    Kretenka!
    Onda sam se ujutro u šest digla i kao molim, a glava mi pada i spavam. Probala sam u dva navrata se sabrat, a kad sam vidjela da neće ništa biti od mene - vratila se u krevet do osam.
    Mogu se ja dignut, al u krevetu moram biti do 21:45, nema majci.
    Jer navečer ne mogu ništa raditi, ma do kad bila budna. Ostaje mi jutro, pasalo mi ne pasalo.

  43. #43
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj vlatka5 prvotno napisa Vidi poruku
    meni bi trebala podrška u 5 ujutro u 6 h već smo na nogama i spremanje za vrtić.ja bih ujutro se budila i ućila za ispit ali baš kako je navedeno svi spavaju a ja kada ih vidim nemam volje se dignuti
    Jesmo li mi onda grupa za podršku? Možda da se budimo za početak u 5:30, ili nekako?

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    može i tako ali zar ne bi bilo dobro da se jednom presjeće i preboliš 2-3 dana i ok bude.
    kako si mislila to organizirati.sms kontrola ili nekako drugačije

  45. #45
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    Al ste analitične!
    Radim ja, radim, i kućansko i dječje, a bome i posao od doma. Gotova idila...
    Sinoć sam krenula spavati rano, a onda sam uzela didgereedoo (ne pitajte odakle nam... zalutao) i svirala, pa smo se kleberili do skoro ponoći.
    Kretenka!
    Onda sam se ujutro u šest digla i kao molim, a glava mi pada i spavam. Probala sam u dva navrata se sabrat, a kad sam vidjela da neće ništa biti od mene - vratila se u krevet do osam.
    Mogu se ja dignut, al u krevetu moram biti do 21:45, nema majci.
    Jer navečer ne mogu ništa raditi, ma do kad bila budna. Ostaje mi jutro, pasalo mi ne pasalo.
    Ifi, radi se o tome da si imala izbor. Mogla si ustati, ali isto tako komotno i leči, uz laganu grižnju savjesti.
    Da moraš pod mus ustati, i da ti se zalomi 5 dana za redom da kleberiš (?) do ponoći, bome bi 6 dan vodila računa da ranije legneš.

  46. #46
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Ifi, radi se o tome da si imala izbor. Mogla si ustati, ali isto tako komotno i leči, uz laganu grižnju savjesti.
    Da moraš pod mus ustati, i da ti se zalomi 5 dana za redom da kleberiš (?) do ponoći, bome bi 6 dan vodila računa da ranije legneš.
    Upravo tako. Najbolja grupa za podršku bi ti bilo da se zaposliš, pa da vidiš kako češ se uspjeti ustati kad zazvoni sat - onda nema povratka u krevet i spavanja do 8.

  47. #47
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Da se moraš dignut, digla bi se.
    Pošto ne moraš, spavaj.

  48. #48
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo tako. Najbolja grupa za podršku bi ti bilo da se zaposliš, pa da vidiš kako češ se uspjeti ustati kad zazvoni sat - onda nema povratka u krevet i spavanja do 8.
    X
    I onda su ti kolegice na poslu grupa podrške i kukate u 7 uz kavu.
    Šalim se, ali na neki način je tako.
    Ne vidim razloga forsiranju nečeg nepotrebnog, što te opterećuje, ako nema za time potrebe.
    Posljednje uređivanje od Anemona : 23.08.2011. at 12:13

  49. #49
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    pa Bože ima potrebu, ima volju, samo traži društvo za jako ranojutarnju kavu

  50. #50
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    ja preporučam mm-a da se uključi u grupu
    možda bi ga Ifi preko skajpa bolje ispilala da se konačno ustane na vrijeme

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •