Stranica 17 od 17 PrviPrvi ... 7151617
Pokazuje rezultate 801 do 813 od 813

Tema: kraj braka...

  1. #801
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj pinguica prvotno napisa Vidi poruku
    Žalosno je što kad god netko želi dati iskren savjet temeljen na vlastitom iskustvu nastoji mu se naći bilo kakva mana da bi ga se osporilo, iako ne znam kakve veze imaju osobne greške i mane ako netko zaključi da bi mu taj savjet mogao biti od koristi. Jedini razlog što dajem toliko informacija jer mi se cijelo vrijeme podmeće da sam netko tko ništa ne poduzima i čeka da mu Bog sve servira. Ovo sve što sam rekla o sebi je moj skromni dar onome tko bi mogao prepoznati neke svoje probleme u tome i vidjeti da se i takvi problemi mogu rješiti ako se pouzdaješ u Boga, a ne samo u svoju pamet.
    Ne nastojim ti nalaziti mane. Nego se referiram na tvoje "kad ste već navalile na mene i moju privatnost evo još".
    mayato, sretno ti bilo. I lijepo te molim da mi se tako ne obraćaš. Pišem što mislim i želim, i pritom ne vrijeđam nikoga.

  2. #802
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    Ne nastojim ti nalaziti mane. Nego se referiram na tvoje "kad ste već navalile na mene i moju privatnost evo još".
    mayato, sretno ti bilo. I lijepo te molim da mi se tako ne obraćaš. Pišem što mislim i želim, i pritom ne vrijeđam nikoga.
    ama nisam ništa loše mislila, samo da se ne svađaju

  3. #803
    pinguica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    808

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    Ne nastojim ti nalaziti mane. Nego se referiram na tvoje "kad ste već navalile na mene i moju privatnost evo još".
    mayato, sretno ti bilo. I lijepo te molim da mi se tako ne obraćaš. Pišem što mislim i želim, i pritom ne vrijeđam nikoga.
    možda ne vrijeđaš ali trolaš, kao i mnogi drugi koji bespotrebno skreću s teme i pišu izazivačke postove bez da napišu išta korisno
    Posljednje uređivanje od pinguica : 03.01.2012. at 19:10

  4. #804
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj pinguica prvotno napisa Vidi poruku
    možda ne vrijeđaš ali trolaš, kao i mnogi drugi koji bespotrebno skreću s teme i pišu izazivačke postove bez da napišu išta korisno
    Napisala sam što mislim na ovoj temi, a ti nemoj brinuti je lli korisno ili nije.

  5. #805
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Zar postovi moraju biti obavezno korisni? Meni su beskorisni puno zabavniji.

  6. #806
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Zar postovi moraju biti obavezno korisni? Meni su beskorisni puno zabavniji.
    :D

  7. #807
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    s obzirom da je ovo prešlo sve granice neukusa molim moderatore zaključavanje teme
    hvala

  8. #808
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Na sreću ili na žalost, niti vjera, niti ateizam daju garanciju sto pameti, sto empatije, sto osobnosti i zrelosti. Tako da mi uopće nije jasno pozivanje niti na vjeru, niti na ateizam, kao nešto sto bi trebalo još jače naglasiti kvalitetu mišljenja, savjeta, rasprave.
    Osim toga način razmišljanja, način postanja na ovom forumu dviju ateistinja može biti miljama udaljen. Na isti način i između dviju vjernica. To nam forum svakodnevno pokazuje.
    U tom smislu mi uopće nije jasno ovo ponovno natezanje.
    Još mi je manje jasno zašto bi okvirno rečeno "savjeti" bili ovakvi za vjernicu s problemima u braku, a onakvi za ateistkinju s problemima u braku.
    Nečemu nepametnom ne pomaže ni vjera ni ateizam, a ono pametno može i bez jednog i drugog.

  9. #809
    Osoblje foruma blackberry avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    1,259

    Početno

    mayato ja ti želim od srca da ti se sve posloži kako si zaželiš

  10. #810
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj blackberry prvotno napisa Vidi poruku
    mayato ja ti želim od srca da ti se sve posloži kako si zaželiš
    I ja ovako

  11. #811
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    pinguica tko ima uši, neka čuje. Ti su svoju vjeru posvjedočila. Nisi zgriješila propustom. Mislim da je to sasvim dovoljno. Predlažem da nastaviš na pp jer ovo je već stvarno ružno čitati.

  12. #812
    pinguica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    808

    Početno

    Hvala ti kljucic, samo ne bih se baš usudila slati mayato konkretan savjet na PP. Možda kad bi je poznavala jaaakooo dobro, ovako samo mogu podastrijeti sebe pa nek me gaze dok ona ili netko drugi skuži da li mu moj primjer može nećemu poslužiti. Veliki je rizik davati konkretan savjet ako nemaš uvid u cijelu situaciju. Osim toga savjetovanje je proces upoznavanja, konzultacija, duhovnog rasta... Nemože se to u par postova ili PP poruka. Veliki je posao pred njom. Iskreno joj želim da nađe dobrog savjetnika, bilo svećenika bilo psihologa ili nekog trećeg. Kao što sam spomenula, moj proces je trajao duže od dvije godine dok je sve sjelo na svoje mjesto. Išla sam kod nekoliko svećenika na konzultacije, gledala dvd-e sa seminara don Damira Stojića, išla na vjeronauk u svojoj župi gdje sam upoznala divne ljude pune podrške i ljubavi... Svakako joj savjetujem da oprosti mužu i njegovoj obitelji jer će tako naći svoj mir i stvari će joj biti jasnije. Dok ne opraštaš opterećen si s drugim ljudima umjesto da se brineš o sebi.

  13. #813
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Citiraj pinguica prvotno napisa Vidi poruku
    ... pa nek me gaze ...
    joj, daj, molim te.

Stranica 17 od 17 PrviPrvi ... 7151617

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •