Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Nije bilo tako strasno - bolnicki porod

  1. #1
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno Nije bilo tako strasno - bolnicki porod

    Razmisljala sam dugo da li uopce da pisem ikakvu pricu jer je moj porod bio sve u svemu jedan tipican porod u bolnici (naravno da je meni bio spektakularan ali eto, da podijelim s vama... Vodenjak mi je pukao pred svanuce, osjetila sam toplu tekucinu kako izlazi. Sacekala sam malo, pa se istusirala, popila caj i nazvala dr, te se uputila ka porodilistu... Nisam htjela ici dok ne krenu trudovi, ali su moji to uzeli kao nesto o cemu se nece diskutovati, a dan ranije ctg nije bio bas najbolji, pa sam popustila (da se ne daj Boze ne bih kajala)... Dok smo se vozili pustim ulicama u rano jutro, gledala sam plavicasto i rumeno nebo i osjecala potpuni spokoj. Nimalo panike, ni pitanja kako cu, ni treme. Normala potpuna, ko da sam sto puta rodila
    Stigli u bolnicu, nigdje nikog, samo jedna babica. Popunila papirologiju, presvukla se, zavrsila s klistiranjem (nije mi jasno sto se od toga pravi frka, meni je bilo cisto ok) 3 sata nakon sto je otisla plodna voda osjetila sam lagano zatezanje u nekoliko navrata, setala sam po sobi, malo sjedila i 5 sati od pucnja vodenjaka dolsa dr, bila sam 4 cm otvorena. Tad mi je dr ukljucila drip i trudovi su odmah poceli na 3 minute. Prvih sad-dva nisu bili uopce jako bolni, mogla sam ih cak ignorisati dok recimo razgovaram na mob kad bi prestali, prestali bi sasvim, kao da se nista ne desava. Ali onda su poceli drmati bolno i neprekidno narednih sat... Tad sam pocela osjecati i nagon za tiskanjem, a bila sam otvorena 9 cm. Za nekih pola sata presla sam u salu. Kad sam legla na sto, izgubila sam poriv da tiskam, cak i pritisak dole. Samo me stomak bolio. Uglavnom, u trecem trudu dr je malo dlanom pogurala stomak odozgo i bebi se rodio
    Ispucala sam na sve strane i hemeroidi gadni izasli, a usput su uradili i epi... Sivaje je trajalo vise od pola sata...

    Sve u svemu, nije bilo toliko bolno, ni tesko... Oporavak je bio mnogo zeznutiji. Ali, sutra bih opet, sva se raznjezim kad pomislim na taj dan

  2. #2
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    čestitam na bebici, i super da si zadovoljna sa svojim porodom.

  3. #3
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    cestitam na bebcu!
    bitno je da si ti zadovoljna i da ti je porod ostao u lipom sjecanju

  4. #4
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    uvijek je bitno kada j majka zadovoljna. I ja sam na prvom porodu otišla u bolnicu čim mi jke sluzni čep iscurio, drugi put sam malo počekala, a sad treći put, niam išla dok sam god mogla ignorisati uplašene face članova porodice.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Čestitam na bebici i lijepom porodu

  6. #6
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Čestitam na bebolincu! Drago mi je da ti je porod bio jedno lijepo iskustvo!

  7. #7
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    evo čestitke i od nas i uživajte u zajedničkim trenucima
    Posljednje uređivanje od katarinam : 07.09.2011. at 16:54

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •