Stranica 3 od 288 PrviPrvi 123451353103 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 14374

Tema: MPO trudnoća nakon svega...(II. dio)

  1. #101
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Citiraj đurđa76 prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.mama-nova.hr/img/majice_t...-tiskom-33.jpg
    ja žeeeeliiiim ovo!!!!zna li netko cijene?
    U Belgiji 22,90 eura

  2. #102
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    to je onda cijena kao i kod nas,a Belgija mi defintivno nije usput

  3. #103
    prag avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    383

    Početno

    đurđa kako si i ti iz dalmacije možeš naručiti telefonski pa ti pošalju poštom, pouzećem platiš!

  4. #104
    prag avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    383

    Početno

    vala mala i iva mia bravo za uzv i za bebice! ja jedva čekam svoj 4D za koji sam naručena 4.10. sad me malo strah je li sve ok jer nisam dobila niti 3 kg i maleni mi je stomačić a bebu još ne osjetim. ponekad mi malo tvrd stomak desno od pupka ali od udaraca i okretanja bebice još ništa. danas mi je punih 19 tjedana. znam da u prvorotkinja može to biti i kasnije ali isto bih voljela da se što prije javi mami

  5. #105
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Klara kako je danas?
    Prag ma to bebone jos malo spava prije tornada( da se malo uljuljkas da ce biti mirno dijete)
    A sto se tice majica samo ih kontaktirajte i sve ste rijesile...

  6. #106

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    alma hoćeš reći da u Belgiji ima za kupiti Mama nova majice?
    Klara ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da krvarenje stane i da se napokom možeš opustiti. I leži, odmaraj i miruj - najdalje odi do toaleta ili do stola nešto pojest, pa onda natrag u krpe

  7. #107
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Evo uspio mi je čak i briseve napravit,jer je stalo jutros krvarenje i krenulo smeđe,kaže Š. da je bolje smeđe nego krv i da mirujem i dalje. Brzinski je samo pogleda na uzv srce,nije trajalo 5sekundi i bebica je baš narasla od zadnjeg puta Mirna sam,mislim da ću se morat naviknit da ću krvarit u trudnoći i nestrpljivo čekat uzv-ove. Sljedeći za 2 tjedna kako sam naručena od prošlog puta.

  8. #108
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    alma hoćeš reći da u Belgiji ima za kupiti Mama nova majice?
    Klara ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da krvarenje stane i da se napokom možeš opustiti. I leži, odmaraj i miruj - najdalje odi do toaleta ili do stola nešto pojest, pa onda natrag u krpe
    Ovo je marka Cocoon,ima razlicitih aplikacija,ovu sam bas vidjela a jos mi je bolja ona gdje beba sa stetoskopom osluskuje zid

  9. #109
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Ja upravo saznala da nosim curicu ..

  10. #110
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja upravo saznala da nosim curicu ..
    Još jedna cura!

  11. #111
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Šiškice, super! Super!

  12. #112
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja upravo saznala da nosim curicu ..
    Super! Same cure!

  13. #113
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Šiškice bravo za curku!!!!
    Ne mogu ne primjetiti da cure uvjerljivo vode!!!

  14. #114
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Netko je napisao ili sam to negdje čula da je dr. Lučinger izjavio da je oko 70% MPO djece curice..(ne znam jel mislio na djecu začetu na VV ili općenito u MPO postupcima)..

  15. #115
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Ja sam čula da se rađaju curice kod teške muške neplodnosti. Možda ima nešto u tome.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    A šta baš meni obje bebe upale u tih 30% dječaka?!? Mislim nije da se žalim - sretna sam sa svojim dečkima i najvažnije je da su mi živi i zdravi, ali da smo željeli i jednu curu - jesmo. Sada sam u fazi kad se radujem velikoj količini muških hormona u kući, no ponekad ipak sanjarim da će jedna postati cura u međuvremenu A i mi imali teški muški faktor....bohhhhh.... mislim da nije to neko pravilo...
    Šiškice čestitam ti na curi ,alma vidjela sam stvari marke Cocoon, u HR se prodaje kataloški, ali su mi jako skupe

  17. #117
    honeybee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    45

    Početno

    Citiraj honeybee prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ja također razmišljam da si priuštim 4D uzv tamo negdje oko 20 tt.
    No moj soc ginekolog nema takav, pa nemam pojma gdje bih išla. Možete mi preporučiti nekog doktora u Zgbu, može i na pp.
    Koliko se uopće kreću cijene 4D uzv? Totalno sam neupućena. Do sada sam išla na uzv u Petrovu gdje sam bila i na mpo, čini mi se da su me uvijek gledali na neke koji baš i nisu zadnje čudo tehnike. Znate li možda (ako ima koja cura da trudnoću vodi u Petrovoj), imaju li oni 3D i 4D uzv? Mislim da bi takva bolnica trebala imati takvo nešto, ali nisam sigurna...
    Bilo tko?

    Uspjela sam sama pronaći neke stare teme i ispada da su cijene 500-600 kn, ali i dalje ne znam gdje otići...

    Voljela bih da se javi ako ima koja cura koja ima iskustva s Petrovom i zna imaju li tamo 4D...

  18. #118
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Iva Mia, tako sam i ja osjetila, tocno s 17+1. Uzivancija.

    Prag, sad ce bebica. Imam frendicu koja je u 21+ pa jos ne osjeca, to valjda ovisi o gradi tijela, polozaju posteljice...

    I šiškice, bravo za curku! Morao se sve dogooriti za druzenja i igre, kad nam curice malo porastu

  19. #119
    prag avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    383

    Početno

    Šiškice super za curicu! stvarno puno curica na forumu! ja jedva čekam sljedeći uzv, nek je živo i zdravo ali potajno se nadam curici a i moj muž je sanjao da je curica.

    Vala mala, Iva hvala na savjetima, znam i ja da to što se bebica još ne javlja je ok, može biti do 22 tjedna ali eto ne mogu dočekati

  20. #120
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Šumskice, ma doći će jedna cura u kućnoj radinosti kad joj se najmanje budeš nadala.

  21. #121
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Sad kad vas čitam pitam se kojeg je spola moj bebač za kojeg je ginekologica prošli tjedan tvrdila da se baš lijepo vidi... ali nemam ni najmanje kopkanje da to sada otkrivam. Iako, u prvoj T jedva sam čekala da saznam spol... Inače ja sam danas točno 18 tt i još nisam sigurna krulji li mi to želudac ili se bebolinac počeo javljati. Toliko o tome da se to u drugoj trudnoći sigurnije može osjetiti. Prvi put osjetila sam točno u 20 tt, ali tada je i posteljica bila odozada, sada je sprijeda potpuno.

  22. #122
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    A pitam se kak je moguće da se rađaju više cure - kod IVFa još donekle razumljivo ("ženski" spermiji su dužeg "trajanja") al kod ICSIja uistinu ovisi samo o jednom - biologu i njegovom "en-ten-tini" iliti njegovom odokativnom odabiru.

  23. #123
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Citiraj KLARA31 prvotno napisa Vidi poruku
    opet prokrvarila,baš svježa krv,ne može bit svježija,pa pola sata ništa,popila sam utrogestan,ako krene opet zovem cito
    stvarno me ovo krvarenje više nervira
    Meni je dr. preporučio utrogestan vaginalno. Rekao je da je tako puno bolje. Možda da pitaš malo dr za savjet? I ja pijem šumeći magnezij Bioelextra, ali dr mi je rakao da uzmem jači od 400 mg (isto nemam grčeve u trbuhu, samo u nogama tu i tamo).
    Posljednje uređivanje od nina70 : 22.09.2011. at 20:42

  24. #124
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Andream, divim ti se... ja bi pukla od neizvjesnosti.

  25. #125
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Slazem se, utrogestan ide oralno, a ne vaginalno dok god ima krvarenja ili smedeg brljavljenja. Meni je sutra tocno 20tt (jeeej!) i trebala bih prestati skroz s utricima. Do negdje 15tt sam bila na 3x2, a od tada do 20tt je rekao da pijem 3x1. Moram priznati da me frkica...

  26. #126
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Honeybee ja ti mogu preporučiti svoju polikliniku - polikliniku Vili. Jest da je cijena paprena - 650kn, al nama je vrijedilo. Dobili slikice i CD
    A u Petrovoj sam ležala i išla na uzv, no nisam od nikoga čula da je bio na 3D ...

  27. #127
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Mia Lilly:
    Ja sam čula da se rađaju curice kod teške muške neplodnosti. Možda ima nešto u tome.
    Mi bi onda bili primjer toga

  28. #128
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Danas sam ostala u šoku kako je MM reagirao na radosnu vijest..

    Ovako sretnog ga nikada nisam vidjela otopila sam se

  29. #129
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Joj, sjećam se svog kad je doc rekao da su dvije cure!!! Ono - ponos do neba!!!

  30. #130
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Bok svima! Evo da se opet malo javim... Naša (isto) curica je sve življa u maminom trbuhu, i sve češće se zabavlja tak da mami ne da spavati - kao da i inače nemam problema sa tim. Danas smo bili na pregledu (25+1) i curica je već lijepo velika - ima 860g i maše mami. Obzirom da se svaki put do sada nešto frljila i gurala lice u stjenku posteljice još nismo uspjeli dobiti 3D/4D fotkicu, al zato sam danas na normalnom uzv-u jasno i lijepo vidjela licašce i malenu kako šalje mami puse - za rastopiti se!

    Nego, konkretno pitanje ... Jel ima neka od vas iskustva s gestacijskim dijabetisom? OGTT nalaz mi je malo povišen, i sad me šalju na Vuk Vrhovec na daljnju obradu, i odmah me na dijetu stavili (uffff! - ma jel ni u trudnoći ne mogu jesti kolko hoću - cijeli sam život na dijeti!!!). To mi je malo pokvarilo doživljaj sa pregleda, ali nema veze, dok je curica dobro i fino napreduje, a ja zatvorena... izdržat ću i tu glupu dijetu!
    Posljednje uređivanje od patuljchica : 22.09.2011. at 23:08

  31. #131
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Dobro jutro svima! Evo, da i ja javim novosti. Sinoć smo bili na ultrazvuku. 13 tt Uglavnom, sve je super. Vidjeli smo našu mrvicu - sva se razbacala, maše i rukicama i nogicama, čak je dvaput štuknula Uglavnom, sva sam nasmiješena još od sinoć I s punim pravom!
    Pozdrav svima!

  32. #132
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Citiraj nina70 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je dr. preporučio utrogestan vaginalno. Rekao je da je tako puno bolje. Možda da pitaš malo dr za savjet? I ja pijem šumeći magnezij Bioelextra, ali dr mi je rakao da uzmem jači od 400 mg (isto nemam grčeve u trbuhu, samo u nogama tu i tamo).
    Moram popit utriće kad krvarim,i Poljak i Šparac su mi rekli nipošto stavljat kad krvarim ali kad stane i ide smeđe onda da.

  33. #133
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Darkica točno znamo kako se smješiš danima poslije uzv tako i ja

    Super za curice! Ja nekako imam osjećaj da će bit dečko

  34. #134
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Patuljchice ja sam imala gestacijski - na vuku će ti vjerojatno rdait profil GUK - jedan dan ćeš se iza svakog obroka upiknut u prstić i nakapat u epruveticu krv i to im sljedeći dan odnjet na analizu. Meni je OGTT bio koma, profili dobri, malo pri gornjim granicama, al tolerirali su jer su bili dvojčeki pa mi je gušterača bila extra opetrećena. Uglavnom, šećer sam cijelo vrijeme držala pod kontrolom dijetom koju tam dobiješ i lijepo ti je objasne. I nije uopće bilo strašno - zapravo nisi gladan - samo je poanta jesti češće u manjim obrocima i, naravno, ipak izbaciti neke stvari...

  35. #135
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Evo samo da vam se malo javim, nemam nešto pametno za pisati pa vas samo čitam.... super je čitati pričice s utz-a. Svaki put poslije pregleda se osjećam nekako trudnije i to malo biće u meni čini se još stvarnije. Moj je pregled slijedeći tjedan i jedva čekam da vidim kakvo je stanje. Inače je sve spremno za dolazak bebice pa nije bed ako nam malo i urani

  36. #136
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    dani82, baš sam mislila jučer na tebe.
    Ne javljaš se neko vrijeme pa mi je palo na pamet da više nisi 2 u 1.
    Stvarno imaš još malo do susreta sa svojom srećicom!

  37. #137
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hej Dani, već danima se pitam di si...
    Kako si?

  38. #138
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    Patuljchice ja sam imala gestacijski - na vuku će ti vjerojatno rdait profil GUK - jedan dan ćeš se iza svakog obroka upiknut u prstić i nakapat u epruveticu krv i to im sljedeći dan odnjet na analizu. Meni je OGTT bio koma, profili dobri, malo pri gornjim granicama, al tolerirali su jer su bili dvojčeki pa mi je gušterača bila extra opetrećena. Uglavnom, šećer sam cijelo vrijeme držala pod kontrolom dijetom koju tam dobiješ i lijepo ti je objasne. I nije uopće bilo strašno - zapravo nisi gladan - samo je poanta jesti češće u manjim obrocima i, naravno, ipak izbaciti neke stvari...
    Tonili hvala na utješnim riječima! Ma meni je u biti ogtt blago povišen (9,7 nakon dva sata, a po novom gornja je granica 8) ali obzirom da sam u 25 tjedana natukla 7 kila a mama mi je šećeraš, odmah me uspaničili...
    Nekoliko pitanja, ako se sjećaš: čula sam da se na VV samo dođe gore, da se ne naručuje? Dobila sam uputnicu za "prvi pregled" - jel moram doći na tašte?
    I dobila sam već onu okvirnu dijetu (po skupinama hrane, na 1800 kcal) - jel dobiš to, ili ti baš preciziraju po danima? Meni je najveći problem što ima jako puno mliječnih proizvoda, a ja ne podnosim mlijeko... pa kalcij uzimam u tabletama.... sad ne znam što da jedem - koje su zamjene? (ufff!)

  39. #139
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Cure neznam d ali koja od vas ima iskustva, uglavnom, nemam odnose, ali noćas tj pred jutro sam doživjela orgazam koji sam kočila da ga sprjećim jer sam se odma nekako počela buditi bio je tanak san i već jutro, sve sam nogama strugala od toga da ga stopiram i tako se odma budim iz tog tankog sna i odma počinju grčevi ko menstrualni i bolovi dile u trbuhu i desno i svakako i tako pola sato dosta a kasnije manje trajalo oko sat a sada malo još malkoc osjetim posljedice.
    Da li koja od vas imala tak šta oslje orgazma, te grčeve?
    J ase zbilja eto trudim, al kada vidite nema mira ni u snu, poludit ću!

  40. #140
    Makica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    280

    Početno

    evo i mi danas bila na uzv! radila mi je ponovo 4d, i slikice su nevjerojatne, tako lijepa mala bucmasta lica! danas sam 29tt!
    decko nam je 1130g, a cura 1010g, sto je super jer jos nisu poceli zaostajati u tezini, iako ih je dvoje. no, rekla mi je da bi mogli slijedeci put i da ce to biti normalno jer su blizanci!
    ja skroz zatvorena, posteljica mi je straga, sto je koliko cujem savrseno,plodne vode dovoljno i slijedeci uzv za 3 tjedna!
    ne moram mirovati, kaze da nema razloga, ali da odmorim cim se imalo umorim!
    tako da sam sretna da sretnija ne mogu biti!
    toliko su mi lijepi, toliko su slatki, jedva cekam da ih rodim, ljubim, mirisem! aaahhhhhhh
    i nije mi uopce posebno naplatila 4d, tek 200,00 kn, kao uobicajeni uzv.
    ma, svaka joj cast!

  41. #141
    seka35 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    BOSNA I HERCEGOVINA
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj hop prvotno napisa Vidi poruku
    Cure neznam d ali koja od vas ima iskustva, uglavnom, nemam odnose, ali noćas tj pred jutro sam doživjela orgazam koji sam kočila da ga sprjećim jer sam se odma nekako počela buditi bio je tanak san i već jutro, sve sam nogama strugala od toga da ga stopiram i tako se odma budim iz tog tankog sna i odma počinju grčevi ko menstrualni i bolovi dile u trbuhu i desno i svakako i tako pola sato dosta a kasnije manje trajalo oko sat a sada malo još malkoc osjetim posljedice.
    Da li koja od vas imala tak šta oslje orgazma, te grčeve?
    J ase zbilja eto trudim, al kada vidite nema mira ni u snu, poludit ću!
    hop ,imala sam i ja par puta isto i ne brini se nista . evo me sad u 34+5 i sve ok.

  42. #142
    seka35 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    BOSNA I HERCEGOVINA
    Postovi
    488

    Početno

    makice, cestitam i taj 4d je super !

  43. #143
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Hvala seka, znaći imala si i ti te grčeve?
    Ah nadam se da neće biti ti nekontrolirani orgazama u snu!

  44. #144
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Mia Lilly nisam se javljala jer su nas moderatori malo špotali, a ja nisam imala nešto za pisat o mpo trudnoći... ali na kraju nisam izdržala pa sam vam se morala malo javit (Sorry moderatori!)... Još malo imam i jedva čekam!!!

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Hej Dani, već danima se pitam di si...
    Kako si?
    Dobro sam skroz. Uopće nemam neki osjećaj da ću još malo rodit. Ništa me ni ne boli, ni nije mi tako teško.... Tako da imam neki feeling da neće to tako brzo kod mene. ali nikad se ne zna. Kako si ti ovih zadnjih dana? Kada ti je slijedeći pregled?? Je li sve spremno??

    Makice ma super za dvije male buhtilice

  45. #145
    arizona311 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    186

    Početno

    Sve lijepe vijesti sa uzv-a.
    Mi smo također bili kod dr. Dečkići su svaki po 1kg. sada u 27+0, super. Lupkaju, ma ustvari lupaju po trbuhu ko ludi. Jedan dole, drugi pod rebra, i tako

    Hop, u prvom tromjesječju događale su mi se slične stvari. Nemoj se brinuti, sve je bilo ok nikakvih posljedica.

  46. #146
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Dani, dobro sam, osjećam da se cura počela spuštati, pa sam usporila... samoinicijativno i dobrovoljno. Sad kad smo se odlučili za Feldbach, ne bi htjela da nekom nepotrebnom fizičkom aktivnošću ubrzam cijeli proces. A, priznajem, pretjerivala sam s aktivnostima.
    Ponekad osjećam neke bolove u leđima, pa dok hodam imam neku bol čiju lokacije ni sama ne mogu definirati, kao da se cerviks krati... a i hodanje koje je bilo zbilja zavidno brzo za trudnicu je sad sporije.
    Čak sam i mamu zvala da dođe, da bude tu do odlaska u rodilište, da preuzme kućanske poslove i sl.! To mi je muka... ali preživjeti ću!
    Pregled u ponedjeljak, pa ćemo vidjeti kako se situacija razvija... bila sam u utorak na ctg, jer je bila mirna ko bubica, ali sve je ok.

  47. #147
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Citiraj hop prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala seka, znaći imala si i ti te grčeve?
    Ah nadam se da neće biti ti nekontrolirani orgazama u snu!
    i meni se događalo u prvom tromjesječju .. pali ak se opustiš (a ne grčevito prekidati orgazam koji je već počeo), puno prije prođe..

    Negdje od 18 tt nemam više grčeve iza orgazma... odnose još uvjek nemamo , al često sanjam.. I moram priznat uživam

  48. #148
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Mojca ti bi usporila svoju bebicu, a ja bi svoju ubrzala .... a na kraju će biti kako one odluče. Svakako se nadam da će tvoja odlučiti doći u terminu kako bi mogla doći na ovaj svijet kako si zamislila.
    Ja još neko vrijeme nemam namjeru usporiti, mada vidim da ipak ne mogu onim tempom kojim sam naviknula. Puno se prije umorim. A ja bi sad sve nešto pospremala, lickala i pickala.... valjda me uhvatio sindrom gniježđenja.
    Kod mene nažalost još nema nikakvog osjećaja da se beba spušta ili da se cerviks otvara, zato se radujem pregledu i nekakvoj povratnoj informaciji. Jedino se zadnja dva dana beba malo umirila, ali to je znala i prije na par dana.

  49. #149
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    cure kada ste vadile prvu krvnu sliku u trudnoći?
    Ja sam bila prije deset dana i nije mi još moj gin ništa rekao, ponovno idem za dva tjedna.
    Mući me malo tj zanima kakvi mi je šečer tj glukoza, jer prije par mjeseci mi je bio ujutro natašte 5.7, a ide do 6.0, pa neznam dal je to zavrinjavajuće, mada je unutar granica?

  50. #150
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    ja sam sa nekih 8 tjedana dobila trudničku knjižicu i nakon toga sam tek trebala raditi te sve pretrage

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •