Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 326 od 326

Tema: Manjak plodne vode :(

  1. #301
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno


  2. #302
    artep avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    276

    Početno

    Draga,
    i ja sam se nadala čudu....,
    ipak drago mi je da si a makar i na kratko upoznala svoje dijete!

    heart:

  3. #303
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno


    Anđele, čuvaj mamu i tatu...

  4. #304
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Tvoja tužna priča i tvoja nevjerojatna hrabrost naučila me je gledati na tako teške stvari drugačijim očima, hvala ti na tome!

  5. #305
    sandi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    132

    Početno

    draga Analoneta, zelim tebi i tvojoj obitelji svu snagu ovoga svijeta kako bi vam sto brze proslo ovo razdoblje zastrasujuce tuge i boli te se nadam i vjerujem kako vam predstoje dani novog pocetka i srece. Cuvajte se i volite se.

  6. #306
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj analoneta prvotno napisa Vidi poruku
    JA I MM IMAMO VELIKOG ANĐELA ČUVARA I ZNAM DA CE NAS CUVATI ISTO KAO STO SMO MI NJEGA CUVALI ZADNJA TRI MJESECA I STO SMO SE ODLUCILI DA GA IPAK RODIMO DA GA UPOZNAMO BEZ OBZIRA KAKAV BIO.....................
    Svaka vam čast na hrabrosti da prođete sve što je trebalo proći. To su snaga i ljubav u svom čistom i izvornom obliku.
    Trebat će vremena da se sve posloži i u glavi i u srcu. Daj si vremena. I stići će vam mala duga baš u pravi čas.

  7. #307
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    za malog

  8. #308
    wild rose avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    180

    Početno

    analoneta, iskreno suosjecam sa vasom tugom...
    Drago mi je vidjeti da si ti mirna, tvoj mali Evolet izdrzao je toliko da bi svojoj mami ostavio uspomene...

  9. #309

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno


  10. #310
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    draga analoneta, jako mi je žao što priča ipak nije završila čudom. ali ipak čudo su i tih 5 sati i to što ste čuli njegov glasić i mogli ga vidjeti i zagrliti.
    nadam se da će uskoro na vaša vrata zakucati mali braco ili seka, a evolet će uvijek biti u vašem srcu i mislima i molitvama mnogih od nas koji smo pratili tu hrabru borbu vaše obitelji.

  11. #311
    analoneta avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    194

    Početno

    SUTRA MOJE HRABRO DOLAZI DOMA,KOD MAME I TATE........TREBA PREZIVJETI NOĆ........A NERVOZA JE VEC SAD PRISUTNA......UMORNA OD CEKANJA.......OD SUTRA CU BITI ODMORNA ....JER MOJ I MOJE MALO HRABRO CE BITI BLIZU NAS NAPOKON

  12. #312
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Svi tu smo uz tebe, uz vas

  13. #313
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    analoneta, divno je to što si nosila i rodila svoga sina. Mnoge bi na tvome mjestu davno odustale. A ti si učinila sve za njega. Divim ti se.

    A što se tiče mlijeka, nemoj se iznenaditi i ako opet dodje nakon prestanka terapije. Ja sam se prilično dugo mučila s time kad je moja beba umrla na porodu. Oko mjesec i pol.
    Drži se, a što drugo da ti kažem.

  14. #314
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Iskrena sucut! Andjele mali, pocivaj u miru!

  15. #315
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Draga analoneta, i ovdje ti saljem jedan veliki zagrljaj
    Moja iskrena sucut
    Budite hrabri, kao i do sada

  16. #316
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Draga analoneta neizmjerno mi je zao sto je prica ipak dobila tako tužan kraj, nadala sam se čudu sve do tvoje objave
    Nevjerojatno si jaka zena, uistinu svaka ti čast!
    Iskrena sućut tebi i tm!
    Za malog andjela čuvara

  17. #317
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Moja iskrena sućut hrabra majko

  18. #318
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja sam u totalnom šoku. Čitam priču od početka, očekujem nekakvo čudo pa dođem do ovakvog kraja. Koji put je teško zamisliti da se ovakve stvari zapravo dešavaju, da je ovo stvarnost.
    Moje saućešće, jako si hrabra žena, drži se i ostani pozitivna koliko možeš u ovoj situaciji.

  19. #319
    analoneta avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    194

    Početno

    mi smo našeg pišonju Evolet danas pokopali,suprug je isao po njega sa pogrebnim poduzecem ....vidio ga je kada su ga obukli...kaže bio je kao lutka...srce moje...danas je bio težak dan....vidjevsi onaj mali lijesic koji doslovce mozes uzet pod ruku kako je mali,kroz glavu mi je proslo :samo da ga mogu zagrliti,poljubiti...nista vise nebi tražila....a mozda je bolje ovako....ali SRETNA SAM,MOJE SRCE JE NAPOKON DOMA,BLIZU MAME I TATE.....ZAHVALJUJEM BOGU STO SE RODIO ŽIV I STO IMAM SLIKU OD NJEGA....HRABRO MOJE MALO SRCE....ali nazalost bas ono sto je suprug danas rekao da ne moze vjerovat da mi imamo nesto svoje pod zemljom a tako smo mladi.......život ne pita,mislim da treba dignit glavu gore i gledati napred...jer drugacije nece ici i bit ce samo teže.....HVALA DRAGOM BOGU PA IMAM SNAGE DA NI NEZNAM SAMA OTKUD MI I DA SAM U OVOM TRENUTKU OSTALA TAKO POZITIVNA!suze dođu,nisam žena od kamena ali gledam napred i volim ono sto je pod tom vlažnom i mokrom zemljicom....valda mi mali daje snagu...ja sam njemu a on meni..ipak je mama mama

  20. #320
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    samo mogu poslati zagrljaje i molitve za vas i malog anđela

  21. #321
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno


  22. #322

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    iskrena sucut

  23. #323
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno


  24. #324

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    ❤❤

  25. #325
    artep avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    276

    Početno

    Analoneta, s vremenom će biti sve lakše, sada boli,boli jako ali vidim da si jaka, imaš krasnog muža uz sebe
    i zajedno isplačite tugu koju osjećate.....jer poslije svake kiše dolazi sunce ....pa će tako i vama s vremenom...dajte si vremena da isplačete tu bol za koju je normalno da je tu da je osjećate...
    Naravno da ti tvoj Evolet daje snagu,pa on je tvoj,Vaš anđeo koji će uvijek biti uz vas i sigurno u budućnosti paziti i bdjeti nad Vama uz sve lijepe trenutke koje ćete tek doživjeti.......
    Drži mi se i javi se slobodno,ipak je lakše kad podijeliš svoju tugu.....bol...svi smo uz tebe,Vas...molimo...

  26. #326
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    osjećam takvu tugu kada čitam, kada razmislim što vam se dogodilo, što si proživjela. ne znam odakle smogneš tu hrabrost i snagu, ali drago mi je da je imaš. želim vam da se sve isplakane suze pretvore u dvostruku toliko suza radosnica ubuduće

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •