Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: alergija

  1. #1

    Početno alergija

    imam curicu od četiri godine.
    Prije par dana smo otkrili da je alergična na grinje, a alergija se manifestirala bronhitisom.
    Molim da mi se javi netko tko ima sličnih problema
    tina

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    69

    Početno

    Pozdrav

    Vrlo je važna ona veličina reakcije na grinju na rukici (ako ste se testirali na koži). Piše to u nalazu! Je li dijete alergično na još što? Da li je kao beba ili poslije imalo neku kožnu reakciju na pregibima udova ili licu?

    Moj dječak koji će sad u školu alergičan je na grinje, pelud, životinjsku dlaku ........ Mi se liječimo kod pedijatra alergologa i homeopata. S homeopatskim tretmanom smo vrlo zadovoljni, uklanja mu većinu simptoma.

    Kakve simptome ima tvoje dijete

  3. #3
    ivarica

    Početno

    ivar je takoder alergican na grinje, sva sreca samo na njih, ali reakcija je jaka, 6,
    dijagnoza astma II st.
    tata mu je astmaticar, moja sestra i njena kcer takoder.

    godinu i pol je na flixotidama, pa napadi vise nisu dramaticni kakvi su bili u pocetku
    kako vi stojite sa alergijama u obitelji?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    69

    Početno

    Moj sin isto ima jaku reakcija na grinje (6), a manju na ostale alergene. U obitelji astmatičara nema. Muž je neko vrijeme osjećao samo blaže tegobe kad cvjeta ambrozija - svrbi nos i oči.

    Sin mi je trenutno na terapiji Seretideom u disku. To je kombinacija Sereventa i Flixotidea (ako niste znali). Prilično dobro reagira na njega. Koliko su zapravo takvi lijekovi štetni??

    Inače, on je imao samo jedan onaj pravi napad, kad smo završili na hitnoj, na infuziji, pa pretpostavljam da je bolest kod njega dobro kontrolirana. Imamo često stanja kad mu "svira" u plućima i pomalo kašljuca. Tada samo uzmemo Ventolin. Smatra li se i takvo stanje, zapravo, astmatičnim napadom

    Mi smo u biti stalno u potrazi za nekim čudotvornim lijekom koji će astmu izliječiti! Dugo si nismo mogli ni htjeli priznati da se uopće radi o astmi. I sad još volimo astmu nazivati bronhitisom. Tako lijepše zvuči .

    Zna li netko možda za kakav čudotvorni lijek :D :D ?
    Kako istrebljujete grinje u kući?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •